10+ fryzur o niskim współczynniku blaknięcia dla stylowych facetów

Niski poziom zanikania to prosta technika stosowana w celu dodania odrobiny klasy i elegancji do każdego stylu. Przy niskim blaknięciu włosy po bokach zwężają się w dół, a stożek występuje niżej na głowie, stąd nazwa „low blaknięcie”. Niski poziom zanikania jest niezwykle wszechstronny i wybraliśmy 11 naszych ulubionych przykładów.

Zanikanie świątyni z nieregularnym cięciem frędzli@iamtyrikjackson

Zanikanie świątyni z nieregularnym cięciem frędzli

Ta swobodna fryzura ma nieregularną grzywkę i opadające włosy na górze. Niskie blaknięcie sprawia, że ​​włosy wyglądają na grube i pełne.

Prosty top z czystymi bokami@lanedorsey

Prosty top z czystymi bokami

Jeśli wolisz krótszą fryzurę, spodoba ci się ten krótko przycięty krój. Tutaj niskie blaknięcie gładko miesza włosy i nadaje włosom wygląd pełniejszej czupryny.

Cieniowane niskie zanikanie@spukthebarber

Cieniowane niskie zanikanie

Ten designerski styl wykorzystuje niski poziom zanikania jako część wyblakłego projektu, który owija się wokół głowy. Powstały efekt cienia jest bardzo wyjątkowy i modny.

Falisty teksturowany niechlujny top@joshconnollybarber

Subtelne zanikanie świątyni

Ta stonowana fryzura o równym i pełnym wyglądzie wykorzystuje niezwykle subtelne blaknięcie bokobrodów, aby zapewnić maksymalną schludność.

Najprostsze cięcie nożycowe z niskim klawiszem@szarpanka

Najprostsze cięcie nożycowe z niskim klawiszem

Szukasz prostego i stylowego? Nie ma nic prostszego niż ten prosty krój nożycowy z nisko wyblakłymi bokami. Mimo że jest prosty, nadal jest ostry i elegancki.

Gęsta objętość z jasnym niskim zanikaniem@barbersandbrows

Gęsta głośność z jasnym niskim zanikaniem

Niskie blaknięcie pomaga zrównoważyć fryzury o bardzo dużej objętości. Tworzą świetny kontrast, jak widać w tym wyglądzie inspirowanym fohawkiem.

Top o dużej objętości z subtelnym, niskim blaknięciem@z_ramsey

Top o dużej objętości z subtelnym, niskim blaknięciem

Oto kolejna obszerna fryzura, która dobrze łączy się z niskim blaknięciem. To modny, młodzieńczy krój, który będzie pasował do niemal każdego rodzaju włosów.

Boczne splotki@z_ramsey

Boczne splotki

Części boczne i przejścia pasują do siebie jak masło orzechowe i galaretka! Ta współczesna kombinacja to łatwy sposób na podkreślenie fryzury.

Nieformalny, szczotkowany stożek boczny@szarpanka

Na co dzień falisty stożek

Jeśli masz grubsze włosy i wolisz mieć bardziej zrelaksowany wygląd, ta fryzura może być Twoim następnym wyglądem.

Klasyczne zanikanie świątyni@cal_newsome

Klasyczne zanikanie świątyni

Ponieważ niski poziom zanikania jest tak wszechstronny, łatwo go zmodyfikować. Ta fajna odmiana ma wygoloną linię, która zdaje się przechodzić pod (lub przez) uchem, tworząc niesamowity efekt wizualny.

Wyjątkowo wysoka objętość góry z ostrym środkowym zanikaniem@kasia.m0m0

Wyjątkowo wysoki top z ostrym środkowym zanikaniem

To niskie blaknięcie tworzy mnóstwo negatywnej przestrzeni wokół ucha, co doskonale kontrastuje z grubą, obszerną górną częścią i niechlujnym zarostem na twarzy.

Krótki falisty top z delikatnym, niskim blaknięciem@fleetwoodthebarber

Krótki falisty top z delikatnym, niskim blaknięciem

Oto krótka, kręcona fryzura z niskim blaknięciem. Ten styl jest elegancki, łatwy w utrzymaniu i pasuje do każdego!

Frędzle lub niskie zanikanie lub oba@napolesbarbershop

Frędzle lub niskie zanikanie lub oba

Ta niechlujna uprawa jest wyjątkowa, ponieważ zmniejsza blaknięcie o cal. Rezultatem jest fajny, hipsterski styl, który absolutnie kochamy.

