10 kultowych fryzur piłkarskich — zainspiruj się najlepszymi piłkarzami

Piłkarze są tajemniczy – poruszają się jak gepardy na boisku, ale jakoś nadal mają stylowe włosy. Od szalonego wyglądu Cristiano Ronaldo po platynowe blond loki Lionela Messiego, piłkarze wykonują odważne ruchy włosów.

Co zaskakujące, te piłkarskie fryzury nie są niemożliwe do zdobycia. Jeśli chcesz trochę popracować przed lustrem, możesz skopiować słynne style piłkarzy, od subtelnych podcięć po fryzury z bokami. Jeśli lubisz wyróżniać się włosami, koniecznie sprawdź te stylizacje.

Oto, jak uzyskać niektóre z eleganckich fryzur piłkarskich, które dziś uprawiają gracze:

Fryzura Cristiano RonaldoAGIF/Shutterstock.com

Fryzura Cristiano Ronaldo

Ta fryzura inspirowana Ronaldo to smagane wiatrem podcięcie z twardą częścią. Włosy na czubku wyglądają jakby wiecznie złapane przez nagły podmuch wiatru, natomiast włosy po bokach są zadbane i zadbane z klasycznym podcięciem.

Będziesz potrzebować około 4 do 6 cali włosów na górze. Najpierw potrzebujesz dość klasycznego podcięcia. Zalecamy od 2 do 4 po bokach. Następnie poproś fryzjera, aby ogolił się w twardym miejscu po dowolnej stronie.

Aby ułożyć fryzurę piłkarską, potrzebujesz żelu lub wosku o średnim utrwaleniu. Na początek użyj około jednej czwartej rozmiaru, wetrzyj go w dłonie i wmasuj w osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy. Zmierz się z włosami, aby uzyskać efekt wiatru.

Strzyżenie Davida BeckhamaAgencja Fotograficzna Featureflash/Shutterstock.com

Strzyżenie Davida Beckhama

Ta piłkarska fryzura pochodzi od jednego z najsłynniejszych graczy tego sportu, Davida Beckham.

Ten krój jest jak wiele innych klasycznych krojów: krótki po bokach, długi na górze. Około 4 do 6 cali jest tutaj słodkim miejscem, ale boki nie muszą być tak krótkie, jak w przypadku podcięcia. Ustawienie maszynki do strzyżenia #5 lub nawet wyższe (#6 lub #7) może działać dobrze.

Wmasuj w żel lub wosk na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy. Dążysz do objętości przypominającej pompadour, a wszystkie włosy na czubku głowy przesunęły się z powrotem w kierunku korony. Aby to osiągnąć, drażnij włosy do góry i do tyłu. Zakończ susząc włosy podczas czesania. Możesz drażnić włosy z przodu, aby uzyskać dodatkową objętość.

Fryzura Garetha Bale'aMaxisport/Shutterstock.com

Fryzura Garetha Bale’a

Zawodnik Realu Madryt Gareth Bale miał sporo stylów, a oto jeden z jego najbardziej kultowych.

Podobnie jak w przypadku kroju Ronaldo, wymaga to pewnej długości na górze z krótkimi bokami. Jednak boki i tył są zwężone od około #1 w górę do włosów na górze. Na górze 3 do 5 cali to dobry zasięg.

Wmasuj w żel lub wosk na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy. Przeczesz go na bok, aby odsunął się od twojej twardej części. Drażnij włosy, aby uzyskać objętość i gotowe.

Lionel Messi PodcięcieVerveridis Vasilis / Shutterstock.com

Fryzura Lionela Messiego

Ta fryzura to odpowiednia ilość Messiego. Choć wygląda na proste, dużo się dzieje.

Poproś o zanikanie po bokach, zaczynając od #2. Ta fryzura jest trudna – boki i góra są rozłączone aż do tylnej części ucha, ale zaczynając od ucha, boki są połączone z górną częścią. Włosy na górze powinny mieć 3-4 cale.

Po prostu nanieś produkt na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy, wytrzyj je w celu uzyskania objętości, a następnie rozczesz, a następnie wykonaj cykl suszenia suszarką.

Neymar Cięciemooinblack/Shutterstock.com

Fryzura Neymara

Ta piłkarska fryzura jest jedną z najbardziej wyjątkowych – w tym stylu wyróżnisz się w tłumie.

Boki powinny być spięte za pomocą klucza #2 lub #3. Włosy z przodu powinny mieć około 2 i pół cala, a włosy na górze powinny mieć około 2 cali. Wreszcie włosy z tyłu powinny mieć około cala.

Po prostu nanieś produkt na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy. Zaczesz go, zsuń z powrotem i wysusz.

Lionel Messi zaliczył plecykivnl / Shutterstock.com

Zaczesana fryzura Lionela Messiego

Jak na ironię fryzura Messiego wcale nie jest tak bałaganiarska. Góra spływa do tyłu, a góra jest nieco dłuższa niż boki, a boki zwężają się na tyle, aby zachować objętość, ale nie wyglądają na zbyt sfatygowane. Zausznik jest lekko chropowaty, dzięki czemu łatwo zrobić miejsce na codzienną brodę.

Neymars Barwiony Odłączony PodcięcieDokshin Vlad / Shutterstock.com

Ufarbowane, odłączone podcięcie Neymara

To klasyczny wygląd Neymara, w którym góra jest fantazyjna, a boki mają brzęczący krój. Wierzch jest ufarbowany na bardzo jasny złoty odcień przenikający się z żółcią. Silne blaknięcie po bokach bardzo łatwo ustępuje brodzie, a elegancki zarost na dole doskonale równoważy twarz.

Roman Weidenfellers Zakładka do uszuTomasz Bidermann / Shutterstock.com

Zakładka do uszu Romana Weidenfellera

Bądźmy szczerzy, Roman wygląda bardzo elegancko w tej eleganckiej zatyczce do uszu, a szczególnie mokry wygląd sprawia, że ​​włosy pozostają na swoim miejscu. Tak więc pomimo dłuższych kosmyków łatwiej się nimi zapanuje. Boki są lekko przycięte, aby zrobić miejsce dla górnych pasm, a efekt gładkiego golenia to klasa wszechczasów.

Zinedine Zidane's Badass Clean Shaveimagestockdesign / Shutterstock.com

Zinedine Zidane’s Badass Clean Shave

Zinedine jest przykładem tego, jak wygląda męska klasa, zwłaszcza z tym czystym wyglądem. Góra jest jednak obszyta maszynką do strzyżenia w rozmiarze 1, dzięki czemu na górze i po bokach znajdują się lekkie włoski. To dobrze sprawdza się również w przypadku czystego golenia, stąd ten surowy wygląd jest tym, do czego dążymy.

IniestaCosminIftode / Shutterstock.com

Brzęczące Cięcie Buzz

Iniesta nigdy się nie starzeje i jest to doskonały przykład, chociaż możemy dostrzec cofającą się linię włosów, to nigdy nie ściekało to jego rozmachu. Włosy są strzyżone z prawie równą objętością i długością włosów. Wszystko to plus mieszanka zauszników to po prostu fajny styl balansera.