Trendy modernej sprchy

Trendy modernej sprchy

Každý ocení príjemne horúcu vaňu, obzvlášť v chladných zimných dňoch. Vaňa je ideálna na relaxáciu po namáhavom a namáhavom dni v práci. Napriek tomu sú vane inštalované v čoraz menšom počte domov. Zvlášť mladšie generácie preferujú sprchovacie kúty a otvorené sprchy. Samotná vaňa je tu hodnotená iba ako bonus, ale už dávno nie je „povinnosťou“. Odkiaľ však tento trend pochádza a ako je navrhnutá nová moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom?

moderné sprchy nápady na zdobenie kúpeľne nápady na podlahy

Sprcha na úrovni podlahy

Trend smerom k sprchovej kabíne na úrovni podlahy si v súčasnej dobe nachádza cestu do všetkých domácich kúpeľní. Tu sa môžete úplne zbaviť sprchovej vaničky. Bezbariérová sprcha je považovaná za obzvlášť modernú a vyžaruje určitý nádych luxusu, aj keď s ňou nie sú nevyhnutne spojené dodatočné náklady..

Väčšinou mimoriadne veľkoryso dimenzované sprchové kabíny na úrovni podlahy sú tienené veľkými sklenenými stenami. Vďaka tomu bude kúpeľňa vyzerať ešte väčšia. Také moderné Sprchové kabíny nájdete v hoteli Baddepot nachádzajúci sa. Baddepot ponúka množstvo štandardných sprchovacích kabín. Ale je možné vyrobiť aj individuálne prispôsobené sprchové kabíny. Každý, kto potrebuje radu, sa môže obrátiť na sprievodcu zariadením pre sprchové kabíny.

Mimochodom, ak vám prekáža odtok vody, ktorý sa obvykle nachádza v strede sprchovacieho kúta, môžete si dať polevu na torte ako novú modernú sprchu s nástenným odtokom. Pri nástennom odtoku voda jednoducho „zmizne“ do steny a je odtiaľ vedená do kanalizácie.

moderné sprchy nápady kúpeľne malá kúpeľňa

Náhrada sprchovej hlavice

Sprchová hlavica bola donedávna viac -menej tovarom, prostriedkom na dosiahnutie cieľa. To sa však úplne mení aj v moderných kúpeľniach a sprchovacích kabínach. Napriek tomu, že bežnú sprchu nie je možné ľahko nahradiť, k dispozícii je mnoho rôznych atraktívnych prevedení a alternatív. Čoraz viac domácich kúpeľní sa vyrába s mimoriadne príjemným a luxusné dažďové sprchy vybavené. Tento typ sprchovej hlavice je navrhnutý tak, aby napodobňoval príjemný pocit teplej dažďovej sprchy a zaisťuje tak nezabudnuteľný zážitok zo sprchovania. Dažďovú sprchovú hlavicu je možné okrem konvenčnej sprchovej hlavice dodatočne namontovať alebo pripevniť priamo na strop sprchovej kabíny.

moderné sprchy nápady kúpeľne do dažďovej sprchy

Podlaha v sprche

Keďže sa bežne sprchujete bosí, dôležitú úlohu hrá aj pocit, ktorý sa vstrebáva cez chodidlá. Studené hladké dlaždice sú asi každému dobre známe. Ale ani podlaha sprchovacieho kúta nemusí byť nutne nudná. Aj tu môžete experimentovať so širokou škálou materiálov a povrchov. Čo hovoríte na drsný prírodný kameň alebo dokonca štrkové lôžko? To sa dá vysadiť napríklad aj bambusom. Spolu s dažďovou sprchou to prináša nezabudnuteľný zážitok zo sprchovania ako v dažďovom pralese.

moderné sprchy dizajn kúpeľne sprchovací kút vaňa

moderné sprchy kúpeľňová podložka do kúpeľne