10 „Punk“ plaukų formavimo būdų be kirpimo ar spalvos

Nėra nieko panašaus į pankišką šukuoseną! Tai labai smagu ir priverčia jaustis kaip kvailas! Tačiau ne visada turite atlikti nuolatinius ar drastiškus pokyčius. Čia yra 10 būdų, kaip sušukuoti plaukus kaip pankerį ir išlaikyti savo kasdienį darbą!

pŠi pikantiška išvaizda geriausiai tinka ilgesniems plaukams. Paruoškite plaukus, išdžiovinkite juos plaukų džiovintuvu, naudodami apimties didinimo priemonę, tokią kaip Paul Mitchell Thicken Up. Naudokite ventiliacinį šepetėlį ir didelį apvalų šepetėlį, kad sukurtumėte visą kūną su lygiais galais, kurie šiek tiek susisuka. Viršutinę ir apatinę dalis supjaustykite spaustukais, sekdami nuotraukoje esančius skyrius, padarydami skyrių, primenantį didžiąją raidę „A“. Pradedant nuo plaukų linijos, prancūziškai pinti vidurinę dalį, kuri buvo palikta. Pinti iki „A“ viršaus ir užfiksuoti galą plaukų juosta. Viršutinio skyriaus stiliaus nustatymas; atplėškite skyrių ir kruopščiai purškite purškiamuoju purškikliu, pvz., „Redken Hot Sets“. Pradėdami nuo karūnos, paimkite 2 colių sekcijas ir lygintuvą į norimą mohawk formą. Padarykite tai iki kaktos. Lengvai sudrėkinkite plaukų laku ir štai; jūs turite ekstremalų stilių be įsipareigojimų!

lp

Šis stilius yra šiek tiek spalvingas ir šiek tiek nervingas. Šios išvaizdos stilius yra panašus į paskutinį. Išvaizda yra lygesnė ir, norėdami to pasiekti, paruoškite plaukus, džiovindami juos plaukų džiovintuvu lyginimo priemonėmis, naudodami ventiliacinį šepetėlį. Pasukite plaukus į labiausiai glostančią pusę, sukurkite dalį, kuri atitinka natūralią kaukolės kreivę ir baigiasi kažkur už pakaušio. Sukurkite virvės pynę, pasukdami savo dalis su šiek tiek pomados ant pirštų galiukų. Pynė turi būti kuo arčiau tos dalies, kurią galite pinti. Pritvirtinkite plaukų juosta. Sulenkite šukuotus plaukus su trupučiu plaukų formavimo aliejaus, palikdami galus netvarkingus ir laisvus.

ilgas pankas 2Čia yra super spalvingi garbanotieji! Geriausias būdas pasiekti šią išvaizdą yra pradėti nuo šlapių plaukų. Naudodami stipriai laikantį gelį, pradėkite nuo pakaušio, šukuokite sklandžiai ir nugarą, prisegdami prie galvos vidurio Bobby smeigtukais. Padarykite tai 3 didelius skyrius, kitas skyrius šiek tiek sutampa su paskutiniu. Plaukų lakas. Plaukus, kurie liko ne skyriuose, tepkite šukuoseną, pvz., Paul Mitchell Extra Body Sculpting Foam. Mažose dalyse plaukus išdžiovinkite mažesniu apvaliu šepečiu, apvyniokite visą dalį aplink šepetį ir nuimkite apvalų šepetį, kai dalis visiškai išdžiūsta. Prieš tai pašalinti bus sunku, o šepetys lieka įstrigęs plaukuose. Kai visiškai išdžiovinsite kiekvieną dalį ir nuimsite šepetėlį, sukurkite garbanas ir užfiksuokite, kad atvėsintumėte, kol susitvarkysite plaukus. Kai baigsite džiovinti, leiskite dalims atvėsti pakankamai ilgai, kol atsegsite (paprastai 20 minučių). Sulenkite garbanas pirštais ir pridėkite lengvą šukavimą atgal, kad sujungtumėte garbanas prie jų pagrindo ir išlaikytumėte plaukus aukštyn ir toliau. Kai tik atrodysite, purkškite plaukų laku!

