30 najlepszych fryzur dla mężczyzn z brodą

Kiedy większość mężczyzn słyszy słowo „fryzura”, myśli o włosach na czubku głowy. Jednak nie zawsze biorą pod uwagę włosy na twarzy. Nie zwracając uwagi na to, w jaki sposób zarost na twarzy współgra z fryzurą, tracisz okazję, by przenieść swój styl na wyższy poziom.

Wywnioskowaliśmy, że brody będą odgrywać ważną rolę w wielu modnych stylach 2017 roku. Coraz więcej facetów zdaje sobie sprawę, że brody mogą ładnie równoważyć i uzupełniać fryzury, i rozważają oba, patrząc na różne fryzury. Brody nie tylko dodają dodatkowego wymiaru męskim fryzurom, ale także zapewniają kolejne ujście dla wyrażania siebie i kreatywności.

Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Podczas łączenia fryzur i brody należy wziąć pod uwagę kilka elementów. Musisz wziąć pod uwagę rodzaj włosów, zdolność wzrostu brody, porównawczą długość i inne czynniki, które mogą stworzyć lub zepsuć parę fryzura-broda. Brzmi skomplikowanie, prawda?

Ale nie bój się – dlatego napisaliśmy ten artykuł. Znajdziesz nasz topowe fryzury dla mężczyzn z brodą i trochę o tym, dlaczego dokładnie działają. Niezależnie od tego, czy możesz zapuścić piękne wąsy, czy gęstą brodę, znajdziesz tutaj takie połączenie fryzury i brody, które Ci odpowiada.

Zachary Quinto zaczesany do tyłu z podciętym profilem brodyKathy Hutchins / Shutterstock.com

Przylizane plecy podcięcie

Jeśli kiedykolwiek rzuciłeś okiem na artykuł o inspiracji fryzurą, prawdopodobnie widziałeś wyskakujące podcięcie. To jeden z tych klasycznych stylów, który pasuje prawie do wszystkiego i, jak można się spodziewać, jest to jedna z najlepszych fryzur dla mężczyzn z brodą. Długość podcięcia i długość brody powinny być takie same. Jeśli masz maszynkę do strzyżenia #3 po bokach i z tyłu włosów, przytnij brodę za pomocą strzyżenia #3. Stwarza to równomierny, zrównoważony wygląd. Broda kontynuuje przycinanie podcięcia i tworzy połączenie między brodą a cięciem. Zastanów się również, jak blaknięcie wpłynie na to parowanie. Jeśli twoja broda nagle zatrzyma się nagle w określonym miejscu, może to kolidować z blaknięciem. Z drugiej strony, jeśli twój zarost stopniowo się zwęża, dopasuje się do tego blaknięcie. Oczywiście możesz wybrać jedno – wszystko zależy od tego, jak się golisz.

męski kokStudio plików cookie/Shutterstock.com

Kok męski / Węzeł górny

Jest to chyba najbardziej oczywiste połączenie na liście, ponieważ kok męski został prawdopodobnie zaprojektowany tak, aby pasował do brody. Broda równoważy kok i dodaje ładnego kontrastu. Włosy na głowie spięte są z tyłu w mały kok, a broda pozwala na ujednolicenie głowy jako całości. To samo dotyczy górnego węzła. Kok męski i górny węzeł sprawdzają się również przy wszystkich rodzajach brody. Tutaj zarost to prawdopodobnie styl brody, który nie zadziała tak dobrze. Broda średniej wielkości prawdopodobnie załatwi sprawę. To około 4 do 6 tygodni wzrostu, w zależności od tego, jak szybko rośnie twój zarost. Jest to również często typ noszony przez większość facetów, którzy nie chcą wyglądać na gładko ogolone lub drwala. Jest w samym środku.

rozczochrane włosy z brodą

Kudłate / Rozczochrane włosy

Połączenie brody z rozczochranymi włosami również może wydawać się oczywiste. Przez dziesięciolecia broda była symbolem wyglądu diabelskiego, a połączenie kudłatych włosów i brody jest prawdopodobnie uosobieniem tego stylu. Emanuje pewną pewnością siebie, a nawet buntowniczością, do której dążą niektórzy faceci. Jak sama nazwa stylu może sugerować, broda może być lekko nierówna lub niechlujna. Oznacza to, że nie musisz regularnie przycinać brody, aby uzyskać równość. Jeśli zbytnio wymyka się spod kontroli, dobrym pomysłem jest szybkie przycinanie, ale poza tym bałagan jest w porządku i dodaje beztroskiego wyglądu. Jeśli nie możesz zapuścić pełnej brody, nie bój się – możesz nosić ten styl z odrobiną zarostu. Lekkość brody doda kolejny poziom niechlujstwa do ogólnego wyglądu. Kudłata fryzura lub potargany wygląd są tutaj idealne do cięcia. Warstwy mogą również pomóc wydobyć objętość włosów, aby uzupełnić niechlujną brodę. To jedna z niewielu fryzur dla mężczyzn z brodą, która wygląda dobrze przy minimalnej stylizacji i konserwacji.

Uczesanie na jeżaprzez @wirogas.barber

Schludny Quiff

Ten jest nieco trudniejszy do ściągnięcia, ale tylko ze względu na stylizację. Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie stworzenia świetnego quiffu, połącz go z brodą, aby uzyskać ostateczny styl. Objętość quiff najlepiej zrównoważyć za pomocą mniejszej lub średniej wielkości brody. Tworzy to kontrast wizualny i nie umniejsza quiff jako centralnego punktu włosów. Broda po prostu sprawia, że ​​wszystko jest równe; to nie jest tutaj punkt uwagi. Przystrzyżona, równa broda najlepiej prezentuje się z ładnym, stylowym quiffem. Kiedy wszystkie włosy są na swoim miejscu, uzyskujesz cudownie elegancki wygląd. To dobry wybór dla mężczyzn, którzy nie mogą naturalnie zapuścić dużo zarostu, ponieważ zalecana jest krótsza broda.

Gruba broda, zaczesana na bok, zwężające się podcięcie@adamjosephchase

Skok w bok

Jeśli lubisz pełne przygód fryzury i sękate brody, to jest to fryzura dla Ciebie. Ze wszystkich przedstawionych tu fryzur dla mężczyzn z brodą ta jest zdecydowanie najodważniejsza. To długi, asymetryczny krój, który dobrze równoważy większa broda. W tym stylu wszystkie włosy spływają razem, a zarówno włosy, jak i broda są centralnymi punktami. Chociaż nie jest to najlepsza fryzura do biura, jest to jedna z najbardziej przyciągających uwagę fryzur dla mężczyzn z brodami. Wymaga jednak dobrego kroju i poważnej stylizacji. Zazwyczaj styl z przecięciem z boku jest połączony z podcięciem. W naszym przewodniku po podcięciu uwzględniliśmy boczne podcięcie, więc sprawdź to, jeśli interesuje Cię styl.

