30 najlepszych narzędzi do samodzielnego strzyżenia włosów, których możesz z łatwością używać w domu

Kto nie chciałby oszczędzać co kilka tygodni? Zapewne wiele osób, ale nie wszyscy są skłonni do podejmowania tak drastycznych środków, jak strzyżenie własnych włosów.

Dla tych z was, którzy wciąż są na ogrodzeniu, znaleźliśmy 10 samodzielnych narzędzi do strzyżenia włosów, które zapewnią wspaniały efekt za każdym razem, gdy podniesiesz maszynkę do strzyżenia włosów!

Najłatwiejsze fryzury do zrobienia w domu to różne rodzaje buzzcutów, ale nawet strzyżenie długich włosów w domu jest całkowicie możliwe.

Przedstawiamy kilka narzędzi, które pomogą Ci utrzymać fryzurę w domu, niezależnie od długości.

I pamiętaj, nawet jeśli to schrzanisz — odrośnie!

Wszystkie produkty prezentowane na Haircut Inspiration są indywidualnie dobierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

513Cv40ziLL._SL1000_amazonka.pl

Obrotowa maszynka do strzyżenia włosów Conair Even Cut

Producenci maszynek do strzyżenia włosów zdali sobie sprawę, że ogromna część ich klientów ścina włosy w domu (szoker). Prawdopodobnie dlatego w ostatnich latach zaczęliśmy widzieć te wspaniałe nowe produkty stworzone specjalnie do tego celu.

Przykładem jest system Even Cut, którego można używać pod prysznicem (mniej sprzątania), nie wymaga nawet posiadania lustra i jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Po prostu przeciągnij ergonomicznie zaprojektowane urządzenie po głowie w kilku kierunkach, aż przestaniesz słyszeć cięcie. Następnie zmyj włosy z siebie i możesz zacząć dzień. Minusem tego narzędzia jest to, że działa tylko w przypadku buzzcut o jednakowej długości, ale dla tych, którzy nim rządzą, ten Conair zaoszczędzi mnóstwo czasu i pieniędzy.

AmazonkaKup TerazClipquik 2”

Clipquik 2”

Maszynki do strzyżenia włosów są zazwyczaj wyposażone w plastikowe lub metalowe osłony, które utrzymują ostrza w pewnej odległości od głowy. Problem w tym, że różnorodność rozmiarów tych grzebieni prawie zawsze rozczarowuje, chyba że dążysz do bardzo krótkiej fryzury.

Ten produkt rozwiązuje ten problem, dając Ci opcję znacznie dłuższych długości (na przykład na czubku głowy). Prawdopodobnie będziesz musiał obciąć włosy z opuszczoną głową, aby uzyskać równomierne przycięcie, ponieważ włosy nie stoją same na tych długościach. Hej, nikt nie powiedział, że będzie łatwo!

AmazonkaKup Teraz81SMn0S0TlL._SL1500_amazonka.pl

Bezprzewodowy zestaw do strzyżenia włosów Remington HC6550

To jedna z maszynek do strzyżenia włosów, które polecam w moim przewodnik po maszynkach do strzyżenia włosów po prostu dlatego, że jest to tak wszechstronne i nowoczesne narzędzie. Pamiętasz Flowbee’a? Cóż, wyobraź sobie, że powstał w XXI wieku. To narzędzie nie tylko przytnie twoje włosy ze zwykłą jakością Remington, ale także oczyści włosy w ten sposób.

W cenie, w jakiej go dostaniesz, zwróci się w ciągu dwóch miesięcy. Mniej, jeśli obcinasz włosy całej swojej rodzinie!

AmazonkaKup TerazCreaClip

CreaClip

Kolejnym faworytem Shark Tank jest zestaw dwóch prowadnic do obcinania końcówek długich włosów. Po prostu przypnij go, przytnij wzdłuż krawędzi i zwolnij — za każdym razem uzyskasz idealne cięcie! Posiada nawet fajny poziom, dzięki czemu możesz mieć pewność, że tniesz właściwą linię. Wszystko czego potrzebujesz to nożyce do strzyżenia włosów i gotowe.

