20+ wybranych fryzur dla facetów o okrągłych twarzach

Ze wszystkich kształtów twarzy, okrągły kształt może być jednym z najtrudniejszych w pracy. W żadnym wypadku nie jest to zły kształt twarzy, ale faceci o okrągłych twarzach mają mniej stylów do wyboru (w przeciwieństwie do facetów o owalnych lub kwadratowych twarzach).

Okrągła twarz Adama Scotta o dużej objętości wyszczotkowanaDFree / Shutterstock.com

Jednak łatwiej, niż mogłoby się wydawać, znaleźć niesamowite fryzury dla facetów o okrągłych twarzach. Ale najpierw musisz ustalić, czy masz okrągłą twarz, a jeśli tak, musisz zrozumieć kilka kluczowych punktów stylistycznych.

Jeśli masz okrągłą twarz, będziesz chciał uniknąć pewnych elementów stylistycznych, obejmując inne. Kluczem do sukcesu jest zwiększenie objętości przy jednoczesnym unikaniu luzem. Zwiększenie objętości doda Twojej twarzy więcej wymiaru i zapewni więcej kątów do pracy.

s_bukley / Shutterstock.com

Unikaj środkowych części i długich włosów, które sięgają do skroni, ponieważ te elementy zwiększają szerokość twarzy. Będziesz także chciał uniknąć cięć brzęczących, ponieważ dodają one więcej krągłości do twojej głowy. A jeśli lubisz długie włosy, nie idź za długo, ponieważ długie włosy również dodadzą szerokości.

Chodzi o to, aby włosy były krótsze po bokach i dłuższe na górze. Włosy na górze powinny mieć dobrą objętość i być ułożone ku górze. Wbrew intuicji podcięcia nie zawsze działają w przypadku okrągłych twarzy. Mogą faktycznie podkreślać okrągłość, więc nie zalecamy wybierania podcięcia.

Zach Galifianakis - Okrągła Twarz - Fryzura z Przedziałem BocznymZach Galifianakis Part Hairstyle, kredyty: DFree / Shutterstock.com

Łatwo jest znaleźć stylowe fryzury na okrągłą twarz, gdy wiesz, czego szukać. Te fryzury dla facetów o okrągłych twarzach są przewodnikiem, który Cię zainspiruje i poprowadzi do stylu, który kochasz. Spróbuj wymieszać i dopasować niektóre style, na przykład pompadour z asymetryczną częścią boczną.

W razie wątpliwości poproś o dodatkową długość na górze i krótszych bokach. Możesz go dowolnie modyfikować i stylizować. I jak zawsze, pamiętaj, aby zrobić zdjęcia fryzjerowi lub stylistce, aby uzyskać jak najdokładniejsze cięcie.

Więcej pomysłów na dodanie kątów i wymiarów do twarzy znajdziesz w naszej galerii poniżej:

Justin Timberlake - Round Face - Fryzura o dużej objętościAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Strzyżenie o dużej objętości

Wszystko w nazwie! Jeśli pionowa fryzura nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz cieszyć się fryzurą o dużej objętości. Podobnie jak fryzura pionowa, ten styl można również zastosować do innych fryzur, więc wypróbuj różne kombinacje.

Jak ciąć – To kolejna fryzura, która nie jest całkowicie zależna od rodzaju fryzury, którą otrzymujesz. Ponieważ chcesz zwiększyć objętość, będziesz potrzebować co najmniej 3 cali włosów, ale im dłuższe są twoje włosy, tym większą potencjalną objętość będziesz mieć. Jak stylizować – Istnieje kilka sztuczek do włosów, których możesz użyć, aby uzyskać jak największą objętość.

Stylizacja za pomocą suszarki to niezawodny sposób na zwiększenie objętości włosów. Po nałożeniu produktu wysusz włosy w górę.

Pamiętaj, że twoje włosy powinny być lekko wilgotne, ponieważ ułatwi to poruszanie się włosów. Innym sposobem na zwiększenie objętości jest stworzenie tekstury we włosach. Zmierzwij włosy, zanim je wysuszysz, aby wydobyć z nich dodatkowy przebieg.

Fryzury dla facetów o okrągłych twarzach - asymetryczna fryzura

Asymetryczny styl

Asymetryczny styl doda wymiaru i głębi Twoim włosom, jednocześnie tworząc silny punkt zainteresowania wizualnego. Do wyboru jest mnóstwo asymetrycznych krojów i fasonów. Ważne jest, aby zastosować koncepcję asymetrii do części bocznej, o której mowa powyżej.

