20 fryzur dla mężczyzn o grubych włosach (duża objętość)

Dla wielu mężczyzn gęste włosy to miecz obosieczny. Możliwości fryzur z gęstymi włosami jest wiele, ale mogą być też niesforne i trudne do oswojenia.

A dla facetów, którzy chcą dodatkowej objętości, może być trudno sprawić, by gęste włosy działały. Nie każda fryzura nadaje się do grubych włosów, ale gdy znajdziesz odpowiednią fryzurę, Twoje włosy się zmienią.

Od konserwatywnych po szalone, oto 20 naszych ulubionych fryzur dla mężczyzn z gęstymi włosami.

Falista strona przeciągana@kieronthebarber

Falista strona przeciągana

Włosy są długie i odsunięte na bok, co daje dramatyczny efekt. Gęstość włosów nadaje fryzurze wyrazisty wygląd, którego nie sposób przeoczyć.

Dłuższa fryzura typu Swept Quiff dla chłopcaSamotni/Shutterstock.com

Dmuchany Quiff

Gęste włosy są szczególnie uderzające, gdy są ułożone w quiff. To stylowe podejście do quiffu tworzy płynny łuk ruchu, który przyciąga wzrok.

Gruba fryzura dla mężczyznAngelo-Giampiccolo/Shutterstock.com

Gruby górny styl

W tym stylu włosy są upakowane na czubku głowy, a boki są obcięte, tworząc silny kontrast. Gęsty puf włosów jest puszysty i żywy, a to zabawny styl, którego często nie widzisz.

Grube, zaczesane do tyłu włosy dla mężczyznColorMaker/Shutterstock.com

Fryzura z zakręconym tyłem

Zamiast czesać włosy na bok, tutaj są one czesane do tyłu. Boki są ścięte (nie przycięte), aby uzyskać jeszcze większą pełnię fryzury.

Grube dłuższe włosy dla mężczyznComaniciu-Dan/Shutterstock.com

Odśwież fryzurę

To jest odświeżona fryzura o poważnej długości. Gęste włosy są utrzymywane na miejscu za pomocą wysokiej jakości produktu, aby zmaksymalizować objętość i obecność.

Potargane N’ Roll@benwardscissorhands

Potargane N’ Roll

Dzięki tej fryzurze włosy są potargane we wszelkiego rodzaju loki i fale i dają miękkie wrażenie, pozwalają włosom oddychać bez zbyt dużej ilości produktu dla tego, ponieważ daje to uczucie „obudziłem się tak”.

Kreatywne odświeżenie eleganckiego mężczyznyfunkyfrogstock/Shutterstock.com

Fryzura ze szczotkowaniem kątowym

Oto klasyczny styl odświeżenia z niespodzianką. Włosy są szczotkowane do góry i do przodu, aby stworzyć ostrą krawędź, która jest niezaprzeczalnie stylowa.

Kręcone Włosy Średnie Długie dla mężczyznDave-Pot/Shutterstock.com

Obszerny kręcony styl

Dodaj trochę objętości do włosów, aby uzyskać ten wygląd. Gładka tekstura gęstych włosów prześwituje i tchnie życie w styl.

Top i krótka fryzura o dużej objętości dla mężczyznAmazingmikael/shutterstock.com

Gruby Quiff z podcięciem

Ten styl łączy w sobie quiff i podcięcie, aby stworzyć mnóstwo atrakcyjności wizualnej. Góra jest utrzymywana długo z objętością, podczas gdy boki są przycięte krótko.

Falista fryzura do szczotkowaniaMichaela-Brandl/shutterstock.com

Falista fryzura szczotkowana

Gęste włosy stają się miękkie i gładkie dzięki tej falistej fryzurze. Włosy z przodu są zaczesane w prowizoryczny, boczny quiff, a reszta włosów jest pełna, aby uzyskać maksymalny efekt.

Długie kręcone stylPICADORPICTURES/Shutterstock.com

Długie kręcone styl

Ten styl utrzymuje włosy długie i wyjątkowo kręcone. Gęste włosy tworzą odważniejsze loki, które pozwalają na różnorodne kształty i dużo ruchu.

Blond Fryzura Rozłączonych MężczyznViorel-Sima/Shutterstock.com

Odłączone podcięcie

Aby uzyskać elegancko wyglądający, modny styl, nie szukaj dalej niż to odłączone podcięcie. Gęste włosy na górze są zaczesane w mocny quiff, tworząc silny punkt skupienia, którego nie można zignorować.

