Populárne návrhy kuchynských ostrovov – zrekonštruujte svoj kuchynský priestor

hnedosivé hodiny okrúhle kuchynské ostrovné okno

Populárne návrhy kuchynských ostrovov – osviežte kuchyňu

Chcete svojej kuchyni dodať viac štýlu, efektivity a úložného priestoru? To všetko je dosiahnuteľné, všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať kuchynský ostrov! Pozrite sa na tieto návrhy kuchynských ostrovov snov – to je 32 nápadov a rád od odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť naplánovať si perfektný kuchynský ostrov.

Ostrov vo vidieckom štýle

obľúbený dizajn kuchynského ostrova vo vidieckom štýle

Tento ostrov zameraný na zákazníkov ponúka cenovo dostupný pracovný priestor, dostatok úložných priestorov a miesto, kde sa môže stretnúť rodina a priatelia. Toto zariadenie nikdy nevyjde z módy a teší sa mnohým fanúšikom. Stručne povedané: rustikálny a nadčasový! Tu sa vždy budete cítiť príjemne a zabudnete na rýchle tempo moderného každodenného života.

  Trojitý kuchynský ostrov

obľúbený kuchynský ostrov navrhuje trojité drevo

Teakové drevo uprostred dvoch panelov vyrobených z kameňa Pietra Grigia – to je vlastne celý povrch kuchynského ostrova – veľký a trojdielny, s dvoma umývadlami, rozsiahlou pracovnou plochou a veľkým počtom úložných priestorov s niekoľkými zásuvkami.

Je ostrov pre vás tým správnym riešením?

kožené podložky na kreslo na koberci so zvieracím vzorom

Dve identické kuchyne, dva rôzne spôsoby prestavby. V jednej z izieb bol polostrov nahradený ostrovom, v druhej – polostrov bol skrátený. Pozrite sa na postupy renovácie (video), aby ste sa sami rozhodli, ktorá možnosť by bola pre vás lepšia.

  Predstavte svoju dosku!

obľúbený kuchynský ostrovček navrhuje kuchynskú dosku

Máte na kuchynskom ostrove luxusnú mramorovú pracovnú dosku a ste na to veľmi hrdí? Na tanier dajte farebný prízvuk, aby si to každý hneď všimol! Váza s krásnymi kvetmi alebo veľká miska s ovocím dobre padnú do oka! Namiesto moderných barových stoličiek sa majitelia domov rozhodli pre vintage štýl, ktorý miestnosti dodáva osobný charakter.

Vytvárajte kontrasty

obľúbený kuchynský ostrovček navrhuje biele kožené barové stoličky

Kombinácia kontrastných farieb a textúr vytvára v kuchyni vizuálny záujem. Hladká, teplá orechová pracovná doska na ostrove naráža na perleťovo bielu farbu celého interiéru. Vzhľad dotvára sedenie v rovnakých teplých tónoch, ktoré ladia s hnedou kožou stoličiek.

    Na podstavci

obľúbené návrhy kuchynských ostrovov na podstavci

Vyveďte kuchynský stôl v ostrovnom štýle o niečo vyššie na podstavci! Tento starožitný krajčírsky stôl, ktorý bol dodatočne vybavený a doplnený nerezovou oceľou, slúži aj ako elegantný povrch na varenie a dodáva kuchyni ďalšiu plechovku vintage šarmu.

Moderný twist

obľúbený kuchynský ostrov navrhuje moderné drevené stojace stoličky

Jasné línie tohto kuchynského ostrova ukazujú moderný variant tradičného umývadla so zásterou. Namiesto oddeleného jedálenského priestoru sa majitelia domov rozhodli pre stôl do výšky baru, ktorý je integrovaný na ostrove.

  Tenký kuchynský ostrovček

obľúbený kuchynský ostrovný dizajn je staromódny rustikálny

Ak máte tesný priestor, je lepšie zvoliť úzky ostrovček, ktorý vám nebude prekážať pri prechádzke kuchyňou. Tento ostrov slúži ako bar alebo bufet a na prípravu jedál, ale toto nie je miesto, kde sa ľudia zhromažďujú, aby jedli.

Obnova kuchyne

obľúbený kuchynský ostrov navrhuje staromódne originálne jedinečné drevo

Tento 1,80 m dlhý bufet používaný ako ostrov oživuje v tejto kuchyni kúzlo. Oživte starý vzhľad starého nábytku oživením zabudnutej komody alebo tradičného písacieho stola. Na vrch nainštalujte kamennú dosku, ktorá vám prácu tam výrazne uľahčí.

Mobilný kuchynský ostrov

obľúbený kuchynský ostrovček navrhuje mobilnú pohyblivú konštrukciu

Pohyblivý pracovný stôl s mäsiarskym blokom na vrchu slúži v tejto kuchyni ako ostrov. Ostrov je prenosný, môže byť tiež použitý ako ďalší úložný priestor alebo bar alebo dokonca ako bufet. Zásuvky v spodnej časti zvyšujú možnosti úložného priestoru pre celú kuchyňu. Ale keď nepotrebujete tento ostrov, uhniezdi sa v úložnom priestore pozdĺž steny.

Bledomodré steny v kuchyni, šachovnicový vzor na podlahe

Kuchynský ostrovček z dreveného dreva v štýle shahboard

Biely kuchynský ostrov – lesklé povrchy

obľúbený kuchynský ostrovný dizajn staromódny nápad modrý

Vintage štýl v kombinácii s najmodernejšími kuchynskými spotrebičmi   obľúbený kuchynský ostrov navrhuje staromódny ročník

obľúbený kuchynský ostrov navrhuje lesklé drevo Rôzne odtiene zelenej farby obľúbený dizajn kuchynského ostrova kuchynská doska znepokojená

Svieža kytica tulipánov na kompaktnom jedálenskom stole

žlté tulipány drevené kuchynské ostrovné stoličky

Svieža zelená farba označuje dizajn kuchyne

zelený pomaranč čerstvý dizajn kuchynského ostrova pohodlný drevený stôl z obyčajného skla

Hravá fialová farba a otvorené zásuvky

kuchynský ostrov inšpirácia fialové otvorené zásuvky závesné žiarovky kuchynský ostrov inšpirácia vysoká stolička drevo biela

Drevený nábytok v kuchyni natretý na bielokuchynský ostrov inšpirácia biely multifunkčný kreslo kvetinový vzor trojrozmerná stojaca stolička lesklý povrch kuchynský ostrov

Kuchynský nábytok vo vidieckom štýle

robustné lavice nástenné skrinky moderná rúra kuchynský ostrov