Voľne stojace vane – správna voľba pre skutočne moderný životný štýl

Voľne stojace vane sú už od starovekého Grécka považované za absolútny luxus a odvtedy nikdy nevyšli z módy. Tieto kúpeľňové objekty sa vyznačujú purizmom a jednoduchou eleganciou. Voľne stojaca vaňa sa namiesto štandardného státia na boku presúva do stredu kúpeľne a stáva sa ušľachtilým dizajnovým predmetom a skutočným pútačom pozornosti. Ponúka dokonalý dotyk luxusu a štýlu a zaisťuje relaxáciu, bezpečnosť a pohodlie. Voľne stojace vane sú v súčasnosti veľmi obľúbeným trendom, pretože sú ideálne pre moderný dizajn a koncepty bývania. Skúsenosti s kúpaním sú kladené na zvláštnu prioritu, na ktorú sa zameriava náš každodenný život. S niekoľkými dizajnovými nápadmi a tipmi na integráciu voľne stojacej vane do interiéru sa môžete presvedčiť sami.

Voľne stojaca vaňa je jediným prijateľným riešením v takej ultramodernej kúpeľni

Luxus má meno - voľne stojace vane z majstrovského diela KALDEWEI classic duo oval

Rôzne voľne stojace vane

Plány otvoreného bývania sú v súčasnosti moderné z hľadiska interiérového dizajnu, rovnako ako tie, ktoré najviac využívajú neobvyklé pôdorysy. Kúpeľňa je spravidla jej neoddeliteľnou súčasťou, je často prístupná alebo predstavuje prechodnú miestnosť. Je pohodlne zariadená a hranice ostatných miestností môžu byť priehľadné alebo dokonca odstránené..

Voľne stojace vane sú najlepšou možnou voľbou pre tieto koncepty kúpeľní.

Ich použitie by malo vytvoriť pocit slobody a otvorenosti. Ďalej by sme chceli dosiahnuť, aby relaxačná a rozmaznávacia starostlivosť o telo bola dôležitejšou súčasťou nášho každodenného života. Pretože sa to dobre hodí k nášmu modernému štýlu bývania.

Teraz však stojíte pred veľkou výzvou, a to ako vizuálne harmonicky integrovať vane do takýchto moderných koncepcií bývania. To funguje vďaka dizajnom s moderným a domáckym vzhľadom, ktoré sa dobre hodia napríklad do obývačky alebo spálne. Voľne stojace vane odrážajú snahu vytvoriť odvážny a otvorený dizajn. Vďaka rozmanitosti tvarov, povrchových textúr, doplnkov a materiálov zodpovedajú aj tým najindividuálnejším interiérovým dizajnom. Mimoriadne minimalistický dizajn z toho môže obzvlášť dobre ťažiť.

Obrovská rozmanitosť prevedení umožňuje, aby voľne stojace vane korešpondovali s inými tvarmi interiérového dizajnu a prakticky v nich „zmizli“. Vďaka doplnkovému osvetleniu LED a inovatívnym zvukovo-zvukovým systémom bude kúpeľňa pôsobiť obzvlášť útulne. Sú tiež skvelou súčasťou spálne a v niektorých prípadoch aj obývačky. Celé to má aj dosť praktický aspekt: ​​Ak máte doma taký futuristický predmet do kúpeľne, nemusíte ani chodiť do kúpeľného centra, však??

Voľne stojaca vaňa ako súčasť ultramoderného minimalistického dizajnu

Luxus má meno - voľne stojace vane od KALDEWEI Meisterstück emerso

Znak kvality

Úspešný, domácky a originálny dizajn nestačí na to, aby voľne stojaca vaňa predstavovala pridanú hodnotu pre náš moderný život. Takéto „vzácne kúsky“ sú veľkou investíciou a vyznačujú sa vysokou kvalitou a odolnosťou. Existujú určité znaky, ktoré zaručujú, že máte vznešený a upscale vyzerajúci výrobok.

Odporúčame vám, aby ste sa rozhodli pre voľne stojace vane s oceľovým smaltom a čo je najlepšie, uistite sa, že sú vyrobené v Nemecku alebo Európe. Pretože dobrá kvalita súvisí s optimálne naplánovanou a kontrolovanou výrobou na mieste, ktorú vykonávajú dobre vyškolení odborníci. Renomované rodinné firmy sú v súčasnosti najuznávanejšími a najúspešnejšími spoločnosťami, ktoré vyrábajú dizajnérske kúsky do kúpeľne a obytných priestorov. Zaistite, aby sa pri výrobe používali iba alebo prevažne prírodné suroviny. Pretože tieto vane sú úplne recyklovateľné, veľmi robustné, odolné voči poškriabaniu a odolné. To je súčasťou kvality!

Koniec koncov, vysokokvalitní výrobcovia ponúkajú dlhú záručnú dobu, niekedy až 30 rokov.

Majstrovské dielo Centro Duo oválne

Luxus má meno - voľne stojace vane od KALDEWEI MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL

Moderná voľne stojaca vaňa – zdravá voľba

Voľne stojace vane sú v luxusnom sektore považované za štandard. Musia nielen spĺňať najvyššie estetické a praktické požiadavky, ale tiež podporovať zdravie užívateľa. V tomto zmysle neslúžia moderné systémy vírivých bazénov a ďalšie doplnky len na rozmaznávanie. Zlepšujú náš metabolizmus, posilňujú svaly a tým podporujú celkovú pohodu. V prípade kvalitných vaní materiál časom nežltne a je odolný aj voči chemikáliám. Nečistoty a baktérie tu nemajú šancu usadiť sa. Čistenie voľne stojacej vane je preto tiež hračkou.

Ellipso Duo Oval s obkladom

Luxus má meno - voľne stojace vane od KALDEWEI ELLIPSO DUO OVAL S PANELOM

Čo je potrebné zvážiť pri inštalácii voľne stojacej vane?

Aby voľne stojace vane boli účinné, vyžadujú viac priestoru ako vane vstavané, a preto sú vhodnejšie do väčších kúpeľní. Mali by byť umiestnené tak, aby ste mali vždy naokolo dostatok voľného miesta. To umožňuje ľahký prístup zo všetkých strán a uľahčuje čistenie. Ak však vaňu umiestnite do užšej kúpeľne, napriek všetkým očakávaniam nebude pôsobiť menším dojmom. Inštalácia voľne stojacej vane môže skutočne vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru.

voľne stojace vane a umývadlá od KALDEWEI

Voľne stojace vane sú vďaka svojmu elegantnému dizajnu módnym vyhlásením, a preto sa výrazne odlišujú od konkurenčných produktov. Premeňte svoju kúpeľňu na luxusné miesto pre relaxáciu a pohodlie. Na inú vaňu sa už nikdy nepozriete.

Majstrovské dielo Incava

Luxus má meno - voľne stojace vane z inkalátu KALDEWEI Meisterstück