101 fajnych i klasycznych wzorów tatuaży z cyframi rzymskimi

Słynie z niezwykłego sposobu prezentacji, super chwytliwych czcionek i efektu 3D. Będąc cyframi, zapewnia świetny sposób na wyświetlanie dowolnej liczby, dzięki czemu jest szczególnie popularny wśród bliskich.

Cyfry rzymskie zawsze były uważane za znak tego, jak dbasz o swoich bliskich i jak chcesz wskrzesić stare dobre wspomnienia z dowolnego konkretnego dnia w swoim życiu. Będąc bardzo podstępnymi, tajemniczymi, interesującymi i uderzającymi przez cały czas, te tatuaże słyną z niezwykłej czcionki i niezwykłego wyglądu.

Mogą to być data urodzenia, data ślubu, data urodzenia dzieci lub ktoś wyjątkowy lub inne ważne wydarzenia życiowe. Jeśli jesteś osoba, która wierzy w numerologię i uznaj liczbę za szczęśliwą lub szczególnie ważną dla Ciebie, to teraz masz szansę na wytatuowanie tego samego!!

Najnowszym trendem w tatuażach są tatuaże z cyframi rumuńskimi.

1. Tatuaż obojczyka

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi1

Sprawia, że ​​czujesz się i wyglądasz nie tylko pięknie i słodko, „Wspaniale”.

2. Rzeźbiony seksowny tatuaż na plecach

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi2

Czy to nie urocze być zauważonym z tyłu? Najlepiej sprawdza się w przypadku kobiety, która pracuje w miejscu publicznym, potrzebuje przykrycia ciała. To słodkie, kiedy ona spaceruje.

3. Rzymski tatuaż na przedramieniu

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi3

Czy te tatuaże nie są super słodkie? Niezwykła czcionka i czarny atrament wylały swoją magię. Małe symbole serca na obu końcach oznaczają ciepło tego uroczego związku. Sprawia, że ​​randka jest tak wyjątkowa jak ich miłość.

3. Seksowny tatuaż z tyłu szyi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi4

Ten tatuaż ma kilka liczb, które mają znaczną wartość w życiu jednostki. wyrzeźbienie daty spotkania, zaręczyn lub ślubu jest niesamowitą wizualną ucztą dla obu partnerów. Wygląda tak atrakcyjnie ze względu na swoją prostotę i oczywiście właściwe umieszczenie.

4. Tatuaż prawego obojczyka

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi5

Ten tatuaż jest uosobieniem piękna, prostoty i elegancji. Prostota i ukryte przesłanie to największy urok. Ten tatuaż jest poza perfekcją. Idealna sukienka jeszcze bardziej podkreśla jej urok.

5. idealny tatuaż na przedramię

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi7

Niosąc proste przesłanie, ten tatuaż wciąż pozostaje tajemnicą dla innych. Umieszczenie i rzeźbienie są doskonałe. Atrakcyjny tatuaż jest widoczny i uderzający. Wybrana czcionka sprawia, że ​​jest tak wspaniała!

6. Idealny tatuaż dla par

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi8

Te same cyfry wyryte na obu dłoniach są takie piękne. Uosabiający niebiańską miłość, ten tatuaż jest tuż poza symbolem czystości. To szczególny sposób na zapamiętanie daty, kiedy dwie dusze połączyły się na całe życie, mówiąc „tak”!

7. Cyfry wzorowane Rose tattoo

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi9

Róża zawsze była uważana za symbol miłości. Wzorowana czcionka nadała cyfrom żywy, artystyczny wygląd. A róża wyrzeźbiona z boku sprawia, że ​​tatuaż jest tak wspaniały! Lokalizacja jest tak mądra i oczywista, że ​​ważna data musi mieć ogromne znaczenie. Ten tatuaż jest po prostu genialny.

8. Tatuaż z cyframi na przedramieniu bocznym

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi10

Ten tatuaż jest prosty, ale potężny. Podwyższona czcionka sprawia, że ​​jest bardziej promienna i piękna. Wystarczy nosić daty urodzenia rodziców. Nic nie może być tak stylowe, a jednocześnie wielkim hołdem dla twoich rodziców. Podążając śladami celebrytów Justina Biebera, ten tatuaż stał się trendem w stylu obecnej generacji.

