Zariadenie útulnej kuchyne – návrhy nadrozmernej kuchyne

Zariaďte si útulnú kuchyňu modernú, funkčnú a elegantnú

Zariadenie útulnej kuchyne – návrhy nadrozmernej kuchyne

Kuchyne sú srdcom domova a stretávajú priateľov a rodinu po celý deň. Každý sa vo väčších bytoch cíti pohodlnejšie a chce viac priestoru v kuchyni a v ostatných miestnostiach. Kuchyňa nie je výnimkou. V nadrozmerných kuchyniach sú v kuchynskom rohovom bare stoličky alebo stoličky, pričom viac miesta ponúka aj bočné sedenie vo vedľajšej jedálni..

Ponúka optimálne možnosti rozloženia detí a dospelých v miestnosti počas stretnutí všetkých druhov.

Najväčšou výzvou je vytvoriť útulný dizajn. Tu je pár tipov, ako to dosiahnuť vo svojej kuchyni.

Tradičné kuchynské vybavenie – kuchynské linky natreté na bielo

útulná kuchynská zostava dizajn biely hnedý stolový ostrovček

Posúďte pôdorys svojej kuchyne!

Navrhovanie jedální je často považované za jednoduchú úlohu. Vo veľkých miestnostiach však často chýba osobnosť. Jednou z úloh projektanta je opraviť práve túto vlastnosť. Zhodnoťte plán kuchyne a podrobne zvážte, ako môžete najlepšie využiť dostupný priestor. Môžete to napríklad urobiť pomocou barových stoličiek alebo stoličiek: tieto rozširujú povrch. Môžu mať rovnakú výšku ako povrchy alebo môžu byť o niečo vyššie. Sedadlá v bare zaisťujú pohodlnejší kulinársky zážitok. Poskytujú tiež šéfkuchárovi príležitosť neustále sa zhovárať s hosťami. Vaša kuchyňa túto možnosť neponúka? Potom hľadajte riešenia, ako rozšíriť ostatné dostupné povrchy.

Pevné panely a praktické nástenné police

útulná kuchynská zostava dizajnové biele hnedé osvetlenie

Vytvorte útulnú atmosféru

Rovnako ako veľké múzeá s vysokými stropmi a stenami, aj v kuchyni sa môžete cítiť neosobne bez peknej dekorácie a dostatočného sedenia. Bankety, búdky a lavice môžu túto nevýhodu napraviť. Pri stole môžete zhromaždiť priateľov a príbuzných bez toho, aby ste znížili funkčnosť kuchyne.

Mnoho ľudí spája sedenie v skupinách s kaviarňami a reštauráciami, ale príjemnú a príjemnú atmosféru môžete vytvoriť aj svetlými, trochu ležérnymi vankúšmi. Vázy s kvetmi by boli ďalšími peknými akcentmi. Tieto a ďalšie nápady na zdobenie môžu z vašej kuchyne urobiť najobľúbenejšie miesto.

Vstavané kuchynské skrinky – atraktívne závesné žiarovky nad jedálenský stôl

útulný dizajn zariadenia kuchyne vstavané kuchynské skrinky

Veľká pohovka v tvare U v jedálni

útulný kuchynský dizajnový sedací stôl v tvare písmena u

Večera s výhľadom

Máte na výber, pokiaľ ide o umiestnenie jedálenského kúta vo vašej kuchyni? Rozhodnite sa pre sedenie pri oknách. Vaši hostia si tak môžu počas jedenia vychutnať výhľad von. Nadrozmerné kuchyne sa často cítia prázdne, keď nie sú k dispozícii žiadne spotrebiče alebo príslušenstvo. Jedáleň môže byť jedným z krásnych výhľadov, ktoré je možné vidieť z kuchyne. Ak je to v rozpore s prirodzeným pohľadom, príroda je integrovaná do priestoru.

Vaša kuchyňa skutočne musí byť srdcom vášho domova. Musí byť veľký. ale byť aj útulný. Ak ste majiteľom takejto miestnosti, potom tento článok určite oceníte.

Rustikálny dizajn kuchyne nastaviť útulný dizajn kuchyne rustikálne prostredie

Mnoho kuchynských skriniek ponúka dostatok úložného priestoru

útulná kuchyňa zariadená nábytkovou skriňou zo svetlého dreva

Dekoratívne stĺpy v kuchynskej časti  nastaviť útulné kuchynské závesné svietidlá biely nábytok

Nápadné kožené barové stoličky v červenej farbe

útulná kuchyňa vybavená červenými koženými barovými stoličkami, drevenou skriňouMasívna drevená doska stola a závesné žiarovky

útulná kuchyňa zariadená rustikálnym dizajnom z tmavého dreva

Svetlá, útulná atmosféra v kuchyni

útulná kuchyňa zariadená bielou doskou barovej stoličky