Správne zrkadlo do kúpeľne: malý sprievodca, ktorý vám pomôže pri rozhodovaní o kúpe

Kúpeľňa bez kúpeľňového zrkadla? Nemysliteľné! Pretože moderné kúpeľňové zrkadlá patria k najdôležitejším doplnkom štýlovej a praktickej kúpeľne. Sú tiež jedným z najpoužívanejších predmetov v našej domácnosti. Hladké oholenie, elegantné strihanie vlasov pri odchode alebo perfektný make -up pre každodenný život – pred správnym zrkadlom do kúpelne jednoducho všetko funguje oveľa lepšie. Nie nadarmo je trhová ponuka tohto nepostrádateľného produktu obrovská. Pri nákupe sa rýchlo rozhodujete podľa výberu a niektoré tipy, ako sú uvedené nižšie, vám vždy pomôžu pri rozhodovaní o kúpe..

kúpeľňové zrkadlo-základný rám-biela

Moderné kúpeľňové zrkadlo – skutočný univerzál bez kompromisov

Vopred by sme chceli povedať, že o lacnom tovare nie sme presvedčení. Preto odporúčame, aby ste sa pri zariaďovaní kúpeľní spoliehali len na kvalitných výrobcov. Ideálne sú dizajnové výrobky vyrobené v Nemecku, ktoré je možné zakúpiť priamo od výrobcu bez sprostredkovateľov a za primerané ceny.

Okrem prvotriedneho odrazu a optimálnej presnosti by vaše kúpeľňové zrkadlo malo byť vyrobené aj z najlepších materiálov a byť v súlade s nemeckým zrkadlovým štandardom. Veľkosť a tvar sú spravidla vecou vkusu alebo závisia od vášho vlastného štýlu. Kúpeľňové zrkadlá s nadčasovým, minimalistickým dizajnom v obdĺžnikovom tvare sú však vo väčšine prípadov najlepšou voľbou. Nie sú len puristicky krásne a nenápadne elegantné, ale tiež harmonizujú s takmer všetkými štýlmi nábytku a vizuálne rozširujú aj menšie kúpeľne..

Vaše zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením alebo klasickým spôsobom bez svetla, si môžete samozrejme objednať aj online, vrátane prvotriedneho odborného poradenstva. K tomu by ste sa mali rozhodnúť pre osvedčeného nemeckého výrobcu, ktorý svojim zákazníkom ponúka len to najlepšie. Pomocou praktického konfigurátora zrkadiel si potom pomocou niekoľkých kliknutí na internete vytvoríte zrkadlo do kúpeľne, ako aj akékoľvek iné zrkadlo, šité na mieru, vrátane vhodného doplnkového vybavenia..

zrkadlo do kúpelne klasické xxl obdĺžnikové

Kúpeľňové zrkadlá bez osvetlenia – klasika

Kúpeľňové zrkadlo bez svetla, ktoré sa zaobíde bez akýchkoľvek ozdôb, je pre mnohých považované za klasiku. Bezrámové modely s vysoko leštenými hranami zrkadla sú veľmi trendy a jednoducho nadčasové. Napriek tomu, že také zrkadlo do kúpeľne vyzerá trochu utlmene, s ďalším vybavením dokáže zázraky. K zrkadlu môžete nielen pripevniť praktickú poličku na kozmetické potreby alebo kúpeľňové doplnky, ale tiež vybrať množstvo užitočných a inovatívnych doplnkových funkcií, vďaka ktorým bude vaše kúpeľňové zrkadlo nepostrádateľným pomocníkom v kúpeľni ráno a večer..

Môžete sa napríklad rozhodnúť pre takzvané integrované vyhrievanie zrkadiel, ktoré zabráni nežiaducej kondenzácii na povrchu zrkadla pri sprchovaní. Predná zásuvka na sušič vlasov a holiaci strojček, malé kozmetické zrkadlo pre dokonalú starostlivosť o tvár a najlepší výsledok líčenia, digitálne hodiny na plánovanie bez stresu a prijímač Bluetooth so zvukovým reproduktorom prenášaným štruktúrou pre vašu obľúbenú hudbu v kúpeľni patria tiež medzi najobľúbenejšie nástroje pre dodatočné vybavenie.

kúpelňové zrkadlo-základné-zrkadlo-vyrobené na mieru

Pre lepší bočný pohľad sa môžete rozhodnúť pre sklopné zrkadlo do kúpeľne. Má ďalšie sklopné bočné diely, ktoré je možné v prípade potreby vyrobiť aj obojstranne. Ak chcete, môžete si samozrejme nainštalovať aj podsvietenie za zrkadlo.