9. Tatuaże z cyframi na nadgarstku

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi12

Najnowszym trendem w tatuażach jest prostota i ten ją definiuje. Wystarczy wyrzeźbić datę na ich nadgarstkach, te gołąbki już wspomniały, jak ważna jest ta data! To takie urocze. Jak i kiedy będziesz oglądać czas, zostaniesz zapamiętany o tej dacie. Nic nie może być słodszego sposobu wspominania!

10. Klatka piersiowa Cyfra Tatuaż

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi13

Ten tatuaż jest tak seksowny, ponieważ zawiera w sobie określone przesłanie. Miejsce jest po prostu niesamowite. Wrodzony sposób okazywania uczuć jest kluczem do zdrowego związku. Nosząc elegancki podpis w stylu, ten tatuaż jest odważny i piękny.

11. Tatuaże rodzeństwa przedramienia

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi14

Ten tatuaż pokazuje najwyższą miłość i miłość wśród rodzeństwa. Odzwierciedlając ciepło relacji, ten tatuaż symbolizuje nierozłączną miłość rodzeństwa. Nic nie może być bardziej urocze niż to.

12. Tatuaż z bocznymi cyframi klatki piersiowej

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi15

Ten tatuaż jest wyjątkowy ze względu na jego połączenie. Czcionka, pogrubiona twarz i kropki sprawiają, że jest tak efektowny i atrakcyjny. Nic nie może być tak odważne i duszne.

14. Tatuaż z cyframi wielowierszowymi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi16

Tatuaż z wielowierszowymi cyframi ma ogromne znaczenie w życiu. Rzeźbione daty są znakomicie umieszczone i niosą odważne przesłanie. Prosty czarny atrament wygląda tak atrakcyjnie, niosąc ze sobą tajemnicę datowania.

15. Tatuaż z pojedynczym nadgarstkiem

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi17

Piękno leży w prostocie. Fraza została wyjaśniona w powyższym tatuażu. To jest tak prosty i wyrzeźbiony tatuaż z pojedynczą cyfrą. Mimo to jest tak odważny i przyciągający wzrok. To wyjątkowy, a zarazem stylowy sposób na upamiętnienie najważniejszej daty w życiu.

16. Tatuaż z boczną klatką piersiową bez kropek

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi18

Tatuaż jest tak wyjątkowy i niesie ze sobą niepowtarzalność, która jest jedyna w swoim rodzaju. Brakuje linii kropki lub kreski. Symbolizuje łączność. Nosi datę wraz z wyraźną czcionką. Poziome umieszczenie na klatce piersiowej to kolejny sposób na to, że jest tak wyjątkowy i prywatny dla osoby.

17. Prosty tatuaż z datą na nadgarstek

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi19

Ten tatuaż jest bardzo wyjątkowy i prosty. Rzeźba znajduje się na nadgarstku. Żyły są bezpośrednio połączone z sercem wychodzącym z tej części nadgarstka. Jest wyjątkowy, niosąc specjalną datę i jej umiejscowienie. Nic nie może być tak wzruszające i genialne.

18. Chwytliwa randka na ramię

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi20

Ten tatuaż jest tak chwytliwy i uwięziony. Czcionka i atrament stworzyły magię. Tatuaż wygląda tak efektownie i wybitnie. Nosząc wyeksponowane jego znaczenie, tatuaż pozostawi ludzi oczarowanych.

19 Cyfry bijące

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi21

Ten tatuaż to genialne wykonanie artyzmu i rzeczywistości. Odzwierciedla ciągłość życia i jego znaczenie. Ukryta wiadomość jest tak wyjątkowa. Życie ludzkie to tylko nagromadzenie uderzeń serca iz każdym uderzeniem zapamiętuje tę datę. Nic nie może być tak realistyczne i romantyczne.

20. Błyskotliwy tatuaż na ramię

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi22

Prościej wyglądający tatuaż na ramię jest naprawdę piękny. Atrament jest tak widoczny na skórze i sprawia, że ​​jest tak krzykliwy. Nigdy nie możesz mieć dość, jeśli to!

