Śluby alternatywne są łatwe w dobie kreatywności

Myślisz o zerwaniu z tradycją i weselu w bardziej alternatywnym stylu? Sprawdź te kreatywne pomysły na inspirację na dzień ślubu.

Alternatywne pomysły na ślub

Tradycyjne wesele w białej sukni jest z roku na rok coraz mniej popularne, a w tym roku ponownie odeszło od popularności.

Według waszyngtońskiego magazynu coraz więcej par decyduje się na wyjątkowe, kreatywne i alternatywne aranżacje weselne w 2020 roku, przełamywanie tradycyjnego trendu.

Tatuaże są dużą częścią tego, zaczynając od samej obrączki.

Nowe projekty dla zespołów weselnych

Obrączka jest symbolem trwałości Waszego związku. Tatuaż, biorąc pod uwagę jego naprawdę trwały stan, jest świetnym sposobem na pokazanie tego.

Należy jednak pamiętać, że tatuaże dłoni mogą i znikną: Zgiełk wyjaśnij, jak.

Musisz zadbać o to i zastanowić się nad ponownym tuszowaniem. Kolejną wyjątkową rzeczą, którą możesz zrobić, jest sparowanie tatuażu pierścionka z pierścionkiem.

Najnowsze trendy w stylu pierścionków zaręczynowych dostarczyć wiele ciekawych projektów które można łączyć z tatuażami, takimi jak szerokie owalne i minimalistyczne wzory. Posiadanie obu byłoby naprawdę wyjątkowym i alternatywnym stylem.

Wpływowe kultury

Wiele ślubów alternatywnych jest definiowanych przez prostą subwersję białego ślubu. Czarne sukienki, drobne i intymne sprawy oraz nieużywanie kościoła do ślubu to opcje zyskujące na popularności.

A co z braniem z innych kultur?

Tatuaż ślubny Mehndi

Według Insidera w Indiach zamiast nosić biżuterię na rękę, zamiast nosić biżuterię, zamiast nosić biżuterię, jest tatuaż przypominający mehndi. Mógłbyś rozważ tatuaż w stylu mehndi na pamiątkę Twojego wielkiego dnia.

Obrazy są również ważnym czynnikiem na zagranicznych ślubach. Na przykład wesela na Fidżi zwykle wiążą się z podarowaniem zęba wieloryba, który może być tatuażem lub biżuterią podczas własnej ceremonii.

Sama ceremonia

Klasyczny ślub odbywa się zgodnie z szablonem ceremonii, przyjęcia, hotelu i miesiąca miodowego. Twój nie musi – już nie.

Małe ceremonie są coraz bardziej popularne, podobnie jak koncepcja ucieczki. Całkowite przeciwstawienie się kulturze weselnej i posiadanie własnej alternatywy dla uświęconej tradycją jest tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe.

Dzięki temu będziesz mieć wesele, które pasuje do Twojej miłości do tatuaży. Niezależnie od tego, czy chodzi o głębsze znaczenie, czy o dzieło sztuki, tatuaże są ostentacyjnym przejawem Twojej kreatywności i osobowości – zastosowanie tego do wszystkiego w swoim życiu pomoże Ci czuć się tak komfortowo w swojej skórze, jak powinieneś.

Dotyczy to również Twojego ślubu, a dzień ślubu, który Ci odpowiada i wyraża Twoją kreatywność, pomoże mu długo pozostać w pamięci.

Czy planujesz zerwać z tradycją swoim ślubem? Co zaplanowałeś? Chcielibyśmy o tym usłyszeć w sekcji komentarzy!