Rozchylając włosy o cal lub dwa od środka (z każdej strony), zmniejszysz krągłość twarzy. Pomagają w tym również krótkie boki (ale zalecamy boki symetryczne). Jak ciąć – Masz wiele opcji asymetrycznych stylów. Niektóre są dzikie i stylowe, podczas gdy inne są bardziej stonowane i eleganckie.

Zazwyczaj boki i tył są cięte normalnie, a góra jest przecięta asymetrycznie. Ważne jest, aby współpracować z dobrym stylistą i dostarczyć zdjęcia stylu, którego szukasz. Ponieważ asymetryczne fryzury są bardziej modnymi fryzurami, zalecamy wizytę u dobrego fryzjera męskiego (nie u tradycyjnego fryzjera).

Jak stylizować – W zależności od intensywności wybranej asymetrycznej fryzury będziesz potrzebować różnych rodzajów produktów do włosów. Jeśli wybierzesz bardziej stonowany styl, dobrze sprawdzi się pomada lub żel ze średnim utrwaleniem.

Aby uzyskać bardziej ekstremalne stylizacje, musisz przyjrzeć się innym produktom, takim jak kremy do stylizacji, woski i pasty. Pozwoli to zachować żywy styl, nie tracąc przy tym najdrobniejszych detali.

Spiky Brushed Hairstyle Huntera HayesaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Kolczasty

Jeśli szukasz ostrego sposobu na zwiększenie objętości, ale nie lubisz stylu sztucznego jastrzębia, spróbuj dodać trochę kolców do włosów. To styl, który przyciąga uwagę, ale zdecydowanie nie jest dla wszystkich.

Kiedy nabijasz włosy, możesz zdefiniować kolce tak, jak chcesz. Może to spowodować wysokie kolce lub bardziej niechlujne, potargane kolce. Jak strzyc – Podobnie jak sztuczny jastrząb, kolczasta fryzura nie wymaga żadnej konkretnej fryzury. Najważniejszym czynnikiem jest długość.

Jeśli chcesz bardziej dramatycznych, wyróżniających się kolców, będziesz potrzebować dłuższej fryzury. Jeśli chcesz bardziej subtelnych kolców, wybierz krótsze cięcie. Wiele fryzur można dobrze zaostrzyć, więc można uzyskać coś w rodzaju bocznej części, a następnie ją zaostrzyć.

Jak stylizować – Proces stylizacji ma kluczowe znaczenie. Będziesz potrzebować produktu do włosów o mocnym utrwaleniu; dla większości facetów wystarczy średnia pomada. Działa to najlepiej z prostymi (lub wyprostowanymi) włosami.

Nałóż produkt na włosy i rozprowadź go, przeczesując włosy palcami lub grzebieniem. Następnie utwórz kolce. Aby uzyskać krótsze kolce, po prostu chwyć niewielką część włosów i ułóż je w górę.

Aby uzyskać dłuższe kolce, musisz podchodzić do włosów w sekcjach, wiążąc je krawatami lub spinkami. Pracuj nad jedną sekcją na raz, zaczynając od nasady i stylizując w górę.

Pompadour Fadeźródło

Klasyczna pompadour

Zaczesany do tyłu styl pompadour sprawia, że ​​jest to jedna z najmodniejszych fryzur dla facetów o okrągłych twarzach. Wysokie pompadoury są szczególnie idealne, ponieważ dodają włosom tony objętości.

Krótsze pompadoury mogą również działać, jeśli masz ograniczenia dotyczące strzyżenia (na przykład w miejscu pracy) lub po prostu lubisz krótszy styl.

Jak strzyc: Boki powinny być pomarszczone dowolną długością brzytwy – polecamy modele #2 lub #3 do krótkich fryzur, a #4 lub #5 do dłuższych fryzur. Wierzchołek włosów powinien mieć co najmniej 3 cale, choć może być dłuższy. Twoje włosy również powinny być zwężone, aby wtapiały się w szyję.

Jak stylizować: Stylizacja pompadour to 3-etapowy proces. Najpierw nałóż kilka dużych miarek pomady na wilgotne włosy. Rozczesz włosy do tyłu (na całej długości szyi), równomiernie rozprowadzając pomadę.

Po drugie, jeśli chcesz część, teraz jest czas, aby ją zrobić. Po trzecie, użyj grzebienia, aby podnieść włosy z przodu głowy. Podnieś go do góry i do tyłu, wykonując ruch toczenia. Aby uzyskać większą objętość, możesz wysuszyć fryzurę pompadour w górę.

Aby dowiedzieć się więcej o strzyżeniu lub stylizacji fryzury pompadour, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po fryzurach pompadour.

