Excentrická elegantná kolekcia kuchynského nábytku navrhnutá spoločnosťou Toyo

     výstredné elegantné kreslo do kuchynského nábytku červené kráľovské

Excentrická elegantná kolekcia kuchynského nábytku navrhnutá spoločnosťou Toyo

Každý vie, že varenie je umenie a aby ste získali skvelé jedlo, musíte mať k dispozícii plne vybavenú kuchyňu na vysokej úrovni. Dnešný inšpirovaný dizajn v podaní Toyo Kitchens & Living products predstavuje lepšiu ako dobre vybavenú kuchyňu INO Leone.

Táto krásna kuchyňa obsahuje dosku, varnú dosku, digestor, barové stoličky a skrinky na skladovanie výrobkov. Všetky krásne prvky, ktoré vidíte, veľmi dobre vystihujú podstatu tajomstva, ako variť s láskou. Tento nádherný kúsok z kolekcie kuchynských vzorov má vyváženú štruktúru v tvare T, ktorá dodáva vzhľadu vašej kuchyne ďalší komponent symetrie a stability..

Nádherné kusy nábytku patria do dizajnérskej kolekcie

excentrický elegantný ostrovček na zbierku kuchynského nábytku

Mimoriadne riešenie nábytku pre odvážnych

výstredná elegantná kolekcia kuchynského nábytku tmavý povrch

Nádhernou charakteristickou črtou je znak okrídleného leva. Stelesňuje ochrannú silu, ktorá obklopuje rodinu, ktorá sa zhromaždí okolo kuchynského stola. Navyše, ak sa pozriete bližšie, všimnete si písmená t-o-y-o, ktoré sú tvorené tvarom znaku. Ďalšou základnou vlastnosťou je nepochybne veľmi dôležitá kvalita, a preto táto kolekcia integruje nádherný dizajn do vysokej funkčnej triedy svojich kuchýň..

Monochromatické farby a textúry označujú celý vzhľad

výstredná elegantná kolekcia kuchynského nábytku čierne skrinky

Vybavenie kuchyne je veľmi moderné, umne navrhnuté a vysoko výkonné. Nájdete ho aj v dvoch rôznych modelových variantoch: Smoke a Zebra Bianco L. Tieto dva prevedenia posunú vašu kuchyňu na inú úroveň, takže sa stane ústredným bodom celého bytu..

Technické kuchynské spotrebiče

výstredná elegantná kolekcia kuchynského nábytku kuchynský spotrebič

Kolekcia návrhov pre kuchyňu INO-Leone je vysoko funkčná, špičková a veľmi elegantná. Ak je vaša kuchyňa hladná po aktualizácii, táto kolekcia je pre vás ideálnym riešením. Pozrite sa na obrázky v našej galérii a inšpirujte sa tamojšími nádhernými kuchyňami!

Hladká, matná kuchynská doska

varná doska na výstredný elegantný kuchynský nábytok

Kuchynský drez a barová stolička

barová stolička výstredná elegantná kolekcia kuchynského nábytku

Dizajnérska značka

výstredná elegantná kolekcia kuchynského nábytku