22 elegantných kuchynských návrhov navrhnutých spoločnosťou Tecnocucina

elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé zelené povrchy

22 elegantných kuchynských návrhov navrhnutých spoločnosťou Tecnocucina

Taliansky výrobca Tecnocucina má viac ako 30 rokov skúseností v oblasti dizajnu a konštrukcie niektorých z najpôsobivejších kuchýň, aké sme kedy videli. Tecnocucina, známa svojou koncepciou „obývacej kuchyne“, v ktorej sa ideálne kombinovali praktické a estetické výhody, sľubuje, že premení vaše miesto na varenie na modernú svätyňu..

Tieto kuchyne, ktoré predstavujú veľkú rozmanitosť a originalitu – od nápadov pre vysoko trendový dizajn až po lesklý alebo matný moderný dizajn – určite prinesú ten elegantný nádych, ktorý ste hľadali, a vyčarujte z neho doma úžasnú atmosféru..

Dramatické prostredie v kompaktnej kuchyni

originálne kuchynské návrhy brilantné biele osvetlenie dramatické prostredie

V spolupráci so známymi architektmi a medzinárodnými dizajnérmi uprednostňuje Tecnocucina veľký počet zákazníkov pre svoju flexibilitu, výskum nových materiálov a zmysel pre detail. Jeho dobre zavedený tím, ktorý sa skladá z dizajnérov, inžinierov a marketingových manažérov, plní nadšenie a profesionalitu s výzvami každodenného dizajnu..

Drevený nábytok a dizajn stien – pozvite prírodu do svojho domova

elegantný dizajn kuchyne drevený nábytok robí originálnym

V tejto kuchyni dominujú sivé, monochromatické farby – moderné riešenie

elegantná kuchyňa navrhuje drevené zariadenie sivá

Súčasná kuchyňa ponúka veľa funkcií

elegantná kuchyňa navrhuje kuchynské linky s nábytkom z dreva

Kuchynské linky z lakovaného dreva

originálne návrhy kuchýň drevený nábytok lakované drevo

Barové stoličky na doske v kuchyni

elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé barové stoličky povrch drevaNiečo inovatívne pre každý deň – tmavý, dramatický dekor originálne návrhy kuchýň biele lesklé modré osvetlenie

Najmodernejšia a funkčná kuchyňa-vstavané spotrebiče

elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé vstavané kuchynské spotrebiče skrine

Kombinácia rôznych textúr a farieb

elegantná kuchyňa navrhuje biele očarujúce útulné tradičné

Prísne geometrické čiary a tvary

originálne kuchynské prevedenie biele lesklé sivé drevené panely

Niekoľko zelených odtieňov kombinovaných v jednej farebnej palete

elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé zelené akcenty  Ešte viac návrhov kuchyne od talianskej spoločnosti – Tecnocucinaoriginálne prevedenie kuchyne biela lesklá drevená pracovná doska elegantná kuchyňa navrhuje bielu očarujúcu klasickú extravagantnú dekoráciu originálne vybavenie kuchyne biely lesklý varný panel elegantný dizajn kuchyne biely, lesklý, kompaktný elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé minimalistické originálne vybavenie kuchyne biela lesklá praktická kompaktná elegantná kuchyňa navrhuje biely očarujúci čiernobiely nábytok pôvodné zariadenie kuchyne biele lesklé pruhy steny originálne zariadenie kuchyne biely očarujúci trendový nábytok elegantná kuchyňa navrhuje biele lesklé biele kuchynské ostrovné police