Kúpeľňový dizajn s dlažbou

dizajn kúpeľne s dlažbou skrinky z orechového dreva oválne nástenné zrkadlá

Kúpeľňový dizajn s dlaždicami: správne položenie dlaždíc okolo márnosti

Dlaždice okolo novej márnosti alebo skrinky blokujú prúdenie vody do domu. A keď sú dlaždice široko rozložené okolo márnosti, miestnosť vyzerá väčšia.

Pretože sa márnosť stáva obľúbenejšou v dekorácii kúpeľne, je dôležité pochopiť výhody a nevýhody obkladov.

Pozrite sa, ako sa v týchto kúpeľniach kombinujú márnosť a dlažba, a zistite, čo môžete požiadať od svojho poskytovateľa služieb.

Na začiatku sa chcete uistiť, že zem je ideálne rovná. Po položení dlaždíc by mohlo byť takto vyrovnať umývadlo skutočne ťažké. Ak je vaša márnosť vyrobená na mieru, objednajte si nastaviteľné nožičky podľa ich výšky, aby bol stôl dokonale vyrovnaný.

Poznámka: Zvážte, či vám môžu úplne chýbať nohy, a namontujte márnosť priamo na stenu. Nastavenie štyroch nôh je oveľa jednoduchšie ako vyrovnanie ôsmich nôh.

Upokojujúci tyrkys a mramor

dizajn kúpeľne s stoličkou z tepaného železa

Ak je podlaha v kúpeľni trochu zvláštna a chcete si ušetriť starosti s jej vyrovnávaním, malá štvrtina tyčinky by problém vizuálne odstránila. To tiež chráni umývadlo pred poškodením vodou.

Poznámka: Ak plánujete štvrtinový prút, postavte márnosť asi 3 mm pod ním tak, aby sa podlahy dotýkal iba štvrtinový prút. V prípade úniku vody by štvrtinová tyč absorbovala poškodenie. Je oveľa jednoduchšie a lacnejšie ho vymeniť namiesto celého umývadla.

Toto umývadlo má vyššie nohy a extra priestor pre nohy

Kúpeľňový dizajn s mramorovým povrchom v neutrálnych farbách

Tradičné skrinky do kúpeľne a kuchyne majú často menší priestor na nohy (malý priestor pod poslednou zásuvkou). Ak sa chcete postaviť bližšie k umývadlu a nakloniť sa k zrkadlu, je dobré samostatne stojace umývadlo s extra výškou nohy..

Poznámka: Ak inštalujete sálavé podlahové vykurovanie, namontovali by ste ho na celú plochu tak, aby boli vaše nohy vždy v teple. Preto odporúčame káblové vykurovacie systémy, ktoré vám umožnia lepšie ovládať umiestnenie vykurovania.

Ak máte radi otvorené priestory, plávajúca kozmetika by miestnosť zväčšila.

Niekedy musí byť umývadlo odkryté kvôli podlahovému vykurovaniu

dizajn kúpeľne s obkladovými dverami z ušľachtilého dreva

Dlaždice pod umývadlom utesňujú všetky medzery, ktoré by mohli hromadiť vodu a poškodiť štruktúru domu, najmä ak sú nesprávne nainštalované.

Nekonečná perspektíva s nástenným zrkadlom – od Dizajn Casa Verde

dizajn kúpeľne so sivobielymi dlaždicami so stenovým zrkadlom

Vo väčšej kúpeľni môžu byť náklady na obklady rozhodujúcim faktorom v tom, či dláždite pod márnosťou alebo nie. Obvykle si objednáte rezervu 10% na kúpeľne. Pri väčších priestoroch však stačí rezerva 5%, môžete použiť sekcie pod umývadlo. Výhody tak môžete využívať bez ďalších nákladov.

Poznámka: Ak sú vaše dlaždice extrémne drahé, zvážte aj lacnejšie podobné dlaždice pod márnosť. Nikto si toho nevšimne.

Odtieň, textúry a svetlo – teplé a slnečné

dizajn kúpeľne s dlažbou slnečnou s množstvom svetla

Väčšie umývadlá s pevnou doskou, ako je na obrázku, sú na dlažbu veľmi ťažké

dizajn kúpeľne s obkladmi moderné nástenné umenie

Keď dosiahnete taký vzhľad a štýl, prediskutujte to vopred so svojim dodávateľom, aby mohli pripraviť podlahu na takúto inštaláciu.

Poznámka: Chcete vedieť, či je vaša podlaha dostatočne pevná? Pred položením dlaždíc stačí vyskúšať pohár vody. Dajte to na rôzne miesta a choďte okolo. Ak sa voda v ktoromkoľvek mieste vyleje, podlaha sa bude príliš pohybovať a nebolo by vhodné pre ťažšiu márnosť.

Svetlo pod márnosťou je skvelým nočným prvkom a prináša do miestnosti ďalšiu vrstvu svetla. Niektoré dlaždice sú dostatočne lesklé na to, aby pôsobili ako zrkadlo pod márnosťou, ale pravidelne ich čistite.

Poznámka: Ak chcete dosiahnuť rovnomernejšie osvetlenie, namierte svetlo k stene, nie priamo nadol. Nie je to také svetlé, ale je to veľmi vyrovnané.

dizajn kúpeľne s dlažbou obdĺžnikové zrkadlo s dlhou stenou a žltým rámom