Jake Gyllenhaal część boczna, długie włosyKathy Hutchins / Shutterstock.com

Część boczna

Podobnie jak podcięcie, część boczna to jedna z najbardziej klasycznych fryzur dla mężczyzn z brodą. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz kroju, który sprawdzi się w różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy jest to formalne, czy casual, część boczna i kombinacja brody będą Ci dobrze służyć. Ten styl łączy elegancką gładkość części bocznej z surowością brody. Tutaj sprawdzi się dowolny rozmiar brody; nawet zarost lub cień na godzinie piątej podkreślą i dopełnią część. A część boczna zapewnia korzyści, których nie ma większość innych fryzur. Jeśli chcesz całkowicie ogolić się z boczną częścią, możesz to zrobić bez rujnowania stylu. Style, takie jak boczne podcięcie, nie wyglądają najlepiej z gładką twarzą.

łysy bryan cranston z brodąŁysy z kozią bródką

Łysy

Chociaż technicznie nie jest to fryzura, wygląd łysiny i brody jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych „męskich” stylów, jakie możesz uzyskać. Broda równoważy łysienie i pomaga nadać głowie pełnię. Jest to szczególnie idealne, jeśli i tak łysiesz. Zamiast walczyć z łysieniem za pomocą grzebienia, możesz go objąć i wyglądać modnie. Kolejną zaletą jest to, że nie potrzebujesz żadnej stylizacji. Więc jeśli twoja linia włosów nie traktuje cię dobrze, rozważ ten klasyczny, surowy wygląd.

Boczne podcięcie z zaczesaną brodąKredyty: Fryzjerzy warkoczowi

Boczne podcięcie z zaczesaną brodą

Jeśli masz dłuższą brodę, możesz połączyć ją z dłuższą fryzurą, aby uzyskać odważny, efektowny wygląd. Ten szczególny styl ma długi zwis z boku, który sięga aż do wąsów.

Gerard Butler zaczesany do tyłu fryzura broDFree / Shutterstock.com

Odsunięta lekka tekstura fali

Aby uzyskać elegancki, profesjonalny wygląd, połącz zadbaną brodę z zaczesaną do tyłu fryzurą. Ta prosta kombinacja jest elegancka, ponadczasowa i łatwa w utrzymaniu.

Klasyczna część boczna@mattjbarbers

Czesana część boczna

Część boczna to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur męskich, nic więc dziwnego, że świetnie komponuje się z brodą. To też nie wymaga wiele pracy – jak pokazano tutaj, podstawowa czesana część może zdziałać cuda.

Blond szorstka tekstura@spizojka

Blond szorstka tekstura

Jeśli twoja broda ma grubszą teksturę, dlaczego nie założyć bardziej teksturowanej fryzury? Ta długa fryzura pozwala błyszczeć szorstkiej fakturze włosów, tworząc dużo ruchu.

Francuska uprawa z blaknięciem skóry@barber_djirlauw

Francuska uprawa z blaknięciem skóry

Starannie przystrzyżona broda i starannie przystrzyżona fryzura to idealne połączenie. Francuski crop to szczególnie dobra opcja do tego wyglądu.

Styl hipster z odsuniętymi plecami@andrewlampebarber

Hippi czesane, zaczesane plecy z wyblakłymi bokami

Style retro są nadal tak popularne, jak zawsze. Ten gładki krój na plecach oddaje hołd stylowemu wyglądowi z lat pięćdziesiątych, a broda dopełnia styl.

fryzury dla mężczyzn z brodą - blackfishbry@szarlotka

Prosty Zakrzywiony Top z Falującą Brodą

Wielu facetów z dłuższymi brodami wybiera krótsze włosy, aby pokazać swój obfity zarost, a ten krótki, falisty styl właśnie to robi.

Ukryty węzeł z podciętymi zwężanymi bokami@iisakkinummi

Ukryty węzeł z podciętymi zwężanymi bokami

Górny węzeł to niesławnie popularny wygląd, który ładnie łączy się z brodą. Ten prosty, ale modny styl zawiązuje węzeł z tyłu głowy, aby wszystko było schludne.

Luźne kręcone włosy + podcięcie blakną Luźne kręcone włosy + podcięcie blakną, przez @mattjbarbers

Luźne Kręcone Włosy

Kręcone włosy dobrze nadają się do gubienia, swobodnych stylizacji, takich jak ta pokazana tutaj. Włosy są utrzymywane dłużej, aby uzyskać optymalne kręcenie, a broda jest przycięta krócej, aby wszystko wyrównać.

Odłączone podcięcie śliskie do tyłu@boar_and_blade

Styl ze szczotkowanymi plecami z długą brodą

Wysoki quiff świetnie pasuje do długiej brody. Ten szczególny styl szczotkowanych pleców wykorzystuje czesanie palcami, aby stworzyć falistość włosów.

Buzz Cut z wyblakłą skórą brody@shawn_barbz

Cięcie Buzz z blaknięciem skóry

Jeśli szukasz stylu, który nie wymaga konserwacji, nie szukaj dalej niż klasyczny buzz cut. Najlepiej działa z krótszą brodą lub kozią bródką, ale może być również używany do dramatycznego podkreślenia długiej brody.

fryzury dla mężczyzn z brodą@szarlotka

Prosta liga bluszczu z wyblakłymi bokami

Kolejny zaczesany do tyłu wygląd, to podejście do Ivy League jest schludne i czyste. To świetny wybór, jeśli masz dłuższą, lekko niechlujną brodę, ponieważ fryzura sprawi, że broda będzie wyglądać schludniej.

Odłączenie części bocznej@squirebarbershop

Odłączenie części bocznej

Odłączona część boczna to modna odmiana klasycznego stylu. Rezultatem jest elegancki, wyrafinowany wygląd, który pasuje do każdego rodzaju brody.

Podcięcie + Wyszczotkowany FohawkPodcięcie + Wyszczotkowany Fohawk, przez @tombaxter_hair

Podcięcie + Wyszczotkowany Fohawk

Po zabawnym, lekko punkowym spojrzeniu? Ta hybrydowa fryzura wykorzystuje swobodny sztuczny jastrząb i schludne podcięcie, aby stworzyć styl, który jest trochę buntowniczy i trochę powściągliwy.

