30 stylowych nowoczesnych fryzur Mullet dla mężczyzn

Współczesna barwena może nawiązywać do wielu różnych męskich fryzur. Podczas gdy sama barwena charakteryzuje się długimi włosami na całym ciele, szczególnie z tyłu, nowoczesna barwena jest krótsza na górze i po bokach.

Cefal jest często postrzegany jako przestarzały, nieatrakcyjny styl, ale jeśli możesz go dobrze nosić, to naprawdę wygląda na tę część. Oto, co musisz wiedzieć, aby nowoczesna barwena działała dla Ciebie.

Fryzura cefalowa z wyblakłymi bokamifryzury męskie/Instagram

Czy Mullet wraca??

Szybka odpowiedź na to jest “Tak”. Formalne z przodu i impreza z tyłu powraca.

Ta fryzura była po raz pierwszy kołysana przez różne sportowcy i aktorów jako oznaka stylu i nietypowego wyglądu. Jest to połączenie sali konferencyjnej z klubem nocnym ze względu na wygląd, który różni się od góry niż z tyłu.

Centralnymi punktami barweny są te pasma z tyłu, które próbują wyskoczyć z grona, sprawiając, że wygląda jak wiązka pasm w miejscu, w którym góra jest uporządkowana, krótka fryzura.

Niektórzy uważają, że ten styl retro będzie wyglądał niesamowicie na osobach o dłuższej strukturze twarzy, ponieważ włosy zyskują obszar do rozszerzenia i skupienia.

Nowoczesne aplikacje barweny z wyblakłymi bokami lub szczotkowaną górą z pewnością zmienią klasyczny wygląd, więc przygotuj się na nowe wersje barweny.

Co to jest współczesna barwena?

Współczesna barwena charakteryzuje się dwiema rzeczami, długą barweną (tj. długim ciałem z tyłu włosa i krótkim włosem z boku) oraz średni długość włosów z przodu i z góry. Słowo „nowoczesna” w tej fryzurze odnosi się po prostu do krótszych włosów z przodu, dzięki czemu możesz dowolnie je ułożyć.

Ponieważ termin „nowoczesna barwena” jest tak szeroki, możesz zobaczyć, jak opisuje kilka różnych cięć. Pamiętaj tylko, że jest to barwena z krótkim topem, jednak może być stylizowana.

Denis Makarenko/ Shutterstock.com

Jak stylizujesz to cięcie??

Nowoczesna barwena zajmuje sporo długości od standardowej barweny, ale wciąż jest wystarczająco dużo do stylizacji. Możesz to zrobić w dowolny sposób, ale oto kilka dobrych sugestii na początek:

Wyszczotkuj lub przeczesz na bok

Żelować w górę i w jedną stronę

Jeśli wystarczająco długo, przeczesz i/lub zżeluj go z powrotem

Zbierz go w kolce (chociaż może to być postrzegane jako trochę za lata 90., nadal jest to możliwe)

Chociaż te sugestie dotyczą tylko szczytu, możesz spróbować stylizacji samej barweny na kilka różnych sposobów. Możesz go opuścić, związać w kucyk lub rozłożyć.

@mikeyyyyyyy_ / Instagram

Jak zdobyć nowoczesną barwę??

Jeśli chcesz spróbować nowoczesnej barweny, na początek będziesz potrzebować stosunkowo długich włosów z tyłu. Musisz mieć swojego fryzjera – lub kogoś innego, kto strzyże Twoje włosy – przyciąć przód i boki do pożądanej długości.

Agencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Zazwyczaj współczesna barwena obejmuje stosunkowo krótkie boki (do cala lub dwóch) oraz nieco dłuższy przód i górę (od jednego do trzech cali).

Jeśli chodzi o plecy, możesz wybrać, jak długo chcesz je zachować. Następnie będziesz potrzebować swojej stylistki, aby zniknąć długie włosy z tyłu w krótsze górne włosy.

