20+ elementarnych odmian regularnej fryzury

Niezależnie od tego, czy lubisz stylizację przez pół godziny, czy wolisz być gotowy w 5 minut, mieć krótsze lub dłuższe włosy, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Zwykłe, czyste fryzury mogą wydawać się nieco proste i nie ma w tym nic złego, ale kto powiedział, że musisz wyglądać nudno? Dla tych facetów, którzy nie myślą dużo o najnowszych trendach fryzur, nie martw się, przygotowaliśmy jedne z najlepszych regularnych fryzur, aby poprowadzić Cię do uzyskania prostej, bezproblemowej fryzury. Od strzyżonego zadzioru do prostego uczesania i schludnego pompadour, obejmujemy wszystkie długości i rodzaje włosów.

Sprawdź tę kompilację ulepszonych regularnych fryzur, o które możesz poprosić każdego fryzjera!

Quiff na falach z wyblakłymi bokami@kevo.sullivan/Instagram

Quiff na falach z wyblakłymi bokami

Ta prosta fryzura w kształcie kwadratu nadaje strukturę i tworzy ostrzejsze kąty, aby podkreślić twarz, idealna dla osób o okrągłych twarzach. Nie musisz być ekspertem, aby osiągnąć ten wygląd.

Undercut Fade z falistą górą@barberiaharo

Undercut Fade z falistą górą

Urozmaicić swoją klasyczną fryzurę z podcięciem prostym efektem „rozmycia”. Blaknięcie da wrażenie gradientu prowadzącego do punktu centralnego, z falującymi włosami na górze.

Płaskie szczotkowanie z blaknięciem skóry@barberiaharo

Płaskie szczotkowanie z blaknięciem skóry

Dodaj więcej objętości i tekstury swoim prostym włosom, rozczesując je ku górze. W połączeniu z gładkim i gładkim krojem po bokach doskonale radzi sobie z letnim upałem, zachowując jednocześnie stylowy wygląd.

Zwężane podcięcie i kręcona góra@e_wizjoner

Zwężane podcięcie i kręcona góra

Nie wiesz, jak ułożyć naturalnie kręcone włosy? Nigdy nie możesz się pomylić z modnym, zwężającym się podcięciem, które pozostawia kręcone włosy na górze, aby lśnić.

Proste i subtelne szczotkowanie@barberofhellsbottom

Proste i subtelne szczotkowanie

Z krótszymi włosami i trudniejszymi do ułożenia włosami, po prostu wyszczotkuj całe włosy, aby wyglądały na uporządkowane bez wysiłku, nadając im objętość. Ten styl wygląda również dobrze dla większości kształtów twarzy.

Schludny Pompadour ze zwężanymi bokami@we_married_hair

Schludny Pompadour ze zwężanymi bokami

Klasyczny i ponadczasowy to dwa słowa opisujące zgrabny pompadour o pojedynczej długości. Rozczesz włosy do góry i do tyłu, aby stworzyć iluzję gładkich włosów. Zwężany boczny pompadour to idealne połączenie modnego i klasycznego, idealne dla wszystkich kształtów twarzy.

Undercut Fade z Mild Line Up@kaisbarbershop

Undercut Fade z Mild Line Up

Jeśli chcesz poświęcić dużo czasu na stylizację włosów, ale jednocześnie chcesz, aby były schludne i schludne, zdecydowanie możesz wypróbować ten styl. Jednolita długość na krótkiej grzywce naturalnie podkreśla kąty twarzy, a połączenie jej z zanikającym cięciem zapewnia płynne przejście do teksturowanych włosów.

Szczotkowanie z cienkimi włosami z niskim blaknięciem@ v.hugostyles

Szczotkowanie z cienkimi włosami z niskim blaknięciem

Styl „Krótkie boki, długi top” to jedna z najpopularniejszych i najróżniejszych fryzur męskich. Niski efekt zanikania, który zaczyna się kilka centymetrów nad uszami, zapewnia większą swobodę w stylizacji. W połączeniu ze szczotkowaniem tworzy iluzję grubszych i bardziej obszernych włosów.

