50 Ünlü İlham Veren Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

Bazı ünlüler saçlarını düzleştirmek, işlemek, tatlı tutmak ve her zaman keratinlemek için çok çaba harcarlar. Doğal olarak kıvırcık saçları olduğunu asla öğrenemeyen insanlar adına her şey. Diğerleri ise tam tersine, doğanın kendilerine verdiğine sahip çıkar ve kırmızı halıda her fırsatta onu teşhir eder. Hangi taraftasın? Öğrenmek için bu 50 ünlüden ilham alan uzun kıvırcık saç stiline tıklayın.

1. Şakira

Güçlü vokali ve göbek dansıyla olduğu kadar bukleleriyle de ünlü olan Latin şarkıcı Shakira, zaman zaman saç rengini değiştirmiş olabilir ama doğal buklelerinden asla vazgeçmedi. Ve daha gururlu olamazdık çünkü o hepimiz için gerçek bir ilham kaynağı.

shakira uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

2. Rihanna

Kendisini sayısız kez yeniden keşfetmesini izledikten sonra, doğal Rihanna’nın hala en iyi Rihanna olduğunu düşünmeden edemiyoruz, değil mi? Burada çok az makyajlı ve mükemmel şekilde dengelenmiş kahverengi ve sarı buklelerle dolu bir kafa var..

rihanna uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

3. Blake Canlı

Uzun kıvırcık saç modeli veya genel olarak sadece saç hakkında konuşmak gerçekten imkansız ve Blake Lively’den bahsetmemek mümkün değil. Bir zamanlar kocası tarafından ‘kırmızı halının Beyonce’si’ olarak tanımlanan bu kraliçe, onu nasıl gösteriş yapacağını biliyor. Altın rengi bukleleri en iyi plaj dalgalarını kullandığında görünüyor..

blake canlı uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

4. Camila Alves

Plaj dalgalarından bahsetmişken, Camila Alves size her zaman çok zahmetsiz görünmüyor mu? Sanki bir yattan yeni inmiş ve bir yerde nezaketle kırmızı halıda dolaşmış gibi. Bu görünüme nasıl ulaşılır?

camila alves uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

5. Beyonce

Kraliçe Bey’in sert bir yelesi var. Kendi sözleriyle, o bir dişi aslan ve bunu kanıtlayacak yeleye sahip olduğu açık. Bildiğimiz ve sevdiğimiz bu uzun kıvırcık saç modellerine ulaşmak için uzantılardan biraz yardım aldığı doğru, ancak gördüğümüz şeye kesinlikle bayılıyoruz..

beyonce uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

6. Alicia Anahtarları

Makyajdan kurtulma zamanının geldiğine karar verdiği an, şarkıcı Alicia Keys de uzun kıvırcık saç stiline doğal bir yaklaşım getirdi. Onu daha fazla sevemezdik. Ayrıca, kadınlara son derece güç veren makyajsız hareketi alkışlıyoruz..

alicia keys uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

7. Solange Knowles

Knowles ikilisinin yenilikçi kız kardeşi Solange, iri kıvırcık saçlarını gerçek hipster tarzında sergilemeyi çok seviyor. Bu vücut ve hacim seviyesine ulaşmak için biraz daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, bazı uzantılar satın alın..

solange knowles uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

8. Halle Berry

İşte her gün göremeyeceğiniz bir manzara. Evet, aktris Halle Berry gerçek hayatta kıvırcık saçlara sahip ve uzun kıvırcık saç modelleriyle de böyle görünüyor. Uzun, evcilleştirilmiş bukleler, özellikle hafif makyaj ve büyük boy küpelerle eşleştirildiğinde, onun yumuşak ve kadınsı tarafını ortaya çıkarır..

halle berry uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

9. Salma Hayek

Doğal olarak kıvırcık saçlara sahip olduğunu muhtemelen bilmediğiniz bir diğer oyuncu da Salma Hayek. Genelde dışarı çıkarken işe bir demir kıvırıcı koyar ve bu lülelerin her birini düzgün bir sıra halinde düzenler..