Współczesny Mullet Davida Beckhama-3-4Prace fotograficzne / Shutterstock.com

Beckam’s On Field Hand Tossed Strands

To gustowne podejście do barweny wykorzystuje niechlujny podkład, aby stworzyć naturalny wygląd na całej powierzchni. Podczas gdy niektóre barweny mogą wyglądać jak dwie połączone fryzury, ta barwena jest płynnie połączona od przodu do tyłu.

Ukryty Mullet Toby'ego Keithas_bukley/ Shutterstock.com

Ukryty Mullet Toby’ego Keitha

Aby uzyskać bardziej subtelny wygląd, możesz zdecydować się na bardziej przyciętą barwę, która nie wystaje zbytnio z boków. Tutaj piosenkarz country, Toby Keith, uprawia ten rodzaj ukrytej barweny.

Brudny i falisty Mullet@jodytaylorhair

Pasemka w całym miejscu

Błyskotliwa odmiana tego klasyka z lat 80., ta potargana barwena ma nieco rozdmuchany wygląd, który rzuca pasmami dookoła. Ten styl sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku włosów falowanych.

Falista świątynia Wyblakła barwena@ darth_fader_12

Falista świątynia Wyblakła barwena

Oto bardziej zrelaksowany styl, który wykorzystuje naturalną falistość włosów do stworzenia kaskadowej barweny. Dobrze wykonany blaknięcie świątyni dodaje trochę porządku po bokach.

Rozczochrany ogon kaczki z frędzlami na dekolcie@m..warkocz

Rozczochrany ogon kaczki z frędzlami na dekolcie

To niezwykła wersja barweny, która bardziej designersko podchodzi do stylu. Włosy tworzą ogon, który opada na bok i oprawia ucho w półksiężyc.

Sprawmy, by Mullet znów był wspaniały@Juliusz Cezar

Rozlany Barwiony Mullet

Jeśli chcesz wyjść na całość i wyrazić modę swoimi włosami, ta barwena może być dla Ciebie. Charakteryzuje się stopniowo farbowanym wyglądem i kolcami z barweny, które sprawiają, że ten wygląd zdecydowanie przyciąga uwagę.

Patrzysz na moją Mullet?@jeremywexlerhair

Mullet w/Drop Fade

Dobrym sposobem na kontrastowanie długości barweny jest znaczne skrócenie boków. Najlepszym sposobem na to jest ekstremalne zanikanie, takie jak zanikanie kropli pokazane tutaj.

Retro Mullet z Frizzy Top@glennmcgoldrick

Retro Mullet z Frizzy Top

Aby uzyskać pełny wygląd retro, wypróbuj tę przyciętą barwę, która ma krótką, niechlujną górę i większe „skrzydła” barweny, aby uzyskać wygląd inspirowany stylem vintage.

Odsunięty Top z Zakręconym Mulletem@cutsbycameron

Odsunięty Top z Zakręconym Mulletem

Ta bogato teksturowana barwena łączy styl szczotkowanego tyłu na wierzchu z splątanymi lokami z tyłu. Ta kombinacja tekstur dodaje ciekawego akcentu, którego nie znajdziesz w wielu fryzurach.

Pionowe Włosy i Mullet@z_ramsey

Pionowe Włosy i Mullet

Jeśli chcesz strzyżenia, które łączy dzisiejsze fryzury o dużej objętości z dłuższymi stylami z wczoraj, może spodobać ci się ten styl, który ma quiff z przodu, który kończy się krótkim cereną.

Mullet azjatycki następnego poziomu@krispyfades

Mullet azjatycki następnego poziomu

Dla tych z Was, którzy mają grubsze włosy, ten styl naprawdę pozwoli Ci się nim pochwalić. To jedna z najdłuższych barweny na tej liście, więc jeśli naprawdę chcesz kanał 1987, ten jest dla ciebie.

Zwinięty cefal ze zwężającą się świątynią@jediclippertricks

Zwinięty cefal ze zwężającą się świątynią

Szukasz krótszej, subtelniejszej barweny? Spróbuj tego. Cefal składa się z grubych loków, które tylko trochę zwisają za uchem, co nadaje włosom bardziej uporządkowany wygląd.