Kręcone średnie uprawy z karmelowymi pasemkami@luckycatbarbershop

Kręcone średnie uprawy z karmelowymi pasemkami

Pamiętasz, kiedy Justin Timberlake miał swoje blond kręcone włosy? Cóż, jest to znacznie bardziej stylowe podejście do tego. Ulepsz standardowy przycięty krój o subtelne rozświetlenie tonu, które natychmiast zwróci uwagę na twoją twarz i naturalne loki.

Regulacja przycinania blond@kilianmaddison

Regulacja przycinania blond

Jak większość militarnych stylizacji, ten styl jest łatwy i praktyczny, nawet jeśli masz włosy średniej długości na wierzchu, wystarczy użyć żelu do włosów i przesunąć je ku górze lub na boki. Ten wygląd sprawi, że Twoje blond włosy będą błyszczeć jeszcze jaśniej.

Taper Fade i górne przycięcie nożycowe@luckycatbarbershop

Taper Fade i górne przycięcie nożycowe

Kiedy jesteś obdarzony gęstymi włosami, czasami może to być frustrujące. Przesuń górną połowę do góry, aby szybko i łatwo stylizować, podczas gdy zwężający się efekt blednięcia łączy się z brodą na linii szczęki, oprawiając twarz i podkreślając kości policzkowe.

Przycinanie nożycami bocznymi@kilianmaddison

Przycinanie nożycami bocznymi

Innym podejściem do długiego przycinania nożyc jest odsunięcie go na bok. Subtelny krój asymetryczny jest idealny, jeśli chcesz, aby jedna część włosów była długa, a druga krótka, ze zwężanym lub podciętym stylem.

Mała pompa i stożek@luckycatbarbershop

Mała pompa i stożek

Nie możemy zaprzeczyć, że fryzura pompadour bardzo dobrze sprawdza się w przypadku zarostu. Rozważ ten konkretny styl, jeśli masz krótsze loki i chcesz ulepszyć swój wygląd, dzięki czemu będziesz wyglądać świeżo i młodo z klasą.

Krótkie przycięcie i twarda linia@szarlotka

Krótkie przycięcie i twarda linia

Chociaż widuje się je głównie u mężczyzn z co najmniej calowymi włosami, twarda część może wyglądać niesamowicie również z krótkimi włosami. Ta fryzura wyraża wyrafinowanie i kanciastość, modną odmianę klasyki.

Falisty bok-przemiatany@królowie_podziemia

Falisty bok-przemiatany

Wybór bardziej wyluzowanej fryzury nie oznacza, że ​​będziesz wyglądać niechlujnie! Po prostu przeczesz, aby odsunąć faliste loki na bok i z dala od twarzy. Możesz użyć odrobiny swojego ulubionego produktu do włosów, aby wydobyć teksturę i dodać objętości włosom.

Odsunięty quiff i część boczna@lewy_chewy

Odsunięty quiff i część boczna

Nikt nie przegapi Cię dzięki tej przyciągającej wzrok fryzurze. Jest łatwy, wszechstronny i niezaprzeczalnie stylowy. Klasyczna sylwetka jest przedstawiona przez twardą część boczną, co nadaje tej fryzurze ładny kontrast z dłuższym odsuniętym quiffem na górze.

Średnie przycięcie nożycowe@liamjtwist

Średnie przycięcie nożycowe

Jeśli lubisz eksperymentować, średniej długości uprawa nożycowa jest dla Ciebie. Weź w swoje ręce niektóre produkty i wypróbuj różne techniki i style, na przykład możesz czesać włosy na boki.

Klasyczny stożkowy i szczotkowany tył@jaysfades

Klasyczny stożkowy i szczotkowany tył

Myślisz o zapuszczaniu włosów? Klasyczny taper ze szczotkowanym tyłem jest jednym z najpopularniejszych, ponieważ jest łatwy do wykonania. Podkręć to odrobiną pomady, aby stworzyć quiff lub gładkie plecy.

