Nápady na dizajn kuchyne a súčasné trendy 2020

Najhorúcejšie trendy v dizajne kuchyne, ktoré by sme si mali od roku 2019 vziať

Koniec roka 2019 sa blíži a je čas na konečné nároky a súvahy. V tomto bode sa pozrime späť a prediskutujeme, aké horúce trendy boli tento rok, a zvážime, čo si môžeme vziať so sebou do budúceho roku 2020.

Tohtoročné trendy zahŕňajú mnoho zaujímavých nápadov, od skrytých zariadení v zmysle bezproblémového vzhľadu až po odvážne používanie farieb pre väčšiu chuť do života..

Nápady na dizajn kuchyne a aktuálne trendy

nápady na dizajn kuchyne úzka kuchynská zostava kuchynský nábytok drevo

Tiež sme sa dozvedeli, že používanie už známych dizajnových prvkov, vrátane klasických trendov, nebráni ničomu v obnove a inovácii v dizajne.

Mimochodom, toto je lekcia, ktorú by sme si mali vziať aj na konci roka.

Kuchynský dizajn v dvoch farbách

Monochromatický dizajn kuchyne, dokonca aj v dvoch najmodernejších farbách, je veľkým rizikom, ale dizajnéri ukázali, že môže fungovať veľmi dobre..

Nudu je potrebné odstrániť, ale dá sa to nádherne dosiahnuť prostredníctvom rozmanitosti materiálov. Aplikáciou rôznych textúr sa dosiahli nové a nové kombinácie. Obzvlášť populárne je párovanie „teplých“ a „triezvych“ dlaždíc a dreva.

Skryté funkčné vybavenie

Snaha o bezproblémový vzhľad je v posledných rokoch stále obľúbenejšia. Prináša toľko pohodlia a útulnosti, že by ste mohli túto modernú jednoduchosť rozšíriť prakticky do všetkých oblastí života. Ešte pred niekoľkými sezónami sa takmer výlučne týkala kuchyne, ale teraz sa stále viac rozhoduje o rozšírení bezproblémového vzhľadu na všetky obytné oblasti. Teraz nájdeme skryté funkčné vybavenie aj v kuchyni, kde je dokonca rúra a chladnička ukrytá v skrini alebo inom nábytku. To samozrejme uľahčuje otvorený plán, ktorý spája kuchyňu s obývacou izbou alebo iným prostredím.

Šikovne kombinuje dizajn a funkciu

nápady na dizajn kuchyne kuchynský nábytok zásuvka extra úložný priestor

Vymyslite praktické nápady

nápady na dizajn kuchyne kuchynský nábytok úložný priestor skriňa

Drevo, drevo a ešte viac dreva

Vaša kuchyňa môže byť ultramoderná a stále obsahovať drevo – to sme sa naučili z najnovších kuchynských trendov v roku 2019. Tento materiál je ekologický, prispôsobivý a dá sa kombinovať s takmer akýmkoľvek interiérovým dizajnom. Do značnej miery vyjadruje našu túžbu po prirodzenom spôsobe života, a to aj v každodennom živote.

Tmavé drevo v tom zohráva dôležitú úlohu a je často uprednostňované medzi všetkými možnými farebnými variantmi kvôli svojmu luxusnému vzhľadu.

Drevený kuchynský nábytok je úplne trendy

nápady na dizajn kuchyne drevo dizajn kuchyne drevená podlaha

Rustikálna kuchyňa z masívu

nápady na dizajn kuchyne rustikálny dizajn kuchyne drevený nábytok

Mixujte moderné kuchynské spotrebiče a lesklé povrchy

Kuchynské spotrebiče a povrchy v rôznych štýloch – to bude v moderných kuchyniach v roku 2019 veľmi bežné. Nikdy predtým sme nemali takú veľkú zmenu. Je to krásne a ponúka ešte viac možností v rámci bezproblémového a monochromatického štýlu.

Lesklé akcenty dodávajú kuchyni moderný charakter

nápady na dizajn kuchyne prívesok na dizajn kuchynského nábytku svetlá medené farby

Skutočná žula v kuchynskom zariadení

Žula je ďalším skutočným vrcholom roku 2019 popri dreve, ale mala by byť skutočná. Ozdobné napodobeniny, nech by boli akokoľvek dobré, už neexistujú.

Žulová kuchynská pracovná doska

nápady na dizajn kuchyne kuchynský ostrovček moderný kuchynský nábytok

Malé kuchynské linky

V roku 2019 sme sa veľmi dobre naučili používať pri navrhovaní kuchyne čo najmenej vecí a je veľmi dôležité, aby sme v tom pokračovali. Takto sa sústredíme na to podstatné a cítime sa uvoľnenejšie. Zdá sa, že by sme do určitej miery mali držať krok s týmto trendom tým, že budeme používať stále viac malých, ale veľmi elegantne navrhnutých kuchynských skriniek.

Nechajte všetko potrebné v zásuvkách pod umývadlom

nápady na dizajn kuchyne kuchynské skrinky úložný priestor drezy

Hľadanie a vyjadrovanie vlastnej osobnosti v interiérovom dizajne – to bolo v roku 2019 stále dôležité. V tomto smere bolo podniknutých mnoho krokov. Ako na tom chceme v roku 2020 stavať?

Moderná kuchyňa s betónovým vzhľadom

nápady na dizajn kuchyne betónový vzhľad závesné svetlá drevená stolička

Kreatívne riešenia, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym potrebám

nápady na dizajn kuchyne drevená stena prakticky mobilná

Jednoduchý dizajn v čiernej a bielej farbe

nápady na dizajn kuchyne malá kuchynská zostava farba biela

Ak chcete získať inšpiratívnejšie nápady na dizajn kuchyne, jednoducho posuňte zobrazenie nadol

kuchynský dizajn nápady kuchynský dizajn dlažba podlaha kuchynské skrinky biela nápady na dizajn kuchyne moderný dizajn kuchyne drevená podlaha nápady na dizajn kuchyne moderná kuchyňa kuchynská pracovná doska drevo nápady na dizajn kuchyne úložný priestor zásuvka na korenie praktické nápady do kuchyne nápady na dizajn kuchyne dvojfarebný dizajn kuchyne čiernobielynápady na dizajn kuchyne žulová pracovná doska kuchynský polostrov nápady na dizajn kuchyne drevené trámy medené závesné svetlá jedálenský stôl nápady na dizajn kuchyne drevo kuchyňa kuchynský nábytok kuchynský ostrov drevo nápady na dizajn kuchyne kuchynská doska drevený drez nápady na dizajn kuchyne kuchynský ostrov biele závesné svetlá medenej farbynápady na dizajn kuchyne kuchynské police drevené rustikálne kuchynské zostavy nápady na dizajn kuchyne retro chladnička smeg biela nápady na dizajn kuchyne rustikálny dizajn kuchyne úložný priestor drevené boxy