Kręcony i Pocky Azjatycki Mullet@chadius_maximus

Kręcony i Pocky Azjatycki Mullet

Ta krótka i kolczasta barwena łączy klasyczny spiczasty wygląd z krótką barweną. To, co jest wspaniałe w tej fryzurze, to to, że barwena jest naturalnym przedłużeniem kolczastego wyglądu.

Twarda część środkowa@cutsbycameron

Twarda część środkowa

Podczas gdy większość fryzur zawiera jeden lub dwa „designerskie” trendy, ten styl cefal zawiera cztery: dwie twarde części (u góry i z boku), grzywkę z podwójnym kołnierzem i barwione końcówki.

Pędzel blond ze stożkowym blaknięciem@rumbarber

Pędzel blond ze stożkowym blaknięciem

To odświeżenie to ciekawe podejście do barweny; zamiast skupiać się na barwerze, skupia się ona na krótkim quiff i używa barweny jako akcesorium.

Trochę burgundowego odcienia i barweny@kevinluchmun

Trochę burgundowego odcienia i barweny

Ten przyciągający wzrok styl wykorzystuje ostre, średnie blaknięcie i długie, soczyste loki, aby stworzyć styl cefal jak żaden inny.

Niska wyblakła świątynia, ale falista barwena jest królem@skillsthebarber

Podpuchnięte & Kręcone Mullet

Oto opcja barweny, która jest świetna dla mężczyzn w każdym wieku. Sama barwena jest zwiewna i kędzierzawa, a ostre zanikanie dodaje wyrazistości.

Pocky Mullet ze zwężającymi się wyblakłymi bokami@adhbrand

Pocky Mullet ze zwężającymi się wyblakłymi bokami

Jeśli szukasz schludnego i równego stylu, ta barwena może być twoją filiżanką herbaty. Włos na górze i z tyłu jest długi i gęsty, ale boki są wyblakłe i płynnie łączą brodę z włosem.

Retro Mullet z Quiff@benwardscissorhands

Retro Mullet z Quiff

Aby uzyskać styl retro i nowoczesny, wypróbuj ten styl, który łączy falisty quiff z krótką barweną. To świetna opcja, jeśli lubisz barwenę, ale chcesz czegoś nieco formalnego.

Mullet długość ramion@themorningaftergroomingco

Mullet długość ramion

Jeśli przyjmiesz styl rocker, prawdopodobnie spodoba ci się ten sięgający ramion cefal, który ma wygolone linie z boku. Idealny do headbangingu!

Więcej niż Buzz, mniej niż długo@szarlotka

Więcej niż Buzz, mniej niż długo

Czy może być bardziej retro niż to? Klasyczne wąsy z wyblakłymi bokami założone krótkim topem i długą barweną. Wierzch jest zaczesany z cefalem, jest pofalowany, ale ma szorstką teksturę. Wsiądź do muscle cara i to wszystko, czego potrzebujesz.

Płaska świątynia wyblakła cefal@barberobengie

Płaska świątynia wyblakła cefal

Wszyscy znamy płaską górę, witaj płaską barwę. To właśnie można zrobić z włosami o szorstkiej, suchej teksturze. Tył jest całkowicie płaski, boki są w połowie wyblakłe. Linia jest ostro wyrzeźbiona, a góra jest odsunięta do tyłu, ale odświeżona. Czy można tego przegapić??

Nie Twoja zwykła Mullet@havanaclub_barbers

Nie Twoja zwykła Mullet

Łał! Od czego zaczynamy, najpierw jest ogolony Jezus. Biorąc to pod uwagę, świątynia jest wyblakła z blingiem na niskim poziomie. Tekstura jest pół kręcona z niechlujnym wiązaniem z wyblakłym dekoltem. Mullet jest zawinięty na końcu, co dodaje dodatkowego rozmachu.