Fryzura męska czerwonaźródło

Część boczna

Część boczna jest prawdopodobnie jedną z najbardziej elastycznych fryzur dla facetów o okrągłych twarzach. Daje ponadczasowy wygląd, który pasuje do prawie wszystkich stylizacji i osobistych stylizacji.

Można go również łączyć z innymi stylami z tej listy, takimi jak pompadour lub podstawowa okrągła fryzura. To wszechstronna koncepcja, którą możesz dostosować do swoich upodobań.

Jak strzyc – boczna część to powszechnie uznana fryzura, którą łatwo uzyskać. Będziesz potrzebować około 2 do 4 cali włosów na czubku głowy, aby ułatwić rozstanie.

Boki powinny być brzęczone, a dokładna długość ostrza zależy od Ciebie (zalecamy #3 do #6). Poproś również o zwężenie (znane również jako blaknięcie) po bokach i zwężający się dekolt.

Jak stylizować – będziesz potrzebować pomady o średnim utrwaleniu. Nałóż go na wilgotne włosy. Im więcej pomady użyjesz, tym bardziej lśniące będą Twoje włosy.

Następnie wybierz punkt z tyłu po lewej lub z tyłu po prawej stronie głowy, w zależności od tego, w którym kierunku chcesz, aby Twoja część poszła.

Przeczesz wszystkie włosy do tyłu do tego momentu. Następnie przeczesz boki w dół. W razie potrzeby dodaj trochę lakieru do włosów i gotowe.

Sebastian Stan kolczasta fryzura o dużej objętości na okrągłą twarzs_bukley / Shutterstock.com

Pionowa fryzura

Jedno z bardziej ostrych cięć, pionowa fryzura to pewny sposób na uzyskanie objętości i jej dużej ilości. Aby to osiągnąć, będziesz potrzebować sporej ilości wysokiej jakości pomady lub wosku, ale warto, jeśli wygląd jest tym, czego szukasz.

Pionowy styl jest również czymś, co można wykorzystać z różnymi fryzurami. Spróbuj poeksperymentować i zobacz, co lubisz.

Jak ciąć – Ponieważ pionowa fryzura jest w stylu, możesz uzyskać pionowy wygląd dzięki szerokiej gamie fryzur. Jeśli chcesz, aby fryzura pionowa była Twoim codziennym stylem, zalecamy uzyskanie standardowej fryzury; czyli długie na górze i krótkie po bokach.

Podcięcie i strzyżenie z boku to dobre opcje w tej kategorii.

Jak stylizować – Będziesz potrzebować dobrze utrwalającej się pomady (i może trochę lakieru do włosów). Rozprowadź produkt na wilgotnych włosach, a następnie rozpocznij stylizację. Możesz użyć palców lub grzebienia, aby naciągnąć włosy w pionie. Możesz wykończyć odrobiną lakieru do włosów, jeśli chcesz uzyskać szczególnie wysoki styl.

Szczotkowanie o dużej objętościKredyty: Ryan Cullen

Sztuczny jastrząb

Faux hawk to dobry wybór, jeśli lubisz bardziej odważne fryzury. To zapewni Ci niesamowitą objętość i doda Twojej twarzy kąty.

Zalecamy pokazanie zdjęć doświadczonej stylistce, aby uzyskać ten krój. Podobnie jak pompadour, możesz zmodyfikować sztuczny jastrząb tak, aby był bardziej ekstremalny lub bardziej konserwatywny, w zależności od twoich preferencji.

Jak ciąć – Faux jastrzębie nie wymagają wyraźnie żadnych określonych długości ani rodzajów cięć. Będziesz jednak potrzebować włosów średniej długości (co najmniej 3-4 cale), aby uzyskać dobry, zauważalny kształt sztucznego jastrzębia.

Boki i tył powinny być krótsze, ale dokładna długość zależy od Ciebie. Im krótsze włosy z tyłu i po bokach, tym bardziej będzie się wyróżniał sztuczny jastrząb.

Jak stylizować – Przygotuj kilka produktów do włosów. Możesz użyć pomady, żelu lub wosku, ale upewnij się, że wybrany przez Ciebie produkt dobrze się do niego trzyma.

Zacznij od nałożenia produktu na wilgotne włosy. Zaczesz go, a następnie uczesz włosy na czubku głowy prosto do góry. Uformuj kształt sztucznego jastrzębia, ściskając włosy. Dodaj dowolne kolce lub inne ozdoby, jak chcesz.

Tom Hardy zaczesany do tyłu fryzura z brodąTinseltown / Shutterstock.com

Broda

Ta technicznie jest fryzurą, chociaż to nie są włosy na czubku głowy! Podczas gdy broda nieco nagina zasady, broda może dodać ładny wizualny kontrast do twojej twarzy, zwłaszcza jeśli unikasz okrągłej brody.