21. Stylowe cyfry przedramienia

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi23

Ten tatuaż jest tak stylowy i kreatywny. Umiejscowienie zwraca na to jeszcze większą uwagę. Nosząc daty, ten tatuaż jest bardzo kreatywny.

22. Tatowanie poziome przedramienia

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi24

Piękno tego tatuażu to umiejscowienie i horyzontalny charakter. Jest wyjątkowy na swój sposób i wygląda tak ładnie.

23. Liczba nieskończoności tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi25

Tatuaż węża nieskończoności oznacza nieskończoność. Tatuaż jest tak kreatywny, ale mniej bolesny. Jest to uważany za jeden z najciekawszych projektów. Tatuaż wygląda tak atrakcyjnie, niosąc ze sobą cyfry.

24. Tatuaż z ciągłymi cyframi

 

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi26

Ten tatuaż jest ciągły bez symbolu spacji, myślnika lub kropki. To takie czarujące i piękne. Niesie przesłanie łączności bez niczego innego. To po prostu boskie.

25. Cyfra par tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi27

Ta prezentacja cyfr jest taka urocza. Data jest zawsze wyjątkowa, gdy jest wyryta w obu osobach. Odzwierciedlając wielką miłość, ten tatuaż jest prosty, ale taki słodki.

26. Odpowiedzialna para tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi28

Idą w parze. Trzymajcie się razem i kochajcie się nawzajem, z każdym mijającym dniem jeszcze bardziej. Tak, są tacy wyjątkowi i biorą odpowiedzialność za bycie razem na całe życie, wycinając specjalną datę na nadgarstku. Tak kochający i odpowiedzialny!

27. Uderzający tatuaż obojczyka

Chcesz zaskoczyć swojego partnera najlepszym prezentem na rocznicę, ale nie masz pewności co do pomysłów?

Oto odpowiedź dla Ciebie. Wytatuuj swoją rocznicę. To najlepszy sposób, aby randka była bardzo blisko twojego serca. Ten tatuaż pokazuje głębię troski i miłości. Daje możliwość przypomnienia sobie tej konkretnej daty w swoim życiu. Będąc na obojczyku jest symbolem odwagi i kobiecości.

28. Ostateczna ikona stylu cyfra tat

wzory tatuaży z rzymskimi cyframi30

Ten tatuaż jest tak niesamowity i piękny. Rockowa czcionka, czarny atrament i grafika z boku sprawiają, że jest tak niebiańsko piękny. Ten tatuaż symbolizuje piękno i wyjątkowość. Ten idealny tatuaż z ikoną stylu to coś, od czego nie można oderwać wzroku.

29. Tat na nadgarstek diwy

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi31

Ten tatuaż jest tak prosty, ale tak atrakcyjny. Data została wyrzeźbiona idealną czcionką, a proste linie wraz z kropką tworzą magiczny efekt. Jest taka ładna i jest symbolem kobiecej próżności.

30. Tatuaż różany z wzorem cyfr

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi32

Róża zawsze była uważana za symbol miłości. Wzorowana czcionka nadała cyfrom żywy, artystyczny wygląd. A róża wyrzeźbiona z boku sprawia, że ​​tatuaż jest tak wspaniały! Lokalizacja jest tak mądra i oczywista, że ​​ważna data musi mieć ogromne znaczenie. Ten tatuaż jest po prostu genialny.

31. Tatuaż łapy z cyfrą

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi33

Ten tatuaż jest tak piękny dzięki kolorowemu kwiatowi i cyfrom. Łapy zwracają szczególną uwagę, że osoba jest zagorzałym miłośnikiem zwierząt domowych! Przypomina mi to moje stare dobre czasy dorastania w domu z uroczym zwierzakiem. To taki piękny hołd dla twojego wiernego i uroczego zwierzaka.

32. Stylowy tatuaż na pięcie

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi34

Ten tatuaż jest bardzo ładny z prostym wydrążonym sercem wyrzeźbionym po lewej stronie. projekt i rozmieszczenie są tak proste, ale trudne, aby nadać mu inny wymiar piękna.