AmazonkaKup TerazSELF-CUT SYSTEM 2.0 - LED Podświetlany Czarny Lambo 3amazonka.pl

SELF-CUT SYSTEM 2.0 – LED Podświetlany Czarny Lambo 3

Ogromnym problemem podczas strzyżenia własnych włosów jest brak widzenia z tyłu głowy. Można temu do pewnego stopnia zaradzić za pomocą prostego ręcznego lusterka, ale jest to bardzo żmudne rozwiązanie, które powoduje ból ramion po kilku minutach. Self-Cut System próbuje rozwiązać ten problem za pomocą zestawu trzech luster przymocowanych do solidnej ramy, którą można powiesić praktycznie w dowolnym miejscu. Pojawił się w Shark Tank, a także w magazynie Entrepreneur.

AmazonkaKup Teraz5136hEML9AL._SL1000_amazonka.pl

Przylądek do strzyżenia włosów

Nie musisz mi mówić… wiem, że to głupio. Ale hej, jeśli to działa, to nie jest głupie! Prawdopodobnie najlepszą częścią robienia włosów w salonie fryzjerskim (nieważne o jakości) jest wstawanie, płacenie i wychodzenie… i nigdy nie trzeba zamiatać, odkurzać i czyścić podłóg! W domu włosy są wszędzie — ale nie za pomocą tego małego narzędzia! Dodatkowo może służyć jako kostium sombrero na Halloween.

AmazonkaKup Teraz81jUYc20n4L._SL1500_amazonka.pl

Cięty kumpel

Pamiętasz w szkole, kiedy rysowaliśmy kształty i linie za pomocą linijki? Jest podobnie, z wyjątkiem tego, że ołówek to twoja brzytwa, a linijka to The Cut Buddy. To narzędzie jest szczególnie przydatne dla każdego, kto ma zarost, ale można go używać na całej głowie. Pomoże Ci uzyskać te linie włosów dokładnie tak, jak chcesz, za każdym razem.

AmazonkaKup TerazGolarka Razor Pen

Golarka Razor Pen

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak fryzjerzy tworzą te skomplikowane wzory na krótkich włosach? Oto odpowiedź, która jest prosta — używają malutkiej brzytwy na patyku. Zdecydowanie nie jest to styl dla wszystkich, ale jeśli kołyszesz jedną z tych designerskich fryzur, możesz chcieć zdobyć to narzędzie tylko po to, aby przedłużyć żywotność swojej fryzury. Najlepiej jednak poprosić znajomego o pomoc w tym procesie!

AmazonkaKup TerazSystem strzyżenia Flowbeeamazonka.pl

Flowbee

Flowbee jest zainstalowany na Twoim odkurzaczu. Ponieważ to nie to samo co maszynka do strzyżenia włosów, pozwala tworzyć warstwowe fryzury nawet przy dłuższych włosach i nie pozostawia bałaganu. Sprzedają również specjalną wersję do pielęgnacji psów z długimi włosami.

Szczerze mówiąc, ta lista nie byłaby kompletna bez tego info-reklamowego klasyka. Chociaż minęły dosłownie dziesięciolecia od wydania Flowbee w 1986 roku, wciąż jest sprzedawany, a ludzie wciąż się nim zachwycają!

Zachęcam do obejrzenia tego old school ad, będziesz zachwycony (czy raczej wciągnięty?).

AmazonkaKup TerazSzablon do strzyżenia na dekolcie, zrób to samamazonka.pl

Szablon do strzyżenia na dekolcie, zrób to sam

Dekolt to jedna z trudnych części strzyżenia włosów. Jeśli połączysz to z systemem lustrzanym, w mgnieniu oka przycinasz dekolt. Załóż ten szablon nad uszami i możesz już iść!

AmazonkaKup TerazModelowanie linii włosów i szablon golenia włosów na szyiamazonka.pl

Modelowanie linii włosów i szablon golenia włosów na szyi

Posiadanie symetrycznego dekoltu i skroni jest trudne, ale z tym szablonem ten koszmar staje się łatwym zadaniem. Ten szablon „wszystko w jednym” dba o Twój dekolt, linię włosów, linię brzegową, część boczną i zwęża się. O co jeszcze możesz prosić?!

