Jedinečné nápady na dizajn kuchýň s veľkým počtom okien

                      Kuchyne s veľkým počtom okien, tichý priestor

Tichá miestnosť – kuchyne s veľkým počtom okien

Každý chce svetlú kuchyňu, ale viacero okien zvyčajne znamená nedostatok úložného priestoru vo vašej kuchyni. Pozrite sa na tieto inteligentné dizajnérske riešenia, ktoré vám tu ponúkame. V uzavretej kuchyni sa tieto tmavé skrinky a pracovné dosky môžu zdať ťažké, ale dve okenné steny a dobre umiestnené zapustené svetlá rozjasňujú miestnosť a samozrejme vám zlepšujú náladu.!

Tenký výklenok – kuchyne s veľkým počtom okien

Kuchyne s veľkým počtom okien. Tenké výklenky

Z tohto krídla je nádherný výhľad do záhrady. Vďaka otvoreným policam sa rýchlo dostanete k čínskemu porcelánu a k svojim okuliarom.

Prirodzene krásne

kuchyne s mnohými oknami sú prirodzene krásne

Výrazný dizajn a vzhľad základných jednotiek umožňuje prepojenie interiéru s lesným majetkom zvonku. Jasná biela farba dopĺňa dokonalosť celého prostredia.

Hladké na plavbu !

kuchyne s mnohými oknami hladké na plachtenie

Tvar tejto kuchyne je inšpirovaný Intracoastal Waterway, je navrhnutý v tvare lode a jedna zo stien je vybavená oknami od podlahy po strop. V strede kuchyne sa nachádza 4,20 m dlhý ostrov, jeden Umývadlá a ďalšia umývačka riadu, plus niekoľko zásuviek na odkladanie. Na druhej strane sú dva chladiče vína.

Pohodlie doma – prečítajte si kuchársku knihu alebo si len chatujte

kuchyne s mnohými oknami pohodlie doma

Je zrejmé, že v dnešnej dobe je viacformátová kuchyňa nevyhnutnosťou. Vaši hostia tu môžu relaxovať pri kuchynskom ostrove a v blízkosti jedálenského stola, čítať si kuchársku knihu alebo si medzi sebou jednoducho chatovať. Rastliny a zberateľské predmety dodávajú miestnosti veľa tepla a osobného charakteru.

 Umyjem riad!

kuchyne s veľkým počtom okien umývajú riad

Obložkové okno a francúzske dvere premenia túto miestnosť s umývadlovou stenou na príjemný pracovný priestor medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Dominantná biela farba, kararský mramor a sivá podlaha dotvárajú príjemné prostredie v tejto kuchyni.

V zátoke

kuchyne s mnohými arkiermi

Táto kuchyňa sa nachádza v dome v širokom zálive a má 2 rady okien, ktoré vyjadrujú koloniálnu architektúru a umožňujú dostatok prirodzeného svetla preniknúť do miestnosti..

   Veľa kuchynských skriniek

kuchyne s množstvom okenných skriniek

V tomto úzkom priestore s markízovými oknami je nainštalovaných veľa tenkých políc a skriniek, ktoré zobrazujú starú keramiku a sklenené výrobky.

Útek na kuchynský ostrov

kuchyne s mnohými oknami orientovanými na kuchynský ostrov

Časť tohto ostrova v tvare L obsahuje mikrovlnnú rúru, zásuvky, sklad na riad a umývačku riadu. Umývadlo sa nachádza aj na rohu, takže si mama a otec môžu pri práci v kuchyni vychutnávať výhľad von.

Kávový kútik

kuchyne s mnohými jednoduchosťami samotných okien

Vďaka okenným stenám je táto kuchyňa plná jasného svetla a šikovných nápadov. Na malej ploche sú umiestnené najdôležitejšie kuchynské spotrebiče – takto vznikol raňajkový kút.

Samotná jednoduchosť

kuchyne s veľkým počtom okien vychádzajú z pružín

V tejto tichej pracovnej oblasti sa ostrovček z mramorových dosiek používa na prípravu sladkostí a pečiva.

vstať a zažiariť!

kuchyne s mnohými oknami a pohodlím

Tento pekárenský roh je umiestnený na okraji trojuholníka a je navrhnutý tak, aby vyzeral starožitne.

Šarm a pohodlie

kuchyne s mnohými oknami poskytujú pohodlie

Pri rekonštrukcii celého domu mali okná z kuchyne výhľad na južnú stranu. Teraz je to ideálne na pestovanie rôznych byliniek.

  Vintage vzhľad

kuchynské okná staromódny vinársky pohľad

Svojmu domu môžete pridať viac úložného priestoru a zachovať tak cenné staré okná. Postavte na ostrov alebo polostrov, zaveste závesy kaviarne, aby neblokovali svetlo.

V súlade s prírodou

harmónia príroda kuchyňa malé okno čerstvé

Aj vďaka novým zásuvkám do umývačky je dizajn v tejto miestnosti nadčasový. Cez viacvrstvové okná sa slnečné lúče dotýkajú kuchynského ostrova, pracovnej dosky, políc, tu vymaľovaných jemnou zelenou.

Vybavené podľa plánu

podľa plánu kuchynský dizajn okno pôvodné

Jasné línie a jednoduché tvary charakterizujú túto kuchyňu modernistickej architektúry.

Kontakty s tradíciou

tradičné záclony károvaný tmavý povrch kuchyňa

Elegantné skladané záclony s páskou pokrývajú túto trojicu dvojitých otočných okien. Tradičnú atmosféru dopĺňa klasická mramorová pracovná doska.

Čerstvé každý deň

čerstvý nápad pre každý deň biela kuchyňa malé okno

Denné svetlo zaplavuje túto kuchyňu celú v bielom odtiaľto máte nádherný výhľad na vonkajší bazén.

Jednostranné riešenie

podkrovná kuchyňa biele farebné prvky okno

Podkrovie – to niekedy sťažuje plánovanie kuchyne. Riešenie: Uistite sa, že používate dve šikmé okná a oblasti medzi nimi!

Zaokrúhliť

zaokrúhliť kuchyňu svieže živé bledé farby okien

Veľkorysý rad krídlových okien tu má ďalšie efekty. Prirodzené slnečné svetlo nádherne a záhadne iskrí zbierku skla na vysokej polici.

 Stará stodola bola prestavaná tak, že výsledok je dnes úžasný!

rustikálne rustikálne kombinované moderné kuchynské skrinky okná