Originálne a extravagantné nápady pre retro kuchyne

retro kuchyňa červený svetlý nábytok jedálenský nábytok rohová sedačka  Bankety v štýle večere – extravagantné nápady pre retro kuchyne

Pozrite sa na tento obrázok! Nepripomína vám to hostinu v štýle 50. rokov? – Áno, takýto štýl zariaďovania prináša do vašej kuchyne dostatok miesta na sedenie, je praktický aj štýlový nielen na večeru, ale aj na mnoho ďalších príležitostí.

Bavte sa aj naďalej s našou zbierkou retro kuchynských nápadov plných osobného štýlu z minulosti!

  Károvaná stena – čiernobiela

retro kuchynská šachovnica na stenu biela doska

Ak chcete, môžete mať na stene vzhľad kockovaného obrusu. Kachle z polovice storočia dopĺňa starodávny dizajn so všetkým moderným vybavením potrebným pre dnešný uponáhľaný životný štýl.

 Móda v polovici storočia

retro kuchyne biele plastové stoličky z polovice storočia

 Chcete dodať svojej kuchyni punc histórie so stoličkami v polovici storočia? Teplý drevený stôl zjemňuje jasné línie a kovové detaily stoličiek.

Ostrov červenej kuchyne

retro kuchyňa červený povrch kuchynský ostrovček

Klasickým miestom stretnutia pre rodinu je kuchynský ostrov v tvare obličky – je to miesto aj na prípravu jedla a kuchynský bar. Toto je miesto pre neformálne jedlá v kombinácii s retro stoličkami. Čerešňová červená tu dodáva veľa energie čiernobielej palete kuchyne.

   Záhrada vo vašej kuchyni

retro kuchyňa červená podlaha kuchynské zrkadlo záhradný štýl

Chcete vo svojej kuchyni sviežosť vašej záhrady po celý rok? Potom tam dajte čerstvé ovocie a svetlé látky. Pracovné dosky s červeným laminátom a svetlými mozaikovými dlaždicami na podlahe osviežujú farby v kuchyni a celkový dizajn.

   Doplnky v klasickom štýle

retro kuchyňa staromódny doplnkový materiál

 Tieto stoličky sú ozdobené kovovým pásom a tenkou líniou červenej látky a sú reprodukciami sedadiel z dávnej minulosti. Otvorené police a sklenené predné skrinky dokončujú perfektnú scénu na vystavenie vintage riadu a iných zberateľských predmetov.

   Mix starého a nového retro kuchyne staromódna moderná kombinácia očarujúca

 Retro spotrebič si môže nájsť svoje miesto v modernej kuchyni a vy sa nemusíte vzdávať hľadania stále väčšieho pohodlia. Tu majitelia domov vytvorili starožitný priestor vedľa modernej varnej dosky, kde zmiešali staré s novým. Ak by ste si aj vy chceli pripraviť taký mix doma, bolo by to možné. Mnoho nových zariadení na trhu dnes vyzerá ako starožitnosti, ale ich súčasti a technické vlastnosti sú na najvyššej technickej úrovni.

 Staromódny štýl

retro kuchyne staromódna drevená podlaha biely výber

 Oblasť vintage štýlu vytvára v kuchyni väčšiu atmosféru. Dvere a zásuvky skrinky v perlovej farbe dotvárajú vzhľad včerajška. Oblasť, ktorá slúži ako prípravná zóna, lemuje dostatok úložného priestoru.

  Tradičná pochúťka

staromódny očarujúci jedálenský stôl v retro štýle kuchyne

 Podrobnosti vytvárajú atmosféru v miestnosti, a preto sú obzvlášť dôležité. Červená doska dodáva miestnosti osobitosť a dózy na sušienky pripomínajú obchod s mamou a popom v ďalšom rohu..

Prvok polovice storočia

motívy z polovice storočia, čalúnená stolička, nízky jedálenský nábytok

 Dodajte svojej jedálni moderný vzhľad a zaobstarajte si tieto moderné stoličky v polovici storočia. Nízko nad stolom visí lampa s bubnom a dotvára atmosféru.

 Jedálny štýl

priestor v štýle večere kuchyňa retro lesklá červená

 Na to, aby mala vaša kuchyňa klasický vzhľad, nie je potrebná zásadná renovácia. Čerešňovo červené jedálenské stoličky sú jednoduchým spôsobom, ako dodať jedálenskému priestoru trochu farby.

 Károvaný vzhľad podlahy

šachovnicová podlaha dlažba červený nábytok kuchyňa

Klasickým dizajnovým prvkom 50. rokov je kockovaná podlaha. Dnes to vyzerá opäť aktuálne.

rohový nápojový bar domáci bar kuchynské centrum