Praktické a úzke interiéry kuchýň

úzke kuchynské interiéry slnečný nápad

 Slnečné kompaktné kuchyne – úzke interiéry kuchýň

 Úzke kuchyne majú často jednoduchý dvojstenný dizajn a zaisťujú užívateľov niekoľko metrov medzi nimi. Tieto kompletné kuchyne sú veľmi efektívne – môžu byť použité štýlovo, ale aj ako väčšie miestnosti.

Táto úzka kuchyňa ponúka dostatok priestoru a priestoru pre skrine a kuchynské dosky na prípravu jedál na ľavej strane, vedľa umývadla.

Vďaka jednoduchým líniám v tejto kuchyni priestor vždy vyzerá úhľadne. Kuchynské spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele dodávajú celému prostrediu luxusný vzhľad, zatiaľ čo žltá a biela farebná schéma dodáva miestnosti väčšiu atmosféru.

Úzky interiér kuchyne – naplánujte si svoju vysnívanú kuchyňu s našimi nápadmi na prestavbu jedálenského kúta v úzkej kuchyni

úzky interiér kuchyne jedálenský kút stiesnený

Mnoho takýchto úzkych kuchýň ponúka dostatočný úložný priestor a zároveň má dostatok miesta pre rad okien. Jediná horná kuchynská skriňa tu charakterizuje štýl zariaďovania, ktorý je napodobnený aj v dizajne okna; to dáva malej miestnosti štýlový vzhľad s opakujúcimi sa prvkami.

Na konci kuchynského výklenku je v spodnej stene zabudovaná úzka stolová doska, ktorá víta všetkých na neformálnych jedlách alebo vás pozýva ráno na šálku kávy o najnovších správach.

 Kuchyne z červenej kuchyne

červená špajza úzke kuchynské interiéry

Táto farebná úzka kuchyňa je rozdelená na dve oblasti – jednu na varenie a druhú na upratovanie. Na ľavej strane je umývadlo s ochrannou doskou vpredu a umývačka riadu. Na tejto stene je strategicky zaistený aj úložný priestor pre riad, aby sa dal bleskovo odložiť. Na druhej strane sú skrine, mikrovlnná rúra a je otvorená do radu okien, ktoré zaplavujú celú kuchyňu prirodzeným svetlom.

Žiarivá červená je tu dominantná farba, vyvážená bielymi hornými kuchynskými skrinkami a mramorovými doskami na stenách. Umiestnením svetlejších farieb vyššie, na skrine alebo na steny môžete dosiahnuť, aby úzky priestor pôsobil oveľa priestrannejšie.

 Rustikálna blízka kuchyňa

rustikálny úzky úzky interiér kuchyne nápad biela čierna

Táto biela úzka kuchyňa má perfektný rustikálny vzhľad. Klasické biele skrinky tu odrážajú svetlo z okien a miestnosť tak vyzerá väčšia. Strešný oblúk tiež veľa prispieva vizuálne a bráni tomu, aby sa človek cítil stiesnene na mieste. Neformálne rustikálne prostredie dodáva súprava riadu s malým vzorom vŕby.

 Kompaktný podľa Craftsmana

úzke kuchyne interiéry remeselník kuchynské stoličky kuchynské ostrovné skrinky

Táto kompaktná chodbová kuchyňa s kuchynským ostrovčekom podporuje pracovný výkon a otvára priestor pre pekné stretnutia. Rôzne skrine, pulty a dlaždice prekračujú štýlovú priepasť medzi bungalovom Craftsman z roku 1920 a modernou rodinnou izbou.

 Farebná kuchyňa – modré sklenené dvierka skrinky

pestrofarebné interiéry úzkych kuchýň kompaktná kuchyňa

Vneste do nehanebnej kuchyne trochu energie – s farbami! Vymaľujte interiér týchto bielych kuchynských skriniek so skleneným čelom a budú vyzerať úplne nové! Staromódne sklo žiari rovnako tyrkysovo a vyžaruje farbu celým interiérom vašej kuchyne! Farebnú renováciu v tejto jednoduchej úzkej kuchyni dokončuje lacná laminátová doska.

Skvelá, bezchybná kuchyňa

jemné bezchybné úzke kuchyne interiéry svetlé drevo

Pracovné centrum tejto stiesnenej kuchyne je kompaktné a funkčné, medzi umývadlom a ostatnými kuchynskými spotrebičmi je len pár krokov. Kuchyňa je otvorená do jedálne / miestnosti na zábavu, medzi nimi je zakrivený kuchynský ostrov alebo stôl spájajúci tieto dve oblasti. Jednoduché línie dopĺňajú profil tejto kuchyne s plochými panelmi v miestnosti, lesklým žulovým pracovným doskám zámerne chýbajú pevné línie..

 Úzke kuchyne s posuvnými dverami (1)

úzke posuvné dvere úzke interiéry kuchýň

Kuchynské kuchyne sú bežné v starších domácnostiach, kde bola kuchyňa samostatnou úzkou miestnosťou. V dnešnej dobe vidíme výhodu v možnosti oddeliť kuchyňu od zvyšku domu. Tieto štýlovo navrhnuté posuvné dvere pripomínajú staré dvere stodoly, skrývajú zvuky a zakrývajú neporiadok, keď sú zatvorené. Sklenené tabule na dverách však nechali svetlo preniknúť do úzkeho priestoru.