Pędzel o niskim współczynniku blaknięcia i uchwyt do kłaczków@rokkmanbarbers

Pędzel o niskim współczynniku blaknięcia i uchwyt do kłaczków

Ta fryzura jest idealna dla facetów o gęstych włosach, którzy chcą czegoś super eleganckiego. Włosy są uczesane w fale z niskim blaknięciem, które prowadzą oko w kierunku brody, która ma dżentelmeński podkręcony wąsik.

zaczesana do tyłu broda z podcięciemRoman Samborskyi/Shutterstock.com

Pozłacany tył ze zwężanymi bokami

Jeśli masz cieńsze włosy, ale chcesz uzyskać gęsty i pełny wygląd, wypróbuj ten dłuższy styl. Włosy są zaczesane z powrotem na miejsce, a broda jest zapuszczana, aby dodać głębi i wymiaru.

Hipsterska broda i francuski skręt@boar_and_blade

Francuski zwrot upraw

Ten styl uzupełnia naturalnie kędzierzawą brodę z równie potarganym francuskim przycięciem. Mała asymetryczna grzywka to wisienka na tej wysoce teksturowanej fryzurze.

Francuska uprawa z blaknięciem skóry@joshconnollybarber

Francuska uprawa z blaknięciem skóry

Chcesz czegoś bardziej użytecznego i łatwego w utrzymaniu? Wypróbuj tę prostszą francuską uprawę z blaknięciem skóry i krótką brodą. Nie wymaga żadnej stylizacji poza okazjonalnym szczotkowaniem.

Line Up Taper Wyblakła Pompadour@juanmapeluka

Line Up Taper Wyblakła Pompadour

Aby uzyskać ten smagany wiatrem plażowy wygląd, rozważ ten wydmuchany pompadour. Czesanie palcami służy do tworzenia falistych pasm włosów, a super krótka broda zapewnia równowagę.

Shutterstock_538654882Roman Samborskyi/Shutterstock.com

Cienkie włosy czesane z boku

Oto świetny wygląd dla mężczyzn o cieńszych włosach. Włosy są wyrosłe i zaczesane do tyłu, dzięki czemu włosy wyglądają na grubsze niż są, a broda dodatkowo wzmacnia tę iluzję.

Teksturowany top z blaknięciem Line Up Taper@juanmapeluka

Teksturowany top z blaknięciem Line Up Taper

Szukasz czegoś stylowego i pełnego przygód? Sprawdź ten lejący się teksturowany top z uporządkowaną linią, która dodaje symetrii i wyrazistości.

Uprawa francuska@jarredsbarbers

Uprawa francuska

Wystarczy spojrzeć na tę gęstą, gęstą i gęstą brodę. Broda w miarę przesuwania się w kierunku dolnej części twarzy staje się jeszcze grubsza, co przywraca równowagę francuskiej uprawie powyżej. French Crop jest całkiem schludny, ale blaknięcie po bokach doskonale uzupełnia brodę.

Schludny Pompadour z rozcięciem na brodę@szarlotka

Schludny Pompadour z rozcięciem na brodę

Szczeliny na brodzie stają się coraz powszechniejsze, ale wymagają więcej uwagi niż myślisz. Broda gęstnieje ku dołowi pozostawiając nieco cieńsze boki, aby policzki nie wyglądały na bardziej puszyste. Dodatkowo włosy są również bardzo fantazyjne ze skośną skronią, a cienki pompadour sprawia, że ​​jest to idealny styl boogie.

Subtelna świątynia do blaknięcia brody z Line Up@eddie_samoniak

Subtelna świątynia do blaknięcia brody z Line Up

Widzimy, że ten jest bardzo inspirowany Drake’em, szczególnie z tą teksturą włosów. Broda bardzo płynnie zaczyna się od świątyni, a jej zanikanie sprawia, że ​​jest to łatwe. Dodatkowo wąsy są przerzedzone, aby uzyskać ten specyficzny wygląd Drake’a, podczas gdy włosy są lekko wyblakłe czesanie.

fryzury dla mężczyzn z brodą@szarlotka

Wytatuowana strona z bocznym wycięciem

Kto powiedział, że tylko fryzury mogą mieć dłuższe pasma włosów? Sprawdź tę brodę z dłuższymi i grubszymi pasmami włosów. Te włosy uzyskują prostą teksturę dzięki regularnemu czesaniu grzebieniem. Wąsy nie różnią się od dłuższych włosów rozłożonych do końca.

Dłuższy QuiffDłuższy Quiff, przez @barber.josh.o.p

Dłuższy Quiff

Jak zawsze broda i fryzura powinny iść w parze, nie inaczej jest. Broda na linii szczęki, która jest dość gęsta, przyciąga cały ciężar w kierunku szczęki, aby uzyskać równowagę do góry, która jest pełnoprawnym pompadourem z wysokim spadkiem.

Proste francuskie przycięcie ze zwężającymi się wyblakłymi bokami@criztofferson

Prosto czesana francuska uprawa

Czy widzisz, że ten styl ocieka tak dobrze, że prawie wydaje się nieprawdziwy! Broda jest mocno wyblakła, co przebiega wzdłuż zanikania świątyni, nie wspominając już o tym, że broda jest wyblakła za linią szczęki. Dzięki temu styl jest bardzo skoncentrowany, wspierając to, wąsy są również ogolone, zwracając całą uwagę na brodę.

haristyle-dla-mężczyzn-z-brodami-agusdeas@agusdeasis

Zdezorientowany top z ostrymi pasmami

Nazywa się to równowagą z tym, co zostało powiedziane, góra jest bardzo dzika, ale skręcona z bocznym kołysaniem. Wyblakłe boki sprawiają, że broda jest dobrym punktem wyjścia, a blaknięcie dobrze łączy się z włosami i brodą. Ta broda jest dobrze ukształtowana bez zwężenia, aby zapewnić równowagę.

Trzeźwy zwężający się bok z pikowaną górą@ virgiltb

Trzeźwy zwężający się bok z pikowaną górą

Często widzimy niskie zanikanie lub zanikanie świątyni, aby rozpocząć brodę, ale to coś innego. Ta sama objętość zwężająca się po bokach przy tej samej objętości brody sprawia, że ​​jest to jednolita bryła. Teraz broda rośnie na długość włosów, gdy dalej schodzimy. To jest przykład ładnej długiej brody w kierunku podbródka.

Kręcona fryzura z brodąKręcona fryzura z brodą, przez @barbermikethomas

Kręcona fryzura z brodą

Nazywają to szorstkim zadrapaniem, a ten jest zrobiony całkiem dobrze. jest mieszany przez skroń za pomocą boków o podobnej objętości. Innym powodem, dla którego wygląda to na cały wygląd, jest brak oczywistej części bocznej, a top ma krótkie loki i teksturę włosów, która jest dość gruba.

