Dlažba ovplyvňuje celkový vzhľad kúpeľne

Pokládka dlažby do kúpeľne biela

Ovplyvnite celkový vzhľad kúpeľne modernou dlažbou

So správnym prostredím sa každodenný rituál umývania stane zmyselným potešením. Ak sa chcete vo svojej vlastnej kúpeľni cítiť pohodlne, mali by ste zvoliť kvalitnú dlažbu. Dlaždice ovplyvňujú celkový vzhľad kúpeľne ako žiadny iný prvok. Vo Fliesen Kemmler nájdete rôzne podlahové dlaždice, ktoré otvárajú neslýchané možnosti.

Bez ohľadu na to, či je jednoduchý alebo neobvyklý, klasický alebo moderný, minimalistický alebo výrazný: každý domáci kutil tu nájde správnu dlažbu pre svoje štyri steny.

Vysoko kvalitná dlažba pre váš domov

Dlažba na podlahu, kladenie kúpeľne, nápady biela

Dlažba v kúpeľni je sivá

Dlaždica nastavuje módne akcenty

Vďaka správnej dlažbe môže kúpeľňa dostať otvorený, priateľský a príjemný charakter. Okrem dlažby do luxusnej kúpeľne zahŕňa sortiment aj dlažbu do skromnejších umyvární. Renomované dizajnové rady ako CATANIA, NAPOLI, INVERUNO, RAPONE alebo SEGUSINO presviedčajú svojimi základnými estetickými vlastnosťami, ktoré umocňujú celkovú atmosféru. Pri výrobe sa používajú iba vysoko kvalitné materiály, dlaždice sa vyznačujú stabilitou, robustnosťou a trvanlivosťou.

Dlaždice, dlažba, ktorým sa kúpeľňa béžová

Kemmler: Meno znamená kvalita

Pre koho Dlažba a dlažba v hoteli Tiles Kemmler rozhodne, môžete si byť istí vysokou kvalitou. Repertoár produktov bol naplnený výlučne položkami zo sortimentu známych výrobcov značiek. Všetky dlaždice sa vyznačujú minimalistickým dizajnom, ktorý im umožňuje zapadnúť do akéhokoľvek prostredia. Dlaždice sa ľahko ošetrujú a majú zhutnený povrch. Vzhľadom na zmenšenie pórov na povrchu sa nečistoty môžu držať len ťažko. Na čistenie dlaždíc preto často postačí jednoduché utieranie alebo drhnutie vodou. Okrem toho môžete ťažiť z prekážajúceho povrchu: pošmyknutie alebo pošmyknutie sa na dlažbe je ťažké. S vysoko kvalitnými dlaždicami z radu Tiles Kemmler sa kúpeľňa stáva skutočnou oázou pohody, v ktorej je radosť zostať.

Kúpeľňové dlaždice, ktorým sa béžová

Dlažba položená kúpeľňa béžová

Podlahové dlaždice nápady na dizajn kúpeľne sivé

Položte dlažbu v Bad Grau

Rozmanitosť otvára nové cesty

Chute sú rôzne – vie to aj Tiles Kemmler. Preto má odborník na dlaždice správnu dlažbu pre každý štýl a vkus zariaďovania. Výhodný je aj veľký segment s rôznymi cenovými reláciami: preto sa dajú nájsť správne dlaždice pre každý rozpočet a každý projekt. Moderná kúpeľňa potrebuje dlažbu, ktorá je viac než len zariaďovaním predmetov. V dnešnej dobe musí byť dlažba nenáročná na údržbu a robustná. Dizajn musí mať zároveň nadčasový, elegantný charakter a musí sa dať ľahko prispôsobiť meniacim sa nábytkom. Moderné podlahové dlaždice sa dajú ľahko položiť: to zníži náklady na stavbu kúpeľne. Ak chcete zariadiť kúpeľňu, mali by ste sa uistiť, že dlažba zodpovedá individuálnemu vkusu.

Kúpeľňové dlaždice, ktorým sa nápady kúpeľne sivé      Dlažba v kúpeľni béžová

Zdroj obrázku: http://www.fliesen-kemmler.de