Nábytok z borovicového dreva v kuchyni – Natural Skin od Minacciolo

zariadenie nábytku z borovicového dreva v kuchynskej časti dizajnérske riešenie

Nábytok z borovicového dreva v kuchyni – Natural Skin od Minacciolo

Vzhľad prírodnej sukovitej borovice v interiéri je niečo zvláštne a upokojujúce. Možno je to kvôli kontrastu v niečom veľmi prirodzenom v interiéri – alebo možno kvôli krásnym tvarom vytvoreným uzlami v dreve – organické vzory usporiadané iba matkou prírodou a desaťročia nerušeného rastu.

Nech je to čokoľvek, krása uzlovej borovice je výrazná a jedinečná, ak je umiestnená v modernom alebo súčasnom navrhnutom interiéri.

Kuchyňa Natural Skin od Minacciolo

nábytok z borovicového dreva v kuchynskej časti

Ak ste fanúšikom sukovitého vzhľadu čeľustí, potom Minacciolo’s Natural Skin Kitchen bude pravdepodobne víziou, na ktorú tak skoro nezabudnete. Určite sa vám bude páčiť kontrast dosiek z nehrdzavejúcej ocele, elegantné čierne akcenty a jednoduchá, nedokonalá sivá dlažba proti prírodnej borovici..

Dlhá pracovná doska s kovovým povrchom

Zariadenia z borovicového dreva v kuchynských sklenených plochách okien

Tieto extrémne odlišné materiály sa nejakým spôsobom dokonale kombinujú a navíjajú do niečoho, čo vyzerá veľmi jednoducho a ľahko. Najlepšie zo všetkého je, že táto kuchyňa Minacciolo ponúka mnoho tajomstiev – ako skryté zásuvky umiestnené priamo pod varnou doskou, ktoré končia prakticky bezšvovým dreveným obložením. Tento jednoduchý a mužný štýl kuchyne určite poteší vášnivých kuchárov aj nevaričov.

Hneď ako budete mať kuchyňu Natural Skin od Minacciolo vidíte, je pravdepodobné, že budete chcieť hneď zabudnúť takmer všetko, čo ste si prečítali o moderných kuchynských konceptoch.

Trvalo udržateľný dizajn kuchyne – kuchynská lišta

Nábytok z borovicového dreva v kuchynskej časti pracovných dosiek

Umývačka riadu priamo pod platničkou

nábytok z borovicového dreva v kuchynskej časti umývačka riadu

Funkčná, moderná varná doska

varné dosky z borovicového dreva v kuchyni