 Úzke kuchyne s dverami (2)

úzke kuchyne interiéry dvere myšlienka úzky priestor

Svetlé tóny dreva a prírodné farebné nuansy na stenách tu kontrastujú s tmavou podlahou a pracovnými doskami tmavej farby, v skutočnosti s cieľom dať úzkemu kuchynskému priestoru teplý a súčasný vzhľad. Otvorené police nad umývadlom sa vyhýbajú pocitu zavinutia alebo utláčania. Nerezové kuchynské spotrebiče dotvárajú luxusný vzhľad.

 Úzke kuchyne s dverami (3)

úzke kompaktné kuchynské dvierka drevo ľahké kuchynské vybavenie

Úzke kuchyne často vyžadujú vynaliezavé riešenia založené na vesmírnych výzvach. Aby ušetrili miesto, títo majitelia domov zvolili batériu, ktorá je pripevnená k stene nad vstavaným umývadlom a môže sa otáčať. Malý kohútik na filtračnú vodu je na okraji umývadla. V hornej časti sú otvorené police, vlastne neďaleko umývačky riadu, takže gazdinke je ľahké spotrebič vyložiť..

 Cenovo výhodná rekonštrukcia kuchyne (pohľad 1)

etat inteligentná renovácia interiéry úzkych kuchýň kompaktný dizajn

Pri tejto cenovo dostupnej inovácii kuchyne zostala varná doska na tom istom mieste, ale majitelia domov už dávno pridali otvorenú poličku na vrch jednej steny, aby si mohli prezrieť svoje zberateľské predmety. Na pokrytie prieduchu a pracovnej dosky použili podlahové dlaždice, čo je trvanlivé a trvalé riešenie. Pre spodné skrine sa rozhodli pre umývateľné ľanové závesy – to je tiež lacná alternatíva k dverám skrine.

Cenovo výhodná rekonštrukcia kuchyne (Pohľad 2)

etat inteligentná renovácia úzke kuchyne interiéry prakticky tmavé

Vďaka novému náteru, chrómovým úchytkám a javorovým ozdobným prvkom dodávajú stále biele skrinky moderný vzhľad a v skutočnosti boli aktualizované za menej ako 500 dolárov. Nové vitríny smerujú k zalesnenému vnútornému nádvoriu. Sú tiež lacnejšie ako nákup niekoľkých nových kuchynských skriniek. Jednoduché police z borovicového dreva v tmavých tónoch tu zaisťujú potrebný úložný priestor.

 Urobte si sami renováciu kuchyne

urobte si sami renovácia interiérov úzkych kuchýň bledozelenej farby

Prepracované skrine a útulná zmes materiálov oživujú túto kuchynskú kuchyňu, ktorú majitelia domov takmer úplne prerobili. Aby skrinky aktualizovali o svieži vidiecky vzhľad, pridali na dvere ľudové krovy. Nástenné jednotky boli zafarbené tak, aby zodpovedali odhaleným trámom na strope. Základné skrinky majú tlmenú farbu. Nové zariadenia zo zvetraného bronzu dodávajú nostalgickému zraku.

 Kuchyňa pre kuchárakuchyňa kuchár kompaktné police riad úzky

Malé kuchyne, ako napríklad 2,40 x 3 metre, boli predtým určené iba pre jedného kuchára a boli teda vyvinuté. Ale stále môžu byť veľmi funkčné. Táto miestnosť má otvorený koniec a priestor medzi jedálňou a verandou je veľmi vhodný na stretnutia s priateľmi. Drevené podlahy veľmi pomáhajú prepojiť malú kuchyňu s veľkou jedálňou a navodiť dojem útulného a priateľského prostredia. Pracovné dosky z čiernej leštenej žuly majú elastický povrch a sú ideálne na prípravu jedál v úzkej kuchyni..

Šachovnicový vzor na podlahešachovnicová podlaha úzke kuchyne interiéry tesný dizajn

Klasický šachovnicový dizajn – aktualizovaný o zelenú a bielu farebnú schému – dodáva podlahe rozmer a malá kuchyňa sa zdá byť väčšia a priestrannejšia. Kuchyne na kuchyniach je možné nádherne zrekonštruovať tým, že sa bude venovať veľká pozornosť jednotlivým detailom a skombinujú sa sklenené predné dvere a sklenené gombíky s bielymi skrinkami, ktoré budú pôsobiť vintage. Pozrite sa, ako je pult ponechaný otvorený k umývadlu, účelovo, aby sa maximálne využil!

 Tmavé elegantné kuchynské skrinkytmavé elegantné kuchynské skrinky nápad kompaktný jedálenský kút koberec kvetinový vzor

Táto malá kuchyňa bola prepracovaná z jednej veľkej miestnosti v prestavanej kočikárni. Vďaka starostlivému usporiadaniu kuchynských spotrebičov je práca v tejto malej kuchyni skutočne jednoduchá. V tejto miestnosti sa necítite deprimovaní, pretože všetko máte na dosah – krok alebo dva od umývadla. Ak chcete do úzkej kuchyne pridať trochu triedy, môžete použiť pekné tmavé povrchy a kuchynské spotrebiče, rovnako ako to urobil tento majiteľ domu..

              Biela úzka kuchyňa – praktické kuchynské police a riad v modrej a žltej farbe

kompaktný úzky dizajn kuchyne biele police misky farebné