Odmiana fryzury Quiff Messy

Odmiana fryzury Quiff Messy

Ma to związek z kształtem twarzy, posiadanie długiej budowy twarzy, gęsta broda o pełnej fakturze sprawia, że ​​wygląda ona bardzo dojrzale. Ten zwieńczony pół zwiniętym quiffem na wierzchu o grubej teksturze jest czymś, co sprawia, że ​​łatwo się wyróżnisz. Wskocz na garnitur, a potem zobacz, jak dzieje się magia.

Fryzury dla mężczyzn z brodą@russ_thebarber

Niska część boczna klucza

Sprawdź teksturę i kształt pasm włosów. jest lekko cienki i lekko podkręcony. Ten można wykorzystać jako zaletę przy takich fryzurach. Cienka część boczna tworzy dobry stożek, który pomaga stworzyć blaknięcie skroni, które ułatwia mieszanie brody. Włosy na brodzie są dłuższe, przez co są długie i gęste.

Blaknięcie teksturowanej skóry@luiiisc_

Blaknięcie teksturowanej skóry

Ostatnio te golenie w pozycji pionowej w pobliżu koziej bródki staje się coraz bardziej popularne, podobnie jak golenie ukośne w skroni stało się tak modne, jak tylko może być styl. Ta broda jest grubsza niż włosy, ściąga ciężar w kierunku szczęki i sprawia, że ​​włosy wyglądają na bardzo spokojne i wyluzowane, to znaczy kto tego nie lubi?

Francuska uprawa z podciętym blaknięciem@chambers_sheffield

Francuska uprawa z podciętym blaknięciem

Spójrz na tę pełniejszą teksturę, broda jest gęsta i pełna. Pasma włosów są dłuższe, aby zwiększyć grubość, dzięki czemu są cieńsze po bokach, ale grubsze u dołu. Wyblakły francuski crop w świątyni rzuca światło na brodę i mówi, że dana osoba jest bardzo modna.

Blond fryzura Swagger z brodą

Góra o grubej teksturze o dużej objętości

Jeśli nie jest teraz w filmie, na pewno właśnie go kręci! Tak wiele rozmachu osobiście, broda jest nieco szorstka, a włosy są grubsze, aby uzyskać ogólny zrównoważony charakter. Włos ma fantazyjny przedziałek z boku i zwęża się ku brodzie.

Uczesane blond włosyźródło

blond włosy zaczesane do góry

Czy to tylko ja, czy możesz zauważyć, że odświeżysz się dwa razy? Raz na górze, a drugi na brodzie, jest to pionowo symetryczna fryzura z bokami zwężającymi się i wyblakłymi, ale pomaga brodzie zacząć od mniejszej tekstury. Im niżej, tym pasemka stają się dłuższe i grubsze.

Płaski top afroPłaski top Afro, przez @mattjbarbers

Płaski top Afro

Teraz nazywamy to bardzo dobrze utrzymaną i utrzymaną fryzurą z afro zakręconym czubkiem i brodą, która jest wystarczająco gruba, ale zwężająca się na policzkach, aby przyciągnąć długość do policzków, podobnie jak fryzura. Pamiętaj, aby boki były wyblakłe na tyle, aby dobrze je mieszać.

Quiff z bocznym ruchemQuiff z bocznym ruchem, przez @mattjbarbers

Quiff z bocznym ruchem

Nazwijmy ją tą o masywnie dobrej objętości, kosmyki na górze i na brodzie są po prostu idealnie gęste, a wzrost mówi wszystko, że są utrzymane. Objętość na górze i na dole sprawia, że ​​jest to świetny styl, a zasada jest znowu taka sama, połącz boki tylko na tyle, aby oczarować.

Top Knot Blond Styleźródło

Top Knot Blond Style

Bądźmy szczerzy wszyscy czekaliśmy na bezczelny górny węzeł z rozrzuconą brodą. Tutaj to jest, boki są kręcone włosy splecione z większą grubością w kierunku wąsów i brody z paskiem pod brodą. Biorąc to pod uwagę, górna część jest podobna, z całą uwagą skierowaną na górny węzeł, dzięki czemu jest to bardzo centralny styl oparty na twarzy.

Eleganckie okulary i broda z przesuniętymi bokamiźródło

Eleganckie okulary i broda z przesuniętymi bokami

Jeśli to nie daje poważnych wibracji, to nic innego nie będzie, głośność jest mocno przesadzona w kierunku brody i jest kontrolowana na górze za pomocą prostej części bocznej. Broda ma jednak rdzawy wygląd i zachowany kształt.

Pompadour z rozcięciem z boku i wąsamiźródło

Pompadour z rozcięciem z boku i wąsami

Bonjour! Ten styl ocieka niesamowitym francuskim odcieniem z klasycznym pompadour z rozcięciem z boku ze wszystkimi zżelowanymi odsuniętymi tyłem z tym błyszczącym produktem. To nie to, broda z stonowanymi wąsami dodaje jej jeszcze lepszego stylu. Zobacz tę część boczną, to też jest trudna część, za dużo stylu, prawda??

Wysoka fryzura Quiff dla mężczyznźródło

Wysoka fryzura Quiff dla mężczyzn

Ramit Sethi, czy to ty? Objętość, którą widzimy na tym zdjęciu, mówi wszystko, przy tak niesamowitej objętości można uzyskać wiele różnych stylów. Wierzch to gęsty, boczny szczotkowany quiff z nutami barwnika. Broda jest podobnie gęsta połączona z bezczelnym stożkiem.

Kręcone włosy dłużej z brodą dla mężczyzngulserinak1955/Shutterstock.com

Dłuższe Kręcone Włosy

Myślę, że już znasz formułę, zrównoważ długość i objętość na górze i na dole. Nie inaczej jest, dłuższa tekstura na górze jest lekko podkręcona, a broda ma również dłuższe pasma. Ogólna gęstość jest podobna do topu barwionego na srebrny odcień.

Hipster Faux Hawk z brodą i okularami@barberhooligan

Hipster Faux Hawk z brodą i okularami

Czy to tylko ja, czy też widzisz dwa odświeżenia? Jeden jest na czole, a drugi tuż przy brodzie z długimi włosami na brodzie. Gęstość lub objętość jest tak gęsta, że ​​sprawia wrażenie chropowatej. Sztuczka polega na tym, aby uzyskać mieszankę w skroni z grubą objętością, bez zanikania, bez zwężenia, po prostu chropowata objętość.