Fryzura Liama ​​Hemswortha JStone/Shutterstock.com

Łagodny Quiff

Liam Hemsworth ma krótki quiff, który jest stylowy, ale konserwatywny. Dzięki subtelnej stylizacji i schludnemu wyglądowi quiff ta fryzura może pasować do pracy lub klasy.

Fryzura Orlando Bloom QuiffAgencja Fotograficzna Featureflash/Shutterstock.com

Quiff z odsuniętymi plecami

Orlando Bloom wybiera raczej krótki, zaczesany do tyłu quiff. Włosy z przodu są lekko zaczesane do tyłu i na bok, dzięki czemu jest to wyjątkowy smak klasycznego stylu quiff.

Podcięcie o dużej objętości@m..warkocz

Podcięcie o dużej objętości

Przygotuj się do szczotkowania włosów prawie z boku, aby uzyskać podcięcie o dużej objętości. Z dramatycznym ruchem quiff z boku staje się centralnym punktem tego ekscytującego stylu.

Quiff o dużej objętości@braidbarbers

Quiff o dużej objętości

Grubowłosi mężczyźni o okrągłych twarzach i zamiłowaniu do ekstremalnych fryzur, ten jest dla Ciebie. Z dużym, puszystym quiffem na górze ten styl z pewnością wyróżni się w tłumie.

Szczotkowanie o dużej objętościKredyty: Ryan Cullen

Teksturowane podcięcie o dużej objętości

Oto wariacja na temat podcięcia o dużej objętości. Wierzch włosów jest potargany i spiczasty, aby nadać fryzurze więcej ruchu i różnorodności.

Pędzel falisty ze stożkiem_@javi_thebarber_

Falista fryzura szczotkowana

W przypadku fryzury z dużą prezencją, to szczotkowanie zapewnia. Puszystość gęstych włosów jest tutaj wykorzystana do wyglądu „właśnie zwiniętego z łóżka”.

Włosy o dużej objętości i gęstychjavi_indy/Shutterstock.com

Fryzura szczotkowana o dużej objętości

Ta odmiana szczotkowanej fryzury unosi włosy prosto do góry. Powstały efekt wiatru jest wyrazisty, dynamiczny i zabawny.

Top o dużej objętości ze szczotką boczną@wishuwerehair

Top o dużej objętości ze szczotką boczną

W przypadku fryzur o dużej objętości gęste włosy mogą być zarówno dobre, jak i złe. W tym przypadku to zdecydowanie dobra rzecz: z tak gęstymi włosami możesz z łatwością wyczesać quiff, który sam będzie dumnie.

pionowa fryzura o dużej objętościanetta/Shutterstock.com

Pionowa fryzura

To grube podcięcie to klasyczny męski wygląd. Jak wszystkie podcięcia, sprawdzi się u każdego — bez względu na kształt twarzy, kolor włosów czy zarost!

Skrzydlaty wydmuch z odpychaniem o dużej głośności@hugolartiste

Skrzydlaty wydmuch z odpychaniem o dużej głośności

Ta rozdmuchana fryzura jest kolejnym przykładem tego, jak grubość może być niezwykle pomocna przy fryzurach, które muszą „stać”, w przeciwieństwie do cięć, które zwisają. Jest fajny, młody i odświeżająco wyjątkowy.

Grube podcięcie z twardą częścią@jose.crespo_

Grube podcięcie z twardą częścią

Grube podcięcie wspaniale łączy się z ciężkim zarostem. Spraw, aby wyglądał tak elegancko lub niechlujnie, jak chcesz, wybierając, jak często przycinać linie włosów i ile czasu poświęcić na czesanie!

Gęste grube włosy szczotka do góry@napolesbarbershop

Gęste grube włosy szczotka do góry

Krój załogi łączy praktyczność z estetyką. Są świetnym wyborem dla facetów o gęstych włosach dzięki temu, jak są łatwe w zarządzaniu; dłuższe fryzury mogą stać się niewygodne przy gęstych włosach.

Stożkowe wyblakłe podcięcie@barbergreg

Stożkowe wyblakłe podcięcie

Oto kolejne grube podcięcie z kilkoma lekkimi motywami stylizacyjnymi. Po pierwsze, boki są zwężane. Po drugie, lekkie loki z przodu dodają kolejną warstwę tekstury.

