16 tipov, ako si v lete zariadiť kuchyňu

V lete zariadte kuchyňu

16 tipov, ako si v lete zariadiť kuchyňu

Dnes pre vás máme 16 kreatívnych a lacných tipov, ako môžete do svojej kuchyne vniesť ten nádherný letný pocit.

Ozdobte nálezmi z trhu

Kuchyňa je v lete vybavená bielymi lesklými zásuvkami

 Dajte šťavnaté paradajky alebo zrelé broskyne do veľkej misy, kyticu slnečníc do hrnca a vždy dajte čerstvé citróny do sklenených nádob.

Rozviňte koberec, ktorý je vhodný do vnútorných aj vonkajších priestorov. Získajte plechovku čerstvej farby bez obáv zo škvŕn.

Vložte palmové listy do veľkej sklenenej nádoby

Zariadenie kuchyne v lete je tradične bieleNeočakávané a zábavné, veľké palmové listy prežijú každú kyticu a sú oveľa dramatickejšie.

Ukážte svoje plážové nálezy

Nastavenie kuchyne v letných regáloch nástenné drevené fľaše poháre

Prehľadajte vedrá s flotsamom a ukážte tie najlepšie na policiach v kuchyni. V kombinácii s hromadami pohárov a skla dodajú vašej miestnosti slávnostnú atmosféru.

Postavte kuchynský bar. Večierky sa vždy končia v kuchyni, urobte ju barom.

Nakreslite tabuľu

Vybavte kuchyňu v lete sviežou, hravou čiernou tabuľou

Veľká tabuľa v kuchyni je ideálnym miestom na nákupné zoznamy, recepty a inšpiratívne citáty.

… .. a použite ich na svoj letný zoznam! Potešte sa zoznamom aktivít, ktoré musíte v lete urobiť (celodenné ležanie na pláži, príprava zmrzliny, koncert pod holým nebom).

Počúvať hudbu

Nastavte kuchyňu v lete v pestrofarebných modro zelených drevených policiachMalá prenosná dokovacia stanica pre iPod vám pomôže urobiť aj tie najjednoduchšie večery zábavnými a letnými. A prenosné reproduktory osviežia vaše večery vonku.

Pestujte čerstvé liečivé bylinky

Nastaviť kuchyňu v lete korenie byliny stena záhradaMôžete si vyrobiť takú kreatívnu stenu ako na obrázku, alebo si na parapet môžete dať nejaké hrnce. Čerstvé liečivé bylinky sú v lete nevyhnutnosťou.

Zabaľte si polovicu riadu. Uvoľnite svoje police a skrine a ponechajte iba riad, sklo a kuchynské potreby, ktoré používate väčšinu času.

Nainštalujte otvorené police alebo odstráňte dvere skrinky. Takto dodáte svojej kuchyni veterný vzhľad. Potom budete prekvapení, ako veľká miestnosť vyzerá.

V lete zariadte kuchyňu, dlažbu, police, riad, taniere

Zorganizujte stanicu na pečenie

Nastavenie kuchyne v letných regáloch kuchynská linka so zrkadlovými platňamiZhromaždite všetky prísady a vybavenie. Múka a cukor v uzatvárateľných sklenených nádobách sú pekné a neobsahujú otravné komáre.

Zorganizujte výstavu svojich kuchárskych kníh

Zariadenie kuchyne v letných kuchárskych knihách závesné svetlá police Usporiadajte knihy s receptami na leto a prehoďte výstavu na jeseň.

Obnovte raňajkový kútik studenými farbami a tkaninami, ktoré sa ľahko udržiavajú

V lete zariadte kuchyňuPoťahy a vankúše v svetlo modrých farbách sú osviežujúce. Ak žijete v teplom podnebí, na otvorený priestor by ste mali používať neblednúce látky.

Choďte na prirodzený vzhľad

Zriadenie kuchyne v lete drevený nábytok jedálenský stôl Udržujte veci jednoduché a svieže s akcentmi vyrobenými z prírodných materiálov, dreva a bielej keramiky. Skúste to s bistrovými stoličkami alebo stoličkami v jedálni, rohožou z morskej trávy alebo sisalovým kobercom, tkanými košíkmi na utierky a veľkým hlineným džbánom na drevené lyžice..

Vymeňte riad

Zariadenie kuchyne v letnom lavici na vankúš vo vidieckom štýleVytiahnite výrobník ľadu dopredu a skryte morčacie dosky na zimu.

Povedzte nám: Ako radi využívate kuchyňu v lete? Máte ďalšie tipy na letnú atmosféru??