Biela kuchyňa – kompaktný dizajn kuchyne

prepracovaný kuchynský drez s kuchynskou myšlienkou

Praktická kuchyňa – kompaktný dizajn kuchyne v bielej farbe

1) Novo zrekonštruovaná kuchyňa

Tento pár – manžel je architekt, manželka – projektantka – sa rozhodla spolupracovať na prestavbe svojej kuchyne. Spoliehali sa na architektúru svojho domu – remeselníckeho bungalovu – a zohľadnili rôzne štýly.

Majitelia domov spojili nové a staré a zdá sa, že kuchyňa sa teraz mení na svetlé a príjemné miesto, kde ľudia radi trávia čas so svojou dcérou.

Centrálna časť pracoviska v kuchyni má drevené dvere a drevené zásuvky – kompaktný dizajn kuchyne

kuchynské skrinky nápad dizajn kuchynská polička bledé farby

2) kuchynské skrinky

Aby si majitelia domov zachovali architektonický ráz, vybrali si maľované drevené kuchynské linky. Stredná časť pracovného priestoru v kuchyni má drevené dvere a drevené zásuvky.

Dobre tvarovaný kuchynský ostrov slúži ako miesto stretávania sa rodiny a barový priestor na párty

plán premeny kompaktný dizajn kuchyne biely dizajn

3) konverzný plán

Bola to miestnosť 3 x 3 m v tvare U. Bola prerobená na novú kuchyňu, ktorá susedí s blízkou obývacou / rodinnou izbou a je potom otvorená. Dvojstenná schéma umožňuje umiestnenie mikrovlnnej rúry a niektorých kuchynských skriniek na jednej strane, pričom na druhej strane je umývadlo, umývačka riadu a chladnička. Dobre tvarovaný kuchynský ostrov slúži ako miesto stretávania sa s rodinou, barový večierok, miesto na príležitostné stolovanie a inšpirácia pre každodenné aktivity..

Kontrastné farby v kuchyni

laminátová pracovná doska watemelon biela kuchyňa palubná kuchyňa

4) Laminátová doska

Sivé steny starej kuchyne a sivé laminátové dosky sa líšia od svetlejších a krikľavejších farieb dlaždíc a bielej kremennej podlahy.

Veľké množstvo okien a sklenených skriniek

kompaktný dizajn kuchyne má veľa okien

5) Veľa okien

Pripojenie do exteriéru bolo pre majiteľov domov najvyššou prioritou. Veľký počet okien a sklenených skriniek tu pomáha zachovať pocit otvorenosti a naznačuje, že je vždy na čo sa pozerať – v interiéri aj exteriéri. Séria okien v obývacej izbe prináša veľa svetla aj do kuchyne.

Na tejto stene je umiestnené iba jedlo, víno, počítač, knihy

kompaktný dizajn kuchyne, šikovné úložisko v bielej farbe

6) Šikovný úložný priestor v kuchyni

Optimálne úložisko – to bolo na zozname želaní páru. Objavili ste šikovný, ale štýlový spôsob, ako na túto stenu umiestniť iba jedlo, víno, počítač, knihy a – v skrini pod policami s knihami – televízor so stereo systémom. Majitelia domov sa domnievajú, že „urob si sám“ bolo najlepším riešením na obnovu ich starého domu.

 Použité jednoduché tvary a farbykompaktný dizajn kuchyne biely zvláštny7) Divný dizajn kuchyne

Séria jasných farieb a textilu a doplnkov, podivné osvetlenie, sedenie a tvary a niekoľko podivných artefaktov dodávajú miestnosti zvláštny vzhľad. To je len časť filozofie dizajnu majiteľa domu. Myslia si, že sa budeme cítiť šťastní a uvoľnení pomocou jednoduchých tvarov a farieb.

 Požadované vetranie v kuchynikompaktný kuchynský dizajn zásuvky do kuchynských skriniek

8) dvere skrinky

Skriňa v kuchyni dodá celému domácemu dekoru veľmi jemný nádych farby. Perforované oceľové plechy v skrinkách nad príborníkom a v skriniach práčky zaisťujú potrebné vetranie miestnosti..

 Kombinácia oboch štýlov dopĺňa domácu výzdobu a životný štýl párukompaktný dizajn kuchyne biele kuchynské linky drevo

9) Vycibrený štýl skriniek

Skrinky v obývacej / rodinnej izbe dodávajú vzhľadu lakovaného dreva, ale tu dochádza k posunu od štýlov 2 dverí. Kombinácia oboch štýlov dopĺňa domácu výzdobu a životný štýl páru.

      Ďalší nápad na biely dizajn kuchynekompaktný kuchynský dizajn biela čierna pracovná doska