Jak strzyc – ta część jest łatwa – po prostu pozwól zapuścić brodę!

Jak stylizować – Teraz możesz przycinać i stylizować brodę. Świetną opcją jest krótko przycięta broda z twardymi liniami, która wydaje się bardzo kanciasta i pudełkowa. To zrekompensuje okrągłość twojej twarzy i doda więcej wymiaru.

Płaska góra o dużej objętości i blaknięcie@aaron_pauza

Płaska góra o dużej objętości i blaknięcie

Ta kultowa fryzura z lat pięćdziesiątych to świetna fryzura dla mężczyzn o okrągłych twarzach, ponieważ dodaje ostre kąty do twojej twarzy, co pomaga ją bardziej wypełnić.

To powiedziawszy, płaski top może nie być twoim ulubionym stylem i nie działa z wszechstronnymi twarzami. Ale jeśli ci się podoba i myślisz, że to dla ciebie zadziała, to masz szczęście, bo to prosty styl do zdobycia.

Jak ciąć – Boki i tył powinny być przycinane przy użyciu dość krótkiego ustawienia strzyżenia (od #2 do #4 to dobry zasięg). Poproś o przycięcie włosów w linii prostej, aby uzyskać płaską powierzchnię.

Następnie Twój stylista powinien unieść wszystkie włosy i użyć maszynki do strzyżenia na grzebieniu, aby uzyskać płaskość na głowie. Twoje włosy powinny być krótsze, gdy zbliżają się do korony.

Jak stylizować – Dobry wosk lub żel do włosów sprawi, że fryzura z płaską górą będzie wyglądać najlepiej. Po prostu nanieś produkt na wilgotne włosy, a następnie wyszczotkuj lub przeczesz włosy do góry i do tyłu.

Blond kanciaste frędzle z teksturą@aaron_pauza

Kanciaste frędzle

Jeśli lubisz mieć grzywkę jako główną cechę swoich włosów, na pewno będziesz chciał wybrać grzywkę kanciastą. Kąty dodadzą dodatkowej warstwy wymiaru twojej twarzy i zmniejszą jej okrągłość.

Jeśli masz dłuższą, okrągłą twarz, ten styl będzie Ci odpowiadał, ponieważ grzywka sprawi, że Twoja głowa będzie wyglądać na krótszą.

Jak ciąć – Boki i tył można przyciąć według własnych upodobań. Jeśli masz wątpliwości, zacznij od maszynki do strzyżenia #4 (około pół cala włosów) i stamtąd idź w górę lub w dół.

Oczywiście ważną częścią jest grzywka. Powiedz fryzjerowi, aby obciął grzywkę pod kątem i poproś o zmianę długości. Rezultatem powinna być nieco asymetryczna, niechlujna grzywka, która wygląda dobrze zużyta lub potargana.

Jak projektować – Ponieważ kanciasta grzywka jest bardziej elementem niż stylem, technicznie nie wymaga stylizacji. Możesz jednak użyć lekkiego żelu lub wosku, aby przymocować grzywkę na swoim miejscu.

W przeciwnym razie możesz stylizować włosy tak, jak w przypadku każdego innego stylu. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po strzyżeniu pod kątem, aby uzyskać więcej informacji.

boczny huk

Boczne wygięte grzywki

Ten styl zapożycza elementy bocznej części i kanciaste fryzury z frędzlami, aby stworzyć trzecią opcję. Boczne zagięte grzywki dodadzą asymetrii Twojej twarzy i zapewnią Ci elastyczny styl.

Jak ciąć – Jak zwykle boki i tył powinny być przycięte krótko, ale dokładna długość zależy od Ciebie. Frędzle są tutaj ważną częścią.

Będziesz chciał, aby grzywka miała pewną zróżnicowaną długość, a jeśli podoba ci się wygląd, możesz nawet nosić poszarpaną grzywkę. Ważnym czynnikiem jest posiadanie nieco długich grzywek, które można przesunąć na bok.

Jak stylizować – Możesz nie potrzebować żadnych produktów do stylizacji, aby uzyskać dobre boczne grzywki. Po prostu przeczesz lub potargaj grzywkę w obie strony. W razie potrzeby dodaj trochę żelu, wosku lub lakieru do włosów, aby go utrwalić.

Cienkie, zaczesane na bok włosy Garretta ClaytonaAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Bok Garretta Claytona przetoczony

Ten długi, zaczesany na bok styl nie wymaga dużo więcej niż trochę szamponu i być może odrobiny lakieru do włosów. Ale działa cuda na okrągłą twarz Garretta, prawda?