Spokojne blaknięcie skóry po bokach z niechlujną górą@jediclippertricks

Spokojne blaknięcie skóry po bokach z niechlujną górą

Ta kręcona francuska uprawa to kolejny świetny wybór na grube włosy. Po raz kolejny krótka długość włosów oznacza, że ​​ich grubość jest łatwa w obsłudze.

Częściowo pofalowana tekstura o dużej objętości@kevinluchmun

Częściowo pofalowana tekstura o dużej objętości

Kręcony mop nie jest tym, o czym większość ludzi myśli, gdy mówisz o gęstych włosach. To zdecydowanie fajny wygląd, ale jest tu dużo włosów, o które musisz zadbać!

Zatłoczona gruba objętość z zanikaniem stożka podciętego@fleetwoodthebarber

Zatłoczona gruba objętość z zanikaniem stożka podciętego

Sprawdź jeszcze jedną odmianę podcięcia. Ten model jest bardzo długi na wierzchu (według standardów z podcięciem), ale ma krótsze boki i prawie czyste golenie, co zapewnia bardziej powściągliwy wygląd.

Messy Szczotkowane plecy z podcięciem@ jelle.vissers

Messy Szczotkowane plecy z podcięciem

Jeśli szukasz bardziej nowoczesnego, swobodnego akcentu na podcięciu, łatwym sposobem na to jest pomieszanie górnych włosów. Wynik tutaj jest całkiem fajny, prawda?

Oświadczenie MarianoDi Vaio – pędzel boczny@marianodivaio

Oświadczenie MarianoDi Vaio – pędzel boczny

Teraz to gęste włosy! Ta muśnięta słońcem fryzura jest niezwykle prosta i łatwa w utrzymaniu, ale tworzy niesamowity męski wygląd.

Blone Odłączony Side Swept@elektryczne fryzjerstwo

Odłączony, przesunięty blond z boku

To przesunięte z boku, odłączone podcięcie ma wiele zalet. Równoważy powściągliwy, elegancki wygląd z dużą ilością młodości (dzięki kręconej górze i lekkiemu rozłączeniu), dając Ci to, co najlepsze z obu światów.

Barwione podcięcie Pompadour@ josh_cuts91

Barwione podcięcie Pompadour

Oto farbowany pompadour, który pokazuje starannie ułożone, super gęste włosy na górze. Zaletą grubych włosów z takim cięciem jest to, że na pewno zachowają swój kształt!

Pompadour w stylu palca ze stożkowym zanikaniem@z_ramsey

Pompadour w stylu palca ze stożkowym zanikaniem

Widzieliśmy już wiele stylizacji takich jak w tej galerii, ale trudno nie ekscytować się podcięciami i pompadour, kiedy tak dobrze sprawdzają się z gęstymi włosami.

Średni Quiff WiatruStefanoCavoretto / Shutterstock.com

Średni Quiff z wiatrem

Ten średniej długości quiff zachowuje swoją strukturę dzięki gęstym włosom, a krótkie boki i dokładne golenie zapewniają młody, elegancki wygląd.

Teksturowane kolce z blaknięciem stożka@franchobarber

Teksturowane kolce z blaknięciem stożka

Niektóre rzeczy po prostu działają: długie na górze, krótkie po bokach. To grube, kolczaste podcięcie wygląda fantastycznie z jasnym zarostem. Przekłuwanie nosa: opcjonalne.

Falista góra i stożek o dużej objętości@seuelias

Falista góra i stożek o dużej objętości

Ten średniej długości, mocno teksturowany pompadour to już fajny wygląd. Zarost na twarzy i rozłączające się baki dodają wyjątkowego blasku.

Low Fade i Pompadour@lo__sceicco__

Low Fade i Pompadour

Ten modny, gęsty look natychmiast zdobędzie maksymalną liczbę punktów za modę. To styl, który naprawdę można zdjąć tylko z gęstymi włosami, ponieważ są tak obszerne.

Średnie wyblaknięcie i szczotkowanie grzebienia@lo__sceicco__

Średnie wyblaknięcie i szczotkowanie grzebienia

Potrzebujesz czegoś jeszcze bardziej obszernego? Wydziel swój produkt do stylizacji i spróbuj uporać się z tą bestią fryzury. Włosy są ułożone bezpośrednio w górę w niesamowicie wysoki pompadour, który sprawi, że niektóre drapacze chmur będą miały szansę na ich pieniądze.