Wypielęgnowana broda i wzór grubych kolców@abbas_hmadifard/Instagram

Designerski wzór brody i grubych kolców

To jest prosto od bogów. Wierzch jest ułożony warstwowo ze szczelinami pomiędzy nimi. To plus gładkie zanikanie kropli z tymi goleniami z rozcięciem, które przebiegają wzdłuż brody, sprawiają, że jest to jeden słodki styl, który jest absolutnie męski. Broda jest tak samo gruba jak włosy i jest ukształtowana tak, aby zachować pudełkowatą teksturę.

Szczotkowanie szpiczastetancerz / Shutterstock.com

Szczotkowanie szpiczaste

Przypomina mi to styl Chrisa Hemswortha z tym wyglądem Thor: Ragnarok. Wierzch jest lekko ujarzmiony, aby odświeżyć się ze sztucznym odcieniem. Boki są zwężane na tyle, aby zmieszać brodę, a następnie, gdy schodzimy, gęstość znacznie się zwiększa. W tym stylu liczy się grubość.

Twarda część, blaknięcie i broda, tak proszę@kasa_super/Instagram

Twarda część, blaknięcie i broda, tak proszę

Jednym z wielu powodów, dla których jest to wyjątkowe, jest to, że nie widzimy oczywistej mieszanki zwężającej się lub zanikającej. Broda zaczyna się sama i rośnie stopniowo wraz z jej wzrostem. Boki policzków zwężają się, a podbródek jest grubszy, gdy schodzi w dół. Boki na głowie są wyblakłe, dzięki czemu broda nieźle wyskakuje.

Wypielęgnowana broda i Pompadour@florida_barberian

Wypielęgnowana broda i Pompadour

Czy to jest styl, za którym wszyscy chcą, kiedy mówią, że nie golą się w listopadzie? Myślę, że tak, szorstkie, gęste włosy na brodzie robią bardzo trudne wrażenie, a zwłaszcza przy takiej objętości trudno narzekać. Góra jest pompowana, dzięki czemu jest jeszcze bardziej finezyjna. Czy możesz w ogóle narzekać??

Spiczasty Pompadour i długa broda@florida_barberian

Spiczasty Pompadour i długa broda

Proszę, przywitaj dużą, złą wersję ostatniego stylu z eleganckim pompadourem i grubszą, dłuższą i pełniejszą brodą. Boki są delikatnie zwężane, co wystarczy, aby dobrze komponować się z brodą. Pompadour wykonuje dużo pracy, aby wyglądał jednocześnie solidnie i elegancko.

Regulowany krój i długa pełna broda@renaud_mtlbarber

Regulowany krój i długa pełna broda

Kiedy zamierzasz przyciągnąć całą uwagę do swojej brody, pozwól jej rosnąć wykładniczo, a następnie miej top tak spokojnie, jak to tylko możliwe. W tym przypadku jest zamiatany z boku z drobną twardą częścią. Zanikanie jest właśnie tym, co sprawia, że ​​broda wyskakuje z zakrzywionym składem, jak można się zestarzeć z tym krojem?

Pełna broda i krótkie przycięcie z intensywnym blaknięciem@jerrinhaweshair

Pełna broda i krótkie przycięcie z intensywnym blaknięciem

Tylko jeśli francuska uprawa i pędzel miały dziecko, tak to wygląda. Mały pędzel można również nałożyć, aby uzyskać francuski wygląd. Dodatkowo boki są wyblakłe bez wtapiania w nie brody. Boki są dość grube i gęste, w miarę schodzenia robi się jeszcze bardziej grubsze zapewniając bardzo pełniejszy wygląd, nie zapomnij od czasu do czasu przyciąć.

Designerskie baki@moohammad_hamze

Designerskie baki

Jeśli to nie kwalifikuje się jako arcydzieło, nie wiesz, co będzie. Góra jest odsunięta do tyłu warstwami grzebieniowymi, a boki są dość wyjątkowe z ładnym zausznikiem i układem. Broda zaczyna się rozcięciem i rośnie od cieńszej do grubszej, tak wygląda styl.

Farbować za Pompadour z Designer Fade@moohammad_hamze

Farbować za Pompadour z Designer Fade

Dye, puszysty pompadour, zwężane boki z wygolonym blaknięciem i wyblakłą brodą w świątyni. Ta broda jest dość wszechstronna, dzięki czemu można ukryć łaty tenisowe i mieć gęstą bródkę o tej fakturze, dzięki czemu więcej uwagi poświęca się fantazyjnej górze i fantazyjnej brodzie.

Podrzucany top z grubą brodą to para@tombusson

Podrzucany top z grubą brodą to para

Potargane włosy o krótkiej długości przypominają mi Chrisa Hemswortha, a ten styl jest bardzo podobny do niego. Gęsta broda zaczesana do góry z blond wyglądem to po prostu idealny dotyk. Boki są zwężane i widać, że nie ma podcięcia dla tego zdrowego wyglądu.

Zaczesane do tyłu szczoteczka do góry ze stożkiem@slackerblack

Zaczesane do tyłu szczoteczka do góry ze stożkiem

Czy jakakolwiek inna fryzura może być tak zrównoważona jak ta? Góra jest zaczesana do tyłu z bardzo prostym pasmem. Boki są cienkie z bokami i zwężającymi się bokami, aby zwrócić większą uwagę na górę. To broda równoważy wygląd i sprawia, że ​​jest gęsta.

Związane włosy z gęstą brodą@ finn.brock

Związane włosy z gęstą brodą

Czy to jest definicja bycia z klasą? Tak, założę się, że tak. Włosy są dość cienkie, ale sklejają się na całej długości, a niektóre kosmyki opadają. Broda jest tu dość zarośnięta, co składa się na jej objętość. Lekkie zwężanie się sprawia, że ​​miesza się z włosami.

Majestatyczny kędzierzawy kudły@thecommodoreatl

Majestatyczny kędzierzawy kudły

Cały sens posiadania brody przez większość czasu polega na zrównoważeniu wyglądu. Góra jest krótko podwinięta, dzięki czemu gęsty wygląd sprawia, że ​​jest bardzo fajny. Biorąc to pod uwagę, podobnie gęsta broda sprawia, że ​​jest to równie zabawne i jazzowe.

Pleciony top z wyblakłymi bokami@ v.hugostyles

Pleciony top z wyblakłymi bokami

Jeśli przyjrzysz się uważnie, całość wygląda dość elegancko. Brodę spłaszcza się maszynką do strzyżenia w rozmiarze 1. Zabawa polega na tym, że top jest wyblakły z warkoczami na wierzchu. Czystszy wygląd jest zarówno modny, jak i elegancki.

