Dizajnové umývadlá „Origami“ ako budúci trend

Viete, aké trendy v súčasnosti formujú zariadenie kúpeľne? Udržateľnosť a ľahká údržba majú vysokú prioritu. Môžu byť použité rôzne materiály a ich kombinácie. Jednoduchý a jednotný charakter by však mal byť zachovaný. Relaxácia a útulná charizma sú ďalšie vlastnosti, bez ktorých sa človek nezaobíde. Teraz budeme písať o dizajnérskych umývadlách, ktoré ukazujú tvary origami. Ako zapadá umývadlo do moderných trendov v kúpeľni? Poďme to zistiť spoločne!

Umývadlo s jedným prízvukom v strede miestnosti by bolo veľmi moderným dizajnovým riešením

akcent v umývadle miestnosti

Navrhnite umývadlá ako akcent v jednoduchom zariadení kúpeľne

Jednoduché vybavenie kúpeľne je moderné iba vtedy, ak je zároveň charakteristické. Často to žije z akcentov v miestnosti. A origami-Umývadlo alebo umývadlo môže plniť túto funkciu. Presne to objavujeme ako koncept na obrázku vyššie. Máme tu voľne stojace umývadlo, ktoré svojim odvážnym charakterom a zodpovedajúcim efektom zaplní celú miestnosť atmosférou..

Dizajnové umývadlá vo forme origami sa ľahko starajú a sú efektívne

dvojitý nápad na dizajnový drez

Jednoduché ošetrovanie, ale originálne tvary

Tvary origami sú veľmi umelecké, ale zároveň sú dobré z praktického hľadiska, pretože sa dajú relatívne ľahko vyčistiť napriek niektorým zložitým rohom. Z tohto dôvodu sú medzi modernými domácimi veľmi obľúbení. Pretože týmto spôsobom máte veľmi originálny dizajn, ale napriek tomu veľmi dobre vychádzate s čistením. Pozrite sa na príklad na fotografii nad týmto textom. Dizajn tohto dvojitého umývadla je štýlový a decentný, ale zároveň veľmi silný z hľadiska účinku.

Jednoduché, ale rafinované umývadlá origami dobre korešpondujú s prírodným dizajnom

dizajnový drez veľmi svetlú miestnosť

Origami nápady na ďalšie dizajnové prvky v kúpeľni

Dizajnové umývadlá, ktoré interpretujú origami, môžu byť zahrnuté aj na iných miestach v interiéri kúpeľne. Napríklad pri navrhovaní stien alebo pri zarovnávaní ďalšieho príslušenstva. Ak sa tento prvok použije niekoľkokrát, vytvorí sa pocit uniformity a luxusného charakteru. Uvažovať nad takouto myšlienkou na vybavenie kúpeľne určite stojí za to.

Tvar origami nie je vhodný len k umývadlám, ale aj k iným doplnkom a dekoráciám v miestnosti 

dizajnový drez plávajúci skvele

Origami dizajn v kombinácii so štýlovými farebnými paletami

Drezový dizajn v kombinácii s origami je sám o sebe veľmi príťažlivý nápad. To určite vytvára veľmi upscale efekt. Ak chcete dosiahnuť pocit luxusu vo vzhľade, mali by ste ho skombinovať s veľmi štýlovou a luxusnou farebnou paletou. V našich príkladoch ľudia radi kombinujú čiernu a bielu. Človek rád zažije kontrast medzi drevenými povrchmi a bielymi sociálnymi zariadeniami.

Tieto umývadlá pôsobia obzvlášť luxusne vďaka svojmu čierno -bielemu dizajnu

dizajnový drez biela na čiernej

Domáca postava

Posledný argument, ktorý chceme uviesť pre použitie dizajnu origami, súvisí s domácim trendom v zariaďovaní kúpeľní. Umelecké tvary okamžite rozptýlia pocit, že máte do činenia s čisto funkčným priestorom. Moderná kúpeľňa má veľmi domácky charakter a vďaka tvarom origami to môžete dosiahnuť pomerne ľahko. Boli by tieto tiež vhodné pre váš dizajn kúpeľne??

Drevené umývadlo a origami umývadlo – nádherná kombinácia

navrhnite umývadlo ako list papiera

Drezy origami sa hodia k najrozmanitejším štýlom

navrhnite umývadlo ako umelecké dielo

Aj keď je malý, umývadlo origami je vždy veľkým prízvukom

malý drez dizajnový drez

Umývadlá origami v kombinácii so skvelými a modernými metalickými farbami

veľký asymetrický dizajn drezu

Ďalšie jednoduché, ale veľmi moderné dizajnové riešenie

umývadlo s dizajnom bielej sochy