V neposlednom rade by dobré kúpeľňové zrkadlo malo mať správnu pevnosť zrkadla, aby bolo v kúpeľni robustné a odolné. Kvalitné krištáľové zrkadlové sklo s hrúbkou zrkadla šesť milimetrov je optimálnou voľbou. V závislosti od doplnkového vybavenia je celková hĺbka okolo 19-20 milimetrov a viac. Bočné panely z nehrdzavejúcej ocele, chrómu, hliníka atď. Zaisťujú elegantný a holistický vzhľad kúpeľňového zrkadla.

moderné nápady na výzdobu kúpeľne zrkadlo do kúpeľne

Kúpelňové zrkadlo s LED osvetlením – moderné univerzálne zariadenie

Ak vám jednoducho chýba zrkadlo do kúpeľne bez svetla, potom potrebujete také so svetlom, presnejšie s LED osvetlením. Tieto kúpeľňové zrkadlá majú spravidla integrované svetelné pásy / svetelné polia, ktoré je možné umiestniť nad, pod, do boku alebo úplne dookola. Ak sa vám predsa len nepáčia LED svetelné pásy, môžete sa rozhodnúť pre kúpeľňové zrkadlo s LED zrkadlovým svetlom. Ktorý je lepší? Je to vec vkusu a mali by ste sa jednoducho rozhodnúť na základe svojich osobných potrieb a preferencií.

zrkadlo do kúpelne s LED zrkadlom-svetlo-esta-28-zrkadlo

Samotné svetlo je dôležitejšie. Akú teplotu farby by malo mať? Jeden hovorí aj o svetlej farbe. Ako je známe, existujú tri z nich: teplá biela, neutrálna biela, denná biela (studená biela). Tieto sa merajú v kalvínoch a majú rôzny vplyv na blaho ľudí.

Teplé svetlo (pod 3500 K) má vyšší podiel červeného svetla a má relaxačný a upokojujúci účinok. Teplá biela je preto najlepšia, pokiaľ ide o náladové osvetlenie v kúpeľni, ktoré vytvára útulné prostredie. Neutrálna biela (od 4000 K) je naopak vhodná pre celkové osvetlenie v kúpeľni, ktoré je rovnomerne rozložené a zaisťuje dobrú viditeľnosť. A svetlá farba denné svetlo biela s teplotou farby približne 5700 K a viac je ideálna na nanášanie make -upu, stylingu a holenia – perfektné funkčné osvetlenie, ktoré vám poskytne najlepšiu možnú podporu pre určité činnosti pred zrkadlom.

zrkadlo do kúpelne s LED osvetlením

So stmievačom integrovaným v kúpeľňovom zrkadle potom môžete nastaviť aj rôzne úrovne jasu, ktoré aktuálne potrebujete. Perfektné kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením by malo byť samozrejme energeticky účinné a odolné voči striekajúcej vode, nemalo by oslňovať ani vrhať tiene na vašu tvár..

Predtým, ako sa rozhodnete pre správne rozhodnutie, starostlivo si prezrite všetky tieto kritériá a zaistite vo svojej kúpeľňovej oáze dokonalý faktor dobrej nálady..

atmosféra-led-zrkadlo-emócia

Začnite každý deň s osviežujúcou jasnosťou a dobrou náladou a ukončite ho večer v relaxačnej atmosfére meditačným kúpeľom. Vďaka vášmu veľmi osobnému kúpeľňovému zrkadlu a úspešnej súhre s osvetlením, kúpeľňovým nábytkom, dlaždicami a farbami stien vám nič nebude stáť v ceste.

zrkadlo do kúpelne zariadenie do kúpeľne moderné