Hard Side Sweep z niskim Fade@ivanshavethesailor

Hard Side Sweep z niskim Fade

Cienkie brody są równie modne, co gęste. Ta konkretnie jest chłodna, w której górę równoważy cienka broda. Góra jest przesunięta z boku z boczną częścią, która jest również zanikaniem. Blaknięcie sprawia, że ​​​​dobrze wchodzi na brodę.

Ginger Rugged Gruby wygląd@hair_bello

Ginger Rugged Gruby wygląd

Jeden z dość zrównoważonych wyglądów, które widzieliśmy od dłuższego czasu. Wierzch jest slicked back orzech ma lekki puch. Top jest cienki, dzięki czemu łatwo go odepchnąć. Boki są podcięte zwężane o grubości. broda, która dość dobrze równoważy twarz.

Bańka zarostowa z lokami@hair_bello

Bańka zarostowa z lokami

Zarost to jeden krok w kierunku czystego, ale szorstkiego wyglądu. Biorąc to pod uwagę, wierzch jest gruby i ma puszyste loki, a także zarost, który sprawia, że ​​wszystko jest tak schludne. Boki są lekko zwężane, ale nadal mają objętość.

Gruba broda z twardym podcięciem@_robweston

Gruba broda z twardym podcięciem

Czy ktoś powiedział, że 100% wytrzymały wygląd? Tak, plus modny wygląd. Broda jest ruda i wystarczająco gruba, aby zrównoważyć górę. Wierzch jest zagięty z boku, ale nie jest zwykły, jest mocno rozciętym podcięciem z bezczelnym blaknięciem skóry.

Zgrabna cienka broda ze szczotką boczną@kamasz

Zgrabna cienka broda ze szczotką boczną

Długie twarze są dość trudne do stylizacji, ale tutaj widzimy, że robi się to z czystą umiejętnością. Góra jest szczotkowana z boku z brodą zwężającą się do przodu, wszystko gładkie. Boki są wyblakłe, a górna jest szczotką boczną z lekkim puchem na górze.

Szczotkowany Pompadour z Temple Taper@chadius_maximus

Szczotkowane Pompadour z Temple Taper

Jak często widzimy tak dużą równowagę w wyglądzie? Niezbyt często. Góra jest zaczesana z nutami pompadour. Wszystko to z bokami zwężającymi się, aby zwrócić uwagę na górę, z brodą równoważącą dolną część twarzy.

Elegancki długi top z długą brodą@chambers_sheffield

Elegancki długi top z długą brodą

Czy to najbardziej męski wygląd do tej pory? Być może! Równowaga na tym jest szalenie dobra. Góra to długowłosy pompadour, z bokami zwężającymi się i wyblakłymi. Wszystko to, z długą i zadbaną brodą, daje bardzo mocny i wytrzymały wygląd.

Cienki kręcony top z wyblakłą brodą świątyni@jose.crespo_

Cienki kręcony top z wyblakłą brodą świątyni

Tak wiele się tutaj dzieje, zaczynając od góry, jest to cienkie, kręcone włosy z bokami zwężającymi się. Najlepsze jest to, że blaknięcie świątyni jest tym, co powoduje równowagę między włosami a brodą. Plus nie zapomnij o tym żywym składzie.

Pompadoured Push Back z cienkimi włosami@nickbarford

Pompadoured Push Back z cienkimi włosami

Najlepsze w przypadku cienkich włosów jest to, że są one stosunkowo łatwiejsze do ułożenia przy użyciu słabszego produktu. Góra tutaj jest prosto do góry odsunięta do tyłu, a boki są zwężane. Blaknięcie jest w połowie zanikania dla tego schludnego wyglądu oraz gęstej brody, która zapewnia równowagę twarzy.

Dmuchany slizany plecy z zanikaniem świątyni@kaidenfayhair

Dmuchany slizany plecy z zanikaniem świątyni

Po pierwsze, balans tego wyglądu jest niesamowity. Biorąc to pod uwagę, góra jest puszysta, zaczesana do tyłu ze zwężającymi się bokami, a na końcu schludny skroń. Tutaj broda odgrywa ogromną rolę w tym, że linia włosów pozostaje niezauważona.

Szczotkowanie cienkich włosów@cutsbyerick

Szczotkowanie cienkich włosów

Brody zawsze podkreślają najlepszy wygląd, jeśli dopełnia go top. Oto cała historia. Wierzch jest szczotkowany z nienaruszoną objętością, boki są wyblakłe z rozcięciem, aby wyglądały bardzo fajnie. Broda jest lustrzanym odbiciem góry.

Buzzed Butch Cut z podwójnym rozcięciem@seuelias

Buzzed Butch Cut z podwójnym rozcięciem

Buzz Cut zawsze dobrze komponuje się z gęstą brodą, co daje bardzo twardą militarną perspektywę. Wszystko to plus podwójne golenie z szczelinami sprawia, że ​​wszystko jest dziesięć razy lepsze. Słodki średni efekt zanikania sprawia, że ​​boki są bardzo gładkie.

Dropped Fade z zawiniętym topem@thaddeus.10

Dropped Fade z zawiniętym topem

Drop Fade z podwiniętym topem sprawia, że ​​efektownie wygląda, a barweny z tyłu tworzą idealne połączenie. Góra jest dość swobodna, ale podrzucona z tą nieregularną fakturą. Wtopienie się w tę brodę jest spowodowane blaknięciem świątyni.

Zwinięty pędzel z goleniem w gwiazdki@criztofferson

Zwinięty pędzel z goleniem w gwiazdki

Star Haircut, cóż nie dosłownie, ale ma stożkowe golenie w kształcie gwiazdy z goleniem z rozcięciem dla tego bezczelnego, średniego zanikania. Góra jest podwinięta, ale zaczesana z pewnym podcięciem po bokach, aby ten styl ociekał.

Pleciony węzeł górny z wysokim wyblakłym stożkiem@jackofallfades_

Pleciony węzeł górny z wysokim wyblakłym stożkiem

High Fades to nic innego jak czyste złoto. Pleciony top sprawia, że ​​modny wygląd jest modny, nie wspominając o tym, że barwnik stanowi tak wiele stylu. Blaknięcie pomaga uzyskać brodę, która całkowicie równoważy twarz.

Prawie Mohawk z twardą częścią@as.symetryczny

Prawie Mohawk z twardą częścią

Czy to właśnie nazywamy wyglądem Toma Hardy’ego? Tak jest! Góra jest mohawkowana z pocky teksturą, a boki są mocno wyblakłe. Jednak broda jest tym, co przyciąga wygląd i zakotwicza twarz.