salma hayek uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

10. Zendaya

Uzun kıvırcık saç modellerimizde muhtemelen en güzel saç başı olan Zendaya, koyu esmer tonunu ve arktik dut rujunu başka hiç kimsenin yapmadığı gibi sergiliyor. Yine de üzülme. Hepsi onun değil. Bu, sayısız uzantının işidir, yani görünümü de elde edebilirsiniz..

zendaya uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

11. Kerri Russell

İşte aktrisin bir zaman makinesine sahip olduğunun kesin kanıtı olan Kerri Russell’ın geri çekilmiş bir resmi. 90’lı yılların uzun kıvırcık saç modelleri dışında tamamen aynı görünüyor ve bunu nasıl yaptığını bilmek istiyoruz..

keri russell uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

12. Lorde

Organik, ağaç kabuğu kahverengi rengindeki uzun kıvırcık saç modelleri, Lorde’un ikonik görünümü haline geldi. Aslında, onu uzun bukleler kütlesi olmadan görseydik, muhtemelen onu tanıyamazdık. At kuyruğu olmayan Ariana Grande gibi!

lorde uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

13. Kate Hudson

Bu, aksi takdirde son derece dengeli ve cilalı Kate Hudson’ın samimi ve sıradan bir resmi. Dağınık sarı saçları var ve doğal kıvırcık saçlarının özgürce ve kendi egemenliğine girmesine izin veriyor..

kate hudson uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

14. Taylor Swift

Gerçek hayranlar, artık telefona gelemeyen eski Taylor’ın doğal olarak kıvırcık saçlara sahip olduğunu biliyor. Evet, şimdi bile uzun kıvırcık saç modellerinin büyük bir hayranı ama çok daha gösterişli bir şekilde. Eskiden country şarkıları söylerdi ve bir yığın gür lülesi vardı..

taylor swift uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

15. Rita Ora

Vintage bukleleri ve retro görünümüyle ne zaman kırmızı halıya çıksa bizi kandırabilecek bir diğer ünlü şarkıcı Rita Ora. Aslında, uzun kıvırcık saç stillerine bayılıyor ve fırsat buldukça saçlarını açık bırakıyor..

rita ora uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

16. Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker’ın kişiliğinin büyük bir kısmı Carrie Bradshaw’ın kişiliğinden o kadar etkilendi ki, bir resim gördüğünüzde hangisinin hangisi olduğunu anlayamazsınız. Gerçek şu ki, ikisi de uzun kıvırcık saç modellerini seviyor ve ikisi de New York’u seviyor. daha ne isteyebilirsiniz?

sjp uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

17. Vanessa Hudgens

Budur. Mükemmel uzun kıvırcık saç modelleri böyle görünüyor. Hayallerimizdeki saçı bulduk ve o Vanessa Hudgens’e ait. İşin sırrı, hem yıkadığınızda hem de sonrasında losyonlar, kremler, saç kremi ve kalıcı sprey ile çok fazla nem sağlamasıdır..

vanessa hudgens uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

18. Ariana Grande

Ariana Grande’nin kıvırcık saçlı olduğunu biliyor muydunuz? Sağlıklı buklelerini özlediğini yazan bir Instagram fotoğrafları kolajı yayınlayana kadar biz de yapmadık. Kim bilebilirdi ki? Her seferinde aynı düz saç stilini inatla giyiyor.

ariana grande uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

19. Hailee Steinfeld

Bu, daha önce bir tane görmüşsek, uzun kıvırcık saç modelleri için bir balo gibi görünüyor. Hailee Steinfeld, iri bukleleriyle kocaman bir porselen bebeğe benziyor. Ve bu elbise sadece ölmek için. Kalp yakası pullarla kaplıdır ve yaşa daha uygun hale getirmek için koyu renkli bir fileye sahiptir..

