Naplánujte si elegantný kúpeľňový nábytok s lacným kúpeľňovým nábytkom

V kúpeľni je spravidla veľmi málo miesta. Renovácia, renovácia alebo kompletná renovácia kúpeľne je preto vždy majstrovským dielom. Na implementáciu dobrého plánu pre kúpeľňu potrebujete nielen kvalifikovaných remeselníkov, ale aj potrebnú zmenu. Aby sa náklady nerozmnožili, je dôležité vopred si to dobre naplánovať. Aj v tej najmenšej kúpeľni je vždy jeden bod zásadný: úložný priestor. Kúpeľňa už nie je len funkčná. Moderné kúpeľne sú oázou pohody. Dokonalé prostredie v kúpeľni vyžaduje nielen praktické vybavenie, ale dôležitú úlohu zohrávajú aj kúpeľňový nábytok a doplnky, ako sú krásne materiály, útulné uteráky alebo teplé svetlo..

zariaďovanie kúpeľne

Ilustrácia 1: Pri plánovaní kúpeľne je dôležité naplánovať dostatok úložného priestoru a možností pultu, aby sa v kúpeľni len tak nepovaľovali ošetrujúce prostriedky, doplnky a uteráky..

Kúpeľňový nábytok pre váš osobný wellness chrám

Moderná kúpeľňa je dnes viac ako len miesto pre osobnú starostlivosť o telo. Je to tiež miesto na oddych a relaxáciu. Sprcha s dažďovou sprchovou hlavicou alebo vírivkou, elegantné príslušenstvo na voľne stojacej vani alebo zrkadlová skrinka vás pozývajú na program krásy. To robí z každodenného programu starostlivosti o telo wellness rituál. Kúpeľňu je možné zmeniť na súkromné ​​kúpele s kúpeľňovým nábytkom a zodpovedajúcim príslušenstvom. Elegantné pufy vyrobené z nepremokavého materiálu ako poličky, malé taburetky a komody vyrobené z dreva vytvárajú príjemnú atmosféru.. Kúpelňový nábytok Vyrobené z dreva v prírodných tónoch, posilňujú príjemný efekt. Malé koše sa dobre hodia, aby s mnohými rôznymi výrobkami na ošetrovanie nevznikol chaos. Viazanky do vlasov, krémové tuby, masky na vlasy a hrebene sa dajú ľahko uložiť.

zariadenie do kúpelne

Ilustrácia 2: „Plávajúci“ kúpeľňový nábytok, ktorý je odstránený z podlahy, dodáva kúpeľni vzdušnú atmosféru. Tiež uľahčuje mokré vytieranie podlahy.

Kúpeľňový nábytok pre viac úložného priestoru robí kúpeľňu praktickejšou

Mnohým kúpeľniam chýba úložný priestor. Vybavenie nástenných skriniek alebo kúpeľňových doplnkov nie je v plne obložených kúpeľniach vždy také jednoduché, pretože vŕtanie obkladov má svoje úskalia. Okrem toho to môže viesť k problémom s majiteľom v nájomných bytoch, ak Dlaždice mať na konci diery Existujú nápady na úložný priestor a lacný kúpeľňový nábytok, pre ktoré nikto nemusí vŕtať diery. Existujú možnosti lepenia, ktoré je možné neskôr odstrániť bez stopy a stále veľmi dobre držia.

Malé rohové kontajnery sú lacným kúpeľňovým nábytkom, ktorý je možné využiť nielen ako úložný priestor, ale aj na sedenie. V sprche tiež často chýba úložný priestor. Existujú závesné koše ako riešenie, ktoré je možné zavesiť na sprchovú priečku alebo ktoré nájdete na mixéri – tiež bez vŕtania otvorov do dlaždíc. K dispozícii je aj elegantné lepiace príslušenstvo do umývačky, ako sú sušiče vlasov a držiaky na uteráky, dávkovače mydla a police.

elegantný kúpeľňový nábytok

Podlahová krytina – dôležitá téma pri plánovaní kúpeľne

V kúpeľni musí podlahová krytina, podobne ako kúpeľňový nábytok, spĺňať špeciálne požiadavky. Vlhkosť je tam obzvlášť vysoká, vo vzduchu je neustála vodná para a v prípade príležitostných malých nehôd sa na podlahu dostane voda zo sprchy alebo z kúpeľa. Klasikou v kúpeľni sú obklady. Moderné podlahové krytiny však otvárajú oveľa viac možností pre individuálny dizajn kúpeľne, ako je korok, vinyl, laminát alebo kamenný koberec.

kúpeľňové vybavenie podlaha kúpeľňový koberec

Farebný, teplý a nadýchaný kúpeľňový koberec môže priťahovať pozornosť. Súčasne zaisťuje väčšiu stabilitu na čiastočne mokrej podlahe kúpeľne vďaka protišmykovému povlaku na zadnej strane. Krásny kúpeľňový koberec dotvorí kúpeľňu. Rozprestiera domácu atmosféru a zaistí príjemne teplé nohy.

Obrázok 1: Pixabay © shadowfirearts (Verejná doména CC0) Obrázok 2: Pixabay © PIX1861 (Verejná doména CC0)

     nápady na výzdobu malej kúpeľne