AmazonkaKup TerazNarzędzie do cięcia włosów na grzebieniuamazonka.pl

Narzędzie do cięcia włosów na grzebieniu

Posiadanie włosów tej samej długości lub stopniowanych przyrostów jest niezwykle ważne, w przeciwnym razie będą wyglądać na niechlujne. Ten grzebień pomaga uzyskać idealną długość prawie za każdym razem, można go używać z nożyczkami lub maszynkami do strzyżenia!

AmazonkaKup TerazWielokierunkowy system cięciaamazonka.pl

Wielokierunkowy system cięcia

Posiadanie wielokierunkowego trymera jest bardzo przydatne, ponieważ można go używać we wszystkich kierunkach. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza z tyłu głowy, bo nie widać go bezpośrednio.

AmazonkaKup TerazZestaw do samodzielnego strzyżenia Shortcut Proamazonka.pl

Nowe maszynki do samodzielnego strzyżenia Pro

To jedna z najlepszych ergonomicznych maszynek do strzyżenia włosów na rynku. Jego niewielka konstrukcja ułatwia przycinanie włosów na całej głowie, w tym z tyłu uszu, dekoltu i boku głowy.

AmazonkaKup TerazOwijka na szyjęamazonka.pl

Gumowa opaska na szyję do usuwania bałaganu

Ta chusta na szyję pomaga zachować mniej bałaganu. Ta chusta wygodnie leży na kołnierzu i ściśle przylega do niej, aby włosy odpadały i nie wsuwały się do ubrania.

Może być również używany jako prowadnica długich włosów na tylną stronę głowy.

AmazonkaKup TerazGolarka do golenia włosówamazonka.pl

Golarka do golenia włosów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak umieścić maszynkę w takich miejscach, jak za uchem? Nie martw się, że ta golarka nieelektryczna trymer do cum ma twoje plecy.

Służy to pełnej ręcznej kontroli w obszarach z trudnościami!

AmazonkaKup TerazProfesjonalny zestaw nożyczek do włosówamazonka.pl

Profesjonalny zestaw nożyczek do włosów

To jedyny zestaw nożyczek, których potrzebujesz do tej eleganckiej fryzury zrób to sam. Ma zarówno ostre nożyczki, jak i tępe nożyczki. Pierwsza do ostrych cięć i redukcji rozmiaru, a druga do przerzedzania lub szczotkowania rozdwojonych końcówek!

W zestawie grzebień i olejek do nożyczek, czego jeszcze możesz potrzebować?

AmazonkaKup TerazDwustronne nożyczki do strzyżeniaamazonka.pl

Dwustronne nożyczki do strzyżenia

Masz długie włosy? To cię pokryło. Masz krótkie włosy? To wciąż cię chroniło. Grzebienie do golenia są bardzo dobre do skracania włosów, a także do cienkich włosów. Po tej bezczelnej fryzurze wyszczotkuj ten grzebień, aby nadać mu nieco więcej kształtu i nadać mu doskonały wygląd!

AmazonkaKup TerazMaszynka do strzyżenia włosów o 360 stopniamazonka.pl

Obrotowa maszynka do strzyżenia włosów o 360 stopni

Przycinanie włosów z tyłu głowy staje się nieco trudne i często można to zrobić z trzaskami. Częścią tego problemu jest to, że nasze nadgarstki się męczą, ale już nie!

Ten trymer ma obracającą się o 360 stopni głowicę, dzięki czemu Twoje nadgarstki mogą się zrelaksować, podczas gdy ten trymer dostosowuje się do Twoich potrzeb!

AmazonkaKup TerazDeclutter DIY strzyżenie na szelkachamazonka.pl

Declutter DIY strzyżenie na szelkach

Bałagan po strzyżeniu to istna sprawa! Zwłaszcza te małe kosmyki Pocky nigdy nie znikają. Dlaczego więc pozwolić im upaść na podłogę? Ten śliniaczek zebrał wszystkie włosy, a następnie wyrzuciłeś włosy bez sprzątania i bałaganu!

Kto myślał, że strzyżenie w domu może być łatwiejsze?!