Zanikanie po przekątnej z dużą głośnością@peladesign_official

Zanikanie po przekątnej z dużą głośnością

Grube włosy mogą również zyskać na bardziej falujących fryzurach. Ten elegancki, klasyczny i współczesny styl ma w sobie dużo ruchu, ale grubość włosów pomaga utrzymać wszystko na swoim miejscu.

Falisty top o dużej objętości z niskim blaknięciem@olliefosterhair

Falisty top o dużej objętości z niskim blaknięciem

Wysokie quiffy i krótkie boki są już od jakiegoś czasu modne, ale ten styl to ekstremalna sprawa. Ta fryzura z niesforną górą i dramatycznym, niskim blaknięciem nie jest przeznaczona dla osób o słabym sercu.

Szczotkowanie górskie z wyblakłą świątynią@rorrothebarber

Szczotkowanie górskie z wyblakłą świątynią

Ten niechlujny, potargany krój jest w równym stopniu formalny, jak i swobodny. To tak, jakbyś wziął fryzurę biznesmena i trochę ją zgrubiał, co dało bardzo stylowy wygląd.

Niskie zwężenie skóry i szczoteczka do tyłu@lo__sceicco__

Niskie zwężenie skóry i szczoteczka do tyłu

Niezwykle schludny i czysty, ten szczotkowany tył rzeźbi włosy w schludne fale, które ładnie kontrastują z równomiernym blaknięciem.

Caesar Spin Off z Hardline@elboribarber

Caesar Spin Off z Hardline

Jeśli lubisz układy i ogólnie zdefiniowane linie, spodoba ci się ten uderzający wygląd inspirowany Cezarem. Zakrzywiona linia wzdłuż kratki sprawia, że ​​ten styl wyróżnia się w tłumie.

United Brush Up z grubą teksturą@bestofmenhair

United Brush Up z grubą teksturą

Aby uzyskać naprawdę wszechstronny wygląd, rozważ to odświeżenie. Możesz nosić ten styl na wiele sposobów; Mianowicie, w zależności od Twoich potrzeb, możesz uczynić go bardziej formalnym lub swobodnym.

Zardzewiała gruba tekstura z czystymi bokami@lucas_kemper_hair

Zardzewiała gruba tekstura z czystymi bokami

Oto pełen przygód, towarzyski styl, którego nie zobaczysz każdego dnia. Włosy na górze są ułożone w wyraźne kolumny fal, a boki są wyblakłe dla maksymalnego kontrastu.

Średnio wyblakły i jednolity tył pędzla@elboribarber

Średnio wyblakły i jednolity tył pędzla

Z każdym włosem wsuniętym na miejsce, ta super schludna szczoteczka jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz wyglądać w stylu retro ze współczesnym stylem.

Szczotka boczna w góręAllkindofpeople/ Shutterstock.com

Szczotka boczna w górę

Klasyczne i profesjonalne, to opadające pędzelki to doskonały wybór dla mężczyzny, który chce eleganckiej, wyrafinowanej fryzury.

Spiky Brush Up i Hardline Design@m..warkocz

Spiky Brush Up i Hardline Design

Na przeciwległym krańcu spektrum znajduje się ten ekstremalny styl, który łączy w sobie szczotkowanie i irokez, kończąc na kilku designerskich twardych liniach.

Zaczesana w bok grzywka Seana Williama ScottaTinseltown / Shutterstock.com

Zagięta w bok grzywka Seanna Williama Scotta

Kolejny krój, który może być zarówno formalny, jak i swobodny, ta stonowana grzywka z boku jest idealna do wszystkich rodzajów włosów, ale sprawdza się szczególnie dobrze przy grubszych włosach.

Stożek nożycowy i część boczna@szarpanka

Stożek nożycowy i część boczna

Dzięki falom zaczesanym na palce i dłuższym bokom ta prosta część boczna to bardzo modny wygląd, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Wyraźny stożek nożycowy@barberbarrass

Wyraźny stożek nożycowy

To bardzo modny krój z niechlujnym quiffem z dłuższymi bokami. Gęste włosy pomogą utrzymać ten styl i miejsce oraz zapewnią idealną ilość objętości.

Średnie przycięcie i broda@szarpanka

Średnie przycięcie i broda

Jeśli szukasz klasycznego, eleganckiego stylu, ta fryzura się spełni. Wyraźna fala z przodu jest dość wyjątkowa i dobrze współgra z zaczesanym tyłem.

Brudny falisty wydmuch@barberbarrass

Brudny falisty wydmuch

Ta delikatna fryzura o dużej objętości to przyciągająca wzrok fryzura, która przenosi popularny styl rozdmuchany i wzmacnia go na nowe (i bardziej niechlujne) poziomy.