Upuść Świątynię Wyblakły Mullet@joshcraig.hair

Upuść Świątynię Wyblakły Mullet

Boki są bardzo ważną częścią stylu, a wysoki blaknięcie z blaknięciem świątyni z pół blaknięciem to coś, czego nie można przegapić. Plus wierzch jest jakby z boku zamiatany barweną, zaczynając od góry i jest pocky aż do dołu.

Cienkie pasma@dencioaguilar

Pocky Cienkie Pasma

Czy tak powinna wyglądać gwiazda rocka na etapie początkującym? Absolutnie taki styl to pocky na całej głowie. Do tego objętość jest całkiem niezła, a długa barwena to niezła deklaracja, nie zapomnij o warstwach i zausznikach.

Mullet czy po prostu długa pompadour?@havanaclub_barbers

Mullet lub po prostu długa pompadour?

Czy to kwalifikuje się do najbardziej hipisowskiej barweny? Najprawdopodobniej tak! Podcięcie stożka to dopiero początek, osobliwy niski blaknięcie wydaje się tak subtelny, a jednocześnie tak oczywisty. Line-upy są wyrzeźbione ze stromym spadkiem zanikania, a barwena jest woskowana i dość dobrze utrzymana.

Płaski Top z Mullet@barbergreg

Płaski Top z Mullet

Ten pochodzi prosto z krainy stylu! Cienkie włosy zaczesane na wierzchu, z bokami zwężającymi się i nie wyblakłymi, z wyczesaną barweną. Kluczem do tego stylu jest używanie produktów do włosów i utrzymywanie krótkich boków.

Blond Falista Mullet@evan_thebarber

Blond Falista Mullet

Czy to mieszanka mniej konserwacji i funky. Boki są wyblakłe, aby tatuaż wyskoczył. Góra jest pół-francuska z pół podwiniętym tyłem. Konsystencja jest szorstka, a mimo to pasmo jest żywe. Produkty do włosów suchych zdziałają cuda.

Stylizowany cefal i Drop Fade@reyesthebarber

Stylizowany Mullet i Drop Fade

Warstwy i odsunięte barwione pasma z opadającą skroń. Góra jest dłuższa niż boki, a pasma są proste i cienkie. Korzystanie z produktów do włosów robi różnicę. Naprawdę subtelny niski poziom zanikania jest po prostu trudny do przeoczenia.

Wyróżniony Mullet@ jelle.vissers

Wyróżniony Mullet

Mullet z dłuższym topem ze zwężanymi bokami z barwionymi pasemkami, wow, tyle się tu dzieje. Boki świątyni są zwężane, ale nie za krótkie, podczas gdy góra jest znacznie długa i ozdobna. To styl, w którym możesz się wybrać, jeśli jesteś aspirującą gwiazdą rocka lub ogólnie fajną osobą.

Buzzy French Crop z mocno przedzielonym blaknięciem@ area_studio_

Buzzy French Crop z mocno przedzielonym blaknięciem

Czy ktoś nie może uznać tego za najfajniejszą Mullet? Boki są podcięte, wyblakłe, a góra jest półfrancuska. To nie to, barwena ma szorstką i suchą konsystencję z wygoloną po bokach częścią włosa. To wszystko jeszcze nie jest zbyt błyskotliwe, niesamowita robota!

Pocky Rozrzedzony Mullet z Zanikaniem Świątyni@poolethebarber

Pocky Rozrzedzony Mullet z Zanikaniem Świątyni

Wąsy z tatuażami i punkową barweną, czy można chcieć więcej? Nie! Wyblakły stożkowy skroń sprawia, że ​​wszystko waży z tyłu, a góra jest prawie ścięta. Co więcej, tył jest podrzucony i swobodny. Wszystko to z hukiem tatuażu w pobliżu świątyni, cholera, to pobożne!