6Šventieji pankų kukurūzai! Gerai, šis stilius gali atrodyti akivaizdus, ​​tačiau norėdami gauti tokį vaizdą, atidžiai perskaitykite. Mohawk dalis, esanti žemyn galvos centre, pirmiausia turi būti supjaustyta ir nukirpta. Jis turėtų būti maždaug 2–3 colių pločio ir nuo kaktos iki pakaušio. Kai šis skyrius bus saugus ir jums netrukdys, pradedant nuo plaukų linijos priekio, padarykite maždaug 1 colio pločio „kukurūzų“ pintines, pyniančias iki viršutinės vidurinės dalies. Pritvirtinkite plaukų juosta. Baigę varnalėšų kasas iš abiejų pusių (11 iš kiekvienos pusės pavaizduoto stiliaus), turite paruošti plaukus „Chi 44 Iron Guard Style“ & Apsauginis purškiklis „Stay Firm Hold“. Naudodami plokščią lygintuvą, lygintuvų sekcijos tiesiai į viršų, sekant pynėmis padarytas dalis. Viskas! Jūs pasiruošę pasirodyti roko šou! (Tik niekam nepakenk!) 😉

3Panašiai kaip prieš tai buvę stiliai, tačiau trumpesnio ilgio (ir ne taip bauginančiai!) Be to, šio stiliaus šonuose yra dvigubos pynės. Taip pat galite palikti savo pakraštį, jei turite.

trumpas pankas 11Gerai, šiam stiliui reikia sumažinti kirpimo mašinėlę. Jei turite mylimą kirpimą, galite lengvai dėvėti šį gražų glamhawk. Pradėkite nuo plonos 1 colio pynės ir pritvirtinkite prie pakaušio. Likusiems plaukams suteikite gerą pagrindo erzinimą, o galai lieka laisvi. Naudodami purškiamąjį purškiklį ir lygintuvą, sukurkite kelis į paukštį panašius kirpčiukus, kyšančius prie kaktos. Likusius laisvus galus šukuokite lygiai ir žemyn. Prisekite į centrą, sukurdami ritinį, iki pat pakaušio apačios. Likusius plaukus palikite laisvus, kaip parodyta paveikslėlyje.

pankrokas 5Šis stilius dvelkia vėsumu. Sumanus šio stiliaus triukas yra įpinti karolius į pynę. Čia jie turi kilpų karolius arba grandinę. Kas kelias pintines, ant sruogelės siunčiama kilpa ir pinama į plaukus. Genijus, tiesa !? Kai pynė bus baigta, naudokite plaukų gelį ir šukas nuo pynės, ir tai sukurs atskirtą išvaizdą, kurią matote čia.

pankrokas 20Ši baisi balerinos išvaizda reikalauja putų bandelės. Juos galite rasti vietinėje grožio prekių parduotuvėje. Jie taip pat vadinami spurgomis. Pradėkite nuo tiesių, glotnių plaukų. Išlyginkite plaukus į uodegą ir naudokite tokias priemones kaip plaukų lakas, kad jie liktų vietoje. Uždėkite putų bandelę ant plaukų ištraukdami arklio uodegą per centrinę skylę. Naudokite plaukų juostelę arba kaiščius, kad pritvirtintumėte plaukus aplink bandelę, palikdami laisvus plaukų ilgius. Taip pat galite eiti į priekį ir pritvirtinti kaklo papuošalą aplink bandelę (paveikslėlyje esantis modelis dėvi perlamutrinį). Paerzinkite laisvus galus ir ištraukite erzinančias dalis, kad sukurtumėte paveikslėlyje matomas formas. Sukūrę figūras, naudokite plaukų laką. Presto! Dabar esate pasiruošęs baletui!

Kaip matote, „Rockin“ plaukų stiliai gali būti tokie paprasti, kaip šiek tiek dūmų ir veidrodžių. Ponios, pasibaigus vakarėliams ir grįžus namo, prieš dušą būtinai nuvalykite visus erzinimus. Tai išgelbės jūsų plaukus nuo bet kokio lūžinėjimo. Tikiuosi, kad čia radote plaukų slinkimą. Nesivaržykite palikti bet kokių klausimų ar komentarų! Dėkoju!