4 jednoduché nápady na kúpeľňu pre lepšiu organizáciu v kúpeľni

Štatistiky uvádzajú, že kúpeľňa je jednou z najpoužívanejších miestností v každom dome. Vo väčších rodinách je ráno a večer často neporiadok, ktorý vlastne každému lezie na nervy. Neporiadok v kúpeľni sa dá dokonca počítať medzi nevyhnutné problémy v rodine. Kozmetika, posteľná bielizeň a uteráky sú často roztrúsené po kúpeľni, vďaka čomu miestnosť pôsobí neporiadkom. Na jednej strane je to vo väčšine prípadov preto, že každý jeden člen rodiny má svoju každodennú rutinu a potrebuje na to dostatok času a priestoru. Na druhej strane je pre každého dôležité, aby mala peknú a čistú kúpeľňu, v ktorej budete nielen udržiavať osobnú hygienu, ale nájdete v nej aj vnútorný pokoj a čistý relax. Ale ako by ste mohli navrhnúť takú miestnosť? Náš redakčný tím preskúmal kompetentné odpovede na túto otázku. V dnešnom príspevku predstavujeme 4 jednoduché nápady na kúpeľňu pre lepšiu organizáciu v kúpeľni.

Dobre zorganizovaná kúpeľňa by nemala byť iba snom

Nápady do kúpeľne viac poriadku

Ak sa hanbíte pohybovať vo svojej preplnenej kúpeľni medzi neporiadnymi vecami rozhádzanými po podlahe, existuje niekoľko jednoduchých krokov, ktoré môžete urobiť, aby ste zvládli neporiadok v kúpeľni a dokonca ho aj nadobro upratali! A bez toho, aby ste na to minuli veľa peňazí. Nezabudnite na nasledujúce jednoduché nápady na organizačnú kúpeľňu a optimálne ich použite v prospech svojej rodiny.

 Dodržujte tieto jednoduché pravidlá, ktoré vám pomôžu udržať v kúpeľni poriadok.

detail modernej kúpeľne s bielym umývadlom a uterákmi

  • Jednoduché a praktické nápady do kúpeľne: zmeňte svoje kúpeľňové návyky

Všetci sme si tým prešli – každý sa ráno ponáhľa a nemá minútu na to, aby si zorganizoval vyradené oblečenie alebo aby po použití vrátil zubné kefky, make -up a ďalšie pomôcky na správne miesto. Aj keď sa to zdá byť bežnou realitou, je to tiež niečo zásadné, čo v skutočnosti vašu kúpeľňu rýchlo pokazí! Preto je naša predstava o kúpeľni nasledovná: Usporiadajte si čas tak, aby ste mali v určitých častiach dňa niekoľko minút voľna na upratanie a vyčistenie kúpeľne. Vďaka tomu zostane kúpeľňa vždy čistá a uprataná. Napríklad pri každom čistení zubov naplánujte niekoľko minút nato, aby ste umývadlo dôkladne opláchli a potom ho vyčistili handrou a vhodným čistiacim prostriedkom.

Praktické nápady do kúpeľne: Neporiadok v kúpeľni môže byť minulosťou

Nápady na malú kúpeľňu

  • Chytré nápady do kúpeľne: definujte osobné priestory

Bez ohľadu na to, či máte veľkú rodinu, alebo zdieľate kúpeľňu so svojim partnerom, môže byť frustrujúce, keď upratujete kúpeľňu iba raz (na konci dňa). To môžete zásadne zmeniť niekoľkými organizačnými trikami. Kľúčom k tomu je definovanie osobného priestoru pre každého člena rodiny. Pokúste sa každej osobe priradiť označený kôš, poličku alebo podnos, aby ste znížili rozptýlené „náležitosti“ a pomohli každému byť a zostať zodpovední..

