20 ostrych męskich fryzur, które musisz znać

Niegdyś „wyłączność rockstar” jest teraz szczytem wszechczasów i jest to niesamowity sposób na nadanie włosom tego złego wyglądu, którego możesz szukać.

To, co definiuje ostre męskie fryzury, to ich eksperymentalne skłonności, bycie szarpaniną, podcięciami, irokezami, jasnymi kolorami, a nawet rozjaśnianiem, co tylko chcesz. Dopóki jest innowacyjny, nie ma ograniczeń.

@szarlotka / Instagram

Wśród zalet wyboru ostrego stylu jest fakt, że ma wystarczająco dużo kształtów, aby ładnie pasować do każdego typu twarzy. Kwadratowa, okrągła lub owalna – po 5-minutowej rozmowie ze swoim fryzjerem z łatwością uzyskasz świeżą, ostrą fryzurę męską.

Przygotowaliśmy specjalny wybór ostrych męskich fryzur, które możesz wykorzystać jako inspirację do własnego, ekskluzywnego kroju. Sprawdź to.

Rozczochrane średnie włosy@cukrowe czaszki

Średni Kudłaty

Sekret polega na tym, aby zachować bałagan! Każdy może to zdjąć, o ile masz silną linię szczęki, ludzie z okrągłą twarzą mogą najpierw zapuścić trochę zarostu, w przeciwnym razie możesz wyglądać jak balon.

Znana jako ulubiona gwiazda rocka, ta kudłata i niechlujna kombinacja jest nie tylko bardzo łatwa w utrzymaniu, ale także sprawia, że ​​od razu wyglądasz o wiele fajniej.

Odłączony Faux Hawk@braidbarbers

Sztuczny jastrząb

Faux Hawk istnieje od dawna, ale ostatnio zyskał dużo miejsca ze względu na swój dziki i funky styl. Polecany szczególnie dla osób o okrągłych twarzach, sztuczny faux nadaje głowie kształt i wyrazistość, kontrastując z okrągłością głowy, pomagając uniknąć piętna „twarzy dziecka”.

Nie zabieraj mnie do domu do mamy@pauladoylee

Nie zabieraj mnie do domu, do mamy

To bardzo odważny styl, który z pewnością pozwoli Ci wyrazić siebie gdziekolwiek się udasz. Ten wygląd rzuca wyzwanie zasadom kroju grzybowego z ostrymi krawędziami, ale zachowuje formę, a w połączeniu z ogolonymi bokami daje pożądany szczyt, który dopełnia styl.

Niechlujny mężczyzna kok włosy

Męski kucyk

Tylko dla osób z błogosławionymi genami. Jeśli masz zdrowe, gęste włosy, prosty niski kucyk sprawdzi się jako fajny dodatek. Jest łatwy w wykonaniu, nie wymaga konserwacji i wygląda naprawdę dobrze.

Przed wyborem fryzury zalecamy zawsze zapytać o opinię swojego fryzjera, ponieważ prawdopodobnie wie, co będzie lepiej pasować do kształtu twarzy i rodzaju włosów.

zaczesana do tyłu rozłączona podcięta brodaFXQuadro/Shutterstock.com

Odłączone podcięcie

Zaczynając od najbardziej nadmiernie obecnego stylu na świecie, każdy mężczyzna i chłopiec wydaje się, że otrzymuje jeden, od najlepszego Hollywoodu Jude’a Lawa po światowej sławy gwiazdę futbolu Davida Beckhama. Podcięcie jest idealne dla tych, którzy mają kwadratowe twarze, świetnie kontrastując z mocnymi liniami żuchwy, dzięki czemu wyglądają na ostrzejsze i mocniejsze.

Blond fryzura Swagger z brodą

Rozczochrany

Rozczochrany wygląd to połączenie bardziej klasycznego wyglądu z nowoczesnymi akcentami, stylizacja go po bokach za pomocą matu zapewni Ci idealny, ostry wygląd. Dobrze noszony przez osoby w każdym wieku i w każdym wieku, ten krój wygląda świetnie na większości kształtów twarzy, jest zalecany do zaokrąglonych twarzy, aby uniknąć pozostawiania zbyt dużej szerokości po bokach.

Praktyczny, stylowy i łatwy w utrzymaniu, zdecydowanie jeden z najlepszych, jakie ma do zaoferowania edgy.

Blondynka | Podcinane, barwione, suszone nadmuchem@alan_beak

Dashing Strands z dużą objętością

Potężne podcięcia nie są dziś niczym niezwykłym. Mając to na uwadze, to podcięcie o wysokim kontraście jest połączone z kanciastą częścią, pasmami z przodu i mnóstwem tatuaży. Kanciasty? tak.

Podcięcie Skrzydlaty Mid-Part@luiiisc_

Podcięcie Skrzydlaty Mid-Part

Oto naprawdę wyjątkowy styl: weź solidną podstawę, która jest podcięciem, i dodaj przegrodę na środku. Ten staromodny wygląd świetnie nadaje się do uzyskania ostrego, hipsterskiego stylu w połączeniu z zarostem.