Zgrabna krótka pompadour z ekstremalnie niskim blaknięciem@napolesbarbershop

Zgrabna krótka pompadour z ekstremalnie niskim blaknięciem

Dodaj trochę pikanterii do swojego pompadour z niskim blaknięciem. Ten fantastyczny przykład przedstawia kilka połączonych włosów na twarzy, ale obiecujemy, że jest to opcjonalne.

Nisko wyblakła opaska z wygolonym dekoltem@szarlotka

Nisko wyblakła opaska z wygolonym dekoltem

Czy niski poziom zanikania sam w sobie nie wystarczy? Dlaczego by nie włączyć niektórych wzorów linii włosów lub dekoltu? Ta prosta opaska wokół głowy to łatwy dodatek.

Dmuchany Quiff z Neat Low Fade@menshairuk

Dmuchany Quiff z Neat Low Fade

Ten lekki quiff jest uzupełniony niskim blaknięciem po bokach. Zgrabne linie włosów na tym kroju naprawdę pokazują znaczenie kontrastu.

Prawie hipsterski gładki top z efektem zanikania@menshairuk

Prawie hipsterski gładki top z efektem zanikania

Ta prosta górna fryzura ma upuszczone, niskie blaknięcie po bokach i plecach. Czy wspomnieliśmy, że niski poziom zanikania daje niesamowite miejsce do umieszczania tatuaży??

Krótki spadek zanikania@jakelansley_jbs

Krótki spadek zanikania

Oto kolejna uprawa z niskim blaknięciem po bokach. Zwróć uwagę na krzywiznę linii włosów wzdłuż boku, która opada do tyłu i w dół, w kierunku dekoltu.

Cosy Low Fade z Silky Push Back@rtgtmiami

Cosy Low Fade z Silky Push Back

Stwórz przystojny wygląd, taki jak ten, z zaledwie kilkoma elementami: zaczesanym do tyłu topem, niskim blaknięciem po bokach i połączonym zarostem na twarzy.

Niskie zanikanie i Quiff@hayden_cassidy

Niskie zanikanie i Quiff

Ten młody styl jest wyjątkowo długi i falisty. Można by pomyśleć, że to nie działa z niskim blaknięciem, ale możesz zobaczyć tutaj: boczne włosy są zaczesane do tyłu u góry, z dolnymi włosami przyciętymi w blaknięcie.

Konstrukcja boczna Hardline i teksturowane fale@król_styl1

Konstrukcja boczna Hardline i teksturowane fale

Wspomnieliśmy wcześniej o wzorach linii włosów, a ten jest świetnym przykładem! Ogolony wzór naprawdę kontrastuje z grubymi włosami z boku.

Low Fade i Medium Pompadour@moohammad_hamze

Pompadour w średnim stylu

Ten prosty, ale odważny pompadour ma niskie zanikanie po bokach. W tym kroju nie ma nic szczególnego, ale nie można zaprzeczyć, że jest to świetny wygląd.

Szczotka boczna z naturalną częścią@moohammad_hamze

Szczotka boczna z naturalną częścią

Uważamy, że ta kanciasta, rozchylona fryzura jest naprawdę fajna. To proste jak brzytwa wykończenie linii włosów i unikalny wzór dekoltu sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy.

Niski blaknięcie i kręcony top@moohammad_hamze

Niski blaknięcie i kręcony top

Oto kręcony top z niskim blaknięciem po bokach. Ten fajny, młody wygląd naprawdę odzwierciedla podstawowe zasady podcięcia — a wszyscy wiedzą, że podcięcie to świetny wygląd.

Niski poziom zanikania i projekt linii bocznej@moohammad_hamze

Niski poziom zanikania i projekt linii bocznej

Oto kolejny pompadour, znów z starannie przyciętymi włosami i wzorem na dekolcie. Kontrast, kontrast, kontrast!

Low Fade i Pompadour@diogo_silvastudio/Instagram

Low Fade i skład

Niskie zanikanie może często pojawiać się jako zanikanie kropli, ale ten rośnie na jednym. Rosnący stożek z tą ostrą linią sprawia, że ​​cała zabawa z detalami. Boczna część z tym podcięciem robi ogromną różnicę, a skroń jest wyblakły, a na górze ma kształt pocky.

Super Cool Low Fade z Brush Up@fleetwoodthebarber

Super Cool Low Fade z Brush Up

Proste, niskie zanikanie z czystym, drobnym stożkiem jest tym, czego szukamy. Podwójne golenie z tyłu ucha sprawia, że ​​jest bardzo nowoczesne i modne. Wierzch jest zaczesany, a włosy z tyłu również wyszczotkowane. Gęsta tekstura włosów sprawia, że ​​włosy wyglądają jak kłębek.

