Nastavenie kúpeľne Feng Shui nad spálňou – tipy a nápady

feng shui kúpeľňa spálňa energeticky pozitívne drevo

Feng Shui kúpeľňa nad spálňou – tipy a nápady

Kúpeľňa umiestnená nad spálňou nie je najlepším postojom Feng Shui. Dôležitým faktorom pri hľadaní liekov Feng Shui je, ako často bude kúpeľňa obsadená a používaná – ako často ju plánujete používať? Podľa Feng Shui sa v tomto prípade odporúča použiť túto kúpeľňu ako hosťovskú.

Ďalšia otázka Feng Shui, ktorú je potrebné zvážiť, je táto: Je kúpeľňa priamo nad miestom, kde je umiestnená posteľ? Ak je to tak, existuje niekoľko skvelých možností na usporiadanie postele vo vašej spálni.

Žiť šťastne podľa pravidiel Feng Shui – zariaďovanie

feng shui kúpeľňa spálňa rodina energeticky pozitívna

Prostriedky na spanie a kúpeľňu Feng Shui v tomto prípade závisia od oblasti domu Feng Shui Bagua, kde sú umiestnené veľké spálne a kúpeľne (Ďalšie informácie nájdete v Bague alebo na energetickej mape Feng Shui.)

Zoznámte sa s dôležitým prvkom Feng Shui požadovaným vo vašej konkrétnej oblasti a hľadajte kreatívne spôsoby, ako požadovaný prvok posilniť vizuálne príťažlivým spôsobom a spôsobom zodpovedajúcim dekorácii. Ak napríklad viete, že vo svojej kúpeľni potrebujete silný prvok feng shui, nie je potrebné hľadať tradičné ázijské umenie s červenými farbami. Môžete si vybrať jasne červené uteráky alebo lahodnú červenú farbu steny, ukážku purpurových alebo červených sviečok atď., Ktoré do nej vnesú silnú energiu ohňa. Buďte kreatívni a múdri – to je vždy dobré Feng Shui!

Žltý, teplý a svetlý dizajn spálne

feng shui kúpeľňa spálňa pohodlné žlté svetlo

Vo všeobecnosti chcete, aby bola kúpeľňa veľmi svetlá a čistá (farba, príslušenstvo, dekorácia atď.) – to doslova vytvára veľmi ľahký pocit, vyhýbajte sa akýmkoľvek farbám, ktoré zakladajú jeho energiu a robia ho ťažkým..

Niekedy, v závislosti od konštrukcie spálne, štrukturálne opatrenia na strope (napríklad rímsa a / alebo medailón okolo stropných žiaroviek) – to všetko slúži ako bariéra medzi dvoma rôznymi energetickými zónami.

Pohodlná kúpeľňa – príjemná, relaxačná atmosféra

feng shui kúpeľňa spálňa rodinná energia hosť

Ešte dôležitejšie je vedieť, že takmer každý takzvaný problém zlého feng shui je liekom, pokiaľ k situácii pristupujete s pocitom posilnenia a kreativity..

Spálne a kúpeľne – nábytok Feng Shui

feng shui kúpeľňa spálňa útulná energia  Prírodné drevo – zariadenie a nábytok v kúpeľnifeng shui kúpeľňa spálňa vstavaná vaňa

Šťastná rodina – držanie pozitívnej energie podľa pravidiel Feng Shui feng shui kúpeľňa spálňa rodina deti

Minimalistický dizajn kúpeľne – polica nad vstavanou vaňou

feng shui kúpeľňa spálňa rodinná vaňa   Pozitívna energia doma – celá rodina feng shui kúpeľňa spálňa rodina šťastná

V spálni dominujú ružové farby – typický nábytok Feng Shui

zariadenie spálne feng schui ružové farby