Pompadour z Mullet For Life@jamdanielwinter

Pompadour z Mullet For Life

Oto klasyczny cefal w stylu retro. Góra jak zawsze to elegancki pompadour ze zwężającą się świątynią, która wystarczy, aby zmieszać się z brodą. Następnie sam cefal, który ma kontrolowaną objętość, ale w końcu jest dłuższy z podkręceniem. Nie przegap ostrych line-upów!

Plecionka cefal czy warkocze z kulą?@DTownBarbers

Plecionka cefal lub warkocze z kulą?

Warkocze z Mulletem? Z pewnością poprzeczka została tutaj podniesiona. Boki delikatnie zwężane i lekko wyblakłe pod koniec. Warkocze ciągną się na całej długości, a końcówka jest lekko luźna, co sprawia, że ​​jest to wyrazista barwena, ale nie przegap linii upięć i dekoltu. To wszystko szczegółowo ludzie.

Krótki Mullet@cutthroatsteve

Krótki Mullet

Ta krótka odmiana jest pełna faktury po bokach, zachowując tradycyjny kształt barweny, ale powstrzymując długość.

Cienki Mullet@jarredsbarbers

Cienki Mullet

Cefal może być bardzo obszerny lub prostszy, ponieważ włosy są krótsze. Wszyscy możemy się zgodzić, że coś w tym stylu idealnie komponuje się z najnowszymi trendami mody.

Frizzy Top z Manly Mullet@jarredsbarbers

Frizzy Top z Manly Mullet

Ta barwena jest perełką na tak wielu poziomach, po pierwsze, wrażenie robi zwężające się wyblakłe boki, a góra jest długa i gruba. Następnie skroń zanika, choć delikatny ruch jest dobry, dalej sama barwena jest tak długa, że ​​trudno jej nie zauważyć. Wszystko to, a następnie uzupełnienie odrobiną rozświetlacza, jest idealne!

Blond retro, ale modny Mullet@tailorfade

Blond retro, ale modny Mullet

Jest tyle do powiedzenia na ten temat, po pierwsze, świątynia jest wyblakła, aby tatuaż świecił jasno, po drugie, grzywka na czole przypomina tylko francuskie zbiory z podrzuconą górą, za każdym razem robi się lepiej. następnie pocky splatana barwena jest po prostu idealna, aby nadać tej fryzurze retro, ale hipsterski klimat.

Mullet z krótkimi frędzlami@joshcraig.hair

Mullet z krótkimi frędzlami

Krótszy po bokach sprawia, że ​​ta odmiana barweny jest znacznie świeższa w noszeniu niż klasyczny wygląd.

Średnio zwinięte pasma@martwa twarz

Średnio zwinięte pasma

Delikatne loki są bardzo fajne, a zwłaszcza w ten sposób, który jest lekko potargany, a jednocześnie kontrolowany na górze przez krótkie i zwężające się po bokach. Skronie są wyblakłe, co jest typowe w przypadku barweny, ale tutaj ma to większy sens, ponieważ równoważy gęstą objętość na plecach.

Podcięty Odsunięty Długi Mullet@gabi.barber

Podcięty Odsunięty Długi Mullet

Długie włosy są bardzo uniwersalne, ale zawsze będzie to fajna fryzura, ponieważ łączy się z bardzo retro wyglądem. Lekko podwinięta faktura łączy wszystko w całość, a góra jest długa. Włosy są dość cienkie, dzięki czemu łatwo rosną i zachowują objętość. Mullet w takich sytuacjach jest najlepszy.

Mullet z waty cukrowej@nouhausalon

Wata cukrowa Mullet

Delikatne loki o inspirowanych słodyczami kolorach tworzą bardzo jasną i optymistyczną fryzurę. Co więcej, mieszanka barwników sprawia, że ​​ten jeden makowy i piękny. A dodanie barweny w tym scenariuszu czyni go jeszcze bardziej ekscytującym. Czarny zarost nadaje mu zrównoważony wygląd.

