Neporiadok na kolesách – Land Rover od Studio Job

Land Rover od Studio Job kunstwerk farebný

Vozidlo vytvorené štýlovo

K 65. výročiu Land Rover Defender navrhla spoločnosť Studio Job jedinečný model klasického vozidla 4 × 4. Konečným výsledkom je majstrovské dielo, kompilácia vášho diela vo všetkých jeho vrstvených fazetách.

Skvelé auto si vyžaduje skvelý vzhľad, čo v tomto prípade predstavuje riziko – predovšetkým vždy viete, čo môžete od Studio Job očakávať.

Svojím spôsobom vytvorili ódu na vozidlo, vďaka ktorému sa nám skutočne sníva o dobrodružstvách v Afrike. Je to oveľa viac ako jednoduché, prepracované alebo spriahnuté vozidlo. Výsledkom je socha, ktorá kladie otázky o úteku, vzťahoch a predovšetkým o práci Studio Job.

Land Rover od Studio JobLand Rover od umeleckého vozidla Studio Job

„Navrhnúť auto je ako prestavať hotel – je to rozhodne vyšší cieľ. Takými úlohami sa nezaoberáte každý deň “- hovorí Job Smeets, ktorý tvorí Joba spolu s Nynke Tynagel Studio..

Land Rover bol rozbitý a využíval výhody rovnako ako projekt, ktorý vyplynul z ruka skĺzol – zosmiešňoval sa a oslavoval, bol nabitý príbehmi a bol ozdobený rôznymi materiálmi. Motor zostal na svojom mieste, ale riadenie vozidla nie je nič iné ako príjemný zážitok. Jedno zo štyroch kolies bolo nahradené kolesom vozňa. Ďalším kolesom je miniatúrna verzia Kapitolu.

Obrovský nosorožec vyzerá na kapote ako zlatý falus a svetlomet bol nahradený sviečkou, ktorá svieti v tme. Vitrážové okná zase zobrazujú magické masky …

Pôvodné detaily a akcenty

Land Rover od Studio Job umelecké dielo vozidlo zlaté

Lesklé, pozoruhodné prvky

Lesklý strieborný glóbus Land Rover od Studio Job

Nápadné komponenty

Zlatý dizajn volantu Land Rover od Studio Job

Zmysluplný zdroj tvaru

Originálny skrutkovač Land Rover od Studio Job