30 príkladov mimoriadneho dizajnu umývadla

Skrášlite svoju kúpeľňu moderným dizajnom drezu

Ak si myslíte, že dizajn drezu je nudný a triviálny predmet, mali by ste si urobiť čas a pozrieť sa na našu zbierku ešte dnes. Objavili sme 30 mimoriadnych umývadiel pre vašu kúpeľňu, ktoré vás prekvapia svojou eleganciou a šikovným dizajnom. U nás nájdete najrozmanitejšie tvary a materiály od okrúhlych po hranaté až po predĺžené a oválne umývadlá. Boli vyrobené z keramiky, mramoru, skla, dreva a Corianu. Každému niečo vyhovuje. Zostaňte s nami a zistite, čo sa skrýva za každým modelom umývadla.

Úvod do dizajnu Catalano

dizajn umývadla catalano

Náš prvý nález je toto magické stvorenie od Catalana. Minimalistický dizajn zo sanitárnej keramiky, magicky zdobený trblietaním azúrovej modrej. Toto umývadlo nám pripomína nekonečný oceán a dodáva kúpeľni atmosféru karibskej chuti.

Slza Philipa Wattsa

dizajn umývadla philip wattov

Tento báječný, organický tvar na nás urobil veľký dojem. Prepracovaný dizajn sa perfektne hodí takmer do každého kúpeľňového zariadenia a nepochybne púta pozornosť.

Udržateľná elegancia od spoločnosti Roca

dizajn umývadla roca

Toto geniálne riešenie pre vaše umývadlo je úspešnou kombináciou estetiky, funkčnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Umývadlo nielenže vyzerá elegantne, ale je aj spojené s toaletou, a tak je voda využívaná optimálnym spôsobom z dôvodu ochrany životného prostredia..

 LED dráma od Antonia Lupiho

dizajn umývadla antonio lupi

Toto dramatické predstavenie Antonia Lupiho očarí takmer neskutočným vzhľadom. Zakrivené tvary, plochý profil a mystické LED osvetlenie vytvárajú obdivuhodnú kompozíciu, ktorá bola primárne určená pre minimalistický dizajn kúpeľne.

Multifunkčnosť od Caroma

dizajnová karamáda umývadla

Tu môžete vidieť ďalšie udržateľné rozhodnutie spoločnosti Caroma. Inteligentná kombinácia umývadla a toalety šetrí nielen priestor, ale aj vzácnu vodu. Je to tiež perfektné riešenie pre menšie kúpeľne.

Chin Chia Lim sklo a keramika 

dizajn drezu Chin Chia Lim

Dokonalý dizajn a ekologické rozlíšenie od Chin Chia Lim. Multifunkčnosť tohto umývadla, ktoré je spojené s vaňou, je bohužiaľ trochu obmedzená. Naplniť vaňu vodou pri čistení zubov napríklad nebude veľmi lacné.

Pevný vzhľad z Cristalplant

dizajn umývadla kryštálová rastlina

Táto robustná doska s mramorovým vzhľadom je skutočne vyrobená z rastlinných surovín a vzácnych minerálov, čo z nej robí hrdé a udržateľné riešenie pre vašu kúpeľňu. Funkčne a esteticky úzky priehradový odtok perfektne ladí s minimalistickým dizajnom umývadla.

Vaňa s integrovaným umývadlom od spoločnosti Desnahemisfera

dizajn umývadla Desnahemisfera

Surrealistický drez zo Sklárne

skláreň na dizajn umývadiel

Tento dizajn sa vám bude obzvlášť páčiť, ak ste v štýle Salvadora Dalího. Toto umývadlo je sofistikované a prirodzené zároveň a žiari v mystickom svetle a dodáva kúpeľni neskutočný nádych..

Minimalizmus vyrobený z dreva od Julie Kononenko

dizajn umývadla drevo julia kononenko

Tento efektný drez vyzerá viac ako drevená mapa. Drážky však majú racionálnu funkciu rýchleho nasmerovania vody do odtoku. Exkluzivita a funkčnosť tu idú ruka v ruke.

Voda, voda od Joela Robertsa

umývadlové dizajnové joel roberts

Poézia z bielej keramiky – umývadlá v tvare vlny od Joela Robertsa sú mimoriadnou dokonalosťou. Kohútik je plne integrovaný v profile a voda vyteká ako vodopád a tvorí miniatúrnu vlnu.

Orientálny dizajn od Kohlera

dizajn drezu kohler

Rozprávkový dizajn umývadla od spoločnosti Kohler je pre tých z vás, ktorí majú radi nádherné orientálne prostredie. Keramické umývadlo bolo zdobené hlbokými a okrúhlymi filigránovými, kvetinovými vzormi.

Priehľadný drez z Lago

umývadlo dizajn lago

Ušľachtilý dizajn Lago je úspešnou kombináciou robustného prírodného dreva a skla. Nielenže skvele vyzerá, ale určite poteší aj vašich najmenších.

Krídlo LDVC

drez design ldvc

Sofistikovaný dizajn krídla sa tiahne pozdĺž steny kúpeľne a zároveň ponúka dostatok priestoru pre vaše kúpeľňové potreby. Horný koniec je vybavený jemným LED svetlom a zaokrúhľuje celé zarovnanie drezu.

  Jemné krivky od LG Hausys Hi-Mac

dizajn umývadla lg hausys hi macs

Dizajn kala Mastella

dizajn umývadla mastella

Ako dokonalá napodobenina kvetu kala je tento drez veľmi obdivuhodný. Organická forma a optimálna funkčnosť boli sofistikovane skombinované.

Plávajúce dizajnové umývadlo od Thomasa Cowarda

okrúhly dizajn drezu omvivo

Futuristický koncept Michaela Harbouna

dizajn umývadla michael harboun

Umývadlo bez batérie

dizajn umývadla moab80

Zenová nálada od Omera Sagiva

dizajn umývadla omer sagiv

Doprajte svojej kúpeľni nezameniteľnú zenovú náladu s oválnym umývadlom od Omer Sagiv. Kohútik je skrytý v podivnom stĺpci z nadrozmerných, okrúhlych kameňov a voda vyteká ako z malého vodopádu. Tento dizajn je k dispozícii v chróme alebo v čínskej bielej farbe.

Krájacia doska od spoločnosti Philips

dizajn umývadla philips

Drevená škrupina od PlavisDesign

dizajn umývadla plavisdesign

Minimalizmus vyrobený z dreva spoločnosťou Rapsel

dizajn drezu rapsel drevo

Teplá textúra smrekovcového dreva zaisťuje väčšie pohodlie v kúpeľni. Tento dizajn je dobre premysleným riešením pre tých z vás, ktorí majú radi minimalizmus a pohodlie.

Okrúhle umývadlo z kolekcie Jewels od Vitry

dizajn umývadla okrúhle drevo vitra

Vodopádové umývadlo od Sesshu Design

dizajn umývadla sesshu design

Prineste si kúsok Ďalekého východu do svojho domova!

Priestranný a rafinovaný sklenený štúdio Studioart

dizajn umývadla studioart

Čisté čiary od UsTogether

dizajn umývadla dohromady

S týmto dizajnom môžete elegantne skombinovať svoje umývadlo s voľne stojacou vaňou a sprchovacím kútom.

Kocka Viktora Vasileva

dizajn umývadla victor vasilev

Táto priehľadná konštrukcia kocky, ktorá vyzerá neisto, nás prekvapuje a zároveň bola optimálne umiestnená na mramorovej kocke.

Funkčné duo od Vitry

dizajn umývadla vitra

Výnimočné od Yanlu

dizajn umývadla yanlu