Voľne stojaca vaňa – na základe týchto kritérií sa vyberiete správne

Voľne stojaca vaňa symbolizuje moderný kúpeľný zážitok doma. Jedná sa o obľúbené luxusné zariadenie s domáckym charakterom.

Voľne stojace vane zároveň vychádzajú z dlhej tradície. Mnoho podobných stavieb možno nájsť v starých budovách. Slúžili však na iné účely – napríklad na umývanie vaní. Napriek tomu ste sa z neho mohli veľa naučiť, pokiaľ ide o dizajn a konštrukciu.

Dnes je táto skúsenosť kombinovaná s modernými, domáckymi myšlienkami. To nakoniec viedlo k úžasným dizajnom vaní, z ktorých si dnes musíme pre svoj domov vyberať. Náš sprievodca by vám mal pomôcť nájsť to najlepšie z mnohých možností.

Lesklá biela vaňa slúži v miestnosti ako pútač očí

Vaňa ako pozadie z bieleho hnedého zlata

Získajte prehľad o cenových reláciách

Teraz je na trhu široká škála voľne stojacich vaní. Ceny sa pohybujú od niekoľko stoviek do niekoľko tisíc eur. Posledne menované majú báječný dizajn a navyše mnoho funkcií. Vírivé vane sú v súčasnosti veľmi obľúbené.

Krásny, štýlový a moderný model nemusí byť vždy neskutočne drahý. Konkurencia dobrých výrobcov sa zvyšuje a to robí luxusné vane stále dostupnejšími. Náš tip: Dokonalosť v každom detaile, vyvážená elegancia a široká funkčnosť sú spojené v novej značke – The North Bath.

Odtiene oblohy modro -biele

vaňa modro biela

Kam by mala ísť voľne stojaca vaňa??

Chcete voľne stojacu vaňu umiestniť do sanitárnej oblasti alebo inde? V luxusných apartmánoch s nádherným výhľadom je umiestnený priamo v spálni. To by mohlo byť vhodné aj v niektorých iných apartmánoch. Pri kúpe vane musíte mať na pamäti štýl a dizajn predmetného priestoru.

Super moderný koncept kúpeľne s voľne stojacou vaňou

biela vaňa kovové pozadie

Funkcia

Voľne stojaca vaňa zaisťuje relaxáciu a príjemný kúpeľný zážitok. Okrem toho plní v miestnosti ďalšie kreatívne funkcie. Moderné vane sú spravidla veľké. Tento trend z nich automaticky robí pútač očí v malej miestnosti. Vo väčšej kúpeľni by ste ich mohli použiť na definovanie zóny. Ktoré zo spomínaných funkcií by mala vaša voľne stojaca vaňa spĺňať? Pri výbere veľkosti a dizajnu vašej vane sa riaďte týmito pokynmi.

Voľne stojaca vaňa na veľkolepom pozadí

výhľad na bielu vaňu z okna

Materiál a hmotnosť vane

Široká škála materiálov vás nesmie rozptyľovať od zásadnej otázky dizajnu vane. Možností je veľa: drevo, akryl, betón, oceľový smalt a pevné povrchové materiály. Rovnako ako vo všetkých ostatných oblastiach dizajnu je módne kombinovať rôzne materiály. V niektorých prípadoch to vedie k eklektickému vzhľadu. V iných je na interiér vane použitý lacnejší materiál a ozdobený o niečo elegantnejším vzhľadom. Takto vzniká luxusný vzhľad za lepšiu cenu.

Okrem toho, že sa budete rozhodovať podľa štýlu, zvážte aj hmotnosť voľne stojacej vane. Vaňa nesmie narušiť pevnosť podlahy.

Moderné vane sú v miestnosti spravidla veľmi prítomné. Ako luxusný prvok môžu izbu obohatiť o neutrálny a zdržanlivý dizajn.

Vaňa vám umožní vniesť do miestnosti teplý kovový lesk

vaňa z nehrdzavejúcej ocele

Voľne stojaca vaňa – urobte najlepšiu možnú voľbu

Naše smernice vás ochránia pred zásadnými chybami pri výbere vane. Je však dôležité pridať si vlastné priority. Voľne stojaca vaňa je jednou z tých domácich funkcií, ktoré by ste si mali zamilovať. Pretože ich hlavnou funkciou v modernom dizajne je priniesť nám viac radosti a radosti zo života.

kovové ozdoby do vane

vaňa čierna a biela

vaňa biela

vaňa biela sivá dlažba

vaňa oválneho tvaru

biela vaňa modré pozadie