Płaskie szczotkowanie Ombre@szarpanka

Płaskie szczotkowanie Ombre

Inspirowany stylem retro, ten dwukolorowy, odświeżony płaski top to połączenie kilku klasycznych krojów. Barwiony blat jest opcjonalny, ale naprawdę wyróżnia styl.

Burst Fade i mocno teksturowana góra@ryancullenhair

Burst Fade i mocno teksturowana góra

Ten dłuższy splątany styl eksploduje z przodu głowy, ale jest ujarzmiony przez stylowe, wybuchowe zanikanie po bokach.

Nowoczesny falisty Mullet@szarpanka

Nowoczesny falisty Mullet

Oto barwena z (dosłownym) skrętem. Cefal jest dobrze znany z opisu „biznes z góry, impreza z tyłu”, ale w tej odmianie dodajesz małą imprezę z przodu.

Idealne Low Fade i Faux-Hawk@ryancullenhair

Idealne Low Fade i Faux-Hawk

Ostre, kanciaste zanikanie jest idealnym towarzyszem tego falistego sztucznego jastrzębia. Praca na brodzie jest szczególnie przykuwająca uwagę i pomaga połączyć cały wygląd.

Naturalne zwężanie i szczotkowanie@szarpanka

Naturalne zwężanie i szczotkowanie

Prosta i bezproblemowa, ta schludna fryzura to klasyczna fryzura dżentelmena, która bez wysiłku pasuje do niemal każdego osobistego stylu.

Przycinanie falistych nożyc@szarpanka

Przycinanie falistych nożyc

Francuska uprawa jest podstawą wielu doskonałych fryzur, a ta pofalowana uprawa to tylko jedna z nich. Luźno ułożone na miejscu, włosy mogą zachowywać się naturalnie, nadając fryzurze mnóstwo charakteru.

Gruba szczotka boczna ze stożkowym blaknięciem@sean_fryzjer_

Gruba szczotka boczna ze stożkowym blaknięciem

Ta nie wymagająca konserwacji fryzura jest krótka, ale nie rezygnuje z ruchu – możesz zobaczyć wyraźne fale z przodu. Ponadczasowy stożek dopełnia ten wygląd.

Slicked Back Arc z wyblakłą świątynią@jabreusia

Slicked Back Arc z wyblakłą świątynią

Grube włosy można bawić się na wiele sposobów i to jest jeden z nich. Podcięcie jest tak punktowe, że boki wyglądają na grubsze, ale wyglądają na bardzo czyste, wierzch ma długą, gładką teksturę z tyłu, która zwiększa objętość, jednocześnie wyglądając na łatwe do opanowania.

Szczotkowanie na całej powierzchni@barberbarrass

Szczotkowanie na całej powierzchni

Kto powiedział, że gęste włosy są tylko na bocznej części zaczesanych do tyłu. Oto kolejny wszechstronny wygląd, a odświeżenie to zdecydowanie coś. To odświeżenie wygląda jeszcze lepiej, gdy boki są zwężane i wyblakłe. Połącz to z gęstą brodą i wąsami, BOOM!

Wielokolorowe podświetlenia i Hardline Design@ryancullenhair

Wielokolorowe podświetlenia i Hardline Design

Grube włosy o pół kręconej fakturze są jednymi z najgorszych, a boki są tak modne, że trudno oderwać wzrok. Linia jest wygolona od środka, a zanikanie jest tak delikatne, że jest tak czyste, jak to tylko możliwe, to plus line-up sprawia, że ​​jest taki fajny.

Grubo teksturowany średni top@rumbarber

Grubo teksturowany średni top

Grubą teksturę można odtwarzać naprawdę dobrze, w zależności od tego, jak zadbano o boki. Tutaj są one wyblakłe z delikatnym zanikaniem w kierunku świątyni, które można również sklasyfikować jako zanikanie kropli lub zanikanie świątyni. Góra jest kręcona z zaczesaną na boki fakturą, aby wyglądała jeszcze bardziej ożywiająco.

Boczne podcięcie z grubą teksturą@shrunknheads

Boczne podcięcie z grubą teksturą

Powrót klasycznego bocznego zamiatania z tą cienką częścią włosów jest tym, o co w tym wszystkim chodzi. Delikatne zanikanie po bokach jest bardzo wysokim i lekkim zwężeniem, które następnie przekształca się w zanikanie. Linie są mocno zwężane, ale nie są wyblakłe, aby położyć nacisk na boczne podwijanie góry i obwód.

