Layrite Pomad İnceleme – Deluxe Orijinal ve Süper Tutma

Layrite Super Hold ve Deluxe Orijinal Pomatlar bulabileceğiniz en iyi su bazlı pomatlardan bazılarıdır. Aslında erkekler için düzinelerce pomat var, ancak bunlardan sadece bir avuç yaygın efsanevi statüye ulaştı ve Layrite kesinlikle onlardan biri. “Berberler tarafından berberler için” geliştirilen Layrite, açıkçası popüler, ancak saç ürünlerini özel yapan şey ve sizin için iyi bir pomad mı? Layrite Original ve Super Hold Pomad’ın bu incelemesinde, şirketin şekillendirici ürünlerinin tutuş gücünü, parlaklığını, kokusunu ve dokusunu tartışacağız..

Layrite Original ve Super Hold Pomad İncelemesi

Layrite Pomad Nedir??

Şirketin satılık bir dizi şekillendirme ürünü olmasına rağmen, bir Doğal Mat Krem ve Yüksek Parlaklık seçeneğiyle, bu Layrite pomad incelemesi öncelikle markanın en iyi ürünlerine odaklanacaktır – Layrite Deluxe Orijinal Pomad ve Layrite Süper Tutuş Pomad. Her ikisi de aynı kokuya, kıvama, dokuya ve orta parlaklığa sahiptir, tek gerçek fark tutuşun gücüdür.

Super Hold, kıvırcık, dalgalı veya kaba saçlar için ideal olabilecek daha güçlü bir tutuş sunsa da, temel Layrite Original hala piyasadaki en sağlam tutuşlardan biri olarak kabul görmektedir. Sonuç olarak, Layrite’ın hiçbir ürününde gerçekten yanlış yapmış olamazsınız – hepsi çok iyi yapılmış ve sizi yarı yolda bırakmayacak pomatlardır..

Layrite Pomad Özellikleri

Bu iki Layrite pomatı su bazlıdır, yani nadiren topaklanırlar, şekillendirilmesi ve yeniden şekillendirilmesi kolaydır ve yıkamak için fazla çaba harcamazlar. Layrite pomad özelliklerine gelince, işte bilmeniz gerekenlerin bir dökümü.

Tutma Gücü

Layrite pomad mum gibi tutar ve jel gibi yıkanır ve çoğunlukla bu doğrudur. Layrite pomadlar inanılmaz derecede güçlü bir tutuş sunar.

NS Layrite Süper Tutuş Pomad kontrol edilmesi gereken asi saçlar için en uygunudur. Şirket, bu ürünü kalın, dalgalı ve kıvırcık saçlar ve şekillendirmek için güçlü bir tutuş gerektiren saç stilleri için önermektedir. Ancak Super Hold’u satın almadan önce Original Hold pomad ile başlamanızı şiddetle tavsiye ederiz..

NS Layrite Orijinal Pomad zaten diğer birçok pomaddan daha yüksek tutuş sağlar. Hatta Layrite’taki orta tutuşun başka bir markanın yüksek tutuşuna eşdeğer olduğunu söyleyebiliriz..

Parlamak

Bu ürünlerin her ikisi de orta parlaklıkta pomatlardır. Bu, mat bir görünüm oluşturmasalar da saçınızı yağ gibi parlatmayacakları anlamına gelir – bu mükemmel bir dengedir..

Ancak, Layrite’ın orta düzeyde bir tutuş sunduğunu unutmayın. Süper Parlatıcı Pomad her zaman ıslak görünümü seven erkekler için. Benzer şekilde, orta düzeyde bir tutuş da bulabilirsiniz. Doğal Mat Krem daha doğal bir stil için.

Koku

Koku sübjektif bir şey olsa da, Layrite pomatlarının harika koktuğu konusunda fikir birliği var. Hem Super Hold hem de Deluxe Original neredeyse tamamen aynı kokuya sahiptir – hafif, neredeyse çiçeksi, tatlı bir vanilya kokusu. Eğer baskın olmayan ancak ferah bir koku sunan yumuşak bir koku tercih ediyorsanız, bu bir artı..

Doku

Layrite pomatları pürüzsüz ve homojendir. Jöle veya saç jölesi gibi görünürler ancak yapışkanlık olmadan hafif mumsu ve kalın hissederler..

Layrite Pomad İnceleme

Şekillendirme Kolaylığı

Layrite ile stil vermek kesinlikle kolaydır. Diğer pomatlar gibi hafif nemli saça uygulayarak şekillendirmenizi tavsiye ederiz ki ürünün kolay ve eşit bir şekilde yayılmasını sağlayın. Saçınız çok ıslaksa daha fazla pomad kullanın; Aksi takdirde, daha az parlaklık ile daha güçlü bir tutuş elde etmek için şekillendirdikten sonra fön çekmekten çekinmeyin. Bu, dağınık veya dokulu saç stilleri için işe yarayabilir..

Üstelik Layrite pomatları yüksek tutuşa sahip olduğu için saç stiliniz tüm gün sürecek. Daha sonra yeniden şekillendirmeniz gerekiyorsa, saçınızı ıslak bir tarakla taramak işinizi görecektir..

İçindekiler

Yıkanması kolay, suda çözünür bir şekillendirici ürün olan Layrite Pomad’ın malzemelerinin tamamı doğaldır. Sert kimyasallar olmadan, saçınıza zarar veren veya saç derinizde sivilceye neden olan bu pomat hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak..

Karar

Layrite’ın bu kadar popüler bir pomad markası olması şaşırtıcı değil. Original ve Super Hold Pomad arasında, şirketin her erkek için şekillendirici bir saç ürünü var. Tatlı kokusu, pürüzsüz dokusu ve kaliteli tutuşu ile Layrite her erkek saç stilinde kullanabileceğiniz bir pomattır. İster seç Orijinal Deluxe veya Süper Tutuş çeşitlilik, Layrite’ın herhangi bir erkeğin stil koleksiyonuna harika bir katkı sağladığına şüphe yok.