Vaša malá vysnená kuchyňa – riešenia a tipy na zariadenie

vaša malá vysnená kuchynská závesná lampa drevo

Vaša malá vysnená kuchyňa – riešenia a nápady pri zariaďovaní

Kuchyne všetkých veľkostí by mali byť štýlové a multifunkčné. Pozrite sa, ako tie kuchyne, ktoré sú podľa svojho plánu malé, môžu vyzerať veľké, moderné a dokonca aj luxusné a pôsobia rozkošne..

Moderný ostrovček plus – malá kuchyňa snov

 kuchynský kút biela kytica červených stoličiek

Kuchyňa je často ústredným bodom zhonu rodinného života. Úzky ostrovček, ktorý vyzerá skôr ako kus nábytku, môže byť umiestnený uprostred malej kuchyne. Je to dobrý nápad, ostrov určite využije obmedzenú oblasť a pomôže vám cítiť sa tam príjemne a útulne. Ostrov kombinuje moderné kuchynské spotrebiče s úžitkovým vybavením, takže získate priestor, ktorý je vhodný na varenie aj zábavu.

Drez – moderná zmes vaša-malá-vysnená-kuchyňa-kuchyňa-zrkadlo-obklady-drevo

Hladké pracovné dosky na oboch stranách drezu odrážajú klasické kuchynské linky a ponúkajú dostatok priestoru na prípravu jedál. To dáva celej kuchyni moderný súčasný vzhľad.

 Kuchynské spotrebiče v malej kuchyni

vaša malá vysnená kuchyňa moderné kuchynské linky

 Vertikálne kuchynské spotrebiče a skrine okamžite zachytia pohľad, ktorý sa kĺže až k stropu kuchyne. Horizontálne umiestnená zásuvka vedie oko po uzavretom priestore. Predné dvere kuchynských skriniek sú tu mliečne biele, vďaka čomu celé prostredie pôsobí otvorene a vzdušne.

    Varná doska – zaujímavé kuchynské zrkadlo vaša malá vysnená kuchynská zrkadlová varná doska

Oproti drezu je efektne a štýlovo zvýraznená varná doska, za ňou rovnaké španielske mozaikové dlaždice (to bola požiadavka majiteľov domov, na ktorých pri rekonštrukcii trvali). Drobné mozaikové kamienky pripomínajú farby španielskej architektúry, v dnešnej dobe sú veľmi obľúbené ako dekoratívny prvok v kuchyni a často sa používajú.

  Krásne, funkčné osvetlenie

vaša malá vysnená kuchynská závesná lampa moderná

 Centrálne umiestnené svetlo zvýrazňuje kuchynský ostrov a dáva vám pocit, že ste vo veľkej jedálni a zatiaľ neformálne stolováte.

  Povrch – miska ovocia plná mandarínok

doska vášho malého vysneného kuchynského ovocia

Tu existuje opatrná rovnováha medzi kontrastnými povrchmi a povrchmi, vďaka ktorým bude malá kuchyňa pôsobiť väčšia. To sa dá dosiahnuť napríklad drobnými a jemnými detailmi: jasnými líniami skriniek, mahagónovými vysokými svetlami, spotrebičmi z nehrdzavejúcej ocele a kľučkami dverí. Existujúca podlaha bola ponechaná v pôvodnom stave, aby sa zdôraznil jedinečný španielsky dizajnový vzhľad kuchyne.

  Stred – Zem: v strede vaša malá kuchyňa snov umiestnená v strede

V tejto kuchyni sa stretáva moderné s rustikálnym, kde prírodné prvky ako kameň a drevo splývajú s čistými povrchmi a čistými modernými líniami. Veľký ostrov v strede, vstavaná lavica a stôl na neďalekej terase ponúkajú dostatok miest na sedenie.

Modrotlač – kamenné múry dodávajú rustikálny štýl

pôdorys vašej malej vysnenej kuchyne kamenné múry

Povrchy a textúry

vaša malá vysnená kuchynská dlažba

Kuchynské zrkadlo – nápadné a atraktívne    vaša malá vysnívaná kuchyňa je jedinečná

Umývadlo – mramor

oblasť vášho malého vysneného kuchynského drezu

Úložný priestor – kuchynské linky, zásuvky

vaše malé vysnené kuchynské zrkadlové skrinky zásuvky

Pohodlná lavička a veľa vankúšov – kompaktné posedenie

kuchyňa vašich malých snov, pohodlná jedálenská časť

Svetlé a obývateľné: rozšírenie  

vaša malá kuchyňa snov, svetlá a živá jedálenská časť

 Obnova miestnosti nebola taká nákladná a nákladná. Kuchyňa má teraz priestranné centrum s ostrovnou stenou a komorou od podlahy až k stropu. Nemusíme na to zabúdať – teraz je štýl a multifunkčnosť, to, čo v minulosti chýbalo, je dnes!

              Pohodlné, kompaktné posedenie – extravagantné kožené kreslá kuchynská časť biela kytica kožené čalúnené kreslo sedenie kuchynský kút biela jedáleň jarná nálada kuchynský kút biely varný priestor kuchynské skrinky kuchynský kút biely varný priestor kuchynská skriňa očarujúce Kuchynský kút biely skladovací riad biela kuchynská časť štýlovo žiari kuchynský kút osvetlenie bieleho povrchu kuchynská časť biele skrinky detaily roh kuchynský kút biele skrine detaily žiarivo živé kuchynský kút biele skrinky varná doska citrónový ocot kuchynský kút biele skrinky kuchynské spotrebiče kuchynská časť biele skrinky kuchynské ostrovné zásuvky kuchynský kút biele skrinky ovocná misa závesná lampa kovová kuchynský kút biely drez rohový štýl