Stylizowane przycinanie nożyc@luckybsmith

Stylizowane przycinanie nożyc

Wierz lub nie, ale Twoja fryzura może wiele powiedzieć o Tobie i Twojej osobowości. Posiadanie włosów średnich i długich daje dużo miejsca na kreatywność w stylizacji włosów.

Rzuć okiem na ten styl nożycowy, jego wyrafinowana, ale wyluzowana stylizacja daje mocne, urocze pierwsze wrażenie. To jeden z wielu stylów, które możesz wypróbować.

Frędzle w kształcie litery U i francuskie przycięcie@loxam_barber

Frędzle w kształcie litery U i uprawa francuska

Kiedy jesteś zawsze w ruchu i masz mało czasu na stylizację włosów, krótkie cięcie French Crop jest idealne. Frędzle w kształcie litery U sprawiają, że wygląda elegancko i ostro. Możesz również użyć wosku lub glinki do włosów, aby dodać więcej tekstury.

Zadziory i upuszczone podcięcie@luckycatbarbershop

Zadziory i upuszczone podcięcie

Znany ze swojej prostoty i równomiernej długości, cięcie zadziorów jest dobrą opcją, jeśli chcesz spróbować łysej fryzury, ale nadal nie masz pewności, jak będzie na tobie wyglądać.

Wszechstronne podcięcie w połączeniu z zadziorem zapewnia większą przewagę i sprawia, że ​​wyglądasz stylowo bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu i pieniędzy!

Średnie przycięcie nożycowe@mellow_mikey

Średnie przycięcie nożycowe

Modna odmiana staromodnego stylu, ta średnia fryzura nożycowa pasuje do większości kształtów twarzy i wieku. Połącz ten styl ze schludnym zarostem, a będziesz wyglądać nie tylko elegancko, ale także męsko i stylowo.

Zgrabne zanikanie z Brush Up@napolesbarbershop

Zgrabne zanikanie z Brush Up

Jeśli dopiero zaczynasz stylizować włosy, fryzura do szczotkowania jest łatwa i odpowiednia dla większości facetów.

Istnieje wiele odmian tego stylu, ale jeśli chcesz skupić uwagę na górnej części włosów, sugerujemy schludne blaknięcie, aby dopełnić wygląd.

Schludny odsunięty tył z podcięciem@raduvitca

Schludny odsunięty tył z podcięciem

Dla fanów schludnego kroju, którzy chcą spróbować bardziej swobodnego wyglądu, możesz poeksperymentować z tą fryzurą. Obszerny, schludny tył jest prowokujący, dzięki czemu wygląda elegancko z podcięciem.

Półfalowane włosy ze zwężanymi bokami@gwilymcpugh

Półfalowane włosy ze zwężanymi bokami

Zwykłe włosy zaczesane do tyłu wyglądają dobrze z kilkoma lokami. Biorąc to pod uwagę, boki są zwężane, a linie są rzeźbione brzytwą. Co więcej, broda jest gęsta i gęsta, a do tego dość dobrze zrobiona, żeby równoważyła twarz.

Wysoki stożek zanikania z bocznym odchylanym wierzchem@mr_fineline

Wysoki stożek zanikania z bocznym odchylanym wierzchem

Może to wyglądać bardzo często, ale sposób, w jaki jeden styl robi różnicę na świecie. Zaczynając od góry, jest to faktura zakołysana na boki, a boki są mocno wyblakłe. Co więcej, line-upy zostały wyblakłe. Nie zapomnij o produktach do włosów, które sprawią, że ten wygląd będzie zabawny.

Prawie Steve Jobs porzuca Fade@napolesbarbershop

Prawie Steve Jobs porzuca Fade

Czasami proste załatwia sprawę, a oto jeden doskonały przykład. Proste odsunięte do tyłu, aby odświeżyć, z bokami zwężającymi się, a eleganckie krople zanikają, aby zakończyć wszystko z większą kontrolą. Co więcej, line-upy są ostre, podkreślają detale stylu, nie wspominając o okularach, które sprawiają, że jest bardziej Steve Jobs-sy.

