Geriausias tatuiruotės maitinimo šaltinis

Ar jūs ieškote naujo tatuiruočių maitinimo šaltinio? Šiandienos vadove mes rekomenduojame keturis geriausius šiuo metu prieinamus.

Tatuiruotės maitinimo šaltinis

Nesvarbu, ar esate visiškai naujas tatuiruočių pasaulyje, ar norite ką nors patobulinti, ar tiesiog reikia nešiojamesnio sprendimo tiems laikams, kai esate ne tatuiruočių studijoje. Turite perskaityti mūsų geriausių tatuiruočių maitinimo šaltinių vadovą.

Mes pasirinkome tai, kas, mūsų manymu, yra geriausia ir bandėme aprėpti visus pagrindus. Visi siūlomi modeliai yra reguliuojami ir turi dviejų mašinų prijungimo parinktis.

Tai leidžia jums prijungti savo pamušalo ir šešėlių tatuiruočių mašinas prie to paties maitinimo šaltinio ir tada galite tiesiog perjungti vieną iš dviejų.

Nors manėme, kad ne visi, kurie skaitys šį straipsnį, norės keliauti iš vieno kliento į kitą ir galbūt bus laimingi dirbdami studijoje, tačiau taip pat svarstėme, kad jūs tai skaitote. Taigi, yra daugiau nešiojamų ir praktiškų variantų, geriausiai tinkančių naudoti ant stalo, stalo ar darbo vietos.

Viskas, ką galime padaryti, yra būti gidu, o ne bandyti pasakyti, kurį pirkti. Taigi, kartu su nešališkomis apžvalgomis, mes taip pat pateikėme pirkėjo vadovą, kuriame aptariami įvairūs tatuiruočių mašinų maitinimo šaltinių aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

tatuiruotojas darbe

Pirkėjo vadovas

Prieš pradėdami gilintis į mūsų tatuiruočių maitinimo bloko dėžutės mėsą, nesvarbu, ar esate visiškai naujokas tatuiruočių srityje, ar ne, turite apsvarstyti keletą dalykų.

Kaip tatuiruočių menininkas, kaip ir kiti pramonės atstovai, norite turėti didelį pasididžiavimą savo darbu. Galų gale, tatuiruotė neabejotinai yra kažkas, dėl ko jūs gyvenate su kiekvienu pabudusiu kvėpavimu. Taigi, jūs norite įsitikinti, kad jūsų naudojama įranga atitinka tą neapdorotą talentą ir kūrybinį pranašumą.

Nors nesiginčysime, kad tikrosios tatuiruočių mašinos, tatuiruočių adatų, popieriaus ir net rašalo pasirinkimas yra labai svarbūs, tačiau manome, kad jūsų pasirinkta tatuiruotės maitinimo dėžutė taip pat turi būti teisinga. Norite užtikrinti, kad nuolat tiekiate pakankamai energijos.

Todėl prieš skubėdami ir nusipirkdami mūsų vadove paminėtą tatuiruočių mašinos maitinimo šaltinį, perskaitykite šešis žemiau pateiktus patarimus, kurie padės jums priimti teisingą sprendimą.

tatuiruotojas piešdamas tatuiruotę

Maitinimo įtampa

Turite įvertinti tai, kad tatuiruočių mašinoms yra įvairių maitinimo šaltinių, turinčių daugybę skirtingų įtampos išėjimų. Pamatysite, kad yra elektros energijos tiekimo įrenginių, kurių įtampa yra ne mažesnė kaip 3 voltai, o kiti gali pagaminti net 15 voltų..

Tačiau nešiojamesnės parinktys gali būti net 1 volto. Geriausias ir paprasčiausias būdas paaiškinti įtampą ir tai, ką ji reiškia maitinimo šaltiniui, yra kuo didesnė įtampa, kurią jis siūlo, tuo geresnis ir galingesnis bus įrenginys..