Daniel Radcliffe przeczesać grzebieńJStone / Shutterstock.com

Grzebień Daniel Radcliffe

Grzebień Daniela Radcliffe’a wygląda bardzo reprezentacyjnie, pomimo przypadkowego zarostu. Uwielbiamy te małe loki wzdłuż linii włosów — jest coś uroczego w tym, jak wygląda z jego okrągłym kształtem twarzy.

fryzury-dla-mężczyzn-z-okrągłymi-twarzami-2-antonythebarber916@ anthonythebarber916

Uczesanie na jeża

Skromny quiff to świetny sposób na zwiększenie wysokości twarzy bez nadmiernego nabierania. Prosty szum po bokach tylko potęguje efekt.

fryzury-dla-mężczyzn-z-okrągłymi-twarzami-antonythebarber916@ anthonythebarber916

Podcięcie

Jednym z największych punktów sprzedaży podcięcia jest to, że będzie działać z niemal każdym kształtem twarzy, okrągłym lub nie. Jak wyżej, brzęcz lub zwężaj boki, aby uzyskać dodatkowe kopnięcie.

blond włosy zaczesane do góryVoyagerix/Shutterstock.com

Uczesanie na jeża

Oto kolejny quiff, który działa równie dobrze bez boków przyciętych skórą. Postrzępione linie tworzą mocny wygląd z okrągłą twarzą, ale stylizujesz swój quiff tak, jak Ci odpowiada.

Dłuższy Cezars_bukley / Shutterstock.com

Dłuższy Cezar

Cięcie Cezara zostało wypróbowane i przetestowane od tysiącleci — dosłownie. Ten niezwykle prosty styl dobrze wygląda w tych rozczochranych lokach i wspaniale działa na dziecięcej twarzy Rennera.

okrągła twarz zaczesana z powrotem podcięciemAndrey Arkusha/ Shutterstock.com

Przylizane plecy podcięcie

To zaczesane do tyłu podcięcie jest nowoczesnym dodatkiem do naszej listy przyjaznej dla okrągłej twarzy. Jest idealny zarówno na codzienne, jak i formalne okoliczności, i świetnie sprawdza się w personalizacji.

Tammer Hassan zaliczył plecyAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Przysunięte do tyłu

Jeśli myślałeś, że ten mocno zaczesany styl pleców był zarezerwowany dla mafii, to się mylisz. Może wydawać się trochę przestarzały, ale warto wziąć to pod uwagę, jeśli chcesz wprowadzić do pokoju trochę starej klasy.

Szczotkowane klasyczne włosy stożkoweźródło

Skok w bok

Prosty, boczny krój o dowolnej długości, który pasuje do każdej okrągłej twarzy. Od Ciebie zależy, jaka ilość stylizacji jest potrzebna.

Buzz Cut Nicka JonasaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Buzz Cut Nicka Jonasa

Fryzura Jonasa jest fajna i odświeżająco łatwa. Noś go z zarostem lub bez, a uzyskasz przystojny, łatwy w utrzymaniu wygląd dla kształtu twarzy.

Kolczaste podcięcie Jeremy’ego RenneraAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Kolczaste podcięcie Jeremy’ego Rennera

Zaufaj kolczastemu podcięciu na te dni, kiedy zamiatanie go z powrotem po prostu tego nie zrobi. Jest inny, ale jest całkowicie akceptowalny i tym bardziej interesujący. Czy wspominaliśmy, że jest idealny do okrągłego kształtu twarzy??

Nowoczesna francuska uprawa z blaknięciem@domthebarberian

Nowoczesna francuska uprawa z blaknięciem

Podoba nam się French Crop za jego prosty seksapil, ale jest to również idealny styl, który można dostosować do własnych preferencji. Po prostu dodaj niechlujne kolce i zwężające się blaknięcie, aby uzyskać ten konkretny wygląd.

Teksturowane włosy Kevina Connolly'egoTwocom / Shutterstock.com

Niepewny top

Pofałdowany top jest świetny dla tych, którzy nie chcą wyglądać, jakby zbyt mocno starali się z włosami. Wygląda luźno. Wygląda niechlujnie. Wygląda stylowo z okrągłą twarzą.

Podcięcie przycięte plecy skóra blaknięcie

Poślizgnięte podcięcie

Ta fryzura ma najlepsze z wielu światów. Niski blaknięcie wygląda ostro z siwymi włosami. Zaczesany do tyłu wygląd oznacza biznes. A objętość jest akurat wystarczająca, aby wyglądała bardzo nowocześnie.