Klasyczny wygląd retro cefal@arcaicos_barberia

Klasyczny wygląd retro cefal

Klasyczny męski wygląd z lat 70. i 80. ma tutaj dodatkową stylizację na wierzchu. Wierzch jest mieszanką zwiniętą, spiętą ze sobą, bokami trzymanymi dłużej bez zwężania się lub wyblaknięcia, aby go przywrócić. Cefal jest główną atrakcją pokazu dzięki tej dodatkowej długości i szorstkiej fakturze.

Klasyczny Mullet z Pompadoured@arcaicos_barberia

Klasyczny Mullet z Pompadoured

Cienkie włosy są zrobione dobrze, jak inaczej można by wstrząsnąć tą kombinacją? Na początek zadziorny pompadour na górze z odsuniętymi bokami do tyłu daje bardzo retro, ale elegancki wygląd. Wszystko to w połączeniu z wyprostowanym cereną na plecach sprawia, że ​​wygląda bardzo dżentelmen.

Rozświetlony blond rzucany cefal@mulletdragon

Rozświetlony blond rzucany cefal

W tej barwenie chodzi o dobrą objętość, która jest używana do nałożenia potarganego wyglądu, co zapewnia bardzo mniej konserwacji. Co więcej, połączenie czerni z blond jest bardzo hipsterskie, co dodaje dodatkowej warstwy polotu. A do wykańczania rzeczy ten zarost się przydaje.

Szorstki Mullet ze Szczotkowanym Quiffem@ evagoras_

Szorstki Mullet ze Szczotkowanym Quiffem

Prawie nie widzimy dwóch gęstych plam w jednej fryzurze, ale ta tutaj wygląda jednocześnie na nową i fajną. Quiff u góry jest gęsty, a barwena z tyłu to dość balansująca fryzura. Cienkie włosy sprawiają, że ten wygląd jest kontrolowany, ponieważ jest też lekko potargany.

Długi Top z Krótkim Mulletem@ jessecoltonhenry

Długi Top z Krótkim Mulletem

Słyszeliśmy o balowym szczycie i krótkich bokach, ale dodanie barweny z tyłu to z pewnością gest. Pokazuje, jak można połączyć stary i nowy wygląd, a farba na wierzchu jest tym, co oddziela płaskie włosy od spiczastych. Boki są lekko zwężane, aby utrzymać objętość.

Gęsta zwinięta dobroć@kosmetyki

Gęsta zwinięta dobroć

Zacznijmy od wszystkich zabawnych rzeczy na górze i po bokach. Podcięcie jest subtelne, ale pomaga odróżnić boki od góry. Biorąc to pod uwagę, gęstość loków jest korkiem do pokazu. Wierzch jest nieco cieńszy niż tył, aby podkreślić barwenę.

Nowoczesna świątynia wyblakła ogolona szczelina@transformacje

Nowoczesna świątynia wyblakła ogolona szczelina

Tak wygląda nowoczesna fryzura, podcięcie z boku to tylko sprytny ruch, aby oddzielić boki tym bezczelnym blaknięciem stożka. Co więcej, golenie z rozcięciem sprawia, że ​​jest bardziej modne, a podkręcona barwena z tyłu skupia całą uwagę.

Fancy Mullet z podcięciem Top@ jelle.vissers

Fancy Mullet z podcięciem Top

Ten wygląd przypomina mi te style z tej grupy jeźdźców. Włosy od góry do dołu są dość wykwintne, a góra jest potargana. Boki są podcięte za pomocą tego barwnika z wąsami. To czysta sztuka i dzieło szczegółów.

Top z frędzlami Sharky z fantazyjną barweną@m..warkocz

Top z frędzlami Sharky z fantazyjną barweną

Od czego zaczynamy od tego modowego oświadczenia? Góra jest pokryta grzywką w kształcie rekina. Boki są podcięte i wyblakłe po bokach. Cefal jest tym, co sprawia, że ​​​​wybija się naprawdę dobrze, a wąsy sprawiają, że jest jeszcze lepszy.

