Pravidlá Feng Shui pre vašu kuchyňu – jednoduché dodržiavanie

feng shui pravidlá svetlo žlté zelené poháre na čerstvé víno

V kuchyni vládne Feng Shui

Podľa doktríny Feng Shui nie je kuchyňa len miestnosťou, kde pripravujete jedlo, ale symbolizuje aj bohatstvo a úspech. Venujte jej preto dostatok pozornosti. Hlavné pravidlo – vchodové dvere by nemali byť nablízku, to platí aj pre zadné dvere, aby neunikol prúd energie Feng Shui.

Pravidlá Feng Shui pre harmonicky navrhnutú kuchyňu

feng shui vládne žltým ovocným citrónom z kamennej steny

Jedlo, ktoré jete, vám dodáva energiu do života. Čím kvalitnejšia bude, tým bude váš život hodnotnejší. Dáva to zmysel, nie? Pripravte si jedlo v harmonicky navrhnutej kuchyni. Čerstvé ovocie a zelenina by mali byť vždy s vami. Verí sa, že obsahujú liečivé vibrácie zo zeme, ktoré vaše telo potrebuje.

Je dôležité, aby do kuchyne preniklo dostatok slnečného svetla

pravidlá feng shui svetlo žltá červená jednoducho vzdušná

Slnečné svetlo a osvetlenie tiež zohrávajú dôležitú úlohu. Vzdušné, priestranné, čisté, svetlé a príjemné – takto charakterizujete dokonalú kuchyňu Feng Shui. Len málo zariadení je lepších ako príliš veľa. Vždy by ste mali nájsť miesto pre vázu s kvetmi alebo kvetináč. Odpadky skladujte v kuchynskej nike a nezabudnite ich pravidelne vyhadzovať. Ako sme už uviedli, žltá farba je vhodná pre kuchynský nábytok, pretože podporuje trávenie. Dodržujte tieto jednoduché pravidlá a budete obklopení silnou pozitívnou energiou Feng Shui.

Varte vo farebnej a zábavnej atmosfére

feng shui vládne svieža svetlo zelená červená jednoducho vzdušná

   

Všetky žlté tóny podporujú trávenie

kuchynský nábytok váza biela svetlo žlté kvety