23 niesamowite płaskie fryzury, które pokochasz

Jeśli szukasz świeżego nowego stylu, wypróbuj fryzurę z płaskim topem. Nie jestem pewien, co to jest, cóż, powiemy ci. Płaska fryzura to krótka fryzura, krótka i stylizowana wysoko na czubku głowy. To szokująco zgrabny styl, który w dzisiejszych czasach jest modny. Styl został zaprojektowany tak, aby mieć płaski wygląd, który jest poziomy lub z lekkim nachyleniem w górę lub w dół.

Styl jest bardzo pudełkowy i może być krótszy, ale wiele z nich ma wysoką górę. Mogą być stylizowane z całkowicie wygolonym tyłem i bokiem lub możesz to zrobić z blaknięciem. To nie jest twój codzienny styl; w żaden sposób nie jest konserwatywny. To nowoczesny styl, który jest bardzo modny. Jeśli jesteś trendsetterem lub hipsterem, to jest to styl dla Ciebie. Istnieje wiele sposobów na strzyżenie płaskiej góry, więc sprawdź wiele różnych odmian.

Poniżej znajdują się 23 niesamowite pomysły na płaskie strzyżenie, które pokochasz:

  1. Płaski styl

Bardzo świeży styl o czystym kroju. Niewiele lub wcale nie zanika, a boki i plecy są całkowicie ogolone. Płaski top ma ogoloną stronę aż do skóry głowy; to styl ekstremalny, ale też bardzo popularny.

2. Wysoka góra

Seksowny fason z wysokim topem. Ten ma wyblakły styl. Wydaje się, że przód fasonu jest bardzo wysoki, znacznie wyższy niż tył. To rzeczywiście niektóre style celebrytów i prawdopodobnie widziałeś te style u męskich modeli na wybiegu. Jest seksowny, modny i tak fajny, że też będziesz chciał go rozbujać.

3. Super wysoki

Istnieje wiele różnych długości wysokiego szczytu i jak widać, ten jest dość wysoki w porównaniu z innymi. Ma również blaknięcie, aby uzupełnić swój styl z płaskim topem. Uwielbiamy to, że ten jest wyższy niż reszta. Jeśli chcesz zachować część swojej długości, z pewnością powinieneś wypróbować tę opcję. Nie ma w nim zbyt wiele struktury; to nie jest pudełkowe, jak inne. Ten styl daje również wrażenie irokezów.

4. Wzory pudełek

W tym płaskim topu jest bardzo mało freestyle’u. Jest bardzo uporządkowany i przypominający pudełko. Jest też blaknięcie tego stylu. Krótkie fasony są naprawdę niesamowite i to zdecydowanie powinieneś wypróbować.

5. Wzory blond

Boki i tył są ogolone w tym krótkim, płaskim stylu. Po prostu uwielbiamy, jak czyste cięcie wyglądają w tych stylach. Będziesz wyglądać elegancko i modnie, gdziekolwiek jesteś. Tył jest dość krótki i dużo krótszy niż przód. To bardzo czysty styl, który z pewnością pokochasz.

6. Systematyczne

To poważny płaski top. Jest bardzo wysoka i systematycznie stylizowana. To wygląda na idealny kwadrat; po prostu to kochamy. Jeśli szukasz naprawdę świeżego stylu, to jest to. Jeśli chcesz wypróbować modny styl, który ma poważne uznanie uliczne, nie możesz się pomylić z tym stylem. Rozkoszuj się tym stylem następnym razem, gdy wyjdziesz na ulice. Ludzie mogą pomylić Cię z raperem!

7. Luźniejszy styl

Ten styl jest nieco luźniejszy niż ten, który widzieliśmy wcześniej. Nie ma potrzeby układania wszystkich włosów na swoim miejscu. Jest modny i ma standardowy blaknięcie. Styl nie ma zbyt wiele struktury, co czyni go idealnym dla kogoś, kto chce wypróbować płaski top, który nie jest przesadny.

8. Projekty

Ten płaski top wygląda idealnie i ma niesamowity design z tyłu. Projekt znajduje się po bokach i wygląda całkiem fajnie. Jeśli szukasz stylowego stylu, to ten jest dla Ciebie. Gdzie znajdziesz fajniejszy styl niż ten??

9. Stylowy płaski top

Stylowy fade, który pokochasz, płaski top jest naprawdę zgrabny. Załóż to na następną imprezę, a panie będą cię otaczać. Włosy są wygięte ku górze, a ten styl jest naprawdę niezwykły. Uwielbiamy to, jak elegancki jest ten styl.