Niski poziom blaknięcia i schludny średni top@elboribarber

Niski poziom blaknięcia i schludny średni top

Twarde części są zabawne dzięki temu bocznemu przemiataniu i podcięciu, po którym następuje ta ostra, kątowa linia. Drobne zanikanie jest po prostu zbyt czyste, a gęsta twarda część boku sprawia, że ​​góra jest gruba i ciężka. Broda kozia bródka całkowicie równoważy czysty wygląd, ale jednocześnie nie jest tak czysty.

Niskie zanikanie i część boczna@luizgustavoaguiar

Niskie zanikanie i część boczna

Jak często widzimy, że na ratunek przychodzi niski blaknięcie, aby wtopić brodę. Podcięta część boczna z tą subtelną cienką częścią robi różnicę. Puszysty, szczotkowany quiff z warstwami z tyłu sprawia, że ​​jest to czysty wygląd. Linia jest tak czysta, że ​​wspiera wszystko, co wydobywa z niej szczegóły.

Niskie blaknięcie z wygoloną linią@ninothenice

Niskie blaknięcie z wygoloną linią

niskie blaknięcie plus żywe podcięcie blaknięcie plus golenie z rozcięciem plus podcięcie zwężające się z boku z tym szczotkowanym wierzchem z tzw. dużo rozmachu. Powodem, dla którego staje się lepszy, jest niesamowita mieszanka, którą ma z równowagą, jaką tworzy broda. Muszę powiedzieć, że farba ciągnie całą zabawę, prawda??

Drobny niski stożek zanikanie@odyzzeuz

Drobny niski stożek zanikanie

Ten nie ma tego odcienia zanikania i jest bardziej jak prosty stożek, który nie jest zbyt powszechny. Wierzch ma pocky i ściągniętą teksturę z tym niskim, wyblakłym składem. Wierzch ma lekkie odświeżenie z nutami rzucania tu i tam.

Niski poziom blaknięcia i średnie faliste przycinanie@szarpanka

Niski poziom blaknięcia i średnie faliste przycinanie

Loki, bardzo słabo zanikające, z gęstym i grubym wierzchołkiem, nie są zbyt powszechnym widokiem. Broda nie ma mieszanki i dlatego ta jest nieco bardziej egzotyczna niż inne. Zagęść brodę w kierunku koziej bródki, aby uzyskać dotyk bogów.

Krótkie loki z niskim blaknięciem@the_ramsey

Krótkie loki z niskim blaknięciem

Rozmawialiśmy o krótkich lokach, to są jeszcze krótsze loki z teksturą włosów afro. To właśnie robi z tobą głośność i dlatego musisz to finezować w ten sposób. Boki są zwężane, ale spójrz na tę linię, która jest zwężona i przycięta pod kątem, zwróć uwagę na brodę, która równoważy dolną część twarzy.

Ostry matowy blond długi niski blaknięcie@hayden_cassidy

Ostry matowy blond długi niski blaknięcie

Długie pasma są zawsze zabawne, ponieważ można je stylizować na milion sposobów, ten jest cienkimi włosami, więc długie pasma swobodnie opadają na bok z bezczelnym niskim blaknięciem, które tak bardzo oddaje wygląd. Wyraźne, czyste golenie stanowi zgrabny akcent w ogólnym wyglądzie i może być kołysane zarówno na imprezie, jak i spotkaniu.

Najlepsze cięcie Buzz z ostrymi detalami@ jelle.vissers

Najlepsze cięcie Buzz z ostrymi detalami

Kto powiedział, że buzz cut musi być stonowany i równy wszędzie? To klasyczny przykład na to, jak ogólny buzz cut może zostać zmodyfikowany do nieco bardziej wymyślnego, ale klasycznego wyglądu. Subtelne, ale wyraźne, niskie blaknięcie działa jak urok i dodaje dodatkowego ciepła do wyglądu.

Francuska uprawa z modnym, niskim blaknięciem@eddie_samoniak

Francuska uprawa z modnym, niskim blaknięciem

Oto wygląd, który sprawi, że spojrzysz na imprezę, zwłaszcza z tym podwójnym goleniem z rozcięciem, to nic innego jak zmiana gry. Top jest przycięty po francusku z dużą objętością i lekkim odczuciem szczotkowania. Boki są zwężane z niskim blaknięciem, a na dodatek zestawy są zgrabne i krótkie.