33. Tatuaż na kostce divy

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi35

Szpilki z tatuażem na kostce to idealne połączenie dla divy. Ten tatuaż jest tak widoczny, wyrzeźbiony czarnym tuszem i pozostawia hipnotyzujący, gdy ciągle się na niego gapisz!!

34. Klasyczny tatuaż na ramię

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi36

Ten tatuaż to absolutna uczta dla oczu. Wyrzeźbiony czarnym tuszem i doskonałym cieniowaniem, zapewnia absolutne wymiary do tej pory. Miejsce też jest genialne.

35. Kultowy kawałek klatki piersiowej

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi37

Ten tatuaż jest zbyt chwytliwy dla odważnej twarzy i większej czcionki. Tatuaż stylizowany cyframi tworzy absolutne arcydzieło.

36. Tatuaż kompasu z gwiazdą północną w stylu vintage

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi38

W dawnych czasach gwiazda północna wskazywała ludziom kierunki i czas. Ten tatuaż pokazuje przewodnią koncepcję światła wraz z cyframi. Idealnie zarysowany i zacieniony czarnym tuszem, ten tatuaż jest tak artystyczny.

37. Połączone cyfry Tatuaż

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi39

Utrzymuj swoje serca odświeżone, a daty połączone. Ten tatuaż przedstawia więź w więzi przesiąkniętej wspomnieniami tej konkretnej daty. To proste, ale skuteczne.

38. Stylowy tatuaż na przedramieniu

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi 40

Czcionka i atrament sprawiają, że jest tak widoczny i uderzający. Proste połączenie kreski i linii razem stworzyły wspaniałe dzieło sztuki.

39. Tatuaże ze strzałkami z cyframi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi41

Tatuaże ze strzałkami z cyframi są super seksowne i modne. Te strzałki symbolizują każdego partnera w związku. Kierunek podawany jest zamiast N, S i kieruje do najważniejszych dat w życiu. Strzałki i cyfry razem sprawiają, że ten tatuaż jest niesamowity.

 

40 Tatuaż z cyframi bocznymi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi42

Ten tatuaż jest symbolem miłości, intymności i uczucia. wyrzeźbiony w idealnym czarnym tuszu, ten tatuaż jest prosty i piękny. To symbolizuje, że data jest ważniejsza dla tej osoby.

41. Fajny tatuaż na szyję

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi43

Ten tatuaż jest wyjątkowy, wyrzeźbiony jako pojedynczy dosłowny. Rzymski literał o znaczeniu z czarnym tuszem, atrakcyjna czcionka wyrzeźbiona z tyłu szyi jest uosobieniem odwagi i kobiecości.

42. Kolorowy tatuaż z bronią boczną

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi44

Wyrzeźbiony jako kolorowe dzieło sztuki, jest to absolutnie piękny tatuaż, który wzbudza zazdrość przyjaciół i rówieśników! Ze względu na wyjątkowy efekt cieniowania, dużą czcionkę pogrubioną i stały atrament ten tatuaż staje się tak przyciągający wzrok.

43. Stylowy tatuaż z krzyżem

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi45

Tatuaże krzyżowe są bardzo popularne ze względu na ich związek z wartościami społeczno-kulturowymi, osobistymi przekonaniami i związkiem z religią. Ten tatuaż wyrzeźbiony czarnym tuszem jest symbolicznym przedstawieniem przekonań danej osoby i jest świętym skojarzeniem z konkretną datą.

44. Niesamowity tatuaż w talii z cyframi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi46

Ten tatuaż jest uosobieniem męskości wyrzeźbionej odważnym czarnym atramentem i dużą czcionką. Pionowa prezentacja cyfr to myśl artystyczna, która sprawia, że ​​tatuaż jest bardziej efektowny.

45. Tatuaż z zegarem cyfrowym

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi47

Ten tatuaż daje niesamowity efekt 3D. Doskonale zarysowane to dzieło sztuki jest połączeniem świetnej myśli i wykonania. Oczarowuje widza. Ulubiony cytat, ważna data, imię wyjątkowej osoby; wszystko przedstawione w formacie artystycznym i wyrzeźbione na ramieniu na zawsze! co jeszcze będzie lepszym wykonaniem niż to?

