Ako sa stať pouličným umelcom z vášne

pouličný umelec 3d krieda pouličné umenie hrad z piesku

Objavte nové svety ako pouličný umelec

Zarobiť dobré peniaze a zároveň si užiť veľa zábavy je skutočné požehnanie. Každý hľadá vo svojom živote sebarealizáciu a dúfa, že dokáže nájsť svoje poslanie. Americká výtvarníčka Jennifer Chaparro to určite dokázala. Mnoho rokov mala pre ňu ťažké predávať svoje umelecké diela a veľa tým vytrpela.

Potom prišla hospodárska kríza v roku 2009 a situácia sa stala ešte neistejšou. Potom došlo k jej rozvodu. Jennifer začala premýšľať, akým smerom by sa teraz mohla vydať. Vďaka náhode, alebo skôr vďaka osudu, sa ukázalo, že sa z nej stala pouličná umelkyňa. Všetko to začalo ako zábava. Vtedy kreslila farebnou kriedou so svojimi dcérami v Lake Worth na Floride. Celkom nečakane dostala ponuky na realizáciu platených projektov.

Mať svet vo svojich rukách

pouličný umelec 3d graffiti pouličné umenie

Odvtedy namaľuje jedinečné 3D kresby kriedou na ulice mnohých krajín sveta. Pod prstami sa jej vynárajú fascinujúce postavy a perspektívy. Môžete ju vidieť sedieť na hrade z piesku. Inokedy zas kráča po červenom koberci s cenou Oscara v ruke. Jej kresba s autom na okraji gigantického vodopádu vyzerá grandiózne a vzrušujúco. Inde deti skáču do bazéna, veľká ryba sa vznáša do vzduchu ako zo zeme, holubica mieru očaruje farebným perím a rozzúrené stádo koní spôsobuje vzrušenie.

Bavte sa s dobrými priateľmi

pouličný umelec 3d graffiti art

 Hneď ako Jennifer pocítila prvý impulz stať sa pouličným umelcom, všetko prichádzalo prirodzene jedno za druhým. Vytvorila svoj podnikateľský plán, zapojila sa do sociálnych médií a vytvorila si vlastnú webovú stránku. A úspech na seba nenechal dlho čakať. Získala už mnoho cien za pouličné umenie, získala svoje označenie Madonnari a predovšetkým si užila veľa zábavy. Ako pouličný umelec máte skutočne šťastie, že môžete spoznať nových zaujímavých ľudí a lepšie spoznať ich kultúru. Ak to nie je dokonalá rovnováha medzi životom a prácou …

 Úžasne realistické a nápadité

pouličný umelec 3d graffiti krieda pouličné umenie

Šírte dobrú náladu na ulici

pouličný umelec 3d graffiti kriedové kresby

Nadčasové príbehy a neobmedzená predstavivosť

pouličný umelec 3d kriedové kresby

Srdce každého rybára bude jednoducho biť rýchlejšie

street art artist 3d art kriedové kresby

Kreativite sa medze nekladú

pouličný umelec 3d kresby kriedové umenie

Inšpirácia Fordom 2014

pouličný umelec 3D kresba kriedovým vodopádom

Mier a nádej pre všetkých ľudí na svete

pouličný umelec krieda trojrozmerné kresby

Krásny počin na obdivovanie

pouličný umelec trojrozmerné kresby graffiti

Umelecká sebareflexia

kriedové graffiti pouličného umelca

Čo tak byť hviezdou

pouličný umelec kriedové umenie 3d graffiti

Alebo sa len nechajte voľne jazdiť savanou

pouličný umelec street art 3d krieda