Įvairūs maitinimo šaltiniai

Be to, kad yra daugybė skirtingų įtampos įvertinimų, taip pat rasite įvairių variantų, kai reikia pasirinkti maitinimo bloką. Galima rinktis iš dviejų pagrindinių tipų:

 • Skaitmeninis
 • Analogas

Abu jie pasirodo rinkoje reguliuojamose ir nereguliuojamose veislėse.

Tinkamas pasirinkimas jums priklauso tik nuo asmeninio pasirinkimo. Tai tikrai priklauso nuo to, kiek pasitikite savimi, koks esate kvalifikuotas (ir patyręs) ir nuo biudžeto, su kuriuo turite žaisti.

Nors skaitmeninės mašinos yra daug lengviau skaitomos, kai dirbate su kūno piešiniais ir pateikiate tikslesnius rodmenis, jos yra daug brangesnės. Reguliuojamos mašinos suteikia jums nuolatinę įtampos srovę, tačiau vėlgi jos gali būti brangios.

tatuiruotė daroma ant rankos

Maitinimo šaltinio svyravimai

Ar esate šiek tiek daugiau nei mėgėjas ir jau kurį laiką tatuiruojate? Tik labai gerai žinosite, kokie galios ir slėgio svyravimai yra labai svarbūs norint pasiekti norimų rezultatų. Priklausomai nuo to, kiek spaudžiate adatas ant odos, maitinimo šaltinio teikiama galia svyruoja.

Aukščiau paminėjome reguliuojamus modelius, jie atsižvelgia ir ištaiso galios svyravimus. Nereguliuojami, paprastai pigesni modeliai to nedaro. Turite šiek tiek pagalvoti, jei planuojate tęsti tatuiruočių karjerą arba bandote remtis savo pagrindiniais įgūdžiais.

Apsvarstykite savo dabartinę tatuiruočių mašiną

Svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis maitinimo šaltinį savo tatuiruočių mašinai ir tai yra pati mašina. Pamatysite, kad kai kurie atnaujinti ir pažangiausi reikmenys turėtų būti naudojami tik su ritininiais įrenginiais, o kiti-tik su rotacinėmis mašinomis.

Taigi, jūs turite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų tatuiruočių mašiną, arba pasirinkti universalią, kurią galima naudoti su bet kokia mašina. Tai padės ateityje, jei norite pakeisti dabartinę mašiną.

tatuiruočių meistras, naudodamas tatuiruočių pistoletą

Perkeliamumas, dydis ir svoris

Perkeliamumas, dydis ir svoris yra visi tatuiruotės maitinimo šaltinio aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant sprendimą. Kruopščiai pagalvokite, kur ketinate atlikti daugumą tatuiruočių darbų.

Ar daugiausia dirbate parduotuvėje, ar mieliau dirbate kaip mobilusis tatuiruotojas? Net jei jūs oficialiai nesate tatuiruočių meistras ir tai darote tik kaip šalutinis pasirodymas, turite apie tai pagalvoti.

Kai kurie yra lengvi, kompaktiški ir labai nešiojami ir idealiai tinka keliaujantiems tatuiruotojams. Jei vis dėlto esate parduotuvėje, vis tiek turėtumėte apsvarstyti lengvesnį variantą, kuris tiekia pakankamai energijos, kad galėtų susidoroti su savo meniniu darbu.

Kiek šiuo metu turite tatuiruočių mašinų?

Akivaizdu, kad reikia šiek tiek pagalvoti, kiek tatuiruočių mašinų reikia aprūpinti energija. Jei esate tik vieno žmogaus tatuiruočių meistras ir turite tik vieną mašiną, tai nėra didelis rūpestis.

Kadangi, jei turite tatuiruočių parduotuvę ir norite įjungti visas mašinas, geriausia prie to paties maitinimo šaltinio prijungti kuo daugiau mašinų.

Rasite daug patyrusių tatuiruočių meistrų, turinčių bent dvi mašinas-vieną, skirtą tatuiruočių pamušalui tvarkyti, o kitą-visų šešėliavimui..

