Nápady na dizajn kuchynského ostrova – typy a osobnosti za touto funkciou

nápady kuchynského ostrovného dizajnu čiernobiele vybavenie kovové závesné žiarovky

Nápady na dizajn kuchynského ostrova – typy a osobnosti za touto funkciou

Dizajnéri vyvinuli a dosiahli myšlienku kuchynského ostrova z dobrých dôvodov. Kuchyňu chceli založiť ako multifunkčné miesto. Toto už nie je len oblasť na varenie a servírovanie.

Tradične pozostáva z rohu s úzkymi pracovnými plochami pozdĺž stien miestnosti.

Teraz to už neplatí. Dizajn kuchyne sa dnes šíri všetkými smermi z centrálneho bodu. Kuchynský ostrov je pracovná plocha umiestnená v strede a zaslúži si rešpekt a obdiv. Pretože ich dizajnéri sú najlepšími umelcami v oblasti sochárstva. Varenie je vážna práca a predovšetkým je to umenie.

Kuchynský ostrov musí byť predovšetkým funkčný a priestorný. Ale ako pri všetkých druhoch nábytku, musíte vziať do úvahy predstavivosť a osobný vkus ľudí.

Odráža individualitu majiteľa a tým je dizajn jedinečný a individuálny.

Náš rýchlo moderný svet vyžaduje kombináciu stravovania s inými aktivitami. Také sú umenie, literatúra, móda a zábava. Na kuchynskom ostrove môžete s hrdosťou variť a stretnúť priateľov. Existujú rôzne rozloženia kuchynských ostrovov a všetky si zaslúžia našu pozornosť. Snažíme sa reprezentovať najdôležitejšie typy a priradiť ich k určitým typom nákupu.

Knihomoľova kuchyňa

Pozrite sa na kombináciu eklekticizmu v týchto kusoch nábytku. Jemný mramorový povrch s doplnkami na klasickom tmavom drevenom stole. Slúži ako pracovný stôl a má aj poličky na knihy. Takáto kuchyňa je ideálna pre čitateľov a určite aj pre spisovateľov! Pohodlné barové stoličky s operadlom a trochou priemyselného osvetlenia poskytujú optimálne svetlo na vychutnanie si čítania počas eklektických raňajok.

Módny fanúšik

Luxus so skvelým skleneným osvetlením a elegantnými tvarmi

ultra extravagantné a luxusné nápady na kuchynský ostrov

Nasleduje dekadentná, extravagantná kuchynská súprava od dizajnérskeho štúdia Brommel. Obsahuje kontúrovaciu kuchynskú súpravu. Puristická elegancia súčasných materiálov bola kombinovaná s tekutými a ženskými barokovými líniami. Tak dosiahnete upscale, jednoduchý model. Ubytovať sa tu dajú dokonca aj pomôcky pre každodenný život. Môžu byť uložené pod posuvným povrchom. Účinok bieleho a lesklého, lesklého nábytku pod krištáľovými lustrami nenarúšajú žiadne nadbytočné predmety. Rafinované alebo prehnané? Čo si o tom myslíš? (prostredníctvom TrendHunter)

Prefíkaný barbar

Jednoduchá elegancia a racionalita

nápady na dizajn kuchynského ostrova racionálne a funkčne jednoduché vybavenie

Tiež máte radi drsné povrchy alebo som jediný, kto do nich blázni? Ale určite musíte zdieľať môj názor na kus nábytku na nasledujúcom obrázku: Kombinácia pôvodných štruktúr v ďalšej modernistickej kuchyni vytvára majstrovské dielo! Čo si myslíte o kombinácii – tmavé drevo s drsnými povrchmi a rustikálne materiály na pracovnej doske ľahko udržiavateľné?

Toto je jednoducho víťazné riešenie pre kuchyňu! Stáva sa chladným a mužným miestom. V takejto atmosfére sa bude každý muž cítiť príjemne. Rád by tu varil a jedol, samozrejme! Ako doplnok by som odporučil plné kožušinové vzory. Jediné, čo chýba, je medovina a hry … Čo si myslíte o gurmánskej variácii dobre upečeného mäsa? Táto kuchyňa si jednoducho zaslúži to najlepšie! (cez Friendskorner)

Krásny snílek

Pevný stĺp a neónovo zelený, lesklý povrch

nápady na dizajn kuchynského ostrova lesklý neónový zelený povrch

Ste fanúšikom tvarov a farieb a chcete ich zažiť bez ohľadu na funkčné požiadavky? Potom vytvorte niečo neočakávané! Nasleduje kuchynský ostrovček vyrobený na mieru. Je to čokoľvek iné ako obdĺžnikové. Zdá sa, že interpretuje svoje vlastné tvary rôznymi spôsobmi. Pritom dosahuje harmóniu prostredníctvom farebnej kombinácie a tvarov bez napätia.