Zmierzwiona broda i cienkie loki@carlito_thebarber

Zmierzwiona broda i cienkie loki

Kto powiedział, że broda jest dobra, gdy jest gruba, sprawdź tę cienką brodę z długą brodą. To pasuje do topu tak dobrze, że ma cienkie włosy, ale zwęża się po bokach z kręconymi włosami na górze.

Ten zarost i ten Quiff@fryzury

Ten zarost i ten Quiff

Ten zarost jest czymś, co całkowicie uzupełnia górę dzięki temu cienkiemu włosowi, który jest odsunięty do tyłu. Boki są podcięte, zwężane, ale nie ma części, dzięki czemu całość sprawia wrażenie jednolitego.

Broda o linii szczęki ze szczotką boczną Quiff@sunshinesnipps

Broda o linii szczęki ze szczotką boczną Quiff

Koncentracja objętości jest tym, co rządzi tym stylem i powiem, że jest to zrobione z największą dbałością o szczegóły. Wierzch to quiff szczotkowany z boku ze średnim blaknięciem, który ustępuje brodzie i oba są gęste w kierunku szczytu.

Gruba broda z francuskim przycięciem irokezem@film_barbershop

Gruba broda z francuskim przycięciem irokezem

Tak intensywny jak ten wygląd, fryzura i broda nie pozostają w tyle w konkurencji. Góra jest mohawkowana z bokami zwężającymi się i wyblakłymi po bokach. Całość lekko skrócona po francusku z brodą, która całkiem nieźle utrzymuje wagę.

Grzmotowe golenie z eleganckim cereną@thehammerbarber

Grzmotowe golenie z eleganckim cereną

To połączenie brody i cefal jest nieco ponad wierzchołkiem z goleniem w kształcie grzmotu, co sprawia, że ​​wygląda to bardzo modnie. Broda jest tym, co zakotwicza wygląd z zaczesanym do tyłu wyglądem.

Nadęty Pompadour z Temple Fade@thehammerbarber

Nadęty Pompadour z Temple Fade

Jeśli przyjrzysz się uważnie, koncentracja wokół szczęk i na górze jest całkiem zgrabna. Boki są zwężane, a skroń jest starannie wyblakły. Broda ma również golenie z rozcięciem, które tylko nieco poprawia to, czy ktoś może się pomylić z tym wyglądem? Nie

Potargane włosy z gęstą brodą@adhbrand

Potargane włosy z gęstą brodą

Grubość to trend i tutaj jesteśmy świadkami tego w jego wszechmocnej formie. Broda jest tak samo gruba jak góra, a najlepsze jest to, że góra jest podrzucona, aby uzyskać schludny, swobodny wygląd.

Podcięte boki z pędzelkiem@titan_barber

Podcięte boki z pędzelkiem

To, jak broda dodaje obwodu do wyglądu, jest dość interesujące. Góra jest podcięta z boku, a góra jest szczotkowana tymi goleniami linii, aby dodać jej więcej rozmachu.

Pędzel w stylu Mohawk@giuse_laguardia

Pędzel w stylu Mohawk

O czym powinniśmy najpierw porozmawiać? Broda jest tak szorstka jak góra, a góra jest farbowana i szczotkowana teksturą semi-mohawk, czy jest jeszcze lepiej? Miej boki wyblakłe, aby broda mogła schludnie wejść.

Zarost z długim francuskim plonem@the_ramsey

Zarost z długim francuskim plonem

Równowaga brody i włosów jest dość finezyjna, góra jest długa francusko przycięta z zadziornym zarostem. Jednak wąsy są dość wykwintne i są wisienką na torcie. Boki są wyblakłe, aby wprowadzić tę brodę do gry.

Rosomak imbirowy ze środkową częścią@cresswellbarberco

Rosomak imbirowy ze środkową częścią

Czy to nie Hugh Jackman? Cóż, wersja imbirowa. Top jest w połowie rozchylony, a środkowy efekt zanikania, co sprawia, że ​​jest to zabawne z podrzuconym pędzlem. Blaknięcie wprowadza do gry brodę, która sprawia, że ​​jest bardzo fantazyjna!

Jasna broda bandyta z zaczesaniem@olliefosterhair

Jasna broda bandyta z zaczesaniem

Ten wygląd jest bardzo hipisowski, szczególnie z tatuażem na szyi. Boki są mocno wyblakłe, a góra jest szczotkowana i farbowana, co sprawia, że ​​jest to świetna zabawa. Broda jest skoncentrowana w kierunku podbródka, a boki są zwężane, aby uzyskać wyblakły wygląd.

Buzzed Top z ogoloną boczną rozcięciem@nickbarford

Buzzed Top z ogoloną boczną rozcięciem

Wytatuowana szyja z wygolonym rozcięciem to wyraźny look hipsterskiego trendu. Góra jest skrócona, a boki są bardzo drobno spłowiałe. Zadbane boki, które sprawiają, że broda wygląda dość wykwintnie, sprawiają, że całość wygląda całkiem modnie.

Wyjątkowa broda kozia bródka z fryzowaną górą@seuelias

Wyjątkowa broda kozia bródka z fryzowaną górą

Wierzch jest dość kędzierzawy i farbowany, aby nadać mu efekt poppingu. Jednak chleb jest tym, co kradnie tu show. Kozia bródka, na początek, jest dość gruba, a skroń wtopiona w brodę przenosi ten wygląd na zupełnie inny poziom.

Długa broda i chłodna francuska uprawa@yakuzabarber

Długa broda i chłodna francuska uprawa

Ciężar tej równowagi musi przechylać się w kierunku brody o długiej fakturze i niewielkiej objętości z gęstym wyglądem. Góra jest jednak nieco cienka z francuskim crop stylem. Boki są wyblakłe, aby ładnie się mieszać.

Wygląd Kapitana Ameryki@seuelias

Wygląd Kapitana Ameryki

Gdybyśmy mieli nagrodę za schludny i wyważony wygląd, byłby to silny pretendent. Niskie zanikanie odgrywa tutaj ważną rolę w łączeniu brody z fryzurą, górna część to szczotkowana pompadour z lekkim zwężeniem po bokach.

Cienkie cięcie Buzz z goleniem Z@horatiuthebarber

Cienkie cięcie Buzz z goleniem Z

Bardzo nowoczesne i schludne podejście do klasycznego buzz cuta. Rozcięcie w kształcie litery „Z” na górze odbiera jej ogólny styl. Plus boki są stopniowo wyblakłe, aby uzyskać perfekcję, nie wspominając o gęstej i zwężającej się brodzie, która zapewnia schludny wygląd.