Jūs žinote, kad radote gerą maitinimo šaltinį, jei vienu metu galite prijungti įvairias mašinas, tada perjungti jas pagal poreikį. Tai reiškia, kad jums reikia mokėti tik vieną kartą, o tai yra patogu jūsų sąrankai ir jūsų piniginei.

tatuiruočių laikytojas-tatuiruočių pistoletas

Biudžetas

Mes palikome biudžetą kaip paskutinį veiksnį, nes tai tikrai neturėtų būti pirmas dalykas, kurį svarstote. Galbūt manote, kad sutaupote šiek tiek pinigų ir gaunate sandorį įsigydami pigų maitinimo šaltinį, kad surastumėte klaidingą jo ekonomiją, nes dėl priežasties ji buvo pigi. Tai nereiškia, kad neturėtumėte leisti savo biudžetui diktuoti tiek, kiek perkate.

Dabar jūs suprantate daugiau apie tai, ko turėtumėte ieškoti, pradėkime gilintis į apžvalgas.

Tatuiruotės maitinimo šaltinių apžvalgos

Tai yra 4 tatuiruočių galios bankai, kurie, mūsų manymu, nusipelno jūsų dėmesio. Mes pradedame nuo tos, kuri siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, o tada mūsų mėgstamiausia.

„Pirate Face“ skaitmeninis maitinimo šaltinis * Biudžeto pasirinkimas *

Pirmasis mūsų vadove yra labai efektyvus „Pirate Face“ skaitmeninis maitinimo šaltinis. Tai gali veikti beveik su bet kokia tatuiruočių mašina. Tai leidžia jums prijungti šešėliavimo ir pamušalo mašiną ir tada, kai reikia, brūkštelėti tarp dviejų, vienu mygtuko paspaudimu … ir tada galėsite laisvai naudoti pedalą.

Tada nereikia atjungti abiejų mašinų. Įtampa gali būti lengvai reguliuojama iš dėžutės esančio skaitmeninio skaitiklio. Plokščiasis pedalas, naudojamas valdyti, yra pagamintas iš tvirto vinių (pažodžiui, tam tikra prasme) nerūdijančio plieno, o mašina yra su gražiu ir ilgu 6 pėdų spaustuku, kuris prijungia maitinimo šaltinį prie jūsų mašinos.

Įtampa gali būti reguliuojama nuo 60 iki 250 voltų ir užtikrins pastovią 15–18 voltų srovę. Kadangi įtampos lygis yra reguliuojamas, galite jį naudoti ir kitose šalyse. Kitas labai didelis privalumas, pasirinkus šį „Pirate Face“ maitinimo šaltinį, palyginti su kitais pasiūlymais, yra tai, kad jis niekada neperkaista. Taigi, net ir reguliariai naudodami, turėsite labai mažai priežiūros.

Yra keletas atsiliepimų apie šią tatuiruotės maitinimo dėžutę, kuri rodo, kad dėžutė nėra tokia patvari, kokia galėtų būti, ir yra linkusi lūžti. Nesvarbu, ar tai tik kliento nelaimė, ar gamyklos priežiūra, ar tikra produkto klaida, dar neaišku.

Argumentai “už”

 • Gali susidoroti su keliomis tatuiruočių mašinomis, prijungtomis prie jo
 • Visiškai suderinamas su ritinių ir rotacinių tatuiruočių mašinomis
 • Sukurta siekiant kompensuoti išėjimo įtampos svyravimus

Minusai

 • Jo dizainas galėtų būti peržiūrėtas ir sustiprintas

Esmė: Nors mes vis dar esame pirmoje maitinimo šaltinio dėžutėje, galime drąsiai teigti, kad tai buvo pasirinkta gerais ketinimais. Galbūt tai nėra pats žaviausias, bet daro tai, ką daro gerai.