10. Seksowna i zgrabna

Ten kręcony styl jest ułożony wysoko. Uwielbiamy wyblakły styl, a projekt z boku jest całkiem fajny. Ten styl jest tak świeży, jak to tylko możliwe. Jeśli twoje włosy są bardziej kręcone, może to być dla ciebie idealny styl. Boki nie są zbyt krótkie, co daje świetny kontrast z projektem na boku.

11. Krótkie style

Ten płaski top jest dość krótki, nie tak jak inne. Golenie odbywa się dookoła i ma jedną długość. To bardzo krótki styl, który z pewnością pokochasz z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że krótki styl jest naprawdę niezwykły.

12. Stylowy płaski top

Płaski styl ma blaknięcie dookoła i jest dopracowany do perfekcji. To świetny styl, który każdy facet może zabłysnąć. Uwielbiamy to, że jest średniej długości, nie za długi i nie za krótki. Jest idealnie dopasowany, a fason można nosić o każdej porze roku. 

13. Długie projekty

Styl flat top, który jest naprawdę wysoki. Oto kilka całkiem zgrabnych stylów, a ten jest bardzo długi. Jeśli chcesz dłuższego stylu, to jest to styl dla Ciebie. Boki są naprawdę krótkie, dzięki czemu kontrastuje z płaską górą.

14. Sól i pieprz

Tutaj jest świetne zanikanie i trwa dłużej niż większość. Płaski top jest doskonale wystylizowany. Ten facet ustawi kobiety w kolejce i to tylko pokazuje, że w każdym wieku możesz nosić płaski top, ten facet to udowadnia.

15. Tylko linia

To naprawdę jeden chory styl z płaskim topem. Jest hipnotyzujący i całkowicie kiepski. Jedna linia, która przechodzi z projektem na dole, jest naprawdę niezwykła. Ten styl jest fajny, ponieważ wygląda na to, że nigdy się nie rusza, ani razu. Uwielbiamy ten styl i Ty też będziesz.

16. Świetny styl

Niesamowity fade, który tworzy całkiem modny styl. Ten wzór z boku jest wyjątkowy i fajny. Świetny styl, który jest bardzo wysoki na górze, a także pod kątem. Nie możemy nie kochać stylu. Te style wyglądają naprawdę niesamowicie, zwłaszcza gdy dodają unikalne style.

17. Idealnie stylizowany

Ten seksowny styl to taki, który każdy facet chciałby wypróbować. Płaski top jest wysoki w tym stylu i prezentuje styl, który jest więcej niż tylko trochę fajny. Podoba nam się, jak przód tego stylu jest również pod każdym kątem do kwadratu. Ogólnie jest niesamowity.

18. Okrągły styl

Większość stylów z płaskim dachem jest kwadratowa i przypominająca pudełko, ale ten ma bardziej okrągły styl. Styl ma również całkiem niezłą afde. Płaski blat jest tu rzeczywiście bardzo wysoki i uwielbiamy to. Blaknięcie przechodzi aż do płaskiego blatu.

19. Silne style

Ten mocny styl jest niesamowity. Jest wypolerowany bez jednego włosa nie na miejscu. Uważamy, że styl jest całkiem świeży i Ty też. Jeśli szukasz czystego wyglądu pasującego do Twojego wizerunku, nie szukaj dalej niż ten.

20. Stylowy płaski top

Style flat top mają różne kształty i rozmiary, jak już widziałeś. Musisz wybrać coś w oparciu o swój własny styl i toczyć się z tym. Wiemy, że na pewno pokochasz styl tak niesamowity jak ten. Płaskie topy są niesamowite z wielu powodów, można je nosić w każdym wieku i tutaj wyraźnie to widać. Świetny styl dla wszystkich grup wiekowych.

21. Style starzenia

Nieważne, w jakim jesteś wieku, czy jesteś młody czy stary, możesz podbić te modne style i stać się częścią trendsetterów na świecie. Ten styl ma poważne blaknięcie i jest czysty dla skóry głowy. Super krótka na dole i dłuższa na górze, ale nie za długa.

22. Styl gwiazdy

To rodzaj stylu, którego można oczekiwać od celebryty. To niesamowite. Wszystko ma jedną długość, a boki są krótkie, jak większość płaskich bluzek, które ci pokazaliśmy. Zanikanie jest stopniowe, a nie ekstremalne, ale jest seksowne i jeśli chcesz stylu, który sprawi, że poczujesz się jak celebrytka, to jest to.

23. Kwadratowe blaty

Kwadratowy top na tym płaskim topie naprawdę wymaga kogoś, kto lubi rockowy styl. W tym hipsterskim stylu jest blaknięcie i design.