Frędzle kątoweprzez @travisanthonyhair

Frędzle kątowe

Kanciasta grzywka po prawej stronie może sprawić, że będziesz wyglądać mądrzej i przyjaźniej niż kiedykolwiek wcześniej. Okrągła twarz, kanciasta grzywka utrzymuje świeżość.

Falista fryzura z przesuniętym bokiem dla dużych twarzy@barbergreg

Falista fryzura z zaczesanym bokiem

Dla wielu ludzi fale krótkie przychodzą naturalnie. Dla innych fale są dziełem sztuki między szczotką a suszarką. Z okrągłą twarzą i odpowiednim blaknięciem fale mają rację.

Wysoka blaknięcie i teksturowane kanciaste frędzle@ryancullenhair

Wysoka blaknięcie i teksturowane kanciaste frędzle

Zdecydowanie fryzura, której należy szukać w 2020 roku, wysoki krój znika w idealną linię. Dodanie tekstury do kanciastej grzywki oraz duża ilość produktów sprawia, że ​​ten wygląd jest z przyszłości.

Cezar Crop@dylanportner

Cezar Crop

Przybyłem, zobaczyłem, podbiłem uprawę Cezara! Ta fryzura naprawdę podkreśla okrągłą twarz, przesuwając wszystkie dodatkowe szarpnięcia do przodu. Niezaprzeczalnie modna jest gęsta broda i linia brwi idąca w drugą stronę.

Powiększony tył pędzla@dylanportner

Powiększony tył pędzla

W XXI wieku mężczyźni mają wiele nowych sposobów noszenia włosów. Dodanie tony objętości i odświeżenie jej to nowa wersja starego gładkiego oparcia. Grube boki i broda otaczają okrągłą twarz

Cienka twarda część@russ_thebarber

Cienka twarda część

Czasami chcesz wyglądać, jakbyś właśnie wyszedł z salonu. Z cienką twardą częścią ta fryzura wygląda, jakby właśnie przyszła z wizyty u ulubionego stylisty.

Super elegancki, wyblakły styl stożkowy@aluppercut

Super elegancki, wyblakły styl stożkowy

Blaknięcie skóry istnieje od zawsze i będzie istnieć jeszcze przez wiele lat. Gładka część na górze zwężająca się ku górze sprawia, że ​​okrągła twarz wygląda nieco mniej masywnie i szykownie.

Zwinięty top ze stożkowymi wyblakłymi bokami@barberiaharo

Zwinięty top ze stożkowymi wyblakłymi bokami

Niestety, lokówka nie przeszła jeszcze do męskiej strony mody włosów, ale dla osób z lokami jest to świetna opcja. Zwężające się wyblakłe boki z kręconym fauxhawkiem pośrodku dobrze dopasowują się do okrągłej twarzy.

Schludny pędzel ze zwężanymi bokami@karolina

Schludny pędzel ze zwężanymi bokami

Czy zauważyłeś, że faceci o okrągłych twarzach chcą wyglądać, jakby poświęcali bardzo mało czasu na pielęgnację włosów? To szczotkowanie jest szybkie i łatwe do wykonania, a dodatkowo nieco wysmukla twarz, aby uzyskać dobry ogólny wygląd.

Średnie przycięcie podcięte i kręcone@klipperkem

Średnie przycięcie podcięte i kręcone

2020 to z pewnością rok mokrego wyglądu. Tym bardziej dla mężczyzn o okrągłych twarzach. To podcięcie jest dobrze znoszone, a mokry, kędzierzawy średni kadr na górze sprawia, że ​​oczy są tam prosto.

fryzury dla mężczyzn o okrągłych twarzach@szarlotka

Elegancka część boczna

To trochę więcej Mad Men niż 2020. Ale gruba linia przenosi to cięcie w XXI wiek i ładnie pasuje do okrągłej twarzy.

Krótkie pędzelki do góry@jayetothekaye

Krótkie pędzelki do góry

Rozczesywanie włosów w przypadku osób o okrągłych twarzach sprawia, że ​​twarz jest nieco bardziej wyprostowana. Utrzymanie ładnie wykończonych boków pomaga również uzyskać cieńszy wygląd. I wreszcie, cienka broda to wisienka na twarzy wyszczuplająca twarz.

Twarda część z niskim spadkiem zanikania@kasa.spain

Twarda część z niskim spadkiem zanikania

Blaknięcie skóry zawsze najlepiej wygląda zaraz po strzyżeniu. Tutaj zanikanie niskiego spadku ładnie przechodzi w twardą część z pewną objętością dodaną na górze.

