150 nuostabių medžių tatuiruočių dizaino ir idėjų, kurias išbandyti šiais metais

Medžių tatuiruotės yra tokia tatuiruotė, kuri turi tikrai gilią ir išsamią simboliką. Atrodo, kad daugelis iš jūsų yra sužavėti medžių tatuiruotės grožiu ir įvairove. Diena po dienos medžių eskizai pradeda žavėti ir traukti žmones, todėl jie pasirinko medžio įvaizdį savo kūnui papuošti. Medžiai yra skirtingi, todėl medžio tatuiruotės reikšmė priklauso nuo medžio rūšies ir konteksto, kuriame jis vaizduojamas ant kūno.

1. Elegantiškos medžio tatuiruotės moterims

Medžių tatuiruotės moterims dažnai yra švelnesnės ir elegantiškesnės nei vyrų. Tai yra geras pavyzdys.

2. Medžio tatuiruotės kaip fonas

Medžio tatuiruotės čia tikrai nėra dėmesio centre, tačiau vis tiek svarbu sukurti visą įvaizdį kaip tatuiruotės detalę.

3. Moters medžio tatuiruotė

Moterų medžio tatuiruočių stilius gana lengva atskirti nuo vyrų. Galite juos pamatyti ir prisiminti vaikystės pasakas apie moterų dizainą.

4. Tikra medžio tatuiruotė

Įspūdingos detalės aukščiau esančioje medžio tatuiruotėje yra nepriekaištingos! Dangus, vandenynas ir medžių lapai turi nuostabių detalių.

5. Kūrybinės medžio tatuiruotės

Nesvarbu, ar tai vyro ar moters medžio tatuiruotė, dizainas gali būti šiek tiek neįprastas. Spalvos gali būti įspūdingos!

Kas daro medžių tatuiruotes

Sunku pasakyti, kad medžių tatuiruotės labiau tinka vienai ar kitai lyčiai. Jis yra populiarus tiek vyrų, tiek moterų atstovų. Be to, čia vargu ar rasite akivaizdžių skirtumų tarp medžių tatuiruočių stiliaus tarp vyrų ir moterų. 

Ši tatuiruotė bus geriausia puošmena ir tam tikra išvengta žmonių, kurie domisi svarbiausiais ir esminiais gyvenimo ir gyvų būtybių klausimais. Medžio tatuiruotė yra kažkas daugiau nei gražus paveikslas.

Medžio sampratos reikšmė skirtingose ​​kultūrose

Medžio įvaizdis reiškia natūralų dinamišką augimą ir vystymąsi, atnaujinimą ir ciklišką gyvenimo principą bei ryšį tarp dangaus ir žemės. Be to, medis laikomas vaisingumo ir nemirtingumo simboliu. Daugelyje epinių mitų ir legendų medžiai vaizduojami kaip gyvos būtybės: jie juda, kvėpuoja, kalba vienas su kitu ir turi ypatingų magiškų galių.

Garsiausias ir labiausiai paplitęs medžių tatuiruotės pavyzdys yra gerai žinomas Gyvybės medis. Jis turi unikalią simbolinę reikšmę. Gyvybės medį galima rasti daugelyje kultūrų ir religijų.

Krikščionybėje Gyvybės medis buvo pagrindinis augalas Edeno sode. Jis augo vidury sodo, šalia gėrio ir blogio pažinimo medžio su draudžiamais vaisiais. Taigi netoliese Gyvybės medžio įvyko žmogaus nuopuolis. Štai kodėl šis medis tapo žmogaus vystymosi simboliu ir galimybe būti arčiau Dievo, jei laikysitės taisyklių ir būsite ištikimi idėjai. Vaisiai ir medžio lapai gelbsti ir sveikina tas tautas ir žmones, kurie sugeba būti nuolankūs.

Senovės keltai tikėjo, kad egzistuoja vienas universalus pasaulio centras. Todėl jie sukūrė Pasaulio medžio koncepciją. Remiantis keltų mitologija, kiekvienos iš keturių Žemės pusių pabaigoje auga šventas medis, o penktasis medis yra centre.

Panašų supratimą apie penkis šventus medžius galima rasti kitoje planetos pusėje – senovės actekų gentyse Centrinėje Amerikoje.

Keltų gyvybės medis vaizduojamas kaip apskritimas, kuriame šaknys ir šakos yra sujungtos. Taigi keltų medžio vaizdas rodo gyvenimo begalybę ir jos tęstinumą. 

Panašus gyvybės medis žinomas ir slavų kultūroje. Jo atvaizdą galima rasti siuvinėjimuose ir ant besisukančių ratų. Čia jis simbolizuoja patį žmogų, kaip gyvybės ir vystymosi šaltinį. Šis medis yra įsišaknijęs žemėje ir išsišakojęs iki dangaus, todėl jis jungia palikuonis ir protėvius, gyvenančius skirtinguose pasauliuose. Gyvybės medis yra visų pradų pradžia, pats gyvybės gimimas. 

Egipte pagrindinės dievybės Izidė ir Ozyris iškilo iš Gyvybės medžio. 

Kinijoje tokį medį saugo drakonai. Čia jis visada buvo laikomas nemirtingumo šaltiniu. 

Medžio tatuiruotės reikšmė

Pasirinkti tatuiruotės medį reiškia, kad kažkas jūsų vidiniame pasaulyje ir suvokimas yra glaudžiai susiję su medžio simbolio esme. Dėl didelės medžių įvairovės kiekvienas gali rasti kažką tinkamo ir, kai kuriais žodžiais tariant, asmeniško.

medžio tatuiruotės

Medis yra fizinės ir psichinės jėgos bei grožio simbolis. Tačiau iš tikrųjų kiekvienas medis turi savo reikšmę:

 1. Beržas tapo moteriškumo, nekaltumo ir tyrumo simboliu.
 2. Bukas siejamas su pasipriešinimu, garbe ir gyvenimo pilnatve.
 3. Ąžuolas yra jėgos, proto ir kūno jėgos simbolis.
 4. Eglė laikoma ilgaamžiškumo, originalumo ir patikimumo, taip pat sveikatos atkūrimo simboliu.
 5. Bambukas siejamas su jaunyste ir mirtimi, šių sąvokų neaiškumu ir jų buvimu žmogaus prigimtyje.
 6. Gluosnis yra liūdesio, ramybės ir moteriško švelnumo simbolis. 

Bendra prasme medžio tatuiruotė yra simbolis:

 • grožis;

 • prisikėlimas; 

 • nemirtingumas; 

 • pradžios vienybė; 

 • amžinybė. 

Medžio tatuiruotės kūno dalys

Žmonės deda medžių tatuiruotes ant skirtingų kūno dalių. Tačiau dažniausiai pasitaiko nugara, klubai, dilbiai ir šonkauliai. Tiek vyrai, tiek moterys pasirenka šias kūno dalis. Kodėl taip yra? Svarbu nedaryti tokios tatuiruotės mažo dydžio. Mažas vaizdas neperduos didingos simbolio prigimties.