Bylinné záhradné nápady pre nádhernú kuchyňu Feng Shui

kuchynský nápad bylinková záhrada fend shui dizajn

Myšlienky bylinkovej záhrady pre nádhernú kuchyňu Feng Shui

Energia Feng Shui je všade okolo, prichádza vo všetkých tvaroch, formách a veľkostiach. V zásade môžete skontrolovať kvalitu danej energie. Viete, že energia Feng Shui je dobrá, ak ju otestujete základnou otázkou: Myslíte si, že je dobrá??

Nádherná kuchyňa Feng Shui je rovnako dôležitá ako dobrý Feng Shui vo vašej spálni a z rovnakých zrejmých dôvodov – vaše telo sa bude hlboko spájať s energiou vašej kuchyne.

Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete zlepšiť kvalitu vzhľadu Feng Shui vo vašej kuchyni

nádherná feng shui kuchynská bylinková záhradná drevina

Čerstvá zbierka byliniek v kuchynskej časti

nádherná feng shui kuchynská bylinková záhradná pôda

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete zlepšiť kvalitu vzhľadu Feng Shui vo vašej kuchyni, a jeden z našich preferovaných je s bylinkami. Vytvorte si vlastnú malú bylinkovú záhradu a uistite sa, že je to skutočne príjemný proces s mnohými výhodami. Varenie nás baví, takže vôňa čerstvých byliniek v kuchyni je pre nás nebeská (skvelé Feng Shui!) Milujeme energiu, ktorú čerstvé bylinky prinášajú do kuchyne. Bazalka, rozmarín, tymian, mäta a levanduľa sú našimi najobľúbenejšími, ale každý rok sa snažíme pridať aj niečo nové.

Vyskúšajte 5 najlepších záhradných byliniek

nádherné feng shui kuchynské bylinné záhradné keramické nádoby

Neobvyklé nápady – závesné hrnce pripevnené k stropu

nádherná bylinková záhrada feng shui v kuchyni prinesie prírodu domov

Kuchynská lišta a biele kvetináče pripevnené k stropu

nádherná feng shui kuchynská bylinková záhrada biela

Pozrite sa na 5 najlepších záhradných byliniek Amy Jeanroy. Živá, živá energia bylinky vás spojí s tým, čo je v živote najdôležitejšie. Je to pripomienka výživnej sily prírody v celej svojej kráse. Najlepšie oblasti Feng Shui pre drevený prvok bylín sú východ, juhovýchod a juh, ale úplne prvým kritériom by bol tok energie vo vašej kuchyni vrátane prirodzeného svetla..

Hojnosť v bylinkách

nádherné feng shui kuchynské bylinné záhradné rastliny

Vedľa nej si prečítajte vhodné knihy

nádherná záhradná bylinková záhrada s ovocím feng shui

Ak máte radi čerstvé bylinky, vo svojej kuchyni určite nájdete to najlepšie z Feng Shui pre malú bylinkovú záhradu. Dávajte pozor na nádoby, ktoré používate – najlepšie kontajnery sú vyrobené z keramiky a vnášajú do seba prvok Feng Shui; pokúste sa vyhnúť kovovým alebo plastovým nádobám. Všetko najlepšie pri vytváraní aromatickej bylinkovej záhrady vo vašej vlastnej kuchyni!

Bylinková záhrada v kuchyni – svieži a praktický nápad   nádherný nápad na záhradu bylinkových záhrad feng shui

Kovové nádoby upratané na okne v kuchyni – bylinková záhrada

nádherný nápad na čajovú záhradu bylinkovej záhrady feng shui  Ratanové kvetináče na podlahe v kuchynskej častinádherný feng shui kuchynský bylinkový záhradný košík kvetináčPohodlné, nádherné vybavenie kuchyne podľa pravidiel Feng Shui nádherné zariadenie na záhradné bylinky v kuchyni feng shuiRozmanitosť byliniek, olejov a korenia    nádherné feng shui kuchynské bylinné záhradné oleje  Hravé, farebné, hranaté plastové nádobynádherná feng shui kuchynská bylinková záhrada plast žltá zelená ružová

Koriander zasaďte do sklenených nádob

urobte si sami nádhernú bylinkovú záhradu feng shui V kuchynskej časti vytvorte bylinkovú záhradu – užitočnú a praktickúnádherný kovový záhradný záhradný bylinkový záhradný feng shui