Wojskowe, Fade, Pompadour@szarlotka

Odepchnij te klasyczne włosy z wyblakłą stroną

Jeśli regularne podcięcia są dla Ciebie zbyt nudne, zawsze możesz je podnieść, skracając boki. Wystarczy dodać brodę, aby uzyskać ten ultramęski, nowoczesny wygląd.

Barwione grzywki z twardym podcięciem@z_ramsey

Barwione grzywki z twardym podcięciem

Fryzury do przycinania są już postrzegane jako kanciaste, ale jeśli dodasz krótkie zanikanie po bokach i kilka kolorowych pasemek, to właśnie otrzymasz. Bez wątpienia wyróżnisz się tym wyglądem!

średnio-fryzura-zamiatana na bokVolodymyr Tverdokhlib / Shutterstock.com

Skok w bok

Długie, zaczesane na bok fryzury to doskonały wybór, jeśli chcesz czegoś ostrego, ale niekoniecznie dziwnego. Zrobione dobrze, może to być niezwykle atrakcyjny styl.

Top Węzeł z BrodąShutterstock

Węzeł górny

Ten ostry wygląd ma kilka elementów: dokładne golenie po bokach, długie włosy na górze i kok z tyłu. Jakby tego było mało, wrzucono też trochę zarostu!

receiding-hairline-andrewdoeshair@andrewdoeshair

Twardy długi top z wąsami

Oto kolejna fryzura z tym ostrym, hipsterskim stylem. To średniej długości, zaczesana na bok fryzura z krótkimi bokami i staromodnym zarostem.

slick-back-mattyconrad@mattyconrad

Top o dużej objętości z wdowi szczytem

Zdecydowanie nie jest to wygląd dla wszystkich, ale styl o dużej głośności, taki jak ten, z pewnością się wyróżni. Nie jest też zbyt dziki, więc nadal sprawdza się w poważnym, codziennym życiu.

Kątowy blat do mopa@aaron_pauza

Kątowy blat do mopa

Spraw, aby krótki blat mopa był fajny, wprowadzając kilka kątów do wyglądu. Ten szczotkowany, ukośny styl jest ostry, ale uchodzi mu to na sucho.

Falista teksturowana grzywka@paulmacik

Falista teksturowana grzywka

Potrzebujesz czegoś szczególnie ostrego? Dlaczego nie spróbować imitacji jastrzębia, łącząc teksturowaną grzywkę na górze z dzikimi wzorami linii włosów z boku?.

ostre fryzury dla mężczyzn@paul_barbercode

Ekstremalna fala

Ten styl leży gdzieś pomiędzy podcięciem a irokezem. Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że na pewno przyciągnie wzrok.

Boczna, barwiona grzywka Justina Biebera DFree / Shutterstock.com

Bok Justina Biebera z zaczesaną barwioną grzywką

Oto spojrzenie Justina Biebera na długą, zaczesaną na bok fryzurę. Aby było jeszcze bardziej ostro, ufarbował też włosy na jasny blond.

Nowoczesna fryzura Quiffźródło

Nowoczesna fryzura Quiff

Sam w sobie quiff nie jest niczym wyjątkowym. Ale wprowadź na wierzch dużo falistości i tekstury, a otrzymasz nieco kanciasty, ale nadal powściągliwy wygląd.

Hard-Part-PompadourKredyty: Fryzjerzy warkoczowi

Twarda część Pompadour

Ten pompadour ma dużo objętości i nie jedną, ale dwie twarde części, aby uzyskać ostry skręt. Dodaj okulary przeciwsłoneczne, kolczyki i trochę zarostu, a uzyskany efekt będzie bardzo nowoczesny.

Boczne podcięcie z zaczesaną brodąKredyty: Fryzjerzy warkoczowi

Boczne podcięcie z skosem

Ten styl to kolejny długi mop z zaczesanym bokiem. Jest jednak bardzo krótko przycięty po bokach, aby uzyskać efekt podcięcia, a także ma niezwykle długi i gęsty zarost na twarzy.

Teksturowane kanciaste frędzleKredyty: Fryzjerzy warkoczowi

Teksturowane kanciaste frędzle

Taka prosta grzywka byłaby dość powszechna, gdyby nie cała dodana tekstura. Ten kanciasty, niechlujny wygląd zdecydowanie przypomina ostrą fryzurę.

Barwiący wentylator@shrunknheads

Barwiący wentylator

Co może być ostrzejszego niż niechlujna fryzura w połączeniu z szalonym kolorem. Różowy (i różne odcienie różu) nie jest kolorem, który często widuje się wśród mężczyzn, a kiedy połączysz go z tym krojem inspirowanym irokezem, na pewno będziesz w centrum uwagi.

Psychobilly Mohawk_@holytigerbarbershopgraz

Psychobilly Mohawk

Irokez, niezależnie od tego, jak go pokroisz, jest niezwykle ostrym „do zrobienia – ale czy widziałeś irokez psychobilly? Powiedzmy, że opadnie ci szczęka.