Kolorowa cefal w pawie z zanikaniem świątyni@jarredsbarbers

Kolorowa cefal w pawie z zanikaniem świątyni

Temple Fade może być bardzo umiejętnie wykonane, bardzo artystyczne, z pasmami barwionymi na niektóre świecące kolory. Złoto-różowawy barwnik podkreśla pop w stylu. Zanikanie świątyni wspierało czysty wygląd tutaj.

Mullet w stylu retro@ renjworld

Mullet w stylu retro

Mullet nie zawsze musi być długi na stopę. Ten ma dość subtelny wygląd, barwena jest subtelna, a góra też jest dość chłodna. Francuskie uprawy są idealne.

Pół zwinięty z posiekaną świątynią@skillsthebarber

Pół zwinięty z posiekaną świątynią

Wymiatanie boczne występuje w wielu formach i to jest jedna z nich. Wierzch jest częściowo podwinięty, co nieznacznie zwiększa objętość. Boki są lekko zwężane warstwami, aby uzyskać dyskretny wygląd. Cefal tutaj jest dość subtelny, co sprawia, że ​​wszystko jest tak schludne!

Kręcone plecy z wyblakłą barwą świątyni@david.fad3z

Kręcone plecy z wyblakłą barwą świątyni

Zanikanie świątyni to coś, co natychmiast wyskakuje i chwyta tacę uwagi. Cefal tutaj jest zwinięty dla większego rozmachu, a góra jest odsunięta do tyłu. Odepchnięcie jest subtelne, ale stanowi deklarację stylu.

Rusty Flat Top i Mullet Tak Proszę@ anthonythebarber916

Rusty Flat Top i Mullet Tak Proszę

Flat Top sam w sobie jest dość jazzową fryzurą, ale w połączeniu z bezczelną barweną staje się jeszcze lepszy. Jest to mieszanka dwóch fryzur retro i nic w tym nie jest subtelne, co jest dość wyjątkowe.

Subtelny Mullet z Fantazyjną Świątynią@marcovfialho

Subtelny Mullet z Fantazyjną Świątynią

Właśnie wtedy, gdy pomyśleliśmy o tym, jak cefal można uczynić bardziej wytwornym, ten wzór nacięć pojawia się, aby jeszcze bardziej nas podniecić. Top jest dość subtelny z chłodnym francuskim Crop topem z pocky topem.

Schludny Undercut Mullet z French Crop@adribarbeiro

Schludny Undercut Mullet z French Crop

Mid Fade to coś, co widzieliśmy, ale kiedykolwiek słyszeliśmy o środkowym podcięciu? I tu jesteśmy z chłodną barweną, która jest lekko podwinięta. Top jest przycięty po francusku z rozcięciem.

Długie pasma tworzą najlepszą barwenę@marcovfialho

Długie pasma tworzą najlepszą barwenę

Częściej to topy z krótkimi włosami tworzą ładną barwena, ale tutaj jest zupełnie inaczej. Góra jest dość długa, ponieważ sięga do tyłu, podczas gdy tył jest podobnie wydłużony, tworząc zwiniętą barwena.

Zmiażdż to High Fade z French Crop@nick_kinsley

Zmiażdż to High Fade z French Crop

Silne zanikanie naprawdę daje schludny wygląd z francuskimi uprawami, które stają się gorące. Cefal tutaj jest dość krótki i ma mniejszą długość. Biorąc to wszystko pod uwagę, włosy są dość krótkie, aby uzyskać bardzo zadbany wygląd.

Ta wyblakła świątynia z gęstą brodą@dsj_oxb

Ta wyblakła świątynia z gęstą brodą

Zawsze staramy się zachować równowagę między włosami a brodą. Gęstość objętości na górze z brodą to podstawa zabawy. Wyblakłe boki sprawiają, że całość wygląda schludnie, podczas gdy góra jest podrzucona, a długość jest stosunkowo krótka.