„Dragonhawk Professional“ * Mūsų geriausias pasirinkimas *

„Dragonhawk Professional“ skaitmeninis tatuiruočių maitinimo šaltinis yra brangesnis nei aukščiau pateiktas, o ne tik šaunus vardas (kuris, beje, būtų puiki tatuiruotė!). Tai daug daugiau, nei tada, tai gana madinga, glotni ir šauni išvaizda. Mes buvome sumišę, pripažinsime, ir nors tai buvo naujas išmanusis telefonas.

Bet ne, iš vieno geriausių pavadinimų tatuiruočių pramonėje yra šis jutiklinio ekrano skaitmeninis LCD maitinimo blokas. Sukurtas tiekti energijos tiek jūsų pamušalo mašinai, tiek jūsų šešėliavimo mašinai. Kaip ir aukščiau, galite tiesiog paspausti mygtuką L/S, kad perjungtumėte abi mašinas dirbdami su naujausiu šedevru..

Kalbant apie galią, kiekvienam režimui yra 6 skirtingi iš anksto užprogramuoti įtampos nustatymai. Išėjimo įtampą galima lengvai reguliuoti nuo 3 iki 18 voltų naudojant nuolatinės srovės jungtį.

Tai, kas mus tikrai patraukė, be to, kad tai buvo naujas visada nuostabios „DragonHawk“ leidinys, yra labai išmaniųjų telefonų/planšetinių kompiuterių įkvėptas dizainas. Gone yra gremėzdiška dėžutė, kuri atrodo kaip kažkas iš pramonės įmonės ar muzikos studijos ir padeda padaryti ją patrauklesnę ir lengviau valdomą naujokams..

Argumentai “už”

 • Labai lengvas ir kompaktiškas, atrodo kaip telefonas
 • Gali vienu metu valdyti ir pamušalo mašinas, ir šešėliavimo mašinas
 • Turi reguliuojamus įtampos nustatymus tiek pamušalo, tiek šešėliavimo režimams

Minusai

 • Yra labai mažai kaltės, išskyrus tai, kad ji gali šiek tiek atbaidyti senąją apsaugą

Esmė: Esmė, kai kalbama apie tatuiruočių mašinas ir priedus bei „DragonHawk“, jums bus sunku surasti kaltę dėl šio grožio. Tatuiruotės ką tik įžengė į išmaniųjų telefonų amžių.

„DGT Aurora II Tattoo“ maitinimo šaltinis

Gerai, taigi, jei aukščiau pateiktas „DragonHawk“ maitinimo šaltinis buvo žingsnis už dėžutės ribų, šis DGT modelis, pavadintas „Aurora“ tatuiruotės maitinimo šaltiniu, atrodo kaip žingsnis į visiškai naują dimensiją. Ir matmuo, kuriuo norime gyventi, kvėpuoti, mylėti, tėtis ir dar daugiau.

Nors tai atrodo kaip keista LED lemputė, kaip ir kitos mūsų siūlomos, tai profesionalus, aukštos kokybės dvigubos tatuiruotės maitinimo šaltinis, tinkantis šešėliavimo ir pamušalo mašinoms prijungti prie tos pačios dėžutės, supaprastinant jūsų sąranką.

Jis gali veikti nuo 120 voltų iki 220 voltų ir suteikia nuo 1 iki 18 voltų, todėl jis veiks su beveik bet kokia tatuiruočių mašina. Pasakyti, kad tai nešiojamas, tai padarytų didelę meškos paslaugą. Iš nuotraukų aišku, kad jis skirtas nešiotis. Kodėl vis tiek norite tai laikyti namuose ar studijoje??

Tarsi to būtų negana, jis suderinamas su rotacinėmis ir ritininėmis tatuiruočių mašinomis, jame yra itin praktiškas neslystantis pagrindas ir įmontuotas magnetas, užtikrinantis, kad jis lengvai nenukris nuo stalo ar stalo.

Idealu, jei visada esate kelyje ir keliaujate iš namų į namus, kad sukurtumėte naujus ir nuostabius meno kūrinius ant drobės, kuri yra jūsų kliento kūnas.

