Į kurią pusę turėčiau perskirti plaukus?

Vyriškos šukuosenos, tokios kaip moderni šukos ir šoninė dalis, vėl išpopuliarėjo, todėl kilo amžinas klausimas-„į kurią pusę turėčiau atskirti plaukus? Atsakymas paprastas: dauguma vyrų, nepriklausomai nuo tiesių, banguotų ar garbanotų plaukų, turi vieną natūralią dalį. Ir dažniausiai šoniniai vyrai dalijasi plaukus. Tačiau tiesa ta, kad kaip ir iš kurios pusės turėtumėte atskirti plaukus, iš tikrųjų priklauso nuo to, kokia kryptimi jūsų plaukai auga. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip padalyti plaukus!

Kaip atskirti plaukus vyrams

Kokiu būdu padalinti plaukus

Nors asmeniniai pageidavimai atlieka tam tikrą vaidmenį, tai, kokiu būdu turėtumėte perskirti plaukus, natūraliai lemia plaukų spiralės kryptis galvos viršuje link nugaros. Žinomas kaip vyriškos lyties atstovas, kaip jūsų plaukai sukasi karūnos srityje taip, kaip dalijate plaukus. Pavyzdžiui, jei spiralė juda pagal laikrodžio rodyklę, tada dalis turėtų būti kairėje; jei plaukai auga prieš laikrodžio rodyklę, tada jūsų natūrali dalis yra dešinėje. Keletas laimingų vaikinų gali turėti du pelės mygtukus, o tai reiškia, kad galite tai padaryti bet kuriuo atveju.

Šoninės dalies šukuosena su dideliu išblukimu

Nepaisant to, kai kuriems vaikinams nerūpi įprastinė išmintis ir jie nori išsiskirti ta kryptimi, kurią nustato ranka, kuria jie šukuoja plaukus. Pavyzdžiui, jei šukuosite plaukus dešine ranka, norėsite perskirti plaukus iš kairės pusės, nes šukuodami iš kairės į dešinę jausitės natūraliau. Ir atvirkščiai, jei formuojate plaukus kaire ranka, tuomet galbūt norėsite plaukus padalyti į dešinę, nes šukuoti iš dešinės į kairę yra prasminga. Jei reguliariai naudojate abi rankas formuojant plaukus, eksperimentuokite su abiejose pusėse esančiomis dalimis, kad pamatytumėte, kas atrodo teisinga.

Šoninės dalies šukos su žemu kūginiu išblukimu

Kaip rasti savo natūralią dalį

Jei vis dar esate sumišęs dėl savo natūralios dalies, visada galite ją rasti eksperimentuodami. Pradėkite sudrėkinti plaukus ir tada šukuoti į priekį. Palaukite kelias akimirkas ir jūsų plaukai turėtų pradėti skirtis, atskleisdami jūsų natūralią dalį.

Galiausiai, jei ši natūralios plaukų dalies paieškos taktika neveikia, visada galite šukuoti plaukus į kairę ir į dešinę. Nepriklausomai nuo to, kuri pusė atskleidžia natūralią plaukų liniją ar atrodo geriau, yra dešinė pusė, nuo kurios reikia pradėti skirstyti plaukus.

Galutinis žodis

Rinkdamiesi, kaip dalinti plaukus vyrams, atminkite, kad pasirinkta pusė ir šukavimo kryptis galiausiai yra asmeninis pasirinkimas. Kol jūsų kirpimas atrodo gerai ir tinka jūsų veidui, niekam nerūpi, ar jūsų šepetys į kairę, ar į dešinę. Štai keletas įdomių šukuosenų ir šoninių šukuosenų pavyzdžių įkvėpimui!

Šukuokite su kieta dalimi

Netvarkinga ilga šukos dalis su kieta dalimi ir dideliu išblukimu

Kieta šoninė dalis su dideliu odos išblukimu

Sugnybtas apatinis pjūvis su stora kieta dalimi

Tekstūruotos šukos su dideliu išblukimu

Trumpas šiuolaikinis „Pompadour“ su dideliu odos išblukimu ir barzda

Vidutinis plikas išblukimas su tekstūruotomis šukomis ir barzda

Didelis odos išblukimas su tekstūruota kieta šonine dalimi

„High Fade“ su „Shape Up“ ir „Faux Hawk“

Kūginis išblukimas su išpjauta šonine dalimi