AmazonkaKup TerazStrzyżenie próżniowe: zestaw do przycinaniaamazonka.pl

Odkurzacz do strzyżenia/strzyżenia włosów

Ponieważ staramy się strzyc włosy w domu, ta maszynka po prostu sprawiła, że ​​jest to wygodniejsze! Ssie włosy, gdy je przycinasz. Jest to idealne rozwiązanie dla zwężających się boków, nigdy więcej włosów nie rozsypuje się w każdym miejscu.

AmazonkaKup TerazNajlepszy zestaw do samodzielnego strzyżeniaamazonka.pl

Najlepszy zestaw do samodzielnego strzyżenia

Potrzebujesz maszynki do strzyżenia? Pokryty. Strzyżona suknia? Pokryty. Potrzebujesz grzebienia modelującego? Pokryte też! Ten zestaw to wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego cięcia z prawie wszystkim, czego potrzebujesz!

AmazonkaKup TerazStrzyżenie Specjalna szczotka do czyszczenia twarzy i szyiamazonka.pl

Strzyżenie Specjalna szczotka do czyszczenia twarzy, szyi

Te włosy spływające po całej twarzy? A wycieranie ich bibułą po prostu nie działa. To tutaj ta szczoteczka świeci na chwałę, jak urokiem oczyszcza drobne włoski z twarzy i szyi!

AmazonkaKup TerazPrzenośne regulowane lusterko składane trzykrotnieamazonka.pl

Przenośne regulowane lusterko składane trzykrotnie

To lusterko można zabrać ze sobą wszędzie, a wszechstronność zawieszania go niemal wszędzie sprawia, że ​​idealnie nadaje się do strzyżenia własnych włosów z wygodą możliwości patrzenia na wszystkie strony głowy!

AmazonkaKup TerazGrzebień do prostowania włosów w kształcie litery Vamazonka.pl

Grzebień do prostowania włosów w kształcie litery V

Strzyżenie DIY polega na wydajności. Ten pędzel łączy się z klipsem prostującym. Służy również do długich włosów, aby chwycić pasma włosów podczas przycinania!

AmazonkaKup TerazPłaski grzebień (płaski)amazonka.pl

Płaski grzebień (płaski)

To urok prostych fryzur i płaskich szczytów. Najlepsze jest to, że jest wyposażony w niwelator, dzięki czemu włosy są cięte proporcjonalnie.

AmazonkaKup TerazDwustronna szczotka klubowaamazonka.pl

Dwustronna szczotka klubowa

Ta szczotka przydaje się podczas czyszczenia małych pasm włosów. Ma włosie od średniej do miękkiej. Może być stosowany na czoło i twarz.

AmazonkaKup TerazGrzebień do pielęgnacji włosówamazonka.pl

Zestaw do pielęgnacji włosów DIY

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować grzebienia do przycinania włosów, ten zestaw jest najlepszy! To są wszystkie rozmiary, których możesz potrzebować. Wszystkie 10 rozmiarów obejmuje zarówno drobne, jak i grube zęby, dzięki czemu jest to idealne połączenie do strzyżenia w domu.

AmazonkaKup TerazMaszynka do strzyżenia włosów Pro Outlineramazonka.pl

Maszynka do strzyżenia cienkich włosów Pro Outliner

Linie włosów są zawsze w modzie, a zwłaszcza w tych dniach, w których coraz częściej pojawiają się zwężane boki. Te maszynki do strzyżenia 0 mm świetnie spisują się w produkcji tych precyzyjnych maszynek do strzyżenia.

AmazonkaKup TerazFryzura Fryzura

Fryzura Fryzura

Zacznijmy powoli. Zanim zdecydujesz się na zupełnie nową fryzurę, pomyśl jeszcze raz, a potem pomyśl jeszcze raz. Zawsze dobrze jest skonsultować się z profesjonalistą, nawet jeśli sam zdecydujesz się skorzystać z jego porad.

Następnie proponuję wypróbować fryzurę bez ryzyka za pomocą aplikacji do makijażu. Po prostu prześlij swoje zdjęcie, a następnie wypróbuj kilka różnych opcji. Czy fryzura naprawdę wygląda tak dobrze, jak myślałeś? Jeśli odpowiedź brzmi tak, czytaj dalej!

Kup Teraz