46. ​​Tatuaż z cyfrą na przedramieniu bocznym

Przetwarzane za pomocą VSCOcam z ustawieniem b1

Ten tatuaż jest symbolem prostoty. Jest prosty, ale potężny, opatrzony dwiema datami z symbolem dwukropka pomiędzy nimi. Ten tatuaż to prosta prezentacja opieki. Ludzie często rzeźbią daty urodzenia każdego partnera, rodziców lub dzieci. To epicki sposób na okazanie troski o bliskich.

47. Urocza nazwa cyfra tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi49

Ten tatuaż jest zupełnie inny, gdy imię ukochanej osoby jest wyryte inną czcionką i datą cyframi rzymskimi. Tatuaże z cyframi rzymskimi są w modzie, nadają im szczególną formę artyzmu.

48. Tatuaż z owalnym zegarem

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi50

Ten tatuaż jest super modny i przyciąga wzrok. Reprezentacja przypominająca owalny zegar daje wrażenie łączenia daty razem i utrzymywania tego niezapomnianego czasu uwięzionego i wyrzeźbionego we własnych ramionach. Nic nie może wydawać się bardziej czarujące niż to!

49. Pierzaste cyfry

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi51

Unikalny tatuaż jest wynikiem genialnego umysłu. Miękka cieniowana róża nadaje mu królewski wygląd. Otaczające go pióra chronią zagadkę tego królewskiego dzieła sztuki. Literały rzymskie dodają do tego blasku. Ich odważna, uderzająca cecha jeszcze bardziej podkreśla jej piękno.

50.  Śliczne tatuaże na palec

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi52

Tatuaże na palcach są urocze, miniaturowe i piękne wyrzeźbione na palcach. Te tatuaże to tatuaże na palec serdeczny, symbolizujące datę ich małżeństwa. To taki romantyczny sposób na okazywanie sobie wzajemnej miłości.

51. Małe tatuaże na przedramieniu

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi53

Te tatuaże są wyjątkowe, a mała czcionka czyni je jeszcze piękniejszymi. Niepowtarzalny sposób prezentacji jest taki z klasą.

52. Klasyczne cyfry na ramionach

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi54

Te tatuaże są tak ładne, że są wyrzeźbione z pogrubioną twarzą. Po prostu reprezentują odwagę i próżność kobiety.

53. Ultra odważne tatuaże na ramionach bocznych

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi55

Data mówi tak głośno! A imię osoby wyryte poniżej nadaje tatuażowi inny wymiar. co jeszcze może być bardziej atrakcyjne niż to?

54. Seksowna para tatuażu z klatką piersiową

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi56

Wyryta data rocznicy na klatce piersiowej każdego partnera. Nic więcej nie może wyglądać tak seksownie jak ten tatuaż. Wyrzeźbiony czarnym atramentem tatuaż symbolizuje ostateczny romantyzm.

55. Prosta klatka piersiowa tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi57

Ten tatuaż z klatką piersiową jest uosobieniem kobiecego piękna i charyzmy. Prostsza, ale odważna cyfra rzymska jest symbolem najwyższej czystości miłości i pamięci.

56. Odważne rzymskie literały

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi58

Pomalowany ciemnym czarnym atramentem jest reprezentacją stabilnego związku, a prosta reprezentacja jest tak piękna.

57. Stylowy tatuaż boczny

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi59

Ten tatuaż jest tak stylowy i odważny. Pozbawiony prostszej reprezentacji efektowny kolor i czcionka przyciągają wzrok.

58. Seksowny tatuaż na ramię

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi60

Cyfry rzymskie są wytatuowane, aby uzyskać najlepsze podpisy w stylu. Od celebrytów po graczy, jest sławny wśród wszystkich. Ten tatuaż na ramię to tylko kolejna oszałamiająca prezentacja.

59. Uwięziony tatuaż z cyfrą

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi61

Błyszczące, uwięzione tatuaże z cyframi to tylko odmiana od zwykłych. Będąc błyszczącym i uwięzionym, reprezentuje wyjątkowość i wieczność związku cieszącego się samą randką.