Máte v kuchyni konštrukčné prvky ako čalúnenie alebo trámy? Nenechávajte ich prázdne a čisto funkčné. Môžete ich integrovať do dizajnu s malou predstavivosťou a vytvoriť z nich niečo skutočne jedinečné. Navrhujete kuchynský ostrov? Pre lepší pocit zabudujte niekoľko váz s kvetmi a obklopte ich sviežou zeleňou!

Elegantný minimalistický

Minimalistické a krásne s veľkým počtom miest na sedenie

nápady na dizajn kuchynského ostrova minimalistické s množstvom barových stoličiek

Otvorené dekorácie zamerané na funkčnosť môžu byť niekedy najlepším riešením. Kuchár musí mať v kuchyni dostatok miesta. Navyše to môže byť podivín. Teraz ukazujeme minimalistický kuchynský balíček pre veľmi úhľadných ľudí. Chcú všetko vrátiť na svoje miesto, akonáhle to už nebudete potrebovať. Keď prestanete používať túto kuchyňu, môže to vyzerať ako štúdio. Majitelia sú v premyslenom očakávaní. Napriek tomu tieto elegantné a pohodlné stoličky vedú k dialógu. To platí aj pre sklenené lustre. Ste jednorazová kuchynská fantázia. To vnáša do atmosféry nádych pôvabu.

Pohodlný modernista

Veľa sviečok a slnečníc vytvára romantickú stredomorskú atmosféru

nápady na dizajn kuchynského ostrova v stredomorskom štýle so sviečkami a slnečnicami

Súčasný nábytok nás priviedol k zmesi funkčnosti a štýlu. O tom je kuchyňa! Elegantná biela v kombinácii s umierneným drevom je pravdepodobne najmodernejšou kombináciou povrchov. Môžete vidieť silný vplyv prírody a trik na funkčnosť. To najlepšie z oboch svetov sa dosahuje v pohodlnom pôdoryse kuchyne. Drôtené stoličky vnášajú do hry určitú kultúru dizajnu. Všimli ste si rozšíreného používania závesného osvetlenia spolu s kuchynskými ostrovčekmi? Ich presnú povrchovú štruktúru zaisťuje takzvaný kuchynský ostrov. V tomto konkrétnom prípade boli malé a lesklé dizajnérske žiarovky pripevnené v nepravidelných skupinách s veľmi umeleckým nádychom.

Nádherná lesklá hladkosť v snehovo bielej farbe od Kuchyne Glenvale

nápady na kuchynský ostrovček ultramoderné lesklé biele

Hráč

Lego tehly majú radi farebnú mozaiku

nápady kuchynského ostrovčeka farebné mozaik lego štýl

Teraz sa dostávame k bizarnej kuchynskej téme, konkrétne „jedz a klikaj“. Informácie a aplikácie v našich životoch prevládajú vo forme smartfónov a kariet v štýloch a pohybe. Čo hovorí proti jeho použitiu na kuchynskom ostrove?

Nielen počítačoví nadšenci konzumujú najnovšie online médiá alebo získavajú jednoduché a retro počítačové hry. Plochá obrazovka sa dokonale vpíše do každej miestnosti.

Vystavený kuchynský ostrovček je veselý, vtipný a presne zodpovedá tomuto postoju. Tiež sa dá nádherne kombinovať s vešiakom na kabáty. A ak existuje niečo také ako počítačová podivná lampa, je to určite Moooiova klastrová lampa.

Kreatívny tradicionalista

Vintage vkus – levanduľa a ovocie

nápady na dizajn kuchynského ostrova tradičný vintage nábytok

Všetko v tejto miestnosti svedčí o láske k histórii. Sú to lustre so sviečkami, závesná svetelná inštalácia zo starých dobrých čias žiaroviek. Aj klasické plynové sporáky nehovoria len o funkčnosti, ale aj o tradícii.

Tento typ dizajnu sa vyznačuje láskou k detailom a remeselnému spracovaniu. Drevený kuchynský ostrov vo vintage štýle je určite dedičným predmetom alebo nálezom. Tento je držaný ako svedok histórie. Ďalším útulným doplnkom by bola polica s medenými miskami a zeleninou zavesenou na sušenie.

Máte oko v staroveku a taktiež vkuse na výstredné prvky? Môžete vytvoriť niečo rovnako dobré!

Spoznávate niekde svoj typ? Ak áno, potom sa teraz môžete pri výbere dizajnu kuchyne oveľa lepšie zorientovať.

Skvelé prostredie v teplých farbách

nápady na dizajn kuchynského ostrova starožitné barové stoličky filigránové závesné žiarovky

Tlmené odtiene modrej – šesťuholníkový dizajn

nápady na dizajn kuchynského ostrova štvorcová modrá

Veľmi klasický a priestorný v čiernej a bielej farbe

nápady na dizajn kuchynského ostrova klasické čierne a biele a okrúhle kovové barové stoličky