Wysoka gęstość z kręconą teksturą@sidsottungacademy

Wysoka gęstość z kręconą teksturą

Kiedy mówimy o objętości i gęstości, właśnie to mamy na myśli, to jest ostateczne, gdy mówimy o objętości. Zwłaszcza z tym topem trudno nie oderwać oczu, a boki są zwężane, aby przyciągnąć uwagę na górze, a gładko wygolony wygląd sprawia, że ​​wygląda to wszystko tak sprytnie, ale czysto.

Grube loki ze zwężanymi bokami@raduvitca

Grube loki ze zwężanymi bokami

To połączenie grubych i cienkich loków. Boki są zwężane na całej długości z niskim blaknięciem, co sprawia, że ​​jest to warte dziesięć razy. Zanikanie świątyń, które może zanikać w niskim stopniu, to coś, co czyni ten styl jeszcze bardziej fantazyjnym. Kluczem do tej finezji jest rozświetlający barwnik, który całkiem dobrze wyskakuje.

Gruby top ze średnim blaknięciem@shawn_barbz

Gruby top ze średnim blaknięciem

Włosy afro mają swój urok przez cały czas, zwłaszcza z tymi krótkimi lokami, co czyni je tak niesamowitymi. Boki odgrywają ważną rolę, zmniejszając blaknięcie boków z tą mieszanką dla brody. Broda doskonale równoważy zaczesaną na co dzień górę.

Kolczasta szczotka boczna z grubą teksturą@swaggerandblade

Kolczasta szczotka boczna z grubą teksturą

Gęste włosy muszą być dobrze ułożone, aby wyglądały tak wspaniale i tego udowadnia ta fryzura, górna część jest rozchylona na bok, a jednocześnie jest zaczesana. Boki są zwężane warstwami i dzięki temu wtapiają się w brodę, broda dobrze równoważy wszystko, a zarost robi dużo sprawiedliwości,

Naturalna część wydmuchu@dencioaguilar

Naturalna część wydmuchu

To jest taki, który nie jest powszechny. Górna lekko boczna część z bokami zwężającymi się, dzięki czemu top przykuwa uwagę dzięki temu skrzydlatemu wyglądowi. Są to w zasadzie pasemka, które są wydziurkowane tym barwnikiem, który sprawia, że ​​​​wyglądają lśniąco i złociście.

Delikatny pędzel i podcięcie@cutsbyjohnny

Delikatny pędzel i podcięcie

Ten puch wyskakuje z bocznej części, a te boki są tak zwężone. Zanikanie staje się silniejsze, gdy jeden schodzi nisko, szczególnie w przypadku tych składów, zdecydowanie sprawia, że ​​jest to tak, jak nazywamy to szczegółowym stylem. Gładkie golenie dolnej części twarzy sprawia, że ​​wygląda bardzo podstępnie, a to schludne podejście sprawia, że ​​​​jest się eleganckim mężczyzną.

Francuskie przycięcie w kwadrat@dylanportner

Francuskie przycięcie w kwadrat

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak wyglądałyby krótkie loki i płaskie topy? Tak by to wyglądało. Jest tylko lepiej z tym zanikaniem stożka. Zanikanie zwraca całą uwagę na górę, a zanikanie umożliwia również zrównoważenie dolnej twarzy z tą gęstą i długą brodą.

Wysokie blaknięcie i średnie przycinanie nożycowe@dylanportner

Wysokie blaknięcie i średnie przycinanie nożycowe

Widzisz tę płetwę rekina? Nazywają to haczykiem dla zwrócenia uwagi, dodanym puchem na górze, z tymi bokami, które są wyblakłe, gdzie stożek jest dość cienki, a ten wysoki blaknięcie świeci dobrze. Blaknięcie świątyni pomaga zniwelować brodę i sprawia, że ​​jest to bardzo zrównoważony styl.

Prawie imbirowa gęsta góra do włosów@ninamariehair

Prawie imbirowa gęsta góra do włosów

Puszysty, gładki top z grubą teksturą nadrabia tę niesamowitą kropelkę włosów, która pozostaje na górze. Stożek po bokach uzupełnia to i sprawia, że ​​top wygląda bardzo fajnie. Czy zauważasz ten maleńki szczyt wdowy, szczyt? Świątynia jest zaostrzona tym stożkiem.