Argumentai “už”

 • Jis yra labai slidus ir nešiojamas, atrodo labai futuristinis
 • Turi ypač ryškų skaitmeninio skaitiklio ekraną, kuris pateikia tikslius įtampos rodmenis
 • Veikia su rotacinėmis ir ritininėmis tatuiruočių mašinomis

Minusai

 • Maitinimas atrodo šiek tiek nenuoseklus

Esmė: Jei jums nereikia tatuiruočių maitinimo šaltinio, kurį galėtumėte pasiimti su savimi kelyje, tikriausiai siūlytume pasirinkti vieną iš kitų šiame vadove esančių maitinimo šaltinių. Jei esate, tai puikus prietaisas, kurį galite turėti.

BIOMASER uraganas HP-2

Tai atitinka tuos pačius dizaino principus, kaip ir šiame vadove pateiktas „DragonHawk“ maitinimo šaltinis, ir šiek tiek primena išmanųjį telefoną ar mini planšetinį kompiuterį.

Kaip ir „DragonHawk“ ir net „Aurora“, jis aiškiai sukurtas tatuiruotojui, kuris dirba parduotuvėje ir daug keliauja. Jei tai jūs, tai gali būti jūsų ieškomas maitinimo šaltinis.

Kaip šiais laikais yra beveik standartas, jis gali vienu metu valdyti ryšius su dviem mašinomis. Jūs galite tiesiog perjungti tarp pamušalo ir šešėliavimo mašinų, kai reikia.

Kalbant apie galią, jis suteikia nuo 3 iki 18 voltų ir gali visiškai veikti nuo 110 voltų iki 250 voltų. Taigi, tai idealu, net jei esate ne JAV ir norite sukurti įspūdingas tatuiruotes su sutiktais žmonėmis ar klientais.

Dėžutėje yra universalus universalus laikiklis, tinkamas tam, kuris yra iš anksto surinktas, todėl galite jį tiesiog išimti iš dėžutės, nustatyti ir pradėti..

Nepaisant kompaktiškumo, jūs vis dar turite standartinį vienos kojos pedalą, kurį galite naudoti kartu su savo tatuiruočių aparatu.

Argumentai “už”

 • Nešiojamas ir lengvas
 • Galimybė dirbti su bet kuriuo maitinimo šaltiniu bet kur
 • Jutiklinio ekrano valdikliai dar labiau palengvina naudojimą

Minusai

 • Kainų žyma tikrai matosi jos konstrukcijoje, nors tai vis tiek yra geros pastangos.

Esmė: Jei tikrai norite nešiojamojo maitinimo šaltinio, turėtumėte apsispręsti tarp šio ir dviejų aukščiau pateiktų. Tačiau manome, kad šis yra puikus dėl lengvai naudojamų ir intuityvių jutiklinio ekrano valdiklių.

Įjunkite ir sukurkite šedevrą

Taigi, jūs turite tai, mūsų pasirinkimas iš geriausių tatuiruočių mašinų maitinimo šaltinių šiuo metu. Mes bandėme parodyti, net ir turėdami tik 4 produktus, didžiulis dizaino skirtumas.

Nors visi mūsų pasirinkti produktai yra dvigubų tatuiruočių mašinų maitinimo šaltiniai, kai kurie yra geriau pritaikyti keliauti ir yra nešiojami, pvz., „DragonHawk“, „BIOMASER“ ir „Aurora“.

Tačiau „Pirate Face“ puikiai tinka naudoti studijoje ar namuose. Nors mums būtų sunku išskirti vieną, mes labiausiai mėgstame, geriausias kainos ir kokybės santykis tikriausiai yra „Pirate Face“.

Ne tik todėl, kad tai viena iš mažiausių kainų mūsų vadove, bet ir dėl sveiko funkcijų pasirinkimo. Mūsų bendras mėgstamiausias turėtų būti „DragonHawk“.