Zwinięty top o dużej objętości z wyblakłymi bokami@napolesbarbershop

Zwinięty top o dużej objętości z wyblakłymi bokami

Krótkie loki, a zwłaszcza cienkie włosy sprawiają, że wygląda bardzo fajnie, ponieważ można je kontrolować i nie wygląda bałagan. Biorąc to pod uwagę, boki są zwężane i nisko wyblakłe, aby skupić uwagę na górze. Loki pozostawia się same, dzięki czemu uzyskuje się bardzo naturalny wygląd.

Szczotka boczna ze średnim blaknięciem to najlepsza opcja@lxbarbers

Szczotka boczna ze średnim blaknięciem to najlepsza opcja

Czy to może być prostsze? A jednak tak fantazyjny? Cóż, mówią, że mniej znaczy więcej i to właśnie mają na myśli, klasyczne szczotkowanie boczne na górze z eleganckim środkowym wyblaknięciem i aby było jeszcze lepiej, bardzo gęsta, gęsta i utrzymana broda.

Prosty Pompadour z krótkimi bokami@lxbarbers

Prosty Pompadour z krótkimi bokami

Pompadour jest zawsze dobrą opcją, ponieważ jest zarówno w stylu retro, jak i dość fantazyjny. Jak widać, ruchy farby na pompadour ożywiają go, a zwłaszcza boki sprawiają, że wygląda idealnie. Jedyną wskazówką jest upewnienie się, że używasz jakiegoś produktu do włosów, aby pozostały nieruchome.

Teeny Tiny Line Ups z eleganckim efektem zanikania@ virgiltb

Teeny Tiny Line Ups z eleganckim efektem zanikania

Mid Fade, takie jak te, są zwężane, ale mają podcięty ton. Co więcej, zestawy są eleganckie i na miejscu. Jeśli zauważysz, wierzch jest nadal dość gęsty i średniej długości. Sposobem na uzyskanie suchej konsystencji jest użycie wosku do włosów.

Warstwowy Pompadour z Temple Fade@emi_bertea

Warstwowy Pompadour z Temple Fade

Pompadour z warstwami i lekkim quiffem zawsze pomaga. Następne w kolejności są boki, nie tylko zwężające się, aby uzyskać czysty niski poziom zanikania. Co więcej, świątynia jest wyblakła, aby dodać stylu. Wreszcie, ogólnie czysty wygląd daje bardzo elegancki wygląd.

Klasyczna półsztywna pompadour@donnyblends

Klasyczna półsztywna pompadour

To klasyczny żeglarski wygląd, a góra to semi quiff i semi pompadour. Jest lekko odsunięty do tyłu, z bokami zwężającymi się. Co więcej, linia jest dość ostra i punktowa, a skroń wtapia się w brodę.

Najbardziej regularna, regularna fryzura@gutierstudio

Najbardziej regularna, regularna fryzura

Jest to najbardziej regularna fryzura, jaką można uzyskać. Wierzch jest jedwabisty, z wierzchem z gęstym bocznym zagięciem. Co więcej, boki są zwężane, a skronie są wyblakłe. Najważniejsze jest, aby boki były krótkie, ale nie za krótkie, a góra była gęsta, aby przyciągać uwagę.

Najfajniejsze Cienkie Włosy Pompadour@mellow_mikey

Najfajniejsze Cienkie Włosy Pompadour

Na początku jest to bardzo ogólna, wyluzowana fryzura, ale to o wiele więcej. Elegancki, środkowy blaknięcie z blaknięciem świątyni. To jeszcze nie to, top to cienki, gęsty top z subtelną częścią boczną. Wreszcie perfekcyjnie ułożona broda dodaje jej ostatecznego akcentu.

Funky, ale regularne podcięcie wysokie blaknięcie@mellow_mikey

Funky, ale regularne podcięcie wysokie blaknięcie

Gęsty top jest przesunięty z boku z podcięciem, dzięki czemu wygląda elegancko. Co więcej, wysoki blaknięcie sprawia, że ​​boki wyglądają bardzo schludnie. Dodatkowo wtopienie skroni w brodę sprawia, że ​​wygląda bardzo modnie. Nie zapomnij o line-upach, które sprawiają, że wszystko wygląda elegancko.