Mullet i wąsy to para@ blackriverbarbershop

Mullet i wąsy to para

Mullet i wąsy to dość odważne zestawienie stylu. Góra jest dość swobodna, z francuskim krojem. Tutaj wąsy są całkiem nieźle wyrosłe, podczas gdy wszystko inne jest całkiem wygolone. Ten wygląd jest pograniczny hipsterski.

Elegancki Mullet z Mini Brush Up@evandellbespokebarber

Elegancki Mullet z Mini Brush Up

Pędzelki są twarzą modnych stylizacji, a ten mocno wyblakły cefal to jedno z fajnych stylizacji. Moda to ma, im jest subtelna, tym lepiej wygląda. Ten wygląd jest całkowicie inspirowany tym, jest subtelny w sensie ogólnym, ale tylko pogłębia się.

Buzzed Mullet z Temple Taper@thebarbercole

Buzzed Mullet z Temple Taper

Mullet z kilkoma grubymi, szorstkimi pasmami jest zawsze zabawny, ponieważ pozostaje na miejscu, a po dodaniu tego grubego, buzz cut sprawia, że ​​wszystko jest chore i proporcjonalne. Boki są zwężane i nie są całkowicie wyblakłe, aby uzyskać zrównoważoną twarz.

Intensywny Mullet z Odcieniami Blond@ sa__tc.hu

Intensywny Mullet z Odcieniami Blond

Nie jest to typowa barwena tutaj, zwłaszcza gdy widzimy, że górna część jest pół-francuska przycięta i nieco zwinięta. Boki są po prostu ułożone warstwami, aby pojawiła się ta objętość. cefal tutaj jest blond ufarbowany z rdzawą skroniową blondynką, która jest dość wyjątkowym wyglądem.

Frizzed Short Mullet z zaczesaną górą@jamdanielwinter

Frizzed Short Mullet z zaczesaną górą

Cefal jest tu dość krótki, zwłaszcza że reszta objętości jest dość wyrośnięta. Góra jest szczotkowana, boki są lekko zwężane, a zauszniki wtapiają się w brodę, co zapewnia zrównoważony wygląd.

Gruba zardzewiała barwena z mocnym blaknięciem@gammaplusuk

Gruba zardzewiała barwena z mocnym blaknięciem

Grube barweny są zawsze w ogniu, a ten wygląda dosłownie tak, jak jest. Wysoka blaknięcie na boku z pół podkręconymi grubymi teksturami sprawia, że ​​jest idealny. Skład jest nieco zwężany z ostrym, kanciastym zanikiem.

Mullet długowłosy w stylu retro@figarosbarbershoplisboa

Mullet długowłosy w stylu retro

Mullet to natychmiastowa recepta na styl retro. Top z długimi włosami sprawia, że ​​jest to jeden spójny wygląd. Boczne przepalenia są tu przedłużone w starych, dobrych latach 80-tych. Nie wspominając już o wąsach, to ostatni cios KO w stylu retro.

Gęsty Zakręcony Mullet z Francuskim Cropem@collinanthonyhair

Gęsty Zakręcony Mullet z Francuskim Cropem

Jedna z najbardziej wymyślnych barweny, jaką widzieliśmy od jakiegoś czasu, ale głośność tutaj kradnie show. Włosy są cienkie, ale puch odróżnia je od innych stylów. Francuski crop i cefal są bardzo gęste, ale loki pomagają w uwydatnieniu stylu.

Gęsty jak las amazoński@collinanthonyhair

Gęsty jak las amazoński

Gęstość to jedno słowo, które przychodzi na myśl, gdy widzi się ten styl. Równowaga między włosami a brodą jest dość szczególna, zwłaszcza boki są zwężane. To wszystko plus broda jest dość gęsta i gęsta jak na tę równowagę.

Latająca część boczna z barweną@hugolartiste

Latająca część boczna z barweną

Jedna z najbardziej szalonych barweny, jaką widzieliśmy od dłuższego czasu, z boczną częścią wylatującą z parku. Boki są również utrzymywane dłużej tam, gdzie są odsunięte z jakimś produktem, a tył pozostawia się, aby urosnąć.