Naturalna część i niskie blaknięcie@cheobarberpr

Naturalna część i niskie blaknięcie

Przy tak wielu liniach i twardych częściach zaskakująco odświeżające jest zobaczenie naturalnej części. Rozczesany do niskiego stopnia zanikania sprawia, że ​​twarz wydaje się znacznie szczuplejsza.

Gęsty zwinięty top z efektem znikania@corneliucrihan

Gęsty, zawinięty top z efektem Drop Fade

Można powiedzieć tylko jedno – świeże! Gęste loki płyną wszędzie. Twarda część jest ostra. A zanikanie kropli jest ciasne. Ten facet maskuje okrągłą twarz brodą, ale jego wygląd jest teraz w 100 procentach.

Zanikanie świątyni i przycinanie nożyczkami@lucas_kemper_hair

Zanikanie świątyni i przycinanie nożyczkami

Zanikanie świątyni jest tak niskie, że prawie nie istnieje. Oznacza to, że stylistka musiała zająć się nożyczkami do zbioru. Jest falisty, niechlujny i idealnie przekrzywiony, w sam raz na okrągłą twarz.

Pędzel do góry i średni efekt zanikania@lucas_kemper_hair

Pędzel do góry i średni efekt zanikania

Potargany wygląd przedniej szczotki automatycznie zmniejsza okrągłość twarzy. W połączeniu ze średnim blaknięciem i linią ten styl ma dwa kciuki w górę.

Naturalny krótki stożkowy i falisty top@kaidenfayhair

Naturalny krótki stożkowy i falisty top

Przy tak wielu modnych obecnie fasonach i zwężeniach, naturalny wygląd jest rzadki, ale zawsze bardzo stylowy, ponieważ idzie pod prąd. Falisty top jest logicznym przedłużeniem naturalnego krótkiego stożka.

Pełna broda i spersonalizowany francuski@barbaruivabr

Pełna broda i spersonalizowany francuski

Chociaż jest tam ukryta okrągła twarz, trudno ją zobaczyć ze względu na różne style. Przystrzyżona broda wydłuża twarz mężczyzny, dzięki czemu nie jest już okrągła.

Potargana francuska uprawa z odrobiną Cezara z grzywką przyciąga wzrok ze względu na połączenie. Wzory z boku zwykle byłyby szokujące, ale dla tego pana to trzecia lub czwarta rzecz, na którą zwraca się uwagę.

Teksturowane francuskie i kątowe frędzle@lucas_kemper_hair

Teksturowane francuskie i kątowe frędzle

Zanikanie boków i teksturowanie francuskiego przycięcia sprawiają, że twarz tego dżentelmena zmienia się z okrągłej na podłużną za pomocą kilku ruchów nożyczek. Ukośne frędzle po bokach blatu również pomagają zmniejszyć krągłość.

Królewska część boczna z pędzelkiem@wdthebarber

Królewska część boczna z pędzelkiem

Ta musi być jedną z najbardziej posłusznych fryzur, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Każde pasmo włosów jest bardzo zdyscyplinowane i idealnie układa się, szczególnie ta część boczna z cienkim, szczotkowanym quif na górze sprawia, że ​​jest modny, a czystsze boki sprawiają, że wygląda bardzo schludnie, na pewno świetne połączenie.

Eleganckie odsunięcie od połowy do boku@cutsbydk

Eleganckie odsunięcie od połowy do boku

Ta zdecydowanie musi być jedną z tych fryzur z maksymalną równowagą. Górna część jest odsunięta do tyłu, aby zarządzać głośnością, ale subtelna część boczna sprawia, że ​​wygląda nieco fantazyjnie niż zwykle zaczesana do tyłu, szczególnie z tym puchem. Wygląd gładkiego golenia stanowi apodyktyczne oświadczenie.

Puszyste loki z niskim blaknięciem@travisanthonyhair

Puszyste loki z niskim blaknięciem

Okrągła twarz i czyste golenie to z pewnością dobra para. Góra jest ładnie podkręcona z puszystymi, błyszczącymi lokami, które podskakują. Ponadto. boki są grube, ale nisko wyblakłe dla tego odrobiny złota. Najlepsze jest to, że wszystko jest gładko ogolone!

Rzucony pędzel z cięciem zauszników@vinsenthebarber

Rzucony pędzel z cięciem zauszników

Okrągłe twarze mają tę zaletę, że wyglądają na pulchniejsze, dzięki czemu można naprawdę wyciągnąć chłodne fryzury, takie jak ta. Włosy na górze i po bokach układają się, ale w bardzo uporządkowany sposób. Szczotkowanie sprawia, że ​​wygląda swobodnie, a wyblakły zauszniki dodają czystego wyglądu.