Frizzed Top z blaknięciem Drop Taper@mellow_mikey

Frizzed Top z blaknięciem Drop Taper

To najbardziej regularna fryzura, jaką można uzyskać. Biorąc to pod uwagę, jest nie mniej stylowy. Boki są wyblakłe, stożkowe, z wyblakłą świątynią. Co więcej, góra jest krótka, ale nie za krótka, by nie mieć życia. Jest lekko kędzierzawy, a na czole pojawiają się kosmate kosmyki, które dodają mu chłodu.

Odsunięty Quiff bez świątyni@ eoinmccarthyhair

Odsunięty Quiff bez świątyni

Jest to jeden z najczystszych spojrzeń, jakie widzieliśmy, jest czymś oczywistym, co również jest oczywiste, to odsunięty quiff, który również jest wiązką prostych pasm. Co więcej, boki są krótkie, ale nie tylko krótkie, jest to elegancki fason zauszników z podciętym stożkiem. Wszystko w tym stylu jest niesamowite.

Najbardziej nieregularne regularne strzyżenie@sayyod_khayrullayev

Najbardziej nieregularne regularne strzyżenie

Tatuaże nie są tak regularne, ale z pewnością dodają wiele rozmachu. Co więcej, gruba twarda część sprawia, że ​​bok jest bardzo widoczny. Strony jednak to nie tylko inne strony. Jest wyblakły, ale jest również wyblakły. Jak można dodać tyle stylu? Niesamowity

Lekkie francuskie przycięcie z silnym blaknięciem skóry@thecommodoreatl

Lekkie francuskie przycięcie z silnym blaknięciem skóry

Będąc tak subtelnym, ale nie popełnij błędu, to nie jest chłodna fryzura. Boki są wyblakłe, co przypomina gładkie, wysokie blaknięcie, a góra jest prawie francuska. Dodatkowo wierzch z pocky dodaje mu życia i przyciąga całą uwagę. Nie zapomnij o ostrych kolejkach.

Afro Coolness z krótkim zwiniętym topem@thecommodoreatl

Afro Coolness z krótkim zwiniętym topem

Afro włosy z krótkimi, ciasnymi i gęstymi lokami dodają dużo rozmachu, który zawsze ciężko przejść niezauważony. Ale małe rzeczy robią różnicę, po pierwsze, gładkie, zwężane boki z wyblakłym zausznikiem. Dzięki temu wygląda pod kontrolą, a jednocześnie jest wolny. Wreszcie, nie przegap zgrabnych składów.

Czesany Buzz Cut ze średnim blaknięciem@wesslane

Czesany Buzz Cut z Mid Fade

Powitajcie jeden z najfajniejszych buzzów z czesaną teksturą na wierzchu. Co więcej, boki są niesamowicie zgrabne i gładkie, z tym środkowym blaknięciem z wysokim stożkiem. Kolejną najlepszą rzeczą w tym stylu jest balansująca broda. Jest bardzo zadbanie kondycjonowany.

Fancy zalizane plecy z podcięciem@karolina

Fancy zalizane plecy z podcięciem

Podcięcie jest dość powszechne, ale poczekaj, aż zobaczysz sparowane z śliskim tyłem. To sprawia, że ​​słowo stylu jest bardziej stylowe. Stożek po bokach jest schludny, podczas gdy zanikanie w kierunku skroni sprawia, że ​​wygląda schludnie i pod kontrolą. Nie zapomnij, że trochę wosku lub żelu do włosów będzie potrzebne, aby zachować je w nienaruszonym stanie.

Prawie prosta francuska uprawa, ale cięcie Buzz@domthebarberian

Prawie prosta francuska uprawa, ale cięcie Buzz

Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrolowanych fryzur z subtelnym francuskim przycięciem. Następnie wysokie zanikanie po bokach jest bardzo eleganckie i pomaga zwrócić uwagę na górę. Nie ma podcięcia, ale stożek spełnia swoje zadanie. Kolejność i zauszniki całkiem ładnie wyblakły.