Taper Fade Low Fade z goleniem ze szczeliną@mellow_mikey

Taper Fade Low Fade z goleniem ze szczeliną

Komu nie spodobałby się ten piękny styl, zwłaszcza ten mroźny barwnik w połączeniu z głębokim, twardym goleniem z rozcięciem z boku ze zwężającym się, wyblakłym, niskim blaknięciem. wierzch jest szczotkowany teksturą pędzla bocznego. Ten czarny cień do włosów pomaga uwydatnić ten styl, a nawet bardziej, kolejny subtelny akcent szczegółów.

Kontrolowane loki z krótką linią@joshconnollybarber

Kontrolowane loki z krótką linią

Podkreślone loki to zdecydowanie rzecz, niech to będzie doskonały przykład, w którym loki są gęste, ale nie wszędzie. Objętość jest równa na całej powierzchni, a boki zwężają się z bardzo niskim spadkiem, aby go zakończyć, cała linia jest skrócona z teksturą stożkową.

Falista Pompadour z Cheeky Low Fade@szarlotka

Falista Pompadour z Cheeky Low Fade

Jeśli jesteś osobą, która lubi dokładać wszelkich starań, aby zadbać o swoje włosy, oto styl, który powinieneś rozważyć. Jest zarówno w stylu retro, jak i nowoczesnym. Góra jest lekko pofalowana, a boki zwężają się, co jest klasycznym ruchem, ale zausznik zniknął z powodu niskiego zanikania.

Elegancki Caesar Buzz z efektem Low Drop Fade@mattjbarbers

Elegancki Caesar Buzz z efektem Low Drop Fade

Jak lepiej możemy stylizować dżentelmena lepiej niż ten. Tekstura jest lekko pocky z odczuciem cięcia cezara. Objętość jest gęsta, ale dość krótka z boczną szczotką do góry. Zestawy są utrzymywane w kształcie zwężającym się, ale dość kanciastym. Bezczelny, niski poziom zanikania to tylko wisienka na torcie.

Cienkie, długie loki afro ze schludnym blaknięciem@nickbarford

Cienkie, długie loki afro ze schludnym blaknięciem

Loki są zawsze wyjątkowe, ale ten ma specjalny słodki punkt. Są utrwalone gęstymi, szorstkimi włosami, które są zwinięte w cienką, długą spiralę. To samo w sobie jest dość stwierdzeniem plus zwężenie na boku z niskim zanikaniem w kształcie kropli. Ogólne czystsze podejście do tego wyglądu jest po prostu idealne.

Na co dzień Cienkie Szczotkowanie@conortaaffehair

Na co dzień Cienkie Szczotkowanie

To odświeżenie jest zawsze na granicy mniejszej konserwacji i używania produktów, aby wyglądały idealnie. Niewielka konserwacja to długa droga. Jest to przycięte po bokach do stożka w rozmiarze 2, a następnie wyblakłe do samego dołu. Najlepsze jest to, że zanikanie jest niskie, a także spada, najlepsze z obu światów.

Cezar, Mullet i Low Fade, Najlepsze Trio@nickbarford

Cezar, Mullet i Low Fade, Najlepsze Trio

Jak możemy nie lubić tego fajnego połączenia barweny, lekko podkręconego cezara i eleganckiego, niskiego wyblaknięcia? Niskie zanikanie działa tutaj również jak zanikanie świątyni, które wzmacnia wygląd o tysiąc. Broda to sprytny sposób na zrównoważenie twarzy i ujednolicenie tego stylu.

Elegancki dżentelmen z rozcięciem z boku, niski poziom wyblaknięcia@m15barbershop

Elegancki dżentelmen z rozcięciem z boku, niski poziom wyblaknięcia

Ta boczna część również przypomina środkową część, ale lekko zwężone boki sprawiają, że jest to dość egzotyczne. Biorąc to pod uwagę, jednocześnie odsunięta górna część dodaje stylowi zaczesanego do tyłu wyglądu. Cały ten jazz z bezczelnym, niskim blaknięciem rekompensuje czystą klasę.

Grizzly Casual Top ze zwężanymi nogawkami@deco_thebarber

Grizzly Casual Top ze zwężanymi nogawkami

Posiadanie fryzury, która nie wymaga częstej konserwacji, to marzenie wielu osób, ale nie wszyscy wiedzą, że jest to łatwiejsze niż się wydaje. Góra jest tu podrzucona i grizzly kręcona, jednak boki są w połowie zwężone i lekko wyblakłe. Dzięki temu świątynia jest wyblakła, a broda ma więcej rozmachu.