Pędzel puszysty irokezowy@vinsenthebarber

Pędzel do pędzla z mohawkami

Drop fade to jeden z najbardziej fantazyjnych zaników, a po dodaniu go z łagodnym irokezem, po prostu sprawia, że ​​​​wszystko jest dziesięć razy lepsze. Top jest dość fantazyjny z puszystym podkręconym pędzelkiem z czystym wyblaknięciem zauszników sprawia, że ​​życie jest niesamowite.

Golenie z rozcięciem z Pocky Top@lucas_kemper_hair

Golenie z rozcięciem z Pocky Top

Rozbrykany top może być całkiem zabawny, jeśli jest zrobiony dobrze, a tutaj jest zrobione dobrze na milion sposobów. Boki są starannie wyszczotkowane tym goleniem z rozcięciem, aby uzyskać odrobinę fantazyjny styl. Broda dość dobrze wyrównuje twarz.

Mini szczotkowanie z wojskowym klimatem@olliefosterhair

Mini szczotkowanie z wojskowym klimatem

Rzecz w okrągłych twarzach polega na tym, że nie wymaga wielu objętości, dlatego górna część jest tu szczotkowana, ale mini. Biorąc to pod uwagę, boki są schludne z tym zwężającym się blaknięciem, a zarost doskonale równoważy twarz.

Pocky Warstwowy Brush Up z blaknięciem skóry@horatiuthebarber

Pocky Warstwowy Brush Up z blaknięciem skóry

Szczotkowanie warstwą pocky jest całkiem zabawne na okrągłej twarzy. Zwłaszcza w połączeniu z zadbaną brodą sprawia, że ​​wygląda bardzo schludnie, jak ta tutaj. Skóra blaknie po bokach sprawia, że ​​jest idealna, aby była jeszcze schludniejsza.

Góra z rozcięciem z boku o dużej objętości@rafaxhair

Góra z rozcięciem z boku o dużej objętości

Części boczne są dosłownie jedną z najbardziej klasycznych i retro fryzur. Cienka twarda część sprawia, że ​​włosy są bardzo wyraźne, a włosy po bokach są zwężane, a także odpychanie. Broda przydaje się, aby uniknąć schludnego wyglądu.

Elegancka część boczna z blaknięciem skóry@russ_thebarber

Elegancka część boczna z blaknięciem skóry

Schludny wygląd zawsze dobrze komponuje się z cienkimi częściami bocznymi i przebarwieniami. Ten jest doskonałym przykładem tego samego. Wierzch jest lekko usztywniony, ale jest szczotkowany z boku, a boki są wyblakłe, aby uzyskać czysty wygląd.

Schludne cięcie Buzz zawsze działa@travisanthonyhair

Schludne cięcie Buzz zawsze działa

Okrągłe twarze mogą czasami cieszyć się mniejszą objętością, ale to nie znaczy, że należy ograniczać opcje stylizacji. Góra ma prosty krój, z bokami zwężającymi się, a wyrzeźbiona linia nadrabia mniejszą objętość na górze.

Spiczasta broda to balanser@travisanthonyhair

Spiczasta broda jest balanserem

Broda to coś, co może sprawić, że twarz będzie wydawała się dłuższa niż jest. Ten tutaj jest wyjątkowy, szczególnie z subtelnym punktem w kierunku podbródka. Najlepsza część to top, który jest nieco wyblakły dla maksymalnego rozmachu.

Zrównoważony wygląd Ludacris@the_ramsey

Zrównoważony wygląd Ludacris

Jeśli zauważymy, że ta fryzura to coś więcej niż tylko włosy. Broda w równym stopniu odgrywa rolę w tym, że ten wygląd jest dość szykowny. Buzz wycięcie na górze z brodą jako elementem balansującym sprawia, że ​​ten dość elegancki wygląd sprawia, że ​​idealnie nadaje się również na lato.

French Crop with Temple Fade z Balancer Beard@ renjworld

French Crop with Temple Fade z Balancer Beard

Równowaga jest kluczem i tutaj widzimy, że ten klucz jest używany w doskonały sposób. Top jest francuski przycięty z tym bezczelnym zanikiem skroni, który jest gorący, aby uratować brodę, która całkowicie równoważy twarz, o co jeszcze można prosić?

Frizzed Pushed Back z Drop Fade@nick_kinsley

Frizzed Pushed Back z Drop Fade

Okrągłe twarze mogą mieć wiele nieruchomości do pracy, stąd całkiem dobrze wykorzystali każdy jej centymetr. Równowaga między włosami a brodą jest idealna, z zaczesanymi, zaczesanymi plecami i gęstą brodą, trudno się pomylić.