Moderný kúpeľňový nábytok vyrobený výlučne z čokolády

Moderný kúpeľňový nábytok, belgická čokoláda

Úžasný nápad do kúpeľne pre premyslený interiérový dizajn

Dizajnéri tohto umeleckého diela dali svojej predstavivosti voľnú ruku a rozmazali hranice medzi cukrárňou a kúpeľňou. Výsledkom je táto miestnosť vyrobená z jedlej belgickej čokolády. Izba má vaňu, umývadlo, toaletu a bidet a stojí 134 000 dolárov.

Pokiaľ ide o nutričné ​​hodnoty, toto zariadenie do kúpeľne sa môže pochváliť 9,4 miliónmi kalórií. V skutočnosti nás dizajnéri varovali, aby sme toto zariadenie nekonzumovali, pretože môže spôsobiť zdravotné problémy. Aj napriek tomu nie je čokoláda umelá a topila by sa v blízkosti radiátora alebo na priamom slnku. Kusy musíte tiež chrániť pred horúcou vodou.

Moderný kúpeľňový nábytok z belgickej čokolády

podstavec kúpeľňové zariadenie drez čokoláda

Dizajnéri venovali svoju pozornosť starostlivému remeselnému spracovaniu tohto komponentu. A predovšetkým, všetky kúsky ukazujú svoje autentické proporcie, kým je čokoláda ešte čerstvá, a preto by ste si mali celú sadu objednať na neskoršie doručenie. Jednotlivé kusy a ich ceny nájdete na Webová stránka dizajnéra. Necháme vás, aby ste sami posúdili, či je tento nápad lahodný alebo úplne šialený.

Čokoládová toaleta so vzorovaným povrchom

Moderné kúpeľňové vybavenie bidetová čokoláda

Bohato zdobený bidet

Moderné zariadenie do kúpelne, čokoládové WC

Ergonomická vaňa vyrobená z belgickej čokolády

  Moderný interiér kúpeľne čokoládová vaňa