Kľúčom k tomu je definovanie osobných priestorov pre každého člena rodiny v kúpeľni

Nápady do kúpeľne

  • Nápady na modernú kúpeľňu: nastavte v kúpeľni dostatok úložného priestoru

Jeden z najväčších problémov v kúpeľni je skladovanie – rozhodne to predsa nie je najväčšia miestnosť v dome! Najlepší spôsob, ako ovládať kúpeľňu, je vytvoriť vyhradený a dostatočne veľký úložný priestor pre všetky vaše veci. Táto myšlienka tiež pomáha každému v rodine a každému členovi rodiny dáva vedieť, kam veci potrebné do kúpeľne patria. Niektoré náčinie môžete vložiť do označených kontajnerov do predsieňovej skrine alebo do iného praktického úložného priestoru vo vašom dome. Alebo možno chcete do kúpeľne pridať niekoľko ďalších políc alebo vežových regálov. Na zorganizovanie šikovného úložného systému môžete použiť aj lacné skladovacie nádoby, ako sú poháre, malé škatule a sklenené alebo plastové nádoby..

Ak máte v kúpeľni veľa úložného priestoru, môžete si tam vytvoriť najlepšie možné usporiadanie

Nápady do kúpeľne, veľa úložného priestoru, najlepší poriadok v kúpeľni

  • V modernej kúpeľni musíte mať: kôš na bielizeň

 

Dennú osobnú hygienu, kúpanie, sprchovanie atď. Je možné zovšeobecniť ako hlavnú funkciu kúpeľne. Mohlo by to však znamenať aj to, že sa tam do hodiny alebo dvoch môžu nahromadiť rôzne kusy oblečenia. Zvlášť, keď sa celá rodina ráno pripravuje na deň a chce začať dobre postarané. Namiesto boja so zlými návykmi, otvárania dverí na kopci oblečenia alebo vyberania zatuchnutých uterákov z podlahy, jednoducho to urobte! Zaobstarajte si dostatočne veľký kôš na bielizeň do vašej kúpeľne! Ak sa chcete skutočne dobre zorganizovať a vaša kúpeľňa ponúka dostatok priestoru, môžete tam dať niekoľko košov na bielizeň – jeden na oblečenie, druhý na uteráky a osušky a možno tretí na ďalšie veci. Toto oddelenie očividne vedie k lepšiemu poriadku v kúpeľni!

Praktické koše na bielizeň sú jednou z nevyhnutností modernej kúpeľne

 Praktické nápady do kúpeľne koše na bielizeň

Záver: Keď ste pripravení zaoberať sa organizáciou kúpeľní, môže to byť zásadná položka vo vašom zozname úloh. S trochou kreativity sa však jednoduché riešenia môžu ukázať ako veľmi úspešné! Rozdeľte svoju kúpeľňu na zvládnuteľné časti, aby ste zvládli neporiadok. Začnite so samozrejmosťou, ako je hromadenie bielizne a upratovanie kozmetiky, a odtiaľ tento kreatívny proces rozšírte o šikovné možnosti skladovania a označené oblasti, ktoré môže používať celá rodina..

 Vytvorte v kúpeľni väčší poriadok s dôrazom na detail!

Objednávka v kúpeľni

Úprimne povedané, žiadny dom nie je dokonalý, ale neporiadok v kúpeľni môže ísť oveľa ďalej, keď vám pomôže lepšie využiť každodennú rutinu v kúpeľni. Čistá a uprataná kúpeľňa vám poskytne relaxačný pocit a zaistí veľa pohodlia a čistého relaxu v tomto dôležitom priestore. Vieme, že si to zaslúžite!

Kúpeľňové nápady z minimalizmu: menej je viac, dokonca aj v kúpeľni!

Minimalizmus nápady do kúpeľne

 Kúpeľňa vo vidieckom štýle môže byť tiež dobre organizovaná a veľmi príťažlivá

Kúpeľňa vidiecky štýl dobre usporiadaný veľmi príťažlivý