Moderný dizajn kuchyne v rôznych štýloch

chrómové stoličky v modernom kuchynskom dizajne

 Tu vám ponúkame mimoriadne zaujímavý a moderný dizajn kuchyne, ktorý kombinuje rôzne štýly zdobenia. Vyvinula ho inovatívna spoločnosť Papyrus Home Design. Táto rozprávková jedálenská kuchyňa s drevenými trámami, tradičným nábytkom a drevenými podlahami pripomína vínnu farmu..

Tento dojem posilňujú aj zelené rastliny, malý okrúhly jedálenský stôl a jednoduché klasické jedlá. Moderné svetlá a lesklý povrch barového pultu nás zavedú priamo do 21. storočia. Tento moderný dizajn kuchyne má úchvatné a kreatívne prostredie. Má útulnú a pokojnú atmosféru a rôzne štýly sú zladené v dokonalej harmónii. Atraktívne detaily, ako sú klasické biele kuchynské skrinky a zvieracia kožušina na podlahe, dodávajú miestnosti pôvab a originalitu a pôsobia jedinečne a úžasne dobre. Nemyslíte si, že drevené trámy sú veľmi odvážnym rozhodnutím pre moderný dizajn kuchyne? Pozrite sa na túto fantastickú kuchyňu, v ktorej sa najete, a nechajte sa inšpirovať odvážnymi návrhárskymi nápadmi!

Kombináciu zaujímavých štýlov zariaďovania môžete jednoducho uplatniť nielen v kuchyni, ale aj vo všetkých možných miestnostiach vášho domu. Vaši hostia budú určite očarení originálnym dizajnom!

Moderný dizajn kuchyne s klasickou nástennou skrinkou, ktorá je vybavená riadom a zaujímavými doplnkami

moderný kuchynský dizajn biele skrinky na skrinky

 

Moderný dizajn kuchyne s drevenými trámami, klasickými skrinkami a moderným očarujúcim barovým pultommoderný kuchynský dizajn barový pult  Atraktívna jedálenská kuchyňa zariadená robustnými drevenými trámami, zelenými rastlinami, elegantným jedálenským stolom a drevenou podlahoumoderný dizajn kuchyne drevené trámy

Barový pult s lesklým povrchom, moderným osvetlením, bielymi skrinkami a chrómovými stoličkami sa perfektne hodiamoderný dizajn kuchyne zaujímavé závesné žiarovky - osvetlenie  Okrúhly klasický stôl s kvetináčmi je v ideálnom prípade kombinovaný so stoličkami s farebnými podsedákmi a moderným nábytkommoderné kuchynské závody

Text s Katjou