Hailee Steinfeld uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

20. Winnie Harlow

Dünyadaki hiç kimse ona Winnie Harlow gibi sahip değil, öyleyse neden onun uzun kıvırcık saç modelleri farklı olsun ki? Olağanüstü güzel model, kendinize inandığınız ve çok çalıştığınız sürece istediğiniz kişi olabileceğinizi kanıtladı..

winnie harlow uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

21. Naomi Campbell

Modellerden ve uzun kıvırcık saç modellerinden bahsetmişken, Naomi Campbell bize buklelerinizi nasıl kullanabileceğinizi gösteren başka bir yol gösteriyor. 70’lerin tarzı balıkçı yaka kolsuz bluz ile asimetrik ve büyük boy bir afro sporu yapıyor. Gümüş ve kırmızı makyaj da 70’leri andırıyor..

naomi campbell uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

22. Nicole Scherzinger

İşte saç uzatma kullanımıyla elde edilen bir başka havalı görünüm. Eski Pussycat Dolls solisti Nicole Scherzinger, saçlarının rengine uygun uzun kıvırcık saç uzantıları seçti. Bu şekilde, daha fazla vücudu ve hacmi var gibi görünüyor..

Nicole Scherzinger uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

23. Amy Adams

Doğal kıvırcık saçlı bir kız olmasa da, Amy Adams, American Hustle’da uzun kıvırcık saç modellerinin bu harika örneğini sergiledi ve bu da onu anmaya değer kıldı. Gümüş pullu bir elbise ve ham siyah göz kalemi makyajı ile tamamlanan, imzası yanan kilitlerinde Disko Döneminden sivrilen bir görünüm..

amy adams amerikan koşuşturma uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

24. Ciara

Bu, uzun kıvırcık saç stillerine kadar kapı komşusu bakışı diyeceğimiz şeydir ve şarkıcı Ciara onu çivilemiştir. Bu koyu kiraz kırmızısı saç tonunun yanı sıra belirli bir deniz kızı bukleleri seti ile harika görünüyor..

ciara uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

25. Lady Gaga

Lady Gaga’nın yıllar boyunca o kadar çok görünüşü vardı ki hepsini hatırlayacağımızdan emin değiliz. Bununla birlikte, dev bir yumurtada görünmeye ya da et elbisesine giyinmeye başladığından beri çok yol kat etti. Bugünlerde bu uzun kıvırcık saç modelleri ile doğal ve organik olana çok daha yakın..

lady gaga uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

26. Selena Gomez

Harika saçlarınız yoksa Instagram’da en çok takip edilen kişi olamazsınız. Bu bir gerçek. Bir diğer gerçek ise Selena Gomez’in şu anda 133 milyon takipçisi olduğu. Bir başka gerçek ise uzun kıvırcık saç modellerini sevmesi. biz de öyle.

selena gomez uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

27. Kelly Rowland

Şarkıcı Kelly Rowland’ın saç modeli, neredeyse beline ulaştığı gerçeği göz önüne alındığında, aslında ekstra uzun olarak sınıflandırılabilir. Beğendiyseniz, bu görünümü kopyalayabilirsiniz. Ancak, çok fazla bakım gerektirdiğini bilmelisiniz..

kelly rowland uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

28. Julia Roberts

Aktris Julia Roberts, muhtemelen Hollywood’daki tüm zamanların en ünlü uzun kıvırcık saç modellerinin sahibidir. Kıvırcık saçlı bir aktrisin ismini verecek olsanız bu kim olurdu? Julia Roberts. Pretty Woman’daki devasa kıvırcık yelesi unutulmaz.

julia roberts uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

29. Jennifer Lopez

Dişi aslan yelesiyle büyük gurur duyan bir başka vahşi kadın da Jennifer Lopez’den başkası değil. Çoğu kadının tipik olarak pirzola ya da anne bob dediğimiz şey için gittiği yaşı ilerledikçe bile uzun kıvırcık saç stillerine bağlı kalmasıyla ünlüdür..

jennifer lopez uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

30. Katy Perry

Kendisi doğal kıvırcık saçlı bir kız değil ama Katy Perry kesinlikle her gün kıvırcık saç isteyen ama bunun için çalışmak zorunda olan hepimiz için bir ilham kaynağı. İşte o imzalı kuzgun esmerinde bir dizi tatlım bukleleri ile birlikte..

katy perry uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

31. Christina Aguilera

Uzun kıvırcık saç stillerine aşık olan bir diğer şarkıcı da Xtina. Kendi başına her türlü bukleyi denedi ama 2000’li yılların başlarında, beyaz sarı saçları siyah peekaboo vurgularıyla spor yaptığında bu bakışı kim unutabilir? O, günümüzün Cruella DeVil’iydi. İşte ilham almak için peekaboo’da öne çıkanlarla ilgili tam bir makale.