Szczotka tylna o dużej objętości@jncuts

Szczotka tylna o dużej objętości

Może to być zwykła fryzura, ale jest to zdecydowanie więcej niż regularna, ponieważ lekki spadek zanika ze średnimi bokami. Linia jest lekko wyblakła na dole, ale góra jest gęsta i gruba. Wystarczy podciągnąć się i zrobić zaciąganie.

Średnie blaknięcie skóry@jncuts

Średnie blaknięcie skóry

Tylko spójrz na to, poświęć chwilę. Eleganckie środkowe zanikanie z subtelnym, wysokim odcieniem zanikania, wyczesany top z cienkimi włosami i ostra spiczasta linia. Jak można w tym nie wyglądać dobrze, a sztuka balansowania z brodą po prostu ją poprawia.

Niskie blaknięcie skóry i loki@jncuts

Niskie blaknięcie skóry i loki

Loki i gęsty top stanowią idealne połączenie, również w połączeniu z wysokim blaknięciem i ciemnieniem skroni nie ma konkurencji w pokoju. Kolejne zestawienia, które sprawiają, że wygląda na szpiczastą, mówi, jak wiele szczegółów ma znaczenie, wszystko to pod tymi małymi kątami, które krzyczą w stylu.

Stożek pod kątem i średnie przycięcie@jose.crespo_

Stożek pod kątem i średnie przycięcie

Czy można kiedykolwiek rozszyfrować tę fryzurę? Jest to absolutnie nowoczesny, regularny model, w którym na górze znajduje się otwarty pompadour, który ma splątaną teksturę z zaokrąglonymi zausznikami. Następnie spójrz na dekolt, ostry wyblakły dekolt ocieka polotem.

Boki stożkowe i średni top@jose.crespo_

Boki stożkowe i średni top

Półfalujące loki z blaknięciem świątyni, opowiedz mi o tym. Boki są jednak zwężane, aby góra wyglądała na bardziej wyboistą i pękającą. Loki są utrzymywane na miejscu za pomocą wosku do włosów, a także nadaje im suchy wygląd, co jest niezbędne w tym stylu.

Faded bokobrody i stylizowane loki@jose.crespo_

Faded bokobrody i stylizowane loki

Czy to może być w ogóle zwykły krój? Tak i nie. Tak, ponieważ ma podcięcie ze zwężającymi się bokami z blaknięciem zauszników. I nie, bo top po prostu nie jest konwencjonalny i dość fantazyjny. Niebieski barwnik z krótkimi lokami po prostu upuszcza piłkę naprawdę dobrze.

Część naturalna i podcięcie@joshconnollybarber

Część naturalna i podcięcie

Poprzeczka do regularnego strzyżenia jest coraz wyższa. Jest to najpiękniejsza, jaką może uzyskać zwykła fryzura, z klasycznym bocznym wierzchem. Następnie boki są odsunięte do tyłu, ale też są krótkie, więc jest zwężenie. I wreszcie ta grzywka sprawia, że ​​wszystko jest mak i błyszczące.

Uprawa dla średnich firm@joshconnollybarber

Uprawa dla średnich firm

Przedstawienie biznesowej strony regularnej fryzury z tylko subtelnymi, ale eleganckimi elementami. Zaczynając od klasycznego topu z odsuniętym tyłem z małym pompadourem z przodu i zwężającymi się bokami, z odzyskaną fakturą jako lekko gęste włosy.

Klasyczny stożek i twarda część@jodytaylorhair

Klasyczny stożek i twarda część

Przede wszystkim włosy afro same w sobie mają tyle życia i mogą być stylizowane na milion sposobów, jeśli są wykonane prawidłowo. Nie inaczej jest, top ma ogoloną linię włosów o kontrolowanej gęstej fakturze. Boki są zwężane niż górna, ale górna jest bardzo łatwa w zarządzaniu i ma mniejszą teksturę.