Mohawkish French Crop z Cheeky Line Up@NigdyJeszczeCut

Mohawkish French Crop z Cheeky Line Up

Mohawk nie musi być zawsze tym, który jest hardkorowo pocky i odświeżony. Ten jest subtelną wersją francuskiego cropa w stylu mohawk, w którym góra jest ściśnięta, a przód ma frędzle, aby uzyskać francuski wygląd. Boki są nisko wyblakłe z ostrą linią dla tego kluczowego szczegółu.

Pompadour szczotkowana z boku z efektem Drop Low Fade@NigdyJeszczeCut

Pompadour szczotkowana z boku z efektem Drop Low Fade

Wydaje się, że to bardzo powszechna fryzura, ale tak nie jest. Często pompadour łączy się ze zwężającym się stożkiem, aby zachować objętość po bokach, ale w tym przypadku otrzymujemy modny akcent w postaci średniego zwężenia i niskiego zanikania. Zanikanie tutaj nie jest żartem, ma teksturę kropli, jest opuszczone do tyłu, co czyni go wyjątkowym.

Pleciona dobroć z małą bułeczką@ kelvinho_barber

Pleciona dobroć z małą bułeczką

Warkocze zawsze mają i zawsze będą miały specjalne miejsce w pokoju i nie inaczej jest. Ilość detali tutaj jest po prostu niesamowita, zwężane pośrodku boki z bezczelnym, niskim blaknięciem skóry zapewniają całą zabawę na górze. Top jest podcięty ostrym składem.

Puszysty Pompadour ze stożkową linią@NigdyJeszczeCut

Puszysty Pompadour ze stożkową linią

Warstwy w pompadour to dzieła sztuki, zdecydowanie nie jest łatwo je ściągnąć. Tutaj są wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu wyglądają jak puszysty, ale bardzo kontrolowany pompadour. Boki nie są podcięte, co sprawia, że ​​jest to całość, a niski zanik jest opuszczony.

Cheeky Pony z nisko wyblakłym goleniem ze szczeliną@hamedjavanacademy

Cheeky Pony z nisko wyblakłym goleniem ze szczeliną

Tylko spójrz na to dzieło! Góra jest zaczesana do tyłu z prostym kucykiem o cienkich włosach z tyłu. A potem boki, chociaż są nisko wyblakłe, są bardzo fantazyjne ze względu na to bezczelne golenie z bardzo ostrą linią. Po prostu spójrz na to.

Neonowy barwnik na wierzchu z zanikaniem świątyni@capo_thebarber

Neonowy barwnik na wierzchu z zanikaniem świątyni

Pocky top o poszarpanej fakturze jest bardzo zgrabny, szczególnie dużą rolę odgrywa neonowy różowy kolor z czarnymi cieniami. Bok jest ogolony z rozcięciem, a na ratunek przychodzi niski blaknięcie. Broda jest również bardzo przydatna, jeśli chodzi o balansowanie twarzy.

Sneaky Temple Fade z lokami@aaron_pauza

Sneaky Temple Fade z lokami

Średnio pofalowane loki ze zwężającymi się bokami są całkiem zabawne. Niskie zanikanie jest tutaj dość podstępne, zwłaszcza że jest tak subtelne, że można go nie zauważyć od razu. Linia jest dość krótka z gładko ogolonym wyglądem, dzięki czemu wszystko jest czystsze.

Bezczelny niski blaknięcie z luźnymi lokami@jameswilliams_jtt

Bezczelny niski blaknięcie z luźnymi lokami

Swobodne loki są najlepsze, szczególnie w połączeniu z podstępnym blaknięciem po bokach. Zestawienie jest dość kanciaste i krótkie, co zapewnia maksymalną dbałość o szczegóły. Szorstka konsystencja może być efektem pudru do włosów, który jest świetnym środkiem do stylizacji.

Część boczna w stylu retro z niskim blaknięciem@figarosbarbershoplisboa

Część boczna w stylu retro z niskim blaknięciem

Cienka część boczna z długim bokiem, ale mało objętościowym, sprawia, że ​​jest to dość zuchwały i elegancki wygląd. Niski efekt zanikania sprawia, że ​​wszystko jest schludniejsze, podczas gdy góra jest zamieciona z boku subtelnym wdowi daszkiem.

Wypalona część środkowa z niskim zanikaniem@collinanthonyhair

Wypalona część środkowa z niskim zanikaniem

Top jest rozcięty pośrodku, boki zwężane. Kluczem jest tutaj to, że pasma z przodu są rozdmuchane na środku. Delikatny barwnik sprawia, że ​​wyskakuje całkiem dobrze, a boki są lekko wyblakłe, co zapewnia maksymalnie schludny wygląd.