christina aguilera uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

32. Nicole Kidman

Evet, Nicolae Kidman’ın da çok kıvırcık saçları var. Çok fazla takmıyor, bu yüzden bu resim gerçekten nadir. Aslında, aktris yıllardır uzun kıvırcık saç modelleri yaparken görülmedi. Hem filmlerde hem de halka açık yerlerde saçlarını her zaman düzeltir..

nicole kidman uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

33. Taylor Momsen

Modern grunge’ın bir yüzü olsaydı, Taylor Momsen’inki olurdu. Derinlemesine bulaşmış dumanlı gözleri ve muhteşem beyaz platin sarısı muhteşem uzun kıvırcık saç modelleri ile hem grunge rock’ı hem de kadınlığı bünyesinde barındırıyor..

taylor momsen uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

34. Leona Lewis

Yeşil ve kahverengi arasında nazikçe yüzen ela gözleri ve füme şekerleme rengi saçlarıyla Leona Lewis, gerçekten ağrılı gözler için bir manzara. Tüm bunlara muhteşem bir yumuşak lüle başını ekleyin ve kendinize kopyalamak için uzun kıvırcık saç modelleri elde edin..

leona lewis uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

35. Kerry Washington

Bu, saç düzleştiriciyi uzun süre kullanan bir Hollywood aktrisinin, doğal saçlarını kullanmaya başlamasının aslında güçlendirici bir hareket olduğuna karar verene kadar başka bir hikayesi. Göründüğü şey bu. muhteşem bir afro.

kerry washington uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

36. Taraji P. Henson

Lütfen biri bizi bunun gibi çekici çekimlerin yapıldığı yere yönlendirebilir mi? Instagramımızın biraz ihtiyacı var. Taraji P. Henson muhteşemliğin kişileştirilmiş hali ve bunu biliyor. Uzun kıvırcık saç modelleri? Evet lütfen! Şimdi!

taraji p henson uzun kıvırcık saç modelleriv

Kaynak

37. Kendall Jenner

Kardashian klanından Kendall Jenner’ın kendisi kıvırcık saçlara sahip değil. Ancak, şovlarında farklı tasarımcılar için yürürken birçok kez bukleler yaptı. Bu da o zamanlardan biri ve bak ne kadar tatlı.

kendall jenner uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

38. Sara Sampaio

Süper modellerden bahsetmişken, Sara Sampaio her zamanki gibi kusursuz görünüyor. Onun hakkında en çok neyi sevdiğimize karar veremiyoruz. Muhteşem gülümsemesi, göz kamaştırıcı mavi gözleri veya şimdiye kadar gördüğümüz en mükemmel bukleler seti? O her şeyi çok kolay gösteriyor.

sara sampaio uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

39. Gabrielle Birliği

Bu görünümü kopyalamak istiyorsanız ve doğal olarak kıvırcık saçlara sahip değilseniz, eski saç maşasını çıkarmanız gerekecek. Kıvırcık saçlarınız varsa, o zaman şanslısınız. Görmek? Uzun kıvırcık saç modelleri gerçekten herkes içindir.

gabrielle birliği uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

40. Gigi Hadid

Uzun kıvırcık saç listemiz süper modellerde bol miktarda bulunur çünkü genellikle en iyi saçlara sahiptirler. İşte muhteşem sarı saçlarının yanı sıra her zaman bikiniye hazır vücudunu sergileyen tatlım Gigi Hadid.

gigi hadid uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

41. Janet Jackson

Uzun kıvırcık saç modellerine kadar geçmişten gelen bir başka ilham kaynağı da şarkıcı ve aktris Janet Jackson’dan geliyor. Çok sıcak ve lezzetli bir sütlü sıcak çikolata kahvesi olan saçlarının rengine kesinlikle bayılıyoruz..

janet jackson uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

42. Emmy Rossum

Operadaki Hayalet Emmy Rossum, en sevdiğiniz genç yetişkin filmlerinde oynadığı zamanlardaki kadar taze yüzlü. Gerçek bir doğal güzellik olan Emmy, doğal kalın buklelerini sergilemesine izin veren uzun kıvırcık saç stillerini sever..

emmy rossum uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

43. Mariah Carey

Her ne kadar makyaj sanatçıları ve saçlarının her bir telini düzenleyen stilistleri olmadan evden çıkmayan artık hayattan daha büyük bir diva olmasına rağmen, Mariah Carey’nin sadece Mariah olduğu bir zaman vardı. Uzun kıvırcık saç modellerinin hayranıydı ve gerçekten iyi şarkı söyleyen kapı komşunuza benziyordu..

mariah carey uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

44. Madonna

80’lerdeki Madonna’yı hatırlıyor musun? Tabii ki. Tüm bir nesli şekillendiren bir stil ve moda ikonuydu. Her yerde çok sayıda genç kız ve kadın onun kıyafetlerini, aksesuarlarını ve uzun kıvırcık saç modellerini kopyaladı..

madonna uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

45. İman

Tarihin en güzel süper modellerinden biri olan Iman, yuvarlak bir afro sergilemekten gurur duyuyor. Bitter çikolata saçlarında bazı sarı ışıklar görebilirsiniz. Saç stilini, çok sevdiğimiz metalik kayışlı altın bir elbiseyle eşleştirdi..

uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

46. ​​Sarışın Afro

Evet, Christina Aguilera’nın burada iki kez olduğunu biliyoruz. Ama sarışın afro, onu uzun kıvırcık saç modelleri listemizde yapmak zorunda kaldı. Bununla birlikte, kesinlikle herkes onu sarışın afro olarak adlandırsa da, aslında, sadece büyük bir sarışın kıvrımlı uzantı yığını olduğunu belirtmeliyiz. Yine de, kutunun dışında düşünmeye çalıştığı için bazı puanlar alıyor..

sarışın afro uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

47. Gugu Mbatha-Ham

Gugu size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Beauty and the Beast’in 2017 canlı aksiyon versiyonunda Plumette’i seslendirmesidir. Gerçek hayatta, aktris uzun siyah saçları ve her şeyimizi verebileceğimiz bukleleri ile göz kamaştırıcı bir güzellikte..

Gugu Mbatha-Ham uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

48. Janelle Monae

İşte bir gecede aktrisliğe dönüşen ve aslında kıvırcık saçlı olduğunu bilmediğimiz başka bir şarkıcı. Janelle Monae uzun kıvırcık saç modellerini seviyor ve onlar da onun sırtını seviyorlar. Yuvarlak afrolar için mükemmel güzel bir yüze sahip ve bunu biliyor.

janelle monae uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

49. Sarah Hyland

Tamam, bu gerçekten bir şoktu. Sarah Hyland’ın gerçek hayatta kıvırcık saçları var. Büyük bir sürpriz oldu çünkü aktris Modern Family’nin sezonlarında gözümüzün önünde büyüdü ve onu bir zamanlar düz saçtan başka bir şeyle görmedik. Ve şimdi uzun kıvırcık saç modellerinin aslında onun işi olduğunu öğreniyoruz..

sarah hyland uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

50. Chrissy Teigen

Chrissy Teigen’in akıllıca yanlış bir şey yapabileceğini gerçekten düşünmüyoruz. Durmadan. Sadece bu sarışın 70’lerin kıvırcık patlamasına bakın. Tamam, stilistimizi ziyaret edeceğiz ve bu saç stilini hemen şimdi alacağız çünkü kelimelerle anlatılamayacak kadar havalı.

chrissy teigen uzun kıvırcık saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Kıvırcık saçları olan çoğu kadın, genellikle size onu korumanın inanılmaz derecede zor olduğunu söyleyecektir. Ünlüler dahil. Ne kadar ürün kullanırsanız kullanın, kıvırcık bir yele genellikle itaatsizdir. Yine de, ünlülerden ilham alan bu 50 uzun kıvırcık saç modelini gördükten sonra, doğanın size verdiği bu organik kaliteyi sergilemek ve güzelliğinizi geliştirmesine izin vermek ne kadar havalı? Ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.