Plány výstavby otvorených kuchýň – prestavba a redizajn

otvorená kuchyňa kožená stolička kuchynská doska nástenný koberec pastel

  Otvorená kuchyňa – so stenou – plány pre otvorené kuchyne

Objavte výhody otvorenej kuchyne v ostatných miestnostiach vášho bytu alebo domu! Pozrite sa do našej obrazovej galérie, určite tu nájdete zaujímavé tipy, ktoré vám môžu pomôcť s rekonštrukciou alebo redizajnom vašej kuchyne!

Jedna stena kuchynských pomôcok a skriniek od podlahy po strop-to je ideálne pre otvorený pôdorys. Dlhý ostrovček uprostred kuchyne obsahuje drez a ponúka ďalší úložný priestor. Vďaka tomu môžu vaši priatelia a rodina zostať blízko, kým ešte pracujete v kuchyni. Otvorenú kuchyňu s jedálenským kútom spája veľký oblúk. Tieto dve miestnosti nie sú navzájom oddelené stenami. Prirodzené svetlo z jedálne voľne preniká do kuchyne a vyzerá ešte otvorenejšie a jasnejšie.

   2 -ostrovné kuchyne – pôdorysy otvorených kuchýň

otvorené kuchyne dve kuchynské ostrovčeky biele stojace stoličky závesné lampy drevené podlahy

Táto kuchyňa má všetko – dve chladničky, dve umývadlá a dva ostrovy. Všetky tieto funkcie by sa mohli spojiť a nechať nám zle naplánovanú miestnosť. Ale v tomto prípade to tak nie je. Táto kuchyňa má priateľskú, otvorenú atmosféru. Biele skrinky a veselé farby na stenách, tiež veselo súhlasíte! Klenutý strop dodá objem a prirodzené svetlo ešte viac prispeje k vašej dobrej nálade!

Kuchynské trámy

otvorená kuchyňa, pracovná doska zo svetlého dreva, kuchynský blok

Otvorený dizajn kuchyne nemusí nutne znamenať, že miestnosti nemusia byť oddelené. Stropné trámy v tomto otvorenom pôdoryse diskrétne oddeľujú jedáleň / obývaciu izbu od kuchyne. Rovnaký dekor dreva tiež spája miestnosti.

Ďalšie jedálne v klasickom štýle

otvorená kuchyňa biela jedáleň priestor klasický dizajn kvety žlté

So spojenou kuchyňou a jedálňou je možné jedlo a pitie podávať jednoducho bez ohľadu na počet hostí. Pri väčších udalostiach môžete stoly presunúť, aby ste pre svojich hostí mali viac miesta na rozhovor a rozhovor, a kuchynský ostrovček potom slúži ako bufet pre vašich predjedál..

Moderný štýl kuchyne

Otvorené kuchyne, moderný štýl, jedálenský kút

V tejto elegantnej modernej kuchyni siahajú kuchynské skrinky až k stropu. Otvorenú schému tu zaručuje ďalší úložný priestor vo vysokých skriniach a centrálne umiestnený kuchynský ostrov. Tento pôdorys prirodzene a postupne preteká do jedálenského kúta. Je to skvelé rozloženie, pretože hostia sa môžu ľahko zhromaždiť po ostrove alebo stole bez toho, aby museli opustiť kuchyňu.

Otvorená kuchyňa s umeleckými prvkami

otvorené kuchynské ozdoby detaily biely klasický vstavaný krb

Ak je kuchyňa otvorená pre ostatné časti domu, je dôležité vzájomne prepojiť štýly nábytku. Pre tento dom je typická bohatá výzdoba vo francúzskom štýle – od kuchynského ostrova s ​​krbom až po banketovú sálu.

    Kuchyňa v rohu

otvorené kuchyne okrúhly jedálenský stôl nábytok jedálenský kút idea biela

Na otvorený dizajn nepotrebujete dlhý priestor. Táto kuchyňa nadväzuje na jedálenský kút, ktorý je ďalej uzavretý rodinnou izbou. Koberce predstavujú najdôležitejšie akcenty v interiérovom dizajne miestností.

Veľmi frekventované oblasti

otvorené kuchyne silne frekventovaná oblasť drevené stĺpy

Táto kuchyňa je priamo v strede hlavného toku dopravy v dome. Aby okoloidúci neprekážali, rozdelili kuchyňu na dva kuchynské ostrovčeky. Tým sa vytvorili pracovné zóny na každej strane kuchyne. Kuchynské ostrovy sú v koloniálnom štýle a ponúkajú dostatok priestoru, kde si môžu priatelia a rodina posedieť spolu, mimo kuchyne, ale stále sa rozprávať s kuchárom.

Malá otvorená kuchyňa

otvorená kuchyňa kuchynské zrkadlo modrá kompaktná stojaca stolička drevo

Táto malá kuchyňa je v starom dome. Aby ho majiteľ otvoril do susednej miestnosti, vytvoril priechodné miesto v stene. Kuchynský ostrov slúži ako miesto na pohodlné sedenie – skvelá alternatíva k sedeniu na ostrove, keď je priestor obmedzený.

Otvorená kuchyňa vo vidieckom štýle

otvorené kuchyne štýl vidieckeho domu snehobiely luster útulný praktický

Tento malý priestor plní tri funkcie súčasne – slúži súčasne ako kuchyňa, jedáleň a obývačka. Biele skrinky veľmi prispievajú k tomu, že sa človek chce cítiť skôr ako v obývačke, než na pracovisku. Jedna stena je ohraničená oknami a dverami, čo znamená, že do miestnosti preniká veľa prirodzeného svetla a vytvára vo vnútri príjemný pocit..

 Kuchynská pracovná doska z tmavého dreva a vedľa nej snehobiely, okrúhly jedálenský stôljedálenský kút kuchyňa kombinovaná otvorený biely stôl okr

Svetlý a útulný dizajn kuchyne

extravagantná kuchynská pracovná doska lesklá drevená podlaha

Neformálny interiér kuchyne – žltý, drevený kuchynský nábytok

žltý kuchynský nábytok skrine police tmavý povrch staromódny

Biela kuchyňa s bledomodrými stenami

celkový vzhľad biele pastelové farby modrá stena kuchyňa otvorená           Poličky v kuchyni, vysoké kožené stoličky a lesklé drevené textúry

otvorený úložný priestor kuchynská myšlienka stojaca stolička závesná lampa

Malá, kompaktná biela kuchyňa s jedálenským kútom

rekonštrukcia kuchynský dizajn otvorený nápad okenný stôl drevo

Čierny kuchynský ostrov – moderné vybavenie

čierna kuchynská pracovná doska vysoké stoličky moderná tmavohnedá podlaha

Moderný dizajn v kombinácii s jasne červenými prvkami

slnečné svetlo prírodné jasne červené prvky tmavá podlaha stolu

Interiér kuchyne vo vidieckom štýle

zväčšujúca sa plocha otvorená jednoduchá elegantná kuchynská stolná lampa