Intensywne, warstwowe przesuwanie po bokach@marianodivaio

Intensywne, warstwowe przesuwanie po bokach

Wszystko w tym wyglądzie jest cudowne. Wierzch jest idealnie ułożony z odrobiną bocznego zaciągnięcia, boki są lekko zwężane, a broda po prostu imituje górę swoją gęstą gęstością.

Wytrzymały Viking z zaciętym tyłem z podcięciem@cresswellbarberco

Wytrzymały Viking z zaciętym tyłem z podcięciem

Rudy surowość z zaczesanym do tyłu topem jest dość szykowny. Daszek wdowy z podcięciem po bokach z efektem spłowienia sprawia, że ​​jest bardzo ładnie i elegancko. Gęsta broda dość dobrze równoważy dolną część twarzy.

Szczotkowanie Sharky@seuelias

Szczotkowanie Sharky

Rozbrykany cienki pędzel jest tym, co lubimy. A ten to uczta dla oczu, podcięcie po bokach. Broda polega na utrzymaniu tego ciężaru zakotwiczonego, a golenie z cięciem to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać modny akcent.

Gruba broda w kolorze rudym z warstwowym topem push-back@międzynarodowi barbers

Gruba broda w kolorze rudym z warstwowym topem push-back

Gruba broda imbiru to z pewnością stwierdzenie stylu z tak dużym odepchnięciem w warstwach, że wygląda to dość męsko. Warstwy na wierzchu sprawiają, że jest jeszcze bardziej wykwintne, a połączenie zauszników jest czymś bardzo schludnym.

Prowadząca gruba broda z pocky top@thebarbercole

Prowadząca gruba broda z pocky top

Czasami trzeba dać brodzie prowadzenie z jej niesamowitą teksturą i niemal idealną objętością. Broda tutaj całkowicie kradnie show z prostymi i gęstymi pasmami stojącymi wysoko. Góra jest jednak lekko ściągnięta w górę.

Grube wąsy z chorą częścią bocznąGardinovachki/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Grube wąsy z chorą częścią boczną

Czy to nie jest bardzo barmański wygląd, zwłaszcza ze schludnym rozcięciem z boku. Broda i wąsy składają się z grubych, długich kosmyków, które mogą wyrosnąć, co całkowicie zwiększa obwód twarzy.

Szczotka czesana z rozcięciem z boku@thebarbercole

Szczotka czesana z rozcięciem z boku

Kontrast tutaj jest całkiem niezły z grizzly brodą i dobrze uczesanym topem. Twarda, cienka część jest doskonałym oddzieleniem góry od boków. Wysokie zanikanie dodaje tej dodatkowej warstwy schludnego wyglądu z bocznym efektem szczotkowania na górze.

Dłuższa broda, aby zrównoważyć boczną szczotkowaną górę@thebarbercole

Dłuższa broda, aby zrównoważyć boczną szczotkowaną górę

Chodzi o kontrast, jaki ma top z brodą. Broda jest długa i grizzly sprawia, że ​​włosy wyskakują, co jest jej przeciwieństwem. Szczotkowana, teksturowana górna część pocky stanowi doskonałe połączenie ze schludnym, wysokim blaknięciem i blaknięciem świątyni.

Cienkie włosy, długi top z blaknięciem świątyni@nickbarford

Cienkie włosy, długi top z blaknięciem świątyni

W grze polegającej na prawidłowym równoważeniu wyglądu, oto wygląd bangera ze średniej długości górą i bokami ułożonymi warstwami. Świątynia jest wyblakła, a broda wchodzi w grę, a ta broda dobrze równoważy wygląd. Wąsy to tylko zgrabny akcent całego wyglądu.

Gruba broda z frędzlami mini french crop@collinanthonyhair

Gruba broda z frędzlami mini francuskie przycięcie

Góra tutaj jest całkiem zgrabna z kanciastymi frędzlami, a mini francuski crop jest po prostu. Fajny akcent do całego wyglądu. Boki są wyblakłe z tym bezczelnym, niskimi skroniami, które sprawiają, że broda dość łatwo wtapia się w tę gęstą brodę, wszystko wydaje się zrównoważone.

Falowany, zawinięty top z gęstą brodą@cutsbydk

Falowany, zawinięty top z gęstą brodą

Zarządzanie głośnością na górze i na dole jest po prostu idealne. Półfalowany i krótko podkręcony to świetne połączenie, na początek. Boki są wyblakłe z chłodnym zanikiem skroni, który dość dobrze wtapia się w brodę, zachowując elegancki wygląd po bokach.

Francuska uprawa z gęstą brodą@firas.barber

Francuska uprawa z gęstą brodą

Równowaga brody do góry jest całkiem zgrabna. Francuska uprawa zapewnia objętość na wierzchu, gęstość na czole z gęstą brodą na brodzie i wąsach. Boki są wyblakłe z blaknięciem świątyni, aby wszystko było schludniejsze.

Idealnie wyważone loki@jameswilliams_jtt

Idealnie wyważone loki

Objętość utrzymywana na górze i w lokach jest dość znaczna. Loki są skupione na górze z krótkimi lokami ze zwężającymi się bokami. Niewielkie blednięcie sprawia, że ​​broda wtapia się i pokazuje jej rozmach.

Gruba broda półłukowa z twardą częścią@donnyblends

Gruba broda półłukowa z twardą częścią

Twarde rozcięcie z boku z puchem to dość egzotyczny wygląd, a broda jest tutaj bardzo fantazyjna. Tę gęstą brodę uzupełnia puszysty top z twardą częścią boczną, która pomaga podciąć bok stożkiem.

Zrównoważone zwiększanie i zmniejszanie głośności@collinanthonyhair

Zrównoważone zwiększanie i zmniejszanie głośności

Niedbale szczotkowana strona wierzchu zwężającymi się bokami, ale co najlepsze, dość gęsta w swojej objętości. Góra jest nieco dłuższa niż boki, ponieważ jest zagarnięta na bok, a następnie pozostawiona do zawieszenia na boku. Zausznik jest wtopiony w gęstą brodę dla maksymalnej jednolitości.

Pół farbowana broda i zwinięty top@kamasz/Instagram

Pół farbowana broda i zwinięty top

Jeden z ciekawych stylów, które widzieliśmy od dłuższego czasu, z połową brody ufarbowaną na kremową biel. Góra jest gęsto podwinięta, ale swobodnie opadająca faktura sprawia, że ​​jest prawie francuski przycięty, a boki zwężają się, co sprawia, że ​​jest to zabawne.