Średnie zanikanie i Quiff@joshconnollybarber

Średnie zanikanie i Quiff

O tym mówimy, jeśli chodzi o zwykłą fryzurę. Idealne środkowe zanikanie z ostrą i krótką linią. Następnie świątynia zanika w miejscu, w którym zaczyna się broda, jest po prostu piękna. Wierzch ma grubą teksturę, ale po odświeżeniu sprawia, że ​​​​wyskakuje dobrze.

Średni przepływ bro@joshconnollybarber

Średni przepływ bro

Ten krój wywołał szum i nadal jest jedną z popularnych fryzur, które można zobaczyć. Jest prosty i wymaga mniej konserwacji. Prosta, odsunięta faktura, boki krótsze niż góra, ale nie za krótkie. A top to średniej długości pasma z najlepiej cienkimi włosami, co czyni go idealnym. Nie zapomnij użyć jakiegoś produktu, aby utrzymać włosy w nienaruszonym stanie.

Krótka prosta grzywka i mocne zanikanie@joshconnollybarber

Krótka prosta grzywka i mocne zanikanie

Francuska uprawa nigdy nie wyjdzie z mody i tworzy z nią świetne regularne cięcie, nie wymagając zbyt wiele pielęgnacji i stylizacji na co dzień. Zestawy są dość symetryczne i dodają tej makowej flary do gry. Boki są podcięte, zwężają się ku skroniom i są prawie wyblakłe.

Ivy League i Medium Fade@joshconnollybarber

Ivy League i Medium Fade

Najlepszy jest cienki, gęsty top o pocky tekstury. A boki są w połowie wyblakłe z subtelnym wyblaknięciem w kierunku skroni. Sucha tekstura na wierzchu sprawia, że ​​jest o wiele bardziej zarządzany, a jednocześnie wygląda fantazyjnie. Zarost dość dobrze równoważy górę i nadaje twarzy równy wygląd.

Gęste wyblakłe boki i mieszanka zauszników@domthebarberian

Gęste wyblakłe boki i mieszanka zauszników

Jest to najbardziej regularna fryzura, klasyczny gęsty top z wywiniętą na boki teksturą i niektórymi produktami do włosów, które utrzymują to wszystko razem. Co więcej, boki są podcięte, wysoko wyblakłe, co jest tylko eleganckim sposobem na zwrócenie uwagi na górę. Nie przegap wyblakłych świątyń!

Najbardziej podstawowy regularny styl@domthebarberian

Najbardziej podstawowy regularny styl

Ten może być również wysoki i ciasny, ale tył jest dla niego nieco gęsty. Biorąc to pod uwagę, boki są bardzo dobrze utrzymane, ze starym, dobrym, klasycznym stożkiem z eleganckim blaknięciem zauszników. Top jest cienki, ale ma przyzwoitą objętość.

Długie odepchnięte fale@DTownBarbers

Długie odepchnięte fale

Długie, proste pasma zawsze mają rozmach, który może być swobodny, ale formalny. Cienkie włosy zawsze przychodzą tu na ratunek, a wszystko, czego potrzebujesz, to trochę wosku do włosów, aby utrzymać je w formie. Co więcej, boki zwężają się, a zausznik jest wyblakły, czy może być lepiej??

Pompadoured z krętlikiem z cienkimi włosami@agobarbers

Pompadoured z krętlikiem z cienkimi włosami

Cienkie włosy z pompadour to świetne połączenie. Co więcej, dmuchana konsystencja sprawia, że ​​wygląda elegancko i elegancko. Co więcej, boki są lekko zwężane i lekko cofnięte. Mając to na uwadze, niektóre produkty do włosów zawsze poprawiają wygląd.

Upuść Wyblakłe Odepchnięte z Inch Brush Up@evan_thebarber

Upuść Fade Odepchnięty z Inch Brush Up

Elementy tej fryzury są klasyczne i tworzą całość. Zestawy są dość ostre, a góra jest zaczesana i odsunięta do tyłu. Zanikanie kropli sprawia, że ​​wygląda również jak niski zanik z zanikaniem zwężającej się świątyni. To najbardziej regularne, jakie można uzyskać.