60. Ultra romantyczny tatuaż dla par

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi62

Okazywanie miłości partnerowi w tatuażach; co jeszcze może być lepszym prezentem? Miłośnicy uderzeni amorkiem wybrali inny sposób przedstawienia swojej miłości. Niosąc przebłysk specjalnej daty, podpis stylu połączonych cyfr rzymskich i przesłanie miłosne, ten tatuaż jest zbyt kompletny i romantyczny.

61. Tatuaże bratniej duszy

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi63

Wyrzeźbienie specjalnej daty jako pierścionka jest niesamowicie genialne i urocze. Trzymając się za ręce i czyniąc datę wieczną jak ich boska miłość. Brzmi jak bajkowa historia miłosna!

62. Tatuaż rzymski z wieloma datami

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi64

Ten tatuaż reprezentuje wiele ważnych dat w formie artystycznej. Czcionka i styl cyfr rzymskich sprawiają, że jest bardziej widoczny i atrakcyjny.

63. Liczbowy tatuaż miłosny

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi65

Jest to rewelacyjny tatuaż eyeconic, w którym zamiast imienia użyto daty urodzenia z uroczym symbolem pustego serca pomiędzy nimi. To jest takie artystyczne i urocze.

64. Tatuaż pary miłości nieskończoności

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi66

Ten tatuaż reprezentuje ciągłość i wieczność miłości z symbolem nieskończoności. Litery „Miłość” wyryte w nieskończoności czynią go tak wyjątkowym. Data wyryta jest z oczywistego powodu. W połączeniu sprawiają, że mówisz „Aww.. tak słodko !!”

65. Zły tatuaż na nadgarstku

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi67

Ten tatuaż na nadgarstku jest tak niesamowity, że jest wyrzeźbiony jako wielokrotna randka. Niesie ze sobą wspomnienia minionego dnia, szczególne uczucia i niegodziwość wkradania się w te dni od czasu do czasu, kiedy na nią spojrzysz. Czyż nie są super sprytnymi egzekucjami??

66. Podstępne cyfry małej czcionki

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi68

Te tatuaże są super fajnie wyrzeźbione na nadgarstku. Również mała czcionka dodaje kultowego podpisu do specjalnych dat i razem wygląda tak ładnie!

67. Seksowne tatuaże na ramionach

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi69

Te tatuaże są super modne i stylowe. Wyglądają tak niesamowicie, gdy z łatwością się nimi obnosisz. Cyfry rzymskie oznaczają jego nikczemną seksowność.

66. Biceps nieskończoność liczebnik tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi70

Bicep tworzy świetne płótno do naniesienia tego tatuażu z nieskończonością. Reprezentuje niekończącą się miłość i wspólnotę. Ten tatuaż to takie arcydzieło.

67. Trudny tatuaż z cyfrą na ramieniu

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi71

Ten tatuaż ma znaczenie tej daty i bardzo drażliwe jest noszenie daty urodzin dziecka na odpowiedzialnych ramionach! To bardzo trudny i drażliwy tatuaż.

68. Urocza cyfra tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi72

„Serca” są od lat symbolem miłości, a mimo to celebrowane z radością. Jest to rzymski tatuaż z datą ślubu, zwykle wyrzeźbiony na rękach każdego partnera, oznaczający znaczenie daty w ich życiu z maleńkim symbolem miłości u boku.

69. Idealna data ślubu cyfra rzymska tat

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi73

Te tatuaże są wyrzeźbione cyframi rzymskimi z datą ślubu na nadgarstku każdego partnera na pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Ten tatuaż jest prosty, ale czarne linie cyfr rzymskich sprawiają, że jest tak uderzająco znaczący i piękny.

70. Tatuaż obrączki z rzymskimi cyframi

Wzory tatuaży z cyframi rzymskimi74

Najsłodszy sposób na przedstawienie przysięgi ślubnej i obietnicy poprzez wyrycie daty na serdecznym palcu drugiej osoby. Istnieje bezpośrednie połączenie nerwu z tego palca z sercem. Efekt wzrasta wykładniczo dzięki temu słodkiemu wykonaniu tatuażu na obrączce. Czujesz motyle w brzuchu? Może nadejdzie Twoja kolej, aby znaleźć ten wyjątkowy i wyrzeźbić coś podobnego?!