Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Kıvırcık saçlar için havalı saç modelleri ve saç kesimleri, kesilmesi ve şekillendirilmesi zor olabilir. Ve erkeklerin kıvırcık saçlarını kontrol etmek ve evcilleştirmek zor olsa da, mümkün olan hacim ve şekillendirme seçenekleri göz önüne alındığında, dalgalar ve bukleler erkeklere en iyi uzun ve kısa saç kesimlerini şekillendirme şansı sunuyor. Doğru saç ürünleri ile kıvırcık saçlı erkekler en iyi erkek saç modellerinin hepsini elde edebilirler..

Aşağıda, erkekler için en iyi kıvırcık saç stillerini nasıl şekillendireceğinizi göstereceğiz. Kıvırcık saçlardan dalgalı saçaklara ve taraklara kadar, kıvırcık saçlı erkekler için bu şık saç kesimlerine göz atın.!

Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Kıvırcık saçlı erkeklerin benzersiz ihtiyaçları nedeniyle, erkeklerin saç tipi ve dokusuna göre özel olarak tasarlanmış saç kesimlerini seçmeleri önemlidir. İşte erkekler için bazı popüler kısa kıvırcık ve dalgalı saç modelleri.

Kıvırcık Saçlar İçin Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık Alttan Kesilmiş

Alttan kıvırcık ya da solgun saç kesimi, saçakları şekillendirmenin modaya uygun bir yoludur ve günümüzün “kısa kenarlı, uzun tepeli” saç modellerinde oynar. Kesim, üst kısımdaki saçlar uzun tutulacak şekilde yanlarda ve arkada çok kısa bir konik solma gerektirir.

Bu kesimi şekillendirmek için güçlü bir tutuşa sahip iyi bir pomata ihtiyacınız olacak. Şekillendirici ürünü saçınızın tamamına eşit şekilde uygulayın ve saçaklarınızı dağınık bir saç stiline dönüştürün.

Kıvırcık alt kesim, kıvırcık saçlı erkekler için en basit ve en doğal saç kesimlerinden biridir..

Kıvırcık Alttan Kesilmiş Soluk

Dalgalı Tarak Üzeri veya Yan Kısmı

Tarak üstü ve yan kısmı dalgalı saçlar için kıvırcık saçlardan daha uygundur. Dalgalı bir tarak veya bölünmüş bir saç kesimi elde etmek için kısa kenarlar isteyeceksiniz – ne kadar kısa olduğu kişisel tarzınıza bağlıdır. Ekstra kontrast için yüksek veya düşük ten rengi solmasını öneririz, ancak erkekler daha muhafazakar bir görünüm için her zaman makasla konik kenarları seçebilir. Ancak, rolünüzü daha da öne çıkarmak için traş edilmiş sert bir parça elde etmek isteyeceksiniz..

Dalgalı tarağı veya yan kısmı şekillendirmek için saçınız hafif nemliyken pomad uygulamak isteyeceksiniz. Şekillendirici ürününüzü saçınıza uyguladıktan sonra, saçınızı yukarı ve yana çekmek için bir fırça veya tarak kullanın. Daha dağınık, dokulu bir saç modeli için saçlarınızın bir araya toplanmadığından emin olmak için ellerinizi kullanın..

Dalgalı Tarak Üzeri

kıvırcık tüy

Kıvırcık saç kesimi, dalgalı saçlarda da çok güzel dursa da, kıvırcık saçlı erkekler için en havalı saç modellerinden biri olabilir. Kısa saç kesimi, yanlarda kısa saçlar ve üstte orta uzunlukta saçlar gerektirir. Konik bir görünüm için düşük, orta veya yüksek kel soluk almayı veya daha fazla kontrast için alttan kesmeyi seçebilirsiniz..

Dalgalı veya kıvırcık saçlara şekil verirken buklelerinizi kontrol etmek için pomad kullanmak isteyeceksiniz. Dokulu bir görünüm için ürünü parmağınızla ovalayın ve ardından tarakla saçınızı geriye doğru tarayın..

kıvırcık tüy

Dalgalı Kaygan Sırt

Ateşli bir hipster görünümü için dalgalı saçlarınızı arkaya kaygan bir şekilde şekillendirmeyi deneyin. En popüler varyasyon kaygan arka alt kesim olsa da, erkekler de solgun bir saç kesimi seçebilir. Dalgalı saçlarla modern bir görünüm kazanmanın anahtarı, saçınızı yerinde tutacak güçlü bir şekillendirici ürün kullanmaktır..

Dalgalı kaygan arka saçın güzelliği sadeliğidir. Görünümü şekillendirmek için, erkeklerin tek yapması gereken bir pomadla çalışmak ve saçlarını geriye doğru taramak için bir tarak kullanmak. Ayrıca ıslak görünüm ve dokulu yüzey arasında seçim yapabilirsiniz..

Dalgalı Kaygan Sırt

Erkek Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

Yukarıdaki kıvırcık saçlar için kısa saç kesimleri şekillendirme ihtiyaçlarınıza uymuyorsa, bu orta ila uzun dalgalı ve kıvırcık saç modellerini düşünebilirsiniz. Orta uzunlukta ve uzun kıvırcık saçlar için bu stiller yalnızca makasla kesilmeli ve saç ürünleri olmadan doğal olarak şekillendirildiğinde en iyi şekilde görünmelidir..

Uzun Kıvırcık Saçlı Erkekler

Erkekler İçin En İyi Kıvırcık Saç Modelleri

İşte erkeklerin şu anda alabileceği en iyi kıvırcık saç modellerinden daha fazlası.

Dokulu Kıvırcık Üst ve Sakal ile Yüksek Cilt Solması

Dokulu Kıvırcık Üst ve Sakal ile Yüksek Cilt Solması

Dalgalı Dokulu Top ile Orta Konik Soldurma

Dalgalı Dokulu Top ile Orta Konik Soldurma

Line Up ve Bukleler ile Düşük Cilt Solması

Line Up ve Bukleler ile Düşük Cilt Solması

Dalgalı Fırçalanmış Sırt ve Sakal

Dalgalı Fırçalanmış Sırt ve Sakal

Kalın Kıvırcık Saçlı Yüksek Solma

Kalın Kıvırcık Saçlı Yüksek Solma

Düşük Solma ve Şekillendirme ile Dalgalı Quiff

Düşük Solma ve Şekillendirme ile Dalgalı Quiff

Kel Solmaya Sahip Uzun Kıvırcık Saçak